INTELKOM Paweł Ciągło

Kiełczów

Opinie o INTELKOM Paweł Ciągło

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii na temat INTELKOM Paweł Ciągło. Czy wynagrodzenia uległy zmianie?

rodi

ale praca jest jakby nie było na zupełnie innych warunkach niż na umowie o pracę nie wspominając o tym , że nie ma się normalnych urlopów i innych przywilejów wynikających z umowy o pracę .niestety ...

Rozsądniejszy

anonim - 2010-09-06 16:28:10 jedna z najgorszych firm z jakimi spotkałem się w życiu, właściciel nie dba o klientów, sprzedawane usługi telekomunikacyjne są na poziomie internetu radiowego 8 lat temu, firma się nie rozwija Jesteś tak zawzięty, Kolego, że nie zauważasz nawet, że na tym forum nie oceniamy dostawców internetu - tylko pracodawców. Zatrudniali Cię, czy masz problem z netem? A może ze sobą?

Zostaw opinię o INTELKOM Paweł Ciągło - Kiełczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTELKOM Paweł Ciągło