McKinsey & Company

Poznań

Opinie o McKinsey & Company

Strata czasu

Rozmowa, testy z Excela i angieslkiego , nastepne 2 rozmowy z team leaderami, potem rozmowa z managerem....i potem 3 tygodnie i zero odezwu. Napisalam maila - nic. Dzwonilam - obiecali ze sie dowiedza co sie stalo z moja aplikacja i oddzwonia - nie oddwonili. Zero szacunku dla aplikujacych. Bardzo (BARDZO!) nieprofesjonalna rekrutacja.

Kasiaa
@Strata czasu 25.08.2017 19:36

Miałam to samo, szkoda czasu i paliwa ....

AK124

Też się zgadzam. Mam potężne doświadczenie zawodowe. Język obcy bardzo dobry. Nawet nie zaprosili mnie na spotkanie. Jeżeli firma na wstępie odrzuca taką kandydaturę jak moja, to coś tu nie gra. Mam wrażenie, że chyba należałoby porozmawiać. Nie byłem jednak świadomy w/w godzin pracy. Może dobrze, że nie zaprosili, bo byłaby to dla mnie strata czasu.

informacja

są 3 zmiany, ale nie wiem, czy będą robili teraz zmiany, czy rekrutują pracownika na dany przedział czasowy, myślę, że na ten ostatni przedział może brakować chętnych, dziwna jest ta rekrutacja do mckinseya, wymienisz kilka maili i nie udzielą ci informacji, na którą zmianę jesteś rekrutowany i czy chodzi o to stanowisko czy o jakieś inne czy ponad 8 godzin dziennie to nie wiem, na super zarobki też się nie nastawiaj, jak powiesz, że chcesz 4500-5000 brutto to się raczej nie odzywają

Romek

nie polecam, rozmowa kwalifikacyjna to po prostu ŚMIECH na SALI !!!

Mała Mi
@Romek 04.04.2017 20:33

Możesz powiedzieć coś więcej?

informacja o godzinach pracy

wpisujemy godziny pracy, bo w ogłoszeniach brakuje godziny pracy visual graphic 7:00-15:30, 11:00-20:30 oraz 16:00-0:30

Zainteresowany
@informacja o godzinach pracy 01.03.2017 12:14

Praca jako visual graphik jest na 3 zmiany i to ponAd 8godzinne???

E
@Zainteresowany 26.05.2017 20:16

tak, te dodatkowe polgodziny przeznaczasz na obowiazkowy obiad (45 min - z czego 15 min jest zagwarantowane przez prawo pracy a 30 min musisz pracowac dluzej)

Wiedźma

A ja z kolei mam zupełnie inne doświadczenia. Nie było w mojej grupie nikogo, kto znałby któregokolwiek rekrutera. Było za to dużo testów sprawdzających wiedzę językową - te musiały być wykonane bardzo szybko, oraz rozmowy kwalifikacyjne z 2 rekruterkami. Niestety na jedną czekałam 50 minut, co było bardzo nieprofesjonalne, gdyż nie zostałam o tym powiadomiona. Pani rekruterka przyszła w chwili, w której chciałam już wstać i wyjść. Z pracy w tej firmie jednak zrezygnowałam (choć byłam już na finiszu rekrutacji i firmie na mojej kandydaturze zależało ze względu na moje umiejętności), gdyż ciągle mydlono mi oczy dodatkami do wynagrodzenia, a o samym wynagrodzeniu powiedzieć mi nie chciano. Obawiam się zatem, że propozycja firmy nie spełniłaby moich oczekiwań.

sdsd

zgadzam się miałem tak samo, bardzo nie profesjonalne podejście do sprawy. Wręcz śmieszne, zmarnowany czas i paliwo

Ala

Zgadzam się z przedmówcą, w moim przypadku było dokładnie tak samo. Na rozmowie 4 osoby, w tym 2, które wszystkich mijanych na korytarzu od dawna znają, pozdrawiają itp. W powietrzu czuć o co chodzi "czysta ustawka". Ogólnie dla tzw. osób z zewnątrz strata czasu.

hop

Szemrana rekrutacja. Z 5 osób przeszły ją dwie - jedna pani z polecenia i pan, który przyszedł na rekrutację razem z osobą rekrutującą. O czymś to świadczy... Strata czasu i robienie z siebie błazna. Nie polecam.

Zostaw opinię o McKinsey & Company - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McKinsey & Company