Opinie o TES Group S.A. w Tarnowo Podgórne

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TES Group S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TES Group S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TES Group S.A. w Tarnowo Podgórne

grochówka

a ja gorąco polecam

n_dowiarek

marna prowokacja

waldek

zasady bhp nigdy nie były przestrzegane ani nie bedą chyba ze tylko na papierze u (usunięte przez administratora)aaaaaa co do kontroli to zawsze wiedzieli wczesniej i mieli czas na przygotowanie tz.......na wylączenie prawie wszystkiego ale mamy nowa ustawe na ten temat może cos sie zmieni pracodawcy niepedą informowani o kotroli.Pracowalem w kilku firmach nie tylko w tesie tak jak głupi (usunięte przez administratora)mam porownanie to najgorsza firma w jakiej pracowalem

zdzich

anonim - 2013-09-01 21:29:56 anonim - 2013-08-30 13:08:58 czy firma TES Group S.A wogule jeszcze istnieje? czy obecnie są tam jeszcze przyjęcia jakichkolwiek pracowników?czytać nie umiesz? wyżej pisali że firma Tes Group SA nie istnieje, ze jest nowa i przyjmują chetnych do pracynie polecam pracowałem tam kiedyś

Aplikowałeś do firmy TES Group S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

obserwatorka - 2013-07-25 17:12:59 ciekawe czemu potrzebują na gwałt skoro takie bezrobocie w regionie???bo tu trzeba się narobić żeby zarobić, wiekszość bezrobotnych w tym regionie to woli (usunięte przez administratora) trochę złomu, sprzedać, kupić browara i leżeć pod sklepem, niektórzy przychodzą i po jednym dniu rezygnują bo za ciężko, stąd zapotrzebowanie na gwałt nadal aktualne

obserwatorka

ciekawe czemu potrzebują na gwałt skoro takie bezrobocie w regionie???

anonim - 2013-07-24 12:29:57 anoinjm dzięki za informacje czy natomiast często odbywa się rekrutacja do firmy TES Group S.A? da się wyżyć z pensji jaką się tam zarabia?Obecnie potrzebują ludzi na gwałt w fabryce w Golczewie. Pensje obecnie sa z trójką z przodu, ale różnie bywa, płaca od zrobionego tonażu.

anonim - 2013-07-17 11:19:10 kto może mi odpowiedzieć na pytanie czym zajmuje się firma TES Group S.A? co można robić pracując w tej firmie?to już nie jest firma TES Group S.A. tylko Polish Springs Factory Sp. z o.o. Produkują resory. Ogólnie to ciężka fizyczna praca, a zarobki bywają różne. Są miesiące tłuste, bywają też cienkie.

yyy

xxx - 2013-07-06 23:33:46 wcale tego nie zamkneli firma zmieniła tylko nazwę a poza tym nic się nie zmieniło dalej rzędy na produkcji sprawuje (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) kto ci pisał podanie do Tesu? Umiałeś się podpisać na umowie z nowym zakładem/ Jak tak źle to po co?

bla bla bla

umowa na dwa lata

bla bla bla

Ale chyba po to jest szefostwo w każdym zakładzie, żeby się czepiać, Normalka, pokaż mi zakład gdzie tego nie ma a szef po (usunięte przez administratora) głaszcze i mówi odpocznij sobie, hehehe. Może ty w takim pracujesz, daj info to się zatrudnię. Ponoć nowy szef produkcji nastał i ten to się dopiero czepia....... o śmieci :D

xxx

obserwator 2

do końca nie zamknięto a otworzono nowy

Byly pracownik

Ludzie,nie idzcie tam do pracy!najgorsze warunki jakie widzialem na oczy,(usunięte przez administratora) Pozdrawiam

nancy

już ogłosili upadłość

Niedowiarek

To oni jeszcze funkcjonują? Myślałem, że wszystkich pozwalniali i zgłosili upadłość...

Sylwia

Witam, widzę, że szukają teraz planisty. To oczywiste, że zależy mi na pracy w uczciwej i rozwijającej się firmie, z którą i ja pójdę do przodu. Przykre, że w naszym kraju każdy pracownik powinien się dwa razy zastanowić, zanim złoży podanie do polskiego przedsiębiorstwa. Z moich doświadczeń wynika, że firmy z zagranicznym kapitałem z reguły zdecydowanie lepiej funkcjonują, jest organizacja pracy, kultura i szacunek dla pracowników. Polacy jeszcze dużo muszą się na tym polu nauczyć. Po waszych opiniach, nie złożę podania. Upewniłam się w 100%, że nie chcę pracować w firmie TES. Życzę wam powodzenia i sukcesów w pracy :)

Zostaw merytoryczną opinię o TES Group S.A. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w TES Group S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TES Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TES Group S.A.?

TES Group S.A.