Opinie o ALDI w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ALDI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ALDI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALDI w Kraków

Zniesmaczony

PORAZKA! w Zielonej Górze banda baranów, szczególnie jaśnie wielmożny pan regionalny Bartosz J oraz pani kierownik Barbara L. Przy zapchaniu się niszczarki do kartonów pan regionalny kazał wchodzić do pojemnika i ręcznie wyciągać resztki kartona ze ślimaka (widać z BHP za Panbrat) Wyzwiska pracowników, przetrzymywanie bonów, ogólny zapierdziel a zarobki dramatycznie niskie, wiele obiecują i na tym się kończy. Odradzam wszystkim

ktoś
@Zniesmaczony

Nie chciało się pracować to trzeba bezpodstawnie(!) psuć opinię innym? Żenada!!!!

Ja oraz moi znajomi często odwiedzamy ALDI w Krakowie i za każdym razem jak jesteśmy to zawsze jest czysto , towaru dużo, a warzywa może nie są tanie ale nigdy nie znalazłem nic zepsutego. Widać, że pracownicy się starają żeby wszystko było ok.

W Krakowie spoko.Atmosferę mają wręcz wymarzoną - co jest mało spotykane w obecnych czasach. Kierownik wymagający ale widać, że wie facet co robi. Zawsze pomagał jak ktoś miał jakiś problem, a nie olewał sprawy żeby sobie samemu radzić. Zna się na rzeczy i dlatego wszyscy starają się pracować jak najlepiej i jest to zauważane! Polecam pracę u nich.

w temacie

Ten jakże cudowny kierownik pan(usunięte przez moderatora) widocznie nie był tak idealny skoro nie radził sobie ze sklepem, był tam wszechobecny bałagan i samowolka. A jak to pani określiła nowy "słabo wyszkolony" kierownik radzi sobie ze wszystkim o niebo lepiej, wręcz idealnie. Sklep czysty schludny, atmosfera wśród pracowników bardzo dobra, facet zna się na tym co robi i nie traktuje pracy jakby to robił za karę a wręcz przeciwnie wkłada w swoje obowiązki wiele serca.

anon

Kraków godny polecenia, trzeba tylko pracowac i nikt sie nie czepia.

Pracowałam u nich i było spoko, a to że nie pracuje juz u nich to z własnej winy. Powiem tak : Praca jak praca ale w dużej mierze wszystko zależy od kierownictwa,a w Krakowie jest super i nie wiedziałam, że aż tak dobrze u nich będzie. Uczą pracownika solidnie i widać, że im zależy mieć zgrany zespół więc warto spróbować podjąć pracę u nich.Kierownik młody ale widać ze jest bardzo dobry w tym co robi i wg. mnie marnuje się na tym stanowisku, a tak na marginesie to dużo lepszy niż nie jeden kierownik rejonu - co nie tylko ja zauważyłam.

Praca jak praca.Trzeba pracować ale po to idzie sie raczej do pracy.Opinie są różne ale to wszystko zależy od ludzi którzy pracują .Trafiłam dobrze bo są ludzie wyrozumiali więc nie ma co narzekać.

Dorota

No musisz mnie nauczyć czytać ze zrozumieniem, bo przecież to ty jesteś bardzo inteligentna osobą, a co do twych wykrzykników to spokojnie z nimi - nie tak nerwowo. (...) i naucz się pisać ze zrozumieniem.

Kora

Do Doroty! Kłania się czytanie ze zrozumieniem!!! Pozdrawiam!

anon

Pracowałam u nich rok i było spoko, a zaznaczę iz pracowałam w różnych sklepach ale u nich fajna atmosfera, duzo pracy ale po to sie idzie do pracy więc dobrze jest, szanują pracowników i dbaja o nich co teraz jest mało spotykane.

Iwona

Przyznaje racje sklep spoko, ruch raczej im rosnie bo teraz jak przychodze do nich to tłoczno, a dawniej to mało co ludzi , widac ze kierownictwo jednak pracuje i widac efekty. Polecam wszystkim artykułky dobre i sprawdzone warzywa zawsze świeże, Polecam wszystkim.

Pavlo

Sklep super , art, b.dobre i co najważniejsze świeże , personel bardzo miły - zawsze doradzi profesjonalnie, byle tak wszedzie było.

Dorota

To widac ze byl strasznie super jak go zwolnili, no wiesz moze super dla ciebie a nie dla firmy,A ty tez sobie super radzilas jak pracowalas az 3 miesiace, Ja tam robie zakupy codziennie i zauwazylam ze kierownictwo pracuje troszke dłuzej niz 3 miesiace i na sklepie jest super az chce sei tam przychodzic czysto itd. Czyli trzeba chciec, a nie narzekac na byłego pracodawce.

anon

Praca w ALDI bardzo miła i przyjemna, aż chce się pracować, ludzie są bardzo zgrani ze sobą - od Kierownika do kasjera/kasjerki co w obecnych czasach ciężko spotkać. Jak się idzie do pracy to z miłą chęcią a nie z przymusu ale dodam tutaj, iż praca w tej firmie jest tylko dla tych, którzy chcą pracować oraz co chcą sie nauczyc pracy a nie żeby odsiedzieć w niej swoje. Pracuje w tej firmie już ponad rok i zawsze było wszystko w porządku. Kierownictwo szanuje człowieka i co najważniejsze rozumie go.To co pisze o Krakowie, a jak jest w pozostałych nie wiem.Ogólnie firma godna polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o ALDI - Kraków

• Jak się pracuje w ALDI?

Zobacz opinie na temat firmy ALDI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALDI?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALDI?

Kandydaci do pracy w ALDI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALDI