INTELKOM Paweł Ciągło

Kiełczów

Opinie o INTELKOM Paweł Ciągło

Rozsądniejszy

anonim - 2010-09-06 16:28:10 jedna z najgorszych firm z jakimi spotkałem się w życiu, właściciel nie dba o klientów, sprzedawane usługi telekomunikacyjne są na poziomie internetu radiowego 8 lat temu, firma się nie rozwija Jesteś tak zawzięty, Kolego, że nie zauważasz nawet, że na tym forum nie oceniamy dostawców internetu - tylko pracodawców. Zatrudniali Cię, czy masz problem z netem? A może ze sobą?

Zostaw opinię o INTELKOM Paweł Ciągło - Kiełczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTELKOM Paweł Ciągło