Opinie o WIEPOFAMA S.A w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy WIEPOFAMA S.A. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w WIEPOFAMA S.A o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIEPOFAMA S.A w Poznań

kukis

co o nowej firmie ? toż to to samo

@kukis

To nie to samo.Wiepofama jest w likwidacji dlatego nie otrzymujesz należnych odpraw itp.Nowa firma nie jest obciążona dlatego pensje są na czas jest praca itd.Szkoda ludzi co zostali zwolnieni ale życie pisze różne scenariusze.Pozdrawiam i życzę miłych dni.Odprawy powinny być tyle że powinny nie oznacza że na pewno będą.Samo życie.

kukis

hah odpraw nie ma nadal więc nie gadajcie że płacą

@kukis

Mowa jest o nowej firmie a nie o starej.Pozdrawiam.

alojz szalak kinga ds

Co tam słychac w wiepofamie ?? Jak płacą na czas? A co z nową firmą ? Podobno zarządza nią jakiś młody ?? co tam się dzieje ? zapłacili chociaż za przed przed ostatnią kaskę ? hahaha ??

@alojz szalak kinga ds

Tak płacą na czas.Pozdrawiam.

szakal

pani kingo ja dalem rade ale niestety nie wyplacalnosc firmy sprawila ze musialem odejsc do lepszej firmy gdzie otrzymalem swoje wynagrodzenie i podwyzszenie kwalifikacji zycze duzo szczescia i powodzenia pozdrawiam

Frezer

Rekrutacja ok

ok

er

Bardzo piękny wpis.Firma istnieje i jeszcze będzie istnieć.Pozdrawiam.

szakal

witam wiepofama jest byla i bedzie w kiepskiej sytulacji zostaly osoby ktore tylko ja okradaja ci z gory pan jerzy wielki prezes camarexu ktory jest nie wyplacalny .ilu ludzi bylo przez niego w kryzysie i stracilo swoje wyplaty juz ich nie odzyska.nie ma prawa w polsce aby odzyskac swoje ciezko zarobione pieniadze.PANIE J przyjdzie dzien gdy sie spotkamy zycze zdrowia i pozdrawiam cala wiepofame

gość

i to ma być o Wiepofamie? Nie ma pieniędzy na czas, nie jest dobrze

y
@gość

Nie w Wiepofamie.Wiepofama jest w likwidacji.W nowej firmie jest wszystko okey.Nie myl nazw.

ds

Więc tak nowa firma wypłaciła wypłatę na czas. To powinno wystarczyć. Z starej ekipy zostały osoby w zasadzie nowych nie ma. Warunki takie same jak w Wiepofama S.A a więc napewno gorzej nie jest i nie jest to praca w amazonie jak pisze jeden z byłych pracowników CAMareks hahaha

q
@ds

Dokładnie się zgadzam.Oby tak dalej.Pozdrawiam.

gość

W jej miejsce jest nowa firma.

xxxx
@gość

Nowa firma .Praca na umowach zlecenie i 9 netto na reke jak w amazonie.

@xxxx

Czy ktoś może w sposób normalny odpowiedzieć na pytanie jaka jest sytuacja w firmie? Ktoś kto potrafi pisać po polsku i się w tym języku wysłowić. Nie ogólniki w stylu "nowa firma" tylko krótko opowiedzieć jak wygląda sytuacja.

dyrektor
@gość

Teren kwadratu miedzy ulicami Kościelną,Janickiego,Dąbrowskiego,Wawrzyńca jest przeznaczony pod budownictwo mieszkalno-parkowe.Znając miasto Poznań nikt nie wie obecnie kiedy to nastąpi może wkrótce może za kilka lat może za 1-pokolenie.Najpierw musi być zbudowana infrastruktura dojazdy ulic parkingi itd.Dąbrowskiego to ma być deptak a ludzie tam mieszkający już się buntują gdzie będą parkować handlować itd.Istniejące tam firmy jeszcze będą działać i to nawet nieżle jak długo to tylko wie jasnowidz.To tyle.Jeszcze jakieś pytania?

@dyrektor

:) oczywiście, że jeszcze jakieś pytania. O sprzedaży terenu Wiepofamy mówi się od wielu lat, mnie interesuje co się dzieje z firmą i ludźmi tam pracującymi. Czy jest jakakolwiek sprzedaż, wypłaty na czas. Nie będę przecież się pytał "jak się czuje Janek" :) raczej jak się czują ludzie tam pracujący jeżeli w ogóle ktoś tam jeszcze ze starej ekipy pracuje.

gość

w likwidacji, choć przy takim zarządzaniu to każda firma by upadła

jest dobrze.

alojz

Masz maly wybor: tokarka /frezarka albo sponsor lub forma sprzatajaca. Kobiety nie ucza sie szybko bo sa odporne na wiedze i glupie ale za to w kuchni i w lozku to jest ich krolestwo. W wiepofamie nie potrzeba kobiet bo i po co.

@alojz

Niezła prowokacja.

koniec

czy jeszcze ktoś tam pracuje. Kwitnie export za iluzoryczne i głodowe pieniądze

:-)
@koniec

Koty teraz tam pracuja :)

wesoly

To juz jest koniec i nie ma juz nic ,jestesmy wolni mozemy isc ,isc,isc.....ofert pracy pojawia sie sporo wiec o prace nie ma sie co martwic, szalupy opuszczone a statek tonie i nawet kapitan juz zaklada kapok... Ciekawe czy kasa bedzie na czas czy znow bedzie trzeba czekac 6miesiecy.

@wesoly

a cóż takiego w krs-ie można wyczytać? upadłość lub bez upadłości. czy to tak trudno odpowiedzieć jak człowiek i opisać sensownie sytuację w firmie? nie każdy zionie nienawiścią i życzy najgorszego.

wer

sprawdź sobie w KRS

gość

co się właściwie dzieje w Wiepofamie? krysyz zażegnany czy już upadła? Może ktoś coś mógłby napisać :)

vicki

Co czy to już koniec

hmm

gdzie jest kasssa

alojz

Co do zjeba to przykro mi ze tak rodzice mowia na ciebie.... ps: patrzac na twoj post to pewnie jestes gownozjadem z biura wiec pod biurko i waruj...

alojz

Nie zwolni mnie nikt o to sie nie boje a predzej ze znow nie bedzie kasy za kilka miesiecy pracy.Zreszta jaka placa taka praca. Jak szefowie beda powaznie traktowac pracownikow i swoje obowiazki wynikajace z kodeksu pracy to mozna wtedy dyskutowac o powaznym podejsciu do obowiazkow pracowniczych. POLECAM JAKO ZAKLAD WYPOCZYNKOWY ...MILI KOLEDZY Z PRACY I LUZIK ..

Japakoń
@alojz

Alojz utraty stanowiska w Wiepofamie się nie boi. Wszakże ma jeszcze pracę w Cegielskim i Solarisie. Chyba, ze jest zjebem-napinaczem, którego hobby to umieszczanie komentarzy na forach goworka w/w firm ;) A tak poważniej, chociaż byś nick zmieniał, jeśli chcesz na kilka firm naraz posrywać.

@Japakoń

Komuna sie skonczyla wiec i praca w 1 firmie do samej smierci tez ale pewnie tego nie zauwazyles? To proste nie tu to tam sie bedzie robic w koncu nie placa tak super zeby plakac pozniej. Poswiec troszke czasu i spojrz ile jest ogloszen dla tokarzy i odpowiedz sobie czy trudno znalesc prace [fakt nie ma tak luzackiej jak tu] Reszte sobie dopowiedz sam..

alojz

Nie narzekajcie nie jest zle bo prznajmniej mozna wypic codziennie a i do roboty nie trzeba na czas przychodzic a i gdzie kawka czy sniadanie trwa tak dlugo? POLECAM jako osrodek wypoczynkowy

Zostaw merytoryczną opinię o WIEPOFAMA S.A - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WIEPOFAMA S.A?

Kandydaci do pracy w WIEPOFAMA S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WIEPOFAMA S.A
4.1/5 Na podstawie 1206 ocen.
  • Dąbrowskiego 81/85
    60-529 Poznań