Opinie o Melbo.Pl Krzysztof Półchłopek w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Melbo.Pl Krzysztof Półchłopek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Melbo.Pl Krzysztof Półchłopek o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Melbo.Pl Krzysztof Półchłopek w Suchy Las

stały klient Nowy wpis

jak zawsze mega podejście, reklamacja ze strony przewoźnika załatwiona od ręki, sprzedawca wziął na siebie i zwrócił mi pieniądze. Podejście profesjonalne:)

Kacper Nowy wpis

Bardzo polecam firmę Melbo. Wspaniali ludzie i bardzo dobry towar który oferują. Współpraca na najwyższym poziomie!

Wiecie, czy Melbo.Pl Krzysztof Półchłopek udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kupujący Nowy wpis

Bardzo polecam firmę. Rzetelne odpowiedzi na e-maile, kontakt telefoniczny profesjonalny z właścicielem firmy.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Melbo.Pl Krzysztof Półchłopek? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
....

Bardzo miła i pomocna obsługa. Nic dodać ,nic ująć.

N.M.

jestem bardzo zadowolony. Tylko same plusy.

Kaska

Bardzo polecam firmę Melbo.

J.

Bardzo miło wspominam pracę w Melbo. Fajna praca i fajna atmosfera:)

@J.

Przyjemnie przeczytać taka opinię. Dobrze piszesz o firmie chociaż już tam nie pracujesz, a to rzadkość. Napiszesz na jakim poziomie były wtedy pensje? Płacili lepiej niż u konkurencji?

ktoś
@Kazimierz

Przyjdź na rozmowę rekrutacyjna to się dowiesz ile płacą.

Mieczysław
@ktoś

No nie, po to jest to forum żeby o takie rzeczy pytać. Zamiast dawać takie bezużyteczne rady lepiej podaj te widełki ;)

Co wiecie o firmie Melbo.Pl Krzysztof Półchłopek w miejscowości Suchy Las? Nadal czekamy na aktualne info. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

zamawiający

Pani z firmy nie miła, opryskliwa, źle słyszy rozmówcę. Mówi, że zamówienie nieopłacone a jest opłacone szybkim przelewem, Na prośbę o przyspieszenie wysyłki irytuje się i bez zgody zamawiającego cofa opłacone zamówienie. Przez taki kontakt nie polecam!!!

JA
@zamawiający

- NIEMIŁA- piszemy razem:)

M.

Podjąłem pracę i jestem mega zadowolony, praca lekka i w fajnej atmosferze. Zarobki na najwyższym poziomie.

Mieczysław
@M.

To jakie są konkretnie zarobki w Melbo.Pl? Bo na razie nie podałeś żadnych szczegółów na ten temat... Ile tu dają na początek i ile można wyciągnąć z premii i bonusów? Opowiesz mi coś więcej na ten temat?

S.
@Mieczysław

Chyba konkretnych stawek nikt ci nie poda niestety

@S.

A to szkoda. Bo aplikować w ciemno nie znając stawek to trochę słabo. Może podasz chociaż widełkłi finansowe żeby wiedzieć na co się szykuje.

Arek
@Kazimierz

Na pewno zarobisz więcej niż 2 tysiące netto. Ale na początek nie dużo więcej.

@Arek

Pan Arek nigdy nie był pracownikiem i nie jest więc bardzo proszę o niepodawanie fałszywych informacji na portalu. Jeśli ma Pan pytania odnośnie zarobków to zapraszam na rozmowę i przedstawienie najpierw swoich umiejętności. Melbo

@Pracodawca

Wiadomo, że na rozmowie można dowiedzieć się jaki są zarobki, ale czasem warto zasięgnąć języka wcześniej czego można się spodziewać. To ile mniej więcej jest tej wypłaty?

M.T.

Jak najbardziej polecam firmę i pracodawcę. Bardzo dobrze mi się pracuje.

@M.T.

Możesz dodać więcej konkretów? Bo tak pozytywnie napisałeś o zatrudnieniu, że pomyślałem o wysłaniu CV. Ile płaca na początek? Więcej niż u konkurencji z tej branży? Jest szansa po jakimś czasie na podwyżkę?

Zet

Benefity są.....bardzo duże i często.

@Zet

Czy możesz napisać jakie? :) Czy każdy z pracowników od pierwszych dni zatrudnienia może się ich spodziewać?

Karol
@Zet

Od razu widzę, że nie ma i piszesz sarkastycznie, niestety, ... Na premię pewnie też nie ma co liczyć? Ale może chociaż w miarę przyzwoicie płacą?

S,

Polecam firmę jak najbardziej:)

@S,

Witaj :) Czy mógłbyś/mogłabyś trochę rozwinąć swój wpis? :D Za co polecasz pracę w Melbo.Pl? Jakie są plusy zatrudnienia właśnie tutaj i na jakim stanowisku pracujesz?

kan

naprawdę polecam pracodawcę.

poszukujący

Bardzo polecam, rozmowa udana, fajna atmosfera, przyjaźni ludzie.

obecny pracownik

Od teraz zacząłem pracę. Super atmosfera, Pomocni współpracownicy. Firma mała ale zarobki bardzo dobre. Mam nadzieję że długo popracuję.

Rafcio

firma extra, atmosfera mega, zarobki powyżej przeciętnej

Liliana

Obsługa super. W kryzysowej sytuacji starają się , aby pomóc. Dziękuję.

Mgr.

Ludzie Wam się coś myli w głowach. To jest forum dla byłych i obecnych pracowników, a nie wystawiacie opinie na temat produktów, ponieważ do tego służy wizytówka w Google !

@Mgr.

Jedno nie przeszkadza drugiemu. Ale jeśli chcesz aplikować do Melbo na stanowisko magazyniera, na które trwa teraz nabór, to Cię rozumiem. Ogłoszenie jest dość skąpe w informacje, a pracownicy niezbyt się tu wypowiadają. Ciekawe, jakie są zarobki i czy wymagania to naprawdę tylko rzetelność i dokładność. Może ktoś zorientowany da znać.

S.

Polecam:)

@S.

Cześć, polecasz jako pracownik czy jako klient Melbo.Pl? :) Pytam ponieważ interesują mnie warunki pracy, na które można liczyć w firmie ale nie jestem pewna czy Ty coś na ten temat wiesz. Chciałabym się dowiedzieć, jakiej umowy można się spodziewać w firmie? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Melbo.Pl Krzysztof Półchłopek - Suchy Las

• Jak się pracuje w Melbo.Pl Krzysztof Półchłopek?

Zobacz opinie na temat firmy Melbo.Pl Krzysztof Półchłopek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Melbo.Pl Krzysztof Półchłopek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 15 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Melbo.Pl Krzysztof Półchłopek
4.9/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Promienista 10
    62-002 Suchy Las