Opinie o "TVK" Telewizja Kablowa w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "TVK" Telewizja Kablowa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w "TVK" Telewizja Kablowa o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "TVK" Telewizja Kablowa w Wrocław

Internet nie działa co drugi dzień

@Klient

A co z kontaktem z pracownikami i z tym, czy technicy radzą sobie z naprawami? Choć nie ukrywam, że tak na prawdę pytanie kieruję do osób pracujących w tej firmie. Sam jestem technikiem i chcę wiedzieć, czy mógłbym wybierać pomiędzy formą zatrudnienia? No i jak z dostępnością auta, narzędzi, czy szkoleń? Kto nie omieszka też dodać, jak z poziomem zarobków?

Doma Nowy wpis

Znajdę na forum kogoś tam aktualnie zatrudnionego? Czytałem ogłoszenie dla Kierownika Działu Technicznego. Padały tu raczej same opinie na temat telewizji, chciałbym dowiedzieć się czegoś na temat pracy. Widzę, że jest możliwość zatrudnienia na umowę o pracę. A co z zarobkami? Ponad 6 tyś w 2024 r wychodzi po tych podwyżkach wszystkich?

As Nowy wpis

Zazwyczaj nie korzystam z takich komentarzy ale chce poinformować ludzi. Jest to najgorsze dziadostwo jakie może być w ciągu dnia nie ma internetu po 5-7 razy dziennie po 10-20 min co chwilę trzeba resetować

Jakie wartości są cenione w "TVK" Telewizja Kablowa?

Internet nie działa co drugi dzień

@Klient

Aplikowałeś do firmy "TVK" Telewizja Kablowa? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Emi Niemała

Co się dzieje z sygnałem internetowym tvk?? Chodzi o Szczepin/Śródmieście... oczywiście nie ma możliwości nawiązania żadnego kontaktu z firmą - wolny wieczór, a skrzynka głosowa dotycząca awarii jest przepełniona...

Emil
@Emi Niemała

Czy jest komu telefony odbierać, albo odpisywać na maile? Na razie wiem tylko, że szukają na swojej stronie instalatora / montera. Zmotywowanego, samodzielnego, odpowiedzialnego, znającego podstawy elektrotechniki. Wiecie może - pytam pracowników - czy jeździ się do awarii we dwójkę? Napisano, że prawo jazdy kat. B mile widziane, a moje jest od dawna nie używane, więc wolałbym nie ryzykować na razie samodzielnego prowadzenia auta. Fajnie też byłoby wiedzieć, jak ze szkoleniami, nie tylko po zatrudnieniu, i jaka może być pierwsza wypłata?

Agatka

Szukają instalatora / montera. Zauważyłam, że wymagają w ogłoszeniu, żeby mieć prawo jazdy, no a jak rozwiązują kwestie samochodu i paliwa? Trzeba mieć własne czy nie? A jeśli tak, to czy oddają za paliwo i naprawy? Mąż szuka pracy, ale nie lubi swojego samochodu wykorzystywać, bo potem zostaje sam z naprawami i wszystkim.

Roro

Zgadzam się z negatywnymi opiniami.Sobita niedziela koniec oglądania TV po prostu bak programow TVK dzień. Wolny i co nam zrobisz????.

Baba jaga

Jesteśmy od początku powstania telki nie było problemu,ale teraz kiedy zmieniają pasma naziemnej ,to my nie mamy kablówki tak się dzieje od 28 marca 2022.Teraz zostaliśmy bez telewizji na święta mamy tylko internet. Będę z firmą negocjować o obniżenie płatności bo nie mam telewizji ponad 3 tygodnie bo monter przyjdzie dopiero 29 kwietnia . I tak bimbamy na zryawjacym obrazie każdy kanał zrywa i pisze słaby sygnał ????

@Baba jaga

Ciekawa jestem wyniku wspomnianej negocjacji?

Wściekła

Od 24.03 22 r. nie mam programu TVP Kobieta w pakiecie Mini(+), po prostu zniknął bez żadnego powiadomienia odbiorcę. Kanały ciągle zmieniają swoją pozycję, a obraz ciągle jest zakłócany. Nie da się tego oglądać.

@Wściekła

Ja również nie mam już tego programu. Niestabilność programowa ????jest ich cechą szczególną. Średnio raz na tydzień sprawdzam, szukam, przeprogramowuje . Latam po kablówce, jak przysłowiowy Żyd po pustym sklepie ????.

@Gwarecka

A o to się przypadkiem nie może wiązać z tymi zmianami standardów telewizji co weszły? Czy to nie ma ze sobą kompletnie nic wspólnego?

Gwarecka

Bez żadnego uprzedzenia likwiduje się kolejne programy. Dzisiaj zniknął mój ulubiony FOX. To już kolejny. Często nie ma też informacji jakie są wyświetlane aktualnie tytuły. To nie w porządku wobec klientów.

@Gwarecka

To kiepsko ze strony firmy jak tak zrobili? Zgłaszałaś to gdzieś, że no nie powinno się tak robić?

Gwarecka

Dlaczego od wczoraj nie mam znowu programów? Dzisiaj po ponownym ustawieniu anteny wcięło ok. 40 programów, w tym TVP Kultura . Czy to ta straszna ,, śnieżyca " pozbawiła nas programów? ????

banan

Ta telewizja i internet to jedno wielkie nieporozumienie, co chwilę jakieś awarie, co chwilę coś ! Teraz leżę i patrzę w czarny ekran telewizora bo oczywiście nic nie działa ! Internet średnio raz w tygodniu robi sobie przerwę ! Dzisiaj finał ligi konferencji a telewizji brak ! To tylko uświadomiło mnie w przekonaniu, że moja przygoda z tą pseudo telewizją właśnie dobiega końca ! Nie polecam nikomu !

Jolanta

Niestety, nagle program tv urywa się ("brak sygnału") i wszystko znika. Jest tak często. Zazwyczaj przed ważnym meczem albo w trakcie najważniejszych chwil finału ballady f-moll na Konkursie Chopinowskim. A już na pewno wieczorami i w trakcie weekendu. Kontaktu z firmą nie ma - nawet tzw. automat zgłoszeniowy nie działa.

Piterko

Powiem szczerze, że jestem zadowolony ze światłowodu. Wcześniej byłem na kablu antenowym i miałem też bardzo niską prędkość internetu. Po rozmowie z obsługą klienta, zdecydowałem się na przedłużenie umowy. Teraz widzę różnicę, jak to wszystko porządnie działa. W ciągu kilkunastu lat miałem podpisane umowy z różnymi operatorami na kilku mieszkaniach i w różnych miejscowościach. Porządna oferta cenowa w porównaniu do innych operatorów.

George

Jestem z Telka od samego początku jej istnienia. Korzystali z niej również moi Rodzice. Różnie bywało ale nie narzekałem. Niestety teraz wszystko zaczyna się psuć. Co jakiś czas wycinali jakieś programy. Najczęściej te które najbardziej się podobały. Zaczęły topnieć też różne programy zagraniczne, obcojeezyczne, które różnym ludziom potrzebne są do różnych celów. W tej chwili z zagranicznych brakuje CNN, również rosyjsko jezycznych, które że względu na ogromną ilość osiadłych u nas przyjezdnych ze wschodu, jest konieczna. Zniknął Travel Channel. Za to wzrosła cena opłaty miesięcznej. Wyższa opłata, gorsza oferta. Rozumiem że były jakieś problemy techniczne, zakup nowych urządzeń, ale jeśli w najbliższym czasie, do końca wakacji oferta nie poprawi się to trzeba będzie zwrócić się gdzieś indziej. Tym bardziej że skrzynki pocztowe są pełne różnych ofert.

ZAdowolona

Ja od czerwca żegnam się z TELKĄ....................NARESZCIE

Patrol

To jest najgorszy Internet jak chcesz to wziąć to licz się z tym że jak ci się zepsuje router i dostaniesz nowy to ten nowy będzie z 2000 roku nie polecam najgorsza firma według mnie bardzo polecam światłowód Orange:)

Klient

Oddajcie TVN TURBO !!! TVN 24 !!! Do tej pory miałem dwa wymienione programy,od paru dni ich brak. Myślałem że znowu coś kombinujecie ze zmianą pasma w jakim będą nadawane! Ale Nie. Przenieśliście je o pakiet wyrzej, żebym więcej płacił !!! UMOWA jeszcze nie wygasła A Wy robicie co chcecie!!! ODDAWAĆ TE PROGRAMY !!!!!!

trojak

Sygnał telewizji się co chwilę tnie, zmiana kanałów bardzo częsta,nie da rady oglądać telewizji non stop trzeba czegoś szukać,przestawiać i programować .Nie polecam!

Ciekawska

Czy właściciel TVK planuje przywrócić poprawne i bezawaryjne świadczenie usług? Co z ciągła zmiana częstotliwości albo notorycznymi zakłóceniami i zanikiem sygnału tv? Dlaczego zniknęły opisy EPG ? Jakość w ostatnim czasie spadła poniżej i krytyki i nie mam tutaj na myśli sporadycznych awarii. A może TVK wprowadzi rabat dla użytkowników z tytułu nie wywiązywania się z umowy? Jak widać opinie negatywne powtarzają się w ostatnim czasie regularnie, a TVK rygluje drzwi i telefony przed klientami. Oczywiście pytania są retoryczne, a jedyne wyjście to wyjście do konkurencji.

Zostaw merytoryczną opinię o "TVK" Telewizja Kablowa - Wrocław

• Jak się pracuje w "TVK" Telewizja Kablowa?

Zobacz opinie na temat firmy "TVK" Telewizja Kablowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "TVK" Telewizja Kablowa?

"TVK" Telewizja Kablowa