Bud-Pol S.C.

Wysogotowo

Opinie o Bud-Pol S.C.

majster

czy dalej może szukają majstra na roboty wykończeniowe?

Ania

NIedawno jeszcze szukałam na rynku materiałow na pokrycie dachu.Wysłałam kilka zapytan do kilku firm któte znalazłam w internecie mn.in. do Bud Polu .Firma Bud Pol najszybciej odpowiedziała mi na moje zapytanie dzwoniac do mnie jako jedyna a nastepnie przesłano mi wiadomosc na poczte wp.Po kilku dniach inne firmy tez przesłały mi kosztorys i jak sie okazało ich ceny były duzo wyzsze niz firmy Bud Pol.Zakupu dokonałam czesciowo na raty.W tym celu odwiedziłam siedzibe firmy i spotkało mnie tam miłe i fachowe przyjecie przez samego szefa.Po załatwieniu drobnych formalnosci towar otrzymałam juz nastepnego dnia.Ogólnie bardzo polecam ta firme i na pewno wroce jeszcze do niej ,bo czeka mnie jeszcze kilka remontow domu .

xxx

Fajna firma godna polecenia

Zostaw opinię o Bud-Pol S.C. - Wysogotowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bud-Pol S.C.