Opinie o TES Group S.A. w Tarnowo Podgórne

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TES Group S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TES Group S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TES Group S.A. w Tarnowo Podgórne

ja polecam , jeżeli ktoś chce pracować to będzie ! nie patrzcie na opinie ludzi którym się nie chciało przyjść na rozmowę albo byli i bez doświadczenia chcieli 3000 zl na rękę , Ludzie którzy kiedyś pracowali nie mogą wiedzieć jak jest teraz , zastanówcie się kto by na swoją była firmę pisał komplementy ? nikt ! piszą tylko ci co chcą sobie ulżyć . Moim zdaniem zainteresowani powinni sami sprawdzić i oczekiwać realnych propozycji.

byly pracownik

Pracowalem tam 10 lat w administracji. Rządził wtedy Siminik i bekający Zdzisław-amant. Wiele pracowników kończyło na lekach uspokających i u psychiatry. ludzie tam idą bo nie innej pracy w okolicy.Nie polecam

Jarek

Daro, odnośnie wyrozumiałych pracodawców to była przecież ironia. Daj sobie spokój z tym bagnem.

pra7ca

Ja firmę gorąco polecam. Pracodawcy wyrozumiali, atmosfera bardzo miła.

Aplikowałeś do firmy TES Group S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
nowy

Coś się zmieniło przez to pół roku? Zainteresowany jestem pracą, ale po dotychczasowych opiniach... mam wątpliwości czy składać dokumenty.

życzliwy
@nowy

Proszę napisać w jakim dziale...

prawda

Nie polecam tej firmy. Przy takim zarządzaniu ( mam na myśli brak wiedzy i umiejętności dwóch pań z Zarządu) i tak niedługo upadną. Potwierdzam powyższe opinie dotyczące mobbingu. Pierwszy raz widzę na gowork firmę z tak słabą oceną! O czym to świadczy...?

grochówka
@prawda

nie zgodzę się z opinią... Pani vice prezes to świetna profesjonalistka

Nowa firma wystartowała dynamicznie. Długoletni pracownicy z nadzieją przeszli i byli zadowoleni, tonaż duży to i zarobek w porządku. Ostatnio do bani, narobisz sie jak wół , lekkie resorki, tonaż do bani,a wymagania rosną i zarobki o 1/3 mniejsze niz np w czerwcu. ludzie są zniechęceni, Więc kto może to ucieka...

Tes Group ogłosił upadłość w lutym 1913roku. Wszedł syndyk. Obecna firma dzierżawi fabrykę od syndyka. Kiepsko przędzie, ludzie zarabiaja najniższą krajową i uciekają jak tylko moga, a panie prezes nie widzą, lub nie chcą widziec problemu. W ptasiarni obok już można więcej zarobić sprzątając i się nie narobi człowiek jak wół.

alojzy bombel

na salonach w Poznaniu nigdy nie widzą problemu

lol

A co sie dzieje z maszynami jak firma pada? Odwiedza miły pan i przejmuje

Już dawno zamknięta

było minęło
@lol

to co się stało z tymi maszynami? z tym wszystkim? przecież było takie otwarcie... i w gazetach pisali że tyle kasy zainwestowano

Już dawno zamknięta

było minęło

wie ktoś może co się dzieje w Łęczynie obecnie? funkcjonuje w końcu ta nowoczesna fabryka?

pracownik biura

Witam nie polecam tego pracodawcy, mentalność kierownictwa, a w szczegolnosci szefa typowo komunistyczna. stosują mobbing i nie maja szacunku do swoich pracowników, pomijajac juz przelosc firmy pelna przekretow, ktora stawia dzialanosc w b.zlym swietle.

waldemar

cudowna perspektywa pracy w tes rak płuc po 20 latach pracy albo inna choroba straszne zapylanie i szkodliwe opary oleju opary farby aaaaaaaa i trzeba miec komunistyczne poglądy i być nie za mądrym i silnym tacy potrzebni od zaraz stanowczo nie polecam nikomu

Arnold

A z Ewą - szefową nową dogadać się można, czy jest jak Zdzisław albo tylko do dekoracji?

koko

Najgorsze w tej firmie jest to, że szef ma jakieś zaburzenia psychiczne, z czego oczywiście nie zdaje sobie sprawy, a nikt mu nie powie. Możesz z nim rozmawiać o jakimś zadaniu, a za godzinę przyjdzie i dostaniesz zjebę, czemu się tym zajmujesz. I tak codziennie. Chora sytuacja, nie da się tam pracować.

pytający
@koko

a o kogo chodzi? o maryjanna i czy zdzisiejka?

nie polecam! atmosfera i wieczne ciśnienie, wiecznie wszyscy niezadowoleni. zero profesjonalizmu w całej firmie!

wściekła kliszka

to prawda dlatego odeszłam i założyłam swoje biuro rachunkowe

po dwóch latach, kolejna na 2 lata, trzecia umowa na czas nieokreslony. Czy to zły układ?

waldek 18

Dają pełna umowę hahahahhahahahah a to dobre co to za umowa na 2 lata to nic innego jak wykorzystywanie ludzi były wlasciciel juz dawno powinien siedziec w pierdlu za przekrety wyciagneli kupe kasy z ueni europejskiej oficjalnie i dla wiadomosci ludzi to kolo 30 mil a tak naprawde zgarneli duzo duzo wiecej. Prosty rachunek chala w łeczynie góra 10 mil a maszyny z malym przekrentem prawie za fri na koniec sam sie okrad i wszyscy sa zadowoleni.

@waldek 18

dla ciebie umowa na dwa lata to śmiech? w Golczewie jest wiekszość zatrudniana na umowy zlecenia przedłużane w nieskończoność, lub na czarno :( tu nie ma szału jeśli chodzi o mozliwość pracy na miejscu.. no i w PSF pracuje sie po 8 godzin a nie 10 i więcej..

n_dowiarek

to czemu kadry pozwalają na pracę na czarno? nie wiedzą co się dzieje czy nie chcą wiedzieć?

@n_dowiarek

nie pisałem ze psf zatrudnia na czarno , mówię ogólnie w śmiesznych prywatnych firmach budowlanych, usługach lesnych wyborów wielkich nie ma no jest iko z umowami zlecenie

n_dowiarek

czyli polecasz tam pracę?

stary pracownik

to oczywiste, jak w każdej firmie , nic nowego. Ludzie są różni i mają różne oczekiwania i wyobrażenia. Plusów jest trochę : dają pełną umowę co w dzisiejszych czasach jest rzadkością, oprócz pierwszego miesiąca na umowę zlecenie, kiedy to pracownik jest sprawdzany czy sie nadaje, nie ma umów śmieciowych. Są stanowiska lżejsze i cięższe, płaca wówczas też jest zróżnicowana. Obijać się nie da rady. Każdy jest nadzorowany i rozliczany z wykonanej pracy. Zarobki nie są najgorsze, w porównaniu do innych zakładów. Żeby zostać zatrudnionym trzeba mieć wykształcenie przynajmniej zawodowe, niekoniecznie mechaniczne. Sporo pracowników wieloletnich nie rezygnuje, więc o czymś to świadczy.

Zostaw merytoryczną opinię o TES Group S.A. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w TES Group S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TES Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TES Group S.A.?

TES Group S.A.