POWERS MASZYNY SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o POWERS MASZYNY SP. Z O.O.

Drapieznik

Powers Maszyny Sp. z o.o. to raczej firma z Poznania. Warunki bytowe i socjalne są ok. Ale tam niema możliwości zarobienia, współwłaściciele M. i S. mają swoich kolegów w branży co im podsyłają klientów. Oni też sprzedają i wchodzą handlowcom w temat i go zabierają więc są marne szanse że uda się podpisać umowę z Klientem zanim któryś z właścicieli nie podbierze Ci klienta. Każdy kto jest z tej branży potwierdzi tą tezę gdyż przewinęło się w tej firmie dużo handlowców i każdy uciekał z stamtąd z tego samego powodu, a teraz pracują w konkurencyjnych firmach.

mechanik

Warto isc tam do pracy na mechanika?

rebsi
użytkownik zarejestrowany

Biorąc pod uwagę to jak się ciągle rozwijają i jak wysoką pozycję mają w tej branży to nie wróżę im upadku w najbliższych latach @kika.

Olek

Polecam Powers Maszyny w Czapurach koło Poznania.Naprawdę solidna firma.Pozdrawiam

Byly PH

Firma bankrutuje po raz kolejny, to już się staje norma ! Nałapią naiwniaków, naobiecują byle tylko upchać maszynę a jak przyjdzie co do czego, bankructwo i zaczynają od początku, a kontrakty i zobowiązania klienci mogą sobie( usunięte przez administratora ) TAKA PRAWDA...

?

Ostrożnie z tymi Panami. Dużo obiecują, a później sie wykręcają.

Dlaczego tak sądzisz. Widziałem ich ogłoszenie w gazecie, szukają do serwisu.

a

straszni naciągacze! trzymać się od nich z daleka!!

cała Polska

zgadzam się z Tobą w 100%. na rozmowach zachowują się jak nie wiadomo kto, a gdy przychodzi co do czego zalegają z płatnościami i trzeba ich ścigać za faktury. szczerze odradzam!!

okolice zywca

krętacze, obiecują wszystko, a maszyna mi padla po TYGODNI!!!!! i serwis ma mnie w[usunięte przez administratora]! Jakos juzteraz po zakupie inna gadka...

Zostaw opinię o POWERS MASZYNY SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POWERS MASZYNY SP. Z O.O.