Poznań

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Żalutex Sp. j. Jagiełka Lupa-Lewandowska

JA

Zgadzam się.Pracowałam tam. Zero szacunku dla pracownika.Umowa najniższa krajowa.Zwalniają bez sentymentów.Potem dzwonią i chcą zatrudnić na czarno.Często praca po godzinach.Najważniejsze że szefostwo może kupić sobie nowy samochód lub wybudować nowy dom.Nie liczą się z nikim.Słoma z butów.Dorobkiewicze.Atmosfera w pracy lepiej nie mówić.Pracownicy na siebie donoszą.Muszą mieć jakieś układy skoro jeszcze istnieją i nikt ich nie przyłapał na przekrętach (np.sprzedaże bez faktury).

jhn

Umowa na najniższą stawkę, do ręki więcej, ale nigdy nie wiadomo ile. Polityka doboru pracowników na stanowiskach decyzyjnych tragiczna!!! Szefostwo nie wie, co to kultura... Omijajcie szerokim łukiem tą firmę!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Żalutex Sp. j. Jagiełka Lupa-Lewandowska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Żalutex Sp. j. Jagiełka Lupa-Lewandowska