Strassmayr sp. z o.o.

Opinie o Strassmayr sp. z o.o.

Lidia

Poszukują aktualnie Asystentki Zarządu z językiem angielskim. Ktoś aplikuje? W ofercie napisali, że oferują zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne warunki finansowe, możliwość rozwoju i awansu. A może ktoś na takim stanowisku pracuje i podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z tą firmą?

olekkrop

@była kandydatka w sumie to dość normalna praktyka. Wiem, że nie jest elegancka, ale nie ma co brać tego do siebie... A możesz powiedzieć, na jakie stanowisko rekrutowałaś się i jak ta rekrutacja wyglądała? Ile miała etapów, czy duża konkurencja? :)

była kandydatka

Szkoda, że nikt z firmy po zakończeniu procesu rekrutacji nawet nie raczy poinformować kandydata, że został odrzucony. I to mimo, że pani prezes zarzekała się, że odezwie się niezależnie od decyzji. Pozostaje niesmak...

zainteresowany

Mam pytanie do osób pracujących w tej firmie. Ukazało się dzisiaj ogłoszenie że szukają serwisanta. Firma ma dużo negatywnych komentarzy ale i opinie zewnętrzne nie są zbyt fajne, może ktoś z pracowników coś się wypowie na temat warunków pracy. Jak wygląda sprawa zatrudnienia ? Jest tak jak obiecują ? Płacą na czas ?

policzony

@gtfre, tak się zastanawiam ile jeszcze stanowisk pracy przemycisz w swoich postach. Od kilku wpisów niby to różne osoby sugerują na jakie stanowiska firma szuka pracowników. Chyba nie jest to zwykły przypadek a jedynie kiepska manipulacja. No ale jak widzę działamy na wypróbowanych metodach, kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się faktem. Firma się rozwija i szuka nowych pracowników czy też szuka nowych na miejsce zwalniających się. Zależy gdzie ucho przyłożyć - na produkcji czy do biura.

policzony

@noko, no na żadnym stanowisku łatwo nie jest. A co taki PH wie o robocie na produkcji... sam chyba walczy z opiniami o firmie i wychodzi na wariata albo wciska kity jaka to firma solidna.Inaczej się nie da

policzony

trafnie powiedziane - będzie mógł liczyć - wielu już się przeliczyło i proszę nie zamazywać obrazu bo jeszcze wyjdzie że to idealna firma tylko zawsze pracownicy nie tacy.

uważny

sosetek Celów ! "celi" to możesz nie domknąć w więzieniu ;) chyba tylko na spawacza się nadajesz.

zainteresowany

kw - może wyjaśnisz co masz na myśli pisząc że ogłoszenia są co roku ? zwalniają na koniec roku i przyjmują nowe osoby z początkiem nowego czy jak bo nie bardzo zrozumiałem co napisałeś. Sam jestem spawaczem i zastanawiam się nad złożeniem papierów, ale skoro jest tak jak piszesz to muszę się zastanowic

DawidL

Jestem tłumaczem języka słowackiego, miałem przyjemność współpracować z firmą Strassmayr i muszę powiedzieć, że każdemu życzyłbym tak rzetelnego i słownego kontrahenta. Faktura została opłacona niemal natychmiast, sporo przed upływem terminu płatności.

operator

Jakie wynagrodzenie proponują na początek na montażystę albo obsługę serwisową?

Michu

Jeśli dobrze widzę to firma oceniona została 55 razy.Dziwi mnie brak opinii i tak niska ocena. Przypadek ? Nie.

Mistrz

Strassmayr to austriacki porządek i polska innowacyjność. Spółka nastawiona na rozwój i podbijanie nowych rynków. Praca w ciekawym zespole i całkiem nieźle płatna jak na polskie realia. Godny polecenia pracodawca!!

Nie mogę się zgodzić z niekorzystnymi opiniami. Od kilki miesięcy pracuje w firmie Strassmayr i jestem zadowolony. Firma miała przejściowe problemy i były faktycznie kilkudniowe opóźnienia wypłat, ale wszystko jest już uregulowane.

Zostaw merytoryczną opinię o Strassmayr sp. z o.o. - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w Strassmayr sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Strassmayr sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strassmayr sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Strassmayr sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Strassmayr sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Strassmayr sp. z o.o.