BAK Audio Video Multimedia

Opinie o BAK Audio Video Multimedia

dynia

ojj @romek zdziwiłbyś się. Niedługo kasety video będą przechodziły renesans

były pracownik

Ty koleś co tak piszesz, że jest tak cudownie to weź lepiej zmień leki i nie (usunięte przez administratora) bo to mają być prawdziwe opinie, a nie wymysły (usunięte przez administratora) frajera!!! Organizacja pracy dno - trzeba zapieprzać na bandę darmozjadów, leni i ćwoków z biura, zero premi, bonów świątecznych - jak będziesz dobrze właził w dupę to najwyżej dostanież kielicha na odpier**l się i that\'s all...Brak możliwości awansu, podwyżki...Nech każdy kto tam będzie chciał pracować dobrze się zastanowi, bo nie wie w co wdepnie://

były pracownik

Ja kiedyś pracowałem w tej firmie i najbardziej polubiłem sobie (usunięte przez administratora) Pozdrawiam serdecznie. Muszę przyznać że teraz lepiej mi się powodzi niż gdy pracowałem w tej firmie.

Azis

To jest bardzo ciekawe co piszesz bo ja pracuje w tej firmie i nie pracuje tam żaden Damianek

Zostaw opinię o BAK Audio Video Multimedia - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAK Audio Video Multimedia