TES Group S.A.

Toruń

Opinie o TES Group S.A.

Adni

Bardzo mi się tutaj podoba, jest fajna jakość, polecam

agent Tomek

potwierdzam, dziadostwo do potęgi n! KMIOT korzysta z dotacji unijnych i napycha tylko swoje kieszenie nie myśląc o innych,[usunięte przez moderatora] a wartość spółki powinna zasilić nasze chore państwo, w którym są możliwe tylko takie matactwa!

DTSL

Witam, Uważajcie na firmę TES Group S.A. z Tarnowa Podgórnego (resory), nie płacą za faktury, 60 dni po terminie, wyslane ostetnie wezwanie do zaplaty, kolejne juz będzie sądowe. Co chwilę zmieniają termin spłaty, ale to tylko puste słowa. Nawet dowiadując sie o rzeczywiste terminy płatności przed podjęciem ładunku, "kłamią w żywe oczy" aby tylko wykonać transport. Takie zagrywki stosuje p.M[usunięte przez moderatora] oraz księgowa firmy p.K[usunięte przez moderatora] Jeżeli ktoś ma zamiar dla nich jechać to tylko za zapłatą przed rozładunkiem!!!

rysio

nędzna firma

Zostaw opinię o TES Group S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TES Group S.A.