Opinie o ALDI w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ALDI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ALDI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALDI w Kraków

zielonomi

Dla zainteresowanych, w chwili obecnej dają 2700 brutto na start.

Gonzo

Mam dużo znajomych min. w turystyce i jak się rozmawia o handlu to nikt z ich znajomych nie pracuje w sklepie. To jest specyficzna praca i takie pracownice powinny mieć od razu powiedziane , że muszą więcej w tym roku pracować. Muszą wygospodarować zyski dla całej centrali, bo my tutaj mamy większe potrzeby i już kolegom z Niemiec obiecaliśmy ze dostana 2% rynku w Polsce.

Magda

Praca jak każda inna. Jeśli chce się pracować to się popracuje, robisz swoje i do domu. Jeśli się nie chce to szkoda drążyc temat

Kamila

A czym tak pan Gębala podpadł? Musisz być byłym pracownikiem skoro znasz to nazwisko. Pozdrawiam

Osoba

Ktoś

Ja osobiście mam noworoczne postanowienie, że pójdę ponownie na zakupy do sklepu Aldi w Krakowie dopiero gdy usłyszę, że nie ma już w tej firmie Grześka Gębali.

oliwia

25000 brutto dobre sobie @sugestia na takim stanowisku więcej niż 3-4 tyś. nie zarobisz ale chyba za to firma może się domyślać kto pisze te negatywne komentarze

sugestia

Moim skromnym zdaniem to pensja dyrektora personalnego powinna byc podniesiona do poziomu 25000 brutto za miesiac bo jest to osoba najbardziej medialna we firmie i trwa okres wakacyjny co wiaze sie z duza rotacja i papierologia no i taka osoba zna tajemnice innych wspolpracownikow:)

dyr

Jeśli chodzi o sprzedaż mleka w tym roku to standardem w Aldi jest mleko od krów które nie były karmione genetycznie modyfikowanym pokarmem. Już właściciele firmy i dyrekcja w centrali wiedzą , że polskie mleko jest gorsze od niemieckiego bo to niemieckie jest bez GMO! I konkurencja w Polsce będzie oferowała to inne mleko..

3 gatunek mleka!!

Za tą nową niższą cenę nie da się wyprodukować czegoś dobrego i pysznego. Pewnie nowe aldi mleko i wyroby z mleka będą bardziej rozcieńczone i tutaj mają pole do popisu uczciwi polscy producenci nabiału.

Ponadpromocja mleka

Aldi słabnie w Niemczech, obroty w roku 2015 spadły o -1.8% i już teraz widać tendencje, że klienci wybrali Rewe wzrost o +4.9% i Edeka +2.2%. Ta desperacka decyzja w Aldi, żeby obniżyć cenę mleka o ponad 20% spotkała się z protestami. A dopiero co było zawarte porozumienie w sprawie ceny mleka pomiędzy mleczarzami, a dyskontami . Ta decyzja pogorszy znacznie sytuacje producentów nabiału i na dłuższą metę nie przyciągnie klientów.

czlowiek handlu

Moim skromnym zdaniem pracownika firmy Aldi to Oktawian Torchala powinien przeprosic nas, ze jest taki beznadziejny.

Einkauf/Aldi

Oj chyba przez tę temperaturę i te artykuły spożywcze w płynie będzie trochę sraczki u klientek i małych dzieci?

Dzwonił do mnie nasz Oktawian T. i ta jego śmieszna gadka wiadomo, że chodzi mu tylko o przyszłoroczną podwyżkę i o nic więcej.

sprzedawca

ponieważ zbliżają się święta mam taka małą prośbę do oktawiana torchały. Przestań już wygadywać głupoty niemcom bo właśnie dlatego obniżyli nam kategorie produktów Towary 1 kategorii są oferowane w niemczech, 2 w czechach a 3 w polsce. I jak tu sprzedać towar gorszej kategorii klientom??

daten

He, he jesli chodzi o dane osobowe osob ktore skladaly podania u nas to mozna je transferowac do Niemiec i sprzedawac np: po 2€. Przeciez tym osoba nie zalezy na tym. No chyba ze napisza podanie o zwrot dokumentow rekrutacyjnch wylacznie po niemiecku z dopiskiem(persöhnlich) to wtedy sie im odesle ale to i tak bedzie za pozno.

z personalnego

Uważam, że to dobra koncepcja żeby przeprowadzić w grudniu dużą rekrutacje a dane osób których nie zatrudnimy można odsprzedawać po 2 pln i tym sposobem zwiększyć obroty.

lolek

a moja koleżanka się właśnie zatrudniła , dostała cały etat i 2350 brutto ? jak na market to aż tak źle chyba nie jest ? co myślicie

przyszłość

Sprawa jest poważna 01 listopada wywoływaliśmy duchy i z ciekawości wywołaliśmy ducha Albrecht-a i on sam nie chce, zęby Torchała był u nas w aldi. Zamiast głupich uśmieszków sami sprawdźcie!!!

wiolcia

Byłam dzisiaj na zakupach w aldi w krakowie i byłam zaskoczona ilościa klientów. Pracownicy swietnie zorganizowani i duzo wiedzą o różnych produktach- bardzo pomocni. pełno towaru a bułeczki cieplutkie i pachnące.

Zostaw merytoryczną opinię o ALDI - Kraków

• Jak się pracuje w ALDI?

Zobacz opinie na temat firmy ALDI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALDI?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALDI?

Kandydaci do pracy w ALDI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALDI