Opinie o Oleofarm w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Oleofarm. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Oleofarm o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oleofarm w Wrocław

Jak podstawa na stanowisku farmaceutycznego?

om14

Firma cieszy się niezbyt dobrą opinią na rynku pracy, nie bez powodu. Brakuje jasnych ścieżek kariery, a decyzje personalne związane z awansami czy też zwalnianiem pracowników są podejmowane pod wpływem impulsu. Umowy są oferowane na czas określony, co powoduje poczucie braku stabilności, a oprócz prywatnej opieki medycznej nie przysługują pracownikom żadne benefity. Brakuje także szkoleń i nastawienia na rozwój pracowników. Dodatkowo firma jest zarządzana jednoosobowo, w sposób autorytarny. Atmosfera która panuje w organizacji jest bardzo stresująca, opiera się na kontrolowaniu każdego ruchu pracownika i demotywuje do podejmowania się jakiegokolwiek działania z własnej inicjatywy. Ja ze swojej strony nie polecam pracy w Oleofarm.

Don Meloni

Cześć. Na podkarpackie szukają Przedstawiciela ds kluczowych klientów. Czy możecie mi podać jakie warunki, podstawa +premia, ilu klientów, jaką flota itp. Dziękuję za info. Pozdrawiam

Mała

Nie wiem skąd się biorą te sumy pieniędzy i informacje o socjalu w Oleofarmie. Jakieś bzdury. Multisport, karta medyczna, bony, paczki na święta, wczasy pod gruszą ... możecie zapomnieć ;). Jedyny socjal to woda z dystrybutora i jeszcze słynne wigilie pracownicze, na których najważniejsze jest głośne śpiewanie kolęd i unikanie zbytniego objadania się bo prezesi patrzą ;). Zwolniłam się z tej pseudo firmy. Biorąc pod uwagę całkowity brak socjalu, zmianowy system pracy, kiepski dojazd i pracujące weekendy, ze które co najwyżej można odebrać wolne nie polecam nikomu tam pracy. Do tego fatalna organizacja pracy na produkcji, kierowniczka, która miota się, co chwilę jakieś afery, zgrzyty między ludźmi, porażka. Szkoda zdrowia. Słyszałam, że nie mogą znaleźć ludzi do pracy i będą zatrudniać Ukraińców ;).

D Bak
@Mała

.... Ale oleofarm nie pracuje w weekendy... A przynajmniej teraz nie ma pracy w weekendy :) ostatnia zmiana kończy się w piątek o 22, a pierwsza zaczyna się w niedzielę też o 22

Sąsiad
@D Bak

Po 6 dni praca za darmo? Benefity to ściema ? W ogłoszeniu jest sporo beneficjentów ? Wypisują brednie ?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Oleofarm? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Bolt

Najgorsza firma, do jakiej można trafić. Jeśli masz doświadczenie i wiedzę, szybko sprowadzą cię do parteru miernoty na stanowiskach kierowniczych. Jeśli masz inne zdanie od swojego szefa, już przegrałeś. Zrobi wszystko, żeby się ciebie pozbyć, bo jesteś w ten sposób nielojalny. Jeśli masz fajny pomysł, to przedstawi to jako swój. Brak możliwości rozwoju, dziwaczne rozwiązania systemowe, brak wiedzy o branży, brak kompetencji, brak pracy zespołowej. Do tego ogromne marnotrawstwo. Ciągle są spotkania, które niczego nie wnoszą i nie zapadają na nich żadne decyzje. Dobra szkoła nauki na cudzych błędach to jedyny plus tej pracy. Zarobki na bardzo niskim poziomie, zero benefitów i zero szkoleń. Firma dla ludzi o mocnych nerwach albo dla olewaczy. Stąd też wysoka rotacja i pełno wakatów. Lepiej omijać firmę szerokim łukiem...

Julia

Szanowna Pani, Bardzo dziękujemy za udział w spotkaniu rekrutacyjnym oraz za poświęcony czas. Do dalszych etapów zdecydowaliśmy się jednak zaprosić innych kandydatów. Było nam niezmiernie miło się z Panią spotkać i życzymy Pani sukcesów w rozwoju kariery zawodowej,

zawiedziona
@Julia

na jakie stanowisko Pani aplikowała? i ile po rozmowie rekrutacyjnej dostała Pani taką wiadomość?

Małgorzata

Oleofarm w chwili obecnej prowadzi procesy rekrutacyjne, co możecie zobaczyć na ich oficjalnej stronie internetowej: http://oleofarm.pl/kariera-oleofarm/ Potrzebują chociażby magazyniera, specjalisty ds. e-marketingu, Senior Brand Managera czy przedstawiciela farmaceutycznego. Swoim pracownikom firma oferuje między innymi dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy pozwalających na efektywne wykonywanie obowiązków, a także motywacyjny system wynagrodzeń. Ktoś z Was chciałby aplikować?

Małgorzata

@Ona.Iz. W sposób bardzo szczegółowy opisałaś nam firmę Oleofarm jako miejsce pracy - to się oczywiście chwali. Ale proszę, żebyś nie używała tu jednak danych personalnych swoich współpracowników, bowiem nie jest to zgodne z regulaminem serwisu. Opisana przez Ciebie specyfika pracy w tym przedsiębiorstwie mogłaby odpowiadać pracownikom tymczasowym. Przyjmują tam takich?

Małgorzata

@Nie polecam Trzeba zaznaczyć, że duża rotacja pracowników może mieć naprawdę rozmaite przyczyny, a Twoje wnioski mogą, być zbyt pochopne. Czym zajmujesz się w Oleofarm? Skupiasz się w dużej mierze na stosunkach i atmosferze między współpracownikami firmy. Może dodasz coś na temat ogólnych warunków zatrudnienia - co z zarobkami, premiami i dodatkami pozapłacowymi?

Johnathan
@Małgorzata

Widać, że Małgorzata to wtyka firmy, próbując pokazać ją z dobrej strony, ale tu nie ma co pokazywać. W firmie jest wprowadzony system strachu. Jak się nie podporządkujesz, pewne osoby się uwezmą na ciebie i po zawodach. Albo zgadzasz Siena wszystko, albo będziesz cierpieć. Rotacja w tym wypadku moja droga (usunięte przez administratora) zależy od złego zarządzania, traktowania ludzi przedmiotowo. Tu aż się prosi o zgłoszenie pewnych wydarzeń do odpowiednich służb, bo mobbing jest dziś karany.

Małgorzata

@Margaret Dobrze zatem, że Oleofarm daje szansę młodym ludziom w rozpoczęciu kariery zawodowej, bo jest im często ciężko znaleźć pracę. Zapewne wielu użytkowników zachęciłaś do aplikowania do tej firmy. Może wiesz, czy nie potrzebują aktualnie nowych ludzi do pracy? I na co, Twoim zdaniem, powinni zwrócić uwagę przyszli kandydaci na rozmowie kwalifikacyjnej?

Małgorzata

@Margaret Dobrze, że dostrzegasz jakieś plusy pracy w firmie Oleofarm. Wspominasz jedynie, iż zarobki mogłyby być nieco większe - ale to już raczej kwestia indywidualna, uzależniona od potrzeb oraz wymagań danego pracownika. Może wiesz, czy firma prowadzi obecnie rekrutację? I na jaką formą umowy mogą liczyć nowo zatrudnione osoby?

@Małgorzata

Małgorzato, Zarobki są nie za wysokie i brak perspektyw rozwoju, jak ugrasz na początek, tak zostanie, może nieco więcej po paru latach, umowy na czas określony, są formy z lepszym zapleczem. W Oleofarm na początek, tak, czemu nie, student wejdzie na rynek, później, lepiej szukać czegoś lepszego. Ja zmieniłam i się cieszę, ale też na start ta firma dała mi możliwość. W sumie nie firma, a fajni przełożeni, których już nie ma, z tego co wiem, no i niech im się wiedzie, Pozdrawiam

lab

Hej, możecie się wypowiedzieć na temat pracy na stanowisku Koordynatora Laboratorium Kontroli Jakości? Jakie zarobki? Jaka atmosfera?

@lab

Pracowałam w dziale KJ, kierownik spoko, ale zarobki bardzo niskie.

@lab

Zarobki w tej firmie nie są najwyższych lotów, z tego co wiem, w laboratorium i dziale DKJ najniższe w całej firmie, ja zarabiałam mniej niż w biedronce, no ale umowa była o pracę, więc taki plus. Znalazłam pracę w innej firmie, więcej płacili i jest multisport

Małgorzata

@Agnieszka Z. Owszem, komentarze użytkowników forum są bardzo istotnym źródłem wiedzy. Od Twojego wpisu upłynął już pewien czas - zdecydowałaś się zatem na podjęcie współpracy z firmą Oleofarm? @Bolo @Iga Na pewno w pewnym sensie macie racje. Ale czy realnie pracujecie w tej firmie? @lab @Karol Pamiętajcie, iż jeśli jednak nie uzyskacie tutaj odpowiedzi na swoje pytania, to zawsze możecie skontaktować się bezpośrednio z firmą http://oleofarm.pl/kontakt/ Powodzenia!

Iga

Idealnych firm nie ma. Jak ktoś dobrze wykonuje swoją pracę to nie będzie narzekał!!!

Bolo

Idealnych firm nie ma, ale konkurencja inspiruje do pisania!!

Agnieszka Z.

Moi drodzy, natrafilam na ciekawe ogloszenie o pracy w Oleofarmie - Junior Brand Manager. Chcialabym aplikowac, ale Wasze komentarze mnie powstrzymuja. Czy zła atmosfera utrzymuje się we wszystkich działach czy tylko na produkcji? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Małgorzata

Osoby zainteresowane pracą w firmie Oleofarm zachęcam do odwiedzin oficjalnej strony tego pracodawcy w internecie: http://oleofarm.pl/ W zakładce kariera będą informacje o aktualnych ofertach pracy, proszę również o nowe opinie osoby obecnie związane z tym pracodawcą, chętnie dowiemy się nowych informacji o postępach tej firmy!

Grzegorz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Małgorzata

@Sąsiad, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w Oleofarm we Wrocławiu. Czy pomimo braku odpowiedzi na swoje pytania, zdecydowałeś aplikować się do pracy w tym miejscu? @Bart, do Ciebie mam takie same pytania jak powyżej. Może już pracujesz w Oleofarm i mógłbyś napisać coś więcej?

Sąsiad

Macie interesujący bilbord na placu 3500 na start. Czy to stawka zasadnicza czy już po zliczeniu z premią? Bo zastanawiam się nad zmianą pracy na wyższe wynagrodzenie. I właśnie interesuje mnie 3500 plus premie . Macie jakieś fajne beneficjenty np Multisport dofinansowanie do wczasów pod gruszą? Jak wygląda oferta umowy

Zostaw merytoryczną opinię o Oleofarm - Wrocław

• Jak się pracuje w Oleofarm?

Zobacz opinie na temat firmy Oleofarm tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oleofarm?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oleofarm