Opinie o Oleofarm w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Oleofarm. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Oleofarm o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oleofarm w Wrocław

Małgorzata

@meggie, zapewniam Cię, że jeśli jakieś komentarze zostały skasowane przez administratora to tylko dlatego, że były niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). Dana firma nie ma możliwości kasowania komentarzy - celem forum jest wymiana opinii o pracodawcy, także tych negatywnych. @Unikat, co miałeś na myśli pisząc swój komentarz? Pracujesz lub pracowałeś w Oleofarm? Jeśli tak, to napisz proszę coś więcej na temat pracy w tym miejscu.

meggie

Uwaga na tym forum się kasuje opinie. Zapytałam jakis czas temu dlaczego w Dziale MArketingu trwa wieczna rekrutacja. Otrzymałam odpowiedź od innego forumowicza. Obie wypowiedzi skasowano! Dno totalne, tym bardziej że nie było w nich nic obraźliwego. Teraz ponownie widnieją ogłoszenia na Brand Managera. A strach rekrutować.Ktoś wie o co w tym chodzi?

Olek

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać? Może to jest gorszy czas w firmie?

Unikat
@Olek

Hmmm.....

Jan

WOW! Same negatywne opinie o pracodawcy. Dzięki Wam za informacje, widać, że trzeba się trzymać z daleka.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Oleofarm? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Nikt ważny

Ten zakład to tragedia, ciągle zatrudniają ukraincow. I to bez znajomości języka polskiego. Nie da się z nimi pracować. Zero pomocy.. A jak ktoś chce z rodaków przyjść to mówią że nie ma już pracy. Pani była. Kierownik a teraz zastępca haha... Nowe stanowisko się zrobiło lol. Oklamuje ludzi których przyjmuje do pracy.. Ten zakład to tragedia nie zdziwi mnie jeśli zakład pójdzie z torbami.

Xy

Spotkalam prezesow 10 lat temu. Fantastycznie ich wspominam. Moze kiedys zaaplikuje i znowu spotkamy sie na kawie. Panowie! Pozdrawiam zyczliwie!

incognito

hej może ktoś coś na temat wiadomej firmy ciekawego napisze??

Prezesik

NIE POLECAM FIRMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dostalem propozycje pracy na stanowisko Przedstawiciela Farmaceutycznego, mialem potwierdzic iz zgadzam sie na warunki i ze zrezygnuje z innych rekrutacji w ktorych uczestniczylem. Po kilku dniach przed przeprowadzeniem badan wstepnych, dostalem telefon od kierownika ze PREZES sie nie zgodzil na jego decyzje po 10 lat temu mialem L4 powyzej 30 dni. Co to jest za polityka firmy? Firma DNO, nie mozna tak traktowac ludzi! Profesjonalizm firmy oceniam na zerowym poziomie! Przez glupie zachowanie prezesa stracilem mozliwosc uczestniczenia w innych rekrutacjach! W zyciu sie z takim czyms nie spotkalem!

Tak jest
@Prezesik

A na jaki region miales byc przyjęty? Nie dziwi mnie to, ta firma nie szanuje pracowników. Każdemu kto rozważa zatrudnienie się w tej firmie radzę dobrze się zastanowić. Ciągły stres i presja są tutaj na porządku dziennym. Mam nadzieję, że mimo tego jak potraktował Cię Oleofarm uda Ci się znaleźć dobrą pracę

m.k

Pytania zadawane przez panią rekrutującą pokazały jak niekulturalna i bardzo nietaktowna jest osoba, która te pytania zadawała! Nie dozwolone są pytania o stan cywilny , dzieci i inne pytania prywatne mające na celu dyskryminację potencjalnego kandydata! Ja na takie pytania nie muszę odpowiadać a odpowiedziałam tylko i wyłącznie z grzeczności choć pani pytająca tej grzeczności ze swojej strony nie pokazała ! Ponadto przychodząc na rozmowę mam prawo wiedzieć jakie są zarobki na danym stanowisku a owa pani mi nie udzieliła takiej informacji, co więcej dodała że firma jest tajemnicza i nie udziela na rozmowie informacji o zarobkach. Kolejna kpina i totalny brak poszanowania dla potencjalnego kandydata nie wspominając o tym, iż jak można komuś powiedzieć że na zdjęciu z cv wygląda się dużo młodziej i inaczej niż na żywo. Totalny brak kultury ze strony pani rekruterki! Jeszcze z tak niesympatyczną wręcz bezczelną osobą to się nie spotkałam! Owa pani powinna stracić pracę i to bezapelacyjnie! Ręce opadają w jaki sposób traktuje się potencjalnych kandydatów! Radzę zastanowić się nad swoją kulturą jako firmy i ludźmi tam pracującymi!

Mnom

Najlepsze jest to ze Ukraińcy w ogóle języka nie umieją.. nic po prostu nic nie potrafią... i jak tu pracować?

Bulwers

Racja Wigilia w tej firmie to tragedia,idiota bedzie ten co na nia pojdzie,mam nadzieje ze w Tym roku juz nikt nie bedzie.A czy Pan zmianowy ,,T'' nadal ..........kierowniczce??? haha...dla Firmy tak na bogato moze doczytaja .Dobry wizerunek firmy Ludzie z reguły lepiej pracują, jeżeli są motywowani pozytywnie. Ich motywacja do pracy może być większa, gdy pracodawca zapewnia im nie tylko pensję na czas oraz premię, ale także inne świadczenia, głównie niematerialne, które mają dać korzyści załodze. Firmy chcące być przyjazne pracownikom – jeśli je na to stać – fundują więc ekstra świadczenia, aby w ten sposób zmotywować kadrę do jeszcze wydajniejszego działania. O dobry wizerunek firmy też im chodzi. OLEOFARM STAC! Tylko pewnie skladaja na dalsze krzyże w firmie.

Ela
@Bulwers

Nie jest tak zle, slyszalam, ze od nowego roku produkcja bedzie miala 200zl podwyzki, ktora dyrektor obiecal.

Nie chcę strzelać reklamą ale sąsiadująca firma z Oleofarmem na Kwiatkowskiego poszukuje pracowników praca fajna i ludzie (choc czasem trafi sie jakis idiota ale jak wszedzie) socjal multisport, ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna dodatki na święta itp.umowa o pracę i stawkę mozna negocjowac od 2400 brutto, zalezy od doświadczeni pracownika :) polecam składać cv . To samo napisalam na tej 2 stronie oleofarmu :) szkoda marnować się dla firmy ktora tak malo daje jak zmienia podejście do pracowników zaczną ich szanować wtedy można wrócić a póki co lepiej szukać innej pracy :)

tokotko

BIKO w firmie mistrzewie maja swoich ulubieńców innych traktuja nie przyzwoicie ,jest kilka osob ktore moga robic co chca długo chorować brac wszystkie nż ,zle sie zachowywac wzgledem innych i miec wieczne pretensje do swiata dlaczego on-ona a nie tamten-tamta..i nie zostaja ukarani,inny pracownik z takimi zachowaniami itp juz dawno by wylecial z pracy...jesli nie masz innej pracy na oku to trudno ,a jesli masz odradzam tam pracę

odradzam

Potwierdzam, warunki pracy są fatalne. Załoga chamska, nieobyta i są nawet takie klimaty, że potrafią wyżerać Ci twoje śniadanie. Jakby co to wszelkie kanapki i picia polecam trzymać we własnej szafce, a nie wśród tych zwierząt (przykład - Pani Izie, jednej z nielicznych myślących tam osób, kiedyś ktoś wypił picie z lodówki. Różne rzeczy wynosi się z rodzinnego domu, nie ma co...). Owszem, stare i cwaniakujące baby, donosicielstwo, i ogólnie pracują ćwoki zbyt głupie do gastronomii, usług czy nawet sprzątania - bo to trzeba robić dokładnie.

ula

A pracowaliscie moze od 6-14? Bo przez randstad hyba szukaja.....

Zajebisty

Witam, przestrzegam wszystkich przed pracą w firmie Oleofarm na stanowisku w utrzymaniu ruchu . Kierownik UR kompletna niedojda człowiek niekompetentny nieznający sie na zadnej maszynie .Chce byc najmadzejsza osoba w firmie i najlepiej jak każda informacja z kazdego działu bedzie przez niego przechodzić.Mobbing na kazdym kroku Praca w ciągłym stresie niewiadomo co za 5 min bedziesz robic nie wspominając o konserwacjach ktore sa w przeciągu tygodnia po 3 razy tych samych maszyn z tym ze kierownik produkcji i dyrektor nic o nich nie wie. Jesli sie chcesz Pchać w go... to ta firma jest dla ciebie. Pracujesz za śmieszna stawkę 1900+ premia O zapłacie za nadgodziny można zapomnieć (dostaniesz dzien wolny) , a zarobić więcej można w pierwszym lepszym supermarkecie bez żadnego wykształcenia i wielkich wymagań. Awantury na porządku dziennym. Mają wielkie wymagania wobec pracowników a sami oferują bardzo niewiele. Cieszyliby się gdyby pracownik zasuwał po 24h na dobę. Nie polecam.

sbobdod

Zero kultury osobistej i brak szacunku dla kandydata. Jeżeli informuje się, że "bez względu na wynik rekrutacji firma się skontaktuje, bo na drugim etapie się tak robi" i zwyczajnie olewa się kandydata nie dzwoniąc do niego to nie ma o czym mówić.

Zostaw merytoryczną opinię o Oleofarm - Wrocław

• Jak się pracuje w Oleofarm?

Zobacz opinie na temat firmy Oleofarm tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oleofarm?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oleofarm