TES Group S.A.

Gołczewo

Opinie o TES Group S.A.

ola

hej, wlasnie widzialam ze na stronie interetowej grupy tes można bezposrednio aplikować, i rozwijać sie u boku liderów w tej branży, widzę ze to jakas profesjonalana firma z wieloma atrakcyjnymi ofertami dla klientow, nikt dawno tu nie pisal moze ktos pracowal na stanowisku recepcjonikstki tam, poszukuje pracy,

Niedowiarek

To oni jeszcze funkcjonują? Myślałem, że wszsytkich pozwalniali i ogłosili upadłość...

BYŁY PRACOWNIK

Z tego co mi wiadomo to [usunięte przez moderatora] oszczędza na wszystkim kosztem pracowników brakuje ubrań i środków czystości o zupkach regeneracyjnych nie wspomne

były poracownik tes

jak tak dalej pujdzie to[usunięte przez moderatora] pozwalnia wszystkich co byli dłuzej nisz tydzień na chorobowym wiem to z własnego doswiadczenia

Zostaw opinię o TES Group S.A. - Gołczewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TES Group S.A.