Monitech Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Monitech Sp. z o.o.

k0ss

Potwierdzam zdanie przedmówcy

k0s

Burdel i bałagan. 0 profesjonalizmu. Projekty robione \"po studencku\". Zresztą osoby ze statusem studenta (jak i wszelkie umowy śmieciowe) też są tam preferowane - tania siła robocza. Do laboratorium to tutaj \"trochę\" brakuje. 1 zabiedzona lutownica i komunistyczny sprzęt to trochę za mało. A samo \"laboratorium\" też na końcu świata. Do pozytywnych aspektów można zaliczyć bardzo miłych współpracowników, elastyczny czas pracy i samą atmosferę. Dobre TYLKO podczas studiów!

Zostaw opinię o Monitech Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monitech Sp. z o.o.