INTELKOM Paweł Ciągło

Opinie o INTELKOM Paweł Ciągło

Z Nadolic

Nie wiem jak do końca wygląda praca u pana Pawełka ale po rozmowach z chłopakami z serwisu wiem że nie jest za fajnie - pieniądze średnie, pracy mnóstwo i trzeba się ciągle tłumaczyć klientom cały czas dlaczego internet po prostu " ssie " ( nie mówiąc o bzdurach typu " switch się psuje, to niemożliwe żeby urządzenia gubiły częstotliwość tak często itd ). A co do internetu który ów firma oferuje to wypowiem się tak: do przeglądania stron to ten internet może i się nadaje, przesył jest też nawet niezły. Problem za to jest taki że do rozmów, gier online czy też streamowania ten internet się nie nadaje, potrafi rozłączać użytkownika do ponad stu razy dziennie już nie mówiąc o weekendach. Wiem że to forum służy do oceniania pracodawców ale uważam że zarówno pracownicy jak i klienci mają prawo wiedzieć jak postępuje firma. Internet zwyczajnie jest niestabilny, klienci są ignorowani bo problem ten jest zgłaszany prawie już 3 lata i nie zmieniło się nic ( w dodatku gdy rozłączy użytkownika potrzeba ok. 20 sekund by ponownie się połączyć jeżeli nie więcej ). Więc Panie Pawełku mała rada - może warto jednak wydać troszeczkę pieniążków i zainwestować w sprzęt który zwiększy stabilność internetu który pan oferuje ( szczególnie jeżeli chodzi o okolcie Dorzykowic, Nadolic i Kamieńca zamiast podłączać cały czas nowych klientów i obciążać jeszcze bardziej tą sieć. Trzeba jednak czasem dołożyć do interesu i uszanować swoich klientów, biznes to tylko naciąganie klientów.

Z Nadolic
@Z Nadolic 13.01.2019 19:36

PS. Mały błąd - " biznes to nie tylko naciąganie klientów i czerpanie zysków "*

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii na temat INTELKOM Paweł Ciągło. Czy wynagrodzenia uległy zmianie?

rodi

ale praca jest jakby nie było na zupełnie innych warunkach niż na umowie o pracę nie wspominając o tym , że nie ma się normalnych urlopów i innych przywilejów wynikających z umowy o pracę .niestety ...

Rozsądniejszy

anonim - 2010-09-06 16:28:10 jedna z najgorszych firm z jakimi spotkałem się w życiu, właściciel nie dba o klientów, sprzedawane usługi telekomunikacyjne są na poziomie internetu radiowego 8 lat temu, firma się nie rozwija Jesteś tak zawzięty, Kolego, że nie zauważasz nawet, że na tym forum nie oceniamy dostawców internetu - tylko pracodawców. Zatrudniali Cię, czy masz problem z netem? A może ze sobą?

Zostaw opinię o INTELKOM Paweł Ciągło - Kiełczów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTELKOM Paweł Ciągło