Aldi Sp. z o.o.
counter
2 847 3556 5 1
Mąż pracownicy.
Pracownik

Jestem.mężem.długoletniej pracownicy. Aldi mogę opisać tylko jako wielką kpinę z pracownika. Kierownicy rejonu potrafią tylko obiecywać jak to pracownik będzie miał awanse i lepsze warunki.pracy, lecz to kłamstwa w żywe oczy. Ludzie dają z siebie wszystko nie dostając w sumie prawie nic. Jako zastępca kierownika moja żona zna wszystkie procedury i zasady pracy w tej sieci, lecz ci durnie i tak gdy zajdzie konieczność obsadzenia wakatu kierownika, zatrudnią kogoś z biedronki albo innej sieci. W sieci Aldi nikt, kto pracuje na sklepie nie powinien mieć złudzeń na awans. Do tego wynagrodzenie to ruletka. Można pracować na tym samym stanowisku a zarabiać zupełnie inne pieniądze. I to nie zależy od wysługi a od lokalizacji sklepu. Rejonowi zasłaniają się tym że na sklepach nisko obrotowych jest mniej klientów, ale nie biorą pod uwagę że jest mniej personelu i obłożenie pracą pojedynczego pracownika jest nawet wieksze. Więc pracując na sklepie nisko obrotowym musisz wykonać ta samą pracę co na wysokoobrotowym lecz mniejszą ekipą za mniejsze pieniążki. Chcesz pracować w handlu to idź gdzie indziej. W Aldi dostaniesz tylko stresu i garba.

Pomocna?
Tak19Nie1
Zgłoś
****

Piszecie tu jak wszyscy na takich stronach o zarobkach, o szefach, o warunkach, a ja napiszę coś innego. Też z z Waszej sieci. Spotkałem w jednym z nowych sklepów dziewczynę, której nie mogę zapomnieć. Lubiłem robić zakupy, kiedy była w pracy. Czasem mijałem ją na przystanku. Miała niebieską kurtkę w której wyglądała jak kawałek nieba który spadł na Ziemię. Wymieniliśmy ileś tam spojrzeń i i tylko kilka zwyczajnych słów przy kasie. Kiedy byłem chory i musiałem leżeć plackiem w domu, to później którejś soboty przyjechałem do sklepu dwa razy w ciągu dnia, bo tak bardzo chciałem ją zobaczyć, a akurat miała popołudnie, nie ranek jak sądziłem. Fajnie było tak pośród tych ludzi pędzących z wózkami za kolejną promocją popatrzeć sobie w oczy przez kilka sekund, które wydawały się godziną. Dziecinne, naiwne, staroświeckie, nieważne. Możecie się śmiać. Kilka tygodni temu ona zniknęła. Obsada się zmieniła. Tak mi się skojarzyło czytając Wasze wpisy o zarobkach, premiach i dodatkach itp. że oddałbym niejedną swoją premię ;) za to żeby jeszcze kiedyś chociaż Ją zobaczyć...

Pomocna?
Tak53Nie3
Zgłoś
Bylam

Legnica. Praca ciężka fizycznie, ale to tak jak wszędzie. Nie zarabia się źle. Z kasą całkiem jest ok. Niektórzy pracownicy bardzo dobrze się ustawili w myśl zasady: zarobić, ale się nie narobic, kosztem pracowników, którzy pracują aż im pot cieknie od karku i tam gdzie kończą się plecy. Zatrudnionych dużo małolat, których priorytetem jest zrobienie sobie selfie na rampie podczas 10 fajki podczas zmiany. Oczywiście gdy nie ma kierownika M. Zastępcy aprobują taki stan rzeczy nierzadko wykorzystują młodszych stazem pracowników. Mam nadzieję, że kiedyś coś się tam zmieni, bo szkoda tych starszych pracowników. Jak na razie szopka. Bardzo żałuję, że zapytana przez panią rejonowa, dlaczego odchodzę nie opowiedziałam, co dzieje się na sklepie tak naprawdę i jak pięknie niektóre panie okradaja pośrednio i bezpośrednio miejsce pracy oraz siebie nawzajem

Pomocna?
Tak5Nie2
Zgłoś3
Pracownik

Witam, widzę że niektóre sklepy mają problem z tym, aby wyrobić się do 14:15. Ja pracuję w sklepie wysokoobrotowym i u nas wygląda to tak, że już od 13:40 ochrona lub pracownicy informują klientów o zamknięciu sklepu a od 13:50 juz staramy się nie wpuszczać klientów jeśli ktoś idzie z wózkiem bo wiadomo że idzie na duże zakupy. Do 14 chodzą 2 kasy aby było szybko i sprawienie. A osoba która w miarę nie ma co robić to juz od 13:40 dezynfekuje kasy i wszystko inne także jest realne i możliwe wyrobić się jak najszybciej. Ważna jest organizacja i podział pracy.

Pomocna?
Tak3Nie12
Zgłoś
Ga Nowy wpis
Kandydat

Czy ktoś wie o co chodzi z przymowaniem ludzi w 3city były kilka miesięcy temu prowadzona rekrutacja i teraz na nowo prowadzą czy przyjmują ludzi czy tylko tak sobie widnieje ogłoszenie

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nika Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Ga

Też aplikowałam jakiś czas temu bez odpowiedzi. Z tego co widziałam nowy sklep w Gdańsku jest ciągle wykańczany, może jakies opóźnienia w otwarciu?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Klaus Nowy wpis
Pracownik

Ci z biura w Chorzowie to umysłowe sieroty i dlatego jest jak jest.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Klient Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.
Klient
 Pytanie

Witam, Chciałam zapytać się pracowników sklepu Aldi jak się pracuje? Chciałabym się zatrudnić na stanowisku sprzedawca,warto?

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś
Nowa
Pracownik
 Pytanie

Hej. Jak dzwoni się do kadr?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Gosia
Pracownik
@Nowa

Witam. Do kadr może dzwonić wyłącznie Kierownik lub Zastępca Kierownika w imieniu pracownika.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Nowa
Pracownik
 Pytanie
@Gosia

Ale to przecież moje prywatne sprawy z kadrami, nie ma infolinii pracowniczej?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Marian
Pracownik
@Gosia

U mnie kierownik nie dzwoni w imieniu pracownika, mówi że pracownik ma sam dzwonić i załatwiać co potrzebuje

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Nowy
Kandydat
 Rekomendacja

Lokalizacja: Chorzów ul. Niedźwiedziniec 10 Stanowisko: Komisjoner === Zarobki === (usunięte przez administratora) Bon do wykorzystania w sklepach Aldi, dostaje się go jako premię w pracy co miesiąc. === Umowa === Pierwsza na 3 miesiące, druga na 2 lata a trzecia na czas nieokreślony.

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Anonim
Pracownik
@Nowy

Obok w magazynie dostajesz o 200 zl wiecej, bez proszenia sie

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Ciekawy
Klient
 Pytanie
@Anonim

A jaki to magazyn?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Mam pytanie
Klient
 Pytanie

W jakie dni i godziny się pracuje w magazynie Aldi Chorzów Niedźwiedziniec?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Nowy
Pracownik
@Mam pytanie

System pracy w tym zakładzie jest wielkim nieporozumieniem. ???? Praca odbywa się od poniedziałku do soboty. Od 7:00 do 15:00. Za sobotę dostajesz wolne w tygodniu (tak żebyś miał 35h przerwy) i zaczynasz pracę w niedzielę na noc i pracujesz też z piątku na sobotę od 22:00 do 6:00 za co dostajesz też wolne. Jak komuś taki system odpowiada to ok. Premi nie ma ale trwają podobno rozmowy. Przerwa tylko 15 minut z możliwością przedłużenia tylko trzeba do odpracować. Kierownik Krzysztof jest ok, idzie na rękę, można z nim normalnie pogadać. ????

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Mateusz

Czy w aldi zapewniają bony żywnościowe?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Byla
Pracownik
@Mateusz

Tak

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nowa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
Kandydat
 Pytanie

Jakie są zarobki dla nowego pracownika ? Będzin, Dąbrowa...

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kandydatka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.
Kandydat
 Pytanie

Mam pytanie jak jest na rozmowie na stanowisku starszy sprzedawca" o co pytają itp?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Klaudyna
Klient
 Rekomendacja

Dzień dobry! Proszę o pomoc. Piszę pracę dyplomową na temat zakupów w sieciach handlowych. W tym celu muszę przeprowadzić ankietę i zwracam się do Was z ogromną prośbą o wsparcie. Zaznaczam, iż wyniki wykorzystam TYLKO w mojej pracy. Życząc Wam dużo zdrowia i samych pogodnych dni zachęcam jeszcze raz do wypełnienia: https://www.survio.com/survey/d/X1B5A8V8U3A2Y5A4M Z GÓRY DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM DOBRYM DUSZYCZKOM;)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Tola
Pracownik
 Pytanie

Witam , małe pytanko dotyczące dodatku urlopowego .... od czego zalezy kwota ??? Przykład : rok temu dostalam za 10 dni - 126 złoty, a w tym roku za 10 dni 42 złote, na dodatek w czerwcu też miałam urlop 5 dni i dostalam tak samo 42 złote .... jakieś machlojki ????

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
RAZ ALDI ZAWSZE ALDI
Pracownik
@Tola

Wysokość dodatku zależy tylko od wymiaru pracy ( jeśli jesteś zatrudniona na 3/4 etatu to będąc na urlopie masz płacone za 6 h a nie za 8 h ) Nie zaszkodzi jednak to sprawdzić. W tej firmie często się " mylą "

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Abc
Pracownik
@Tola

Aż z ciekawości sprawdzę swój pasek. Osobiście sprawdzam godziny, nadgodziny, prowadzenie zmian itd Nie podpisuję listy z pepa dopóki nie mam pewności, że wszystko się mi zgadza. I tak kiedyś nie zostały mi naliczone nadgodziny, a raczej zostały wyzerowane. Dopiero gdy porownalismy listę obecności i wydruk z pepa okazało się że mam rację. Niestety trzeba wszystkiego pilnować!!!!

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Mels
Pracownik
@Abc

My nie podpisujemy listy z Pep-a,nawet jej nie dostajemy do ręki.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
STARY PRACOWNIK
Pracownik
@Mels

Nie ma takiej opcji abyś nie podpisała listy z pepa miesiąc w miesiąc.......i do ręki Ci nikt nie poda trzeba sobie wziąść np.ze stołu z socjalnego

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Mels
Pracownik
 Pytanie
@STARY PRACOWNIK

U nas nie leży, więc gdzie szukać?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Beki
Pracownik
@STARY PRACOWNIK

My też nie podpisujemy. Już dawno tego nie widziałam

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
RAZ ALDI ZAWSZE ALDI
Pracownik
 Pytanie
@Tola

W tym roku 9 dni urlopu - 64 zl W zeszłym roku 6 dni urlopu - 187 Skąd ta różnica???

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
olo
Pracownik
@Tola

Poczytaj nowy regulamin wynagradzania.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Vvvvvv
Klient
@Tola

Dodatek urlopowy wylicza się że zmiennych . Zmienne z trzech miesięcy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Zastępca
Pracownik
@Tola

Dodatek urlopowy służy wynagrodzeniu czasu, w którym pracownik korzysta z urlopu, zatem nie miał okazji "dorobić". Prościej mówiąc, jeśli w ubiegłym roku w ciągu 3 miesięcy przed urlopem pracownik zasuwał na nadgodziny lub starszy sprzedawca miał dużo godzin prowadzących to w trakcie urlopu było mu to wynagrodzone. W tym roku nadgodzin nie ma, bo przez pandemię wychodzimy w miarę o czasie, aby kolejna zmiana mogła pracować, dlatego nie za bardzo jest nam co wynagradzać.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Jola
Pracownik
@Zastępca

W moim sklepie , nic nie realizujemy o czasie , etaty są nie przystosowane do zakresu obowiązków. Tak ciężka praca powinna być wynagradza adekwatnie do zarobków .

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracownik
Pracownik
@Tola

Mam tak samo... Dziwne.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Lala
Pracownik
 Pytanie

Witam jak wygląda sprawa z bonami będąc na l4 ciążowy one będą mi się należeć czy jest to dodatek dla pracowników którzy fizycznie według grafiku są w pracy? Jeżeli będą się należeć to one będą do odbioru w sklepie w którym zostałam zatrudniona ? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Fuji
Pracownik
@Lala

Wiem,że osoby które miał cały miesiąc L4 nie dostały bonów bo nie miały ani jednego dnia przepracowanego.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Mm
Pracownik
@Lala

L4 to L4 nie ważne czy ciążowe czy inne. Nie dostaniesz bonów pr,ez caly okres który Cie nie będzie

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Heheszek
Pracownik

Życzę powodzenia w dalszym rozwoju firmy jak dalej będziecie zatrudniać ludzi z Lidla, biedronki, netto, a to juz nie będzie ta firma co kiedyś, tak durnych pomysłów juz dawno nie było.

Pomocna?
Tak5Nie2
Zgłoś
Gosia
Pracownik
@Heheszek

Dokładnie. Aldi jest w systemie, komputeryzacji, nowoczesnego zarządzania itp daleko w tyle więc pomysły z knkurencji są nieadekwatne do rzeczywistości

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Figa
Kandydat
 Pytanie

Którego dnia miesiąca jest wypłata?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
wypłata
Pracownik
@Figa

w czwartki

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Donn
Pracownik
@Figa

Wyplata jest do 10 każdego miesiąca

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Klaudyna
Klient

Witam wszystkich, piszę pracę magisterską nt zakupów w sieciach handlowych. Dlatego też proszę o wypełnienie poniższej ankiety. Będę bardzo wdzięczna: https://www.survio.com/survey/d/X1B5A8V8U3A2Y5A4M Życzę Wam samych dobrych dni w pracy i oczywiście duuużo zdrowia.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
On
Były pracownik

Mogę tylko przyznac rację tym którzy ostrzegali przed rejonowa we Wrocławiu p.Sylwia wredna i tyle fałszywa baba jak się nie podpisujesz i to wylatujesz

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Inny pracownik
Pracownik
 Pytanie
@On

Możesz rozwinąć co masz na myśli ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
****

Piszecie tu jak wszyscy na takich stronach o zarobkach, o szefach, o warunkach, a ja napiszę coś innego. Też z z Waszej sieci. Spotkałem w jednym z nowych sklepów dziewczynę, której nie mogę zapomnieć. Lubiłem robić zakupy, kiedy była w pracy. Czasem mijałem ją na przystanku. Miała niebieską kurtkę w której wyglądała jak kawałek nieba który spadł na Ziemię. Wymieniliśmy ileś tam spojrzeń i i tylko kilka zwyczajnych słów przy kasie. Kiedy byłem chory i musiałem leżeć plackiem w domu, to później którejś soboty przyjechałem do sklepu dwa razy w ciągu dnia, bo tak bardzo chciałem ją zobaczyć, a akurat miała popołudnie, nie ranek jak sądziłem. Fajnie było tak pośród tych ludzi pędzących z wózkami za kolejną promocją popatrzeć sobie w oczy przez kilka sekund, które wydawały się godziną. Dziecinne, naiwne, staroświeckie, nieważne. Możecie się śmiać. Kilka tygodni temu ona zniknęła. Obsada się zmieniła. Tak mi się skojarzyło czytając Wasze wpisy o zarobkach, premiach i dodatkach itp. że oddałbym niejedną swoją premię ;) za to żeby jeszcze kiedyś chociaż Ją zobaczyć...

Pomocna?
Tak53Nie3
Zgłoś
Mmm
@****

Może napisz gdzie to było, będzie Ci bym może łatwiej ją namierzyć :)

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
****
@Mmm

Duże miasto wojewódzkie w Polsce południowej ;))

Pomocna?
Tak13Nie1
Zgłoś
Ja
@****

Może już się jej regionalny lub regionalna pozbyła, tu się nie traktuje pracownika jak człowieka, tylko jak siłę roboczą!!!

Pomocna?
Tak15Nie
Zgłoś
****
@Ja

Moze, ale jesli to przeczyta, to choc bedzie wiedziala, ze komus bardzo brakuje jej "tajnych" spojrzen ;)

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
Mała
Pracownik
 Pytanie
@****

Masz rację, jak wszędzie tak i tutaj są dwie grupy. Jedni narzekają na pracę, inni na ludzi. A Ty chyba z innej bajki :)) Dobrze, że jeszcze ktoś tak patrzy na świat. I co tam wyszło? Znalazłeś ją?

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Love
Pracownik
@****

Stary nie poddawaj się ,

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
****
Klient
@Mała

Nie znalazłem, ale wierzę, że jeszcze gdzies spotkam. I pewnie jestem jedynym klientem Aldi, którego przy czytaniu Waszego hasła reklamowego "Nie przegap okazji' drapie w gardle...

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Nowa osoba
Klient

Witam, o co pytsli na zastepce badz kierownika na rozmowie

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nowa osoba
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.
Klient
 Pytanie

Mam pytanie jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna na zastępcę?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
M
Kandydat
 Pytanie

Widziałam w Katowicach ogłoszenie o pracę i pisze "niepełny etat" czy ktoś wie na jaki etat będą osoby przyjmowane?? Czy jest możliwość po jakimś czasie dostać cały etat??

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Abc
Pracownik
@M

Najczęściej jest to 3/4 etatu. W obecnej sytuacji etaty są raczej skracane...ale możliwość zawsze jest. Wszystko zależy od Regionalnego. Teraz raczej wszyscy szukają oszczędności.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Aldi Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 847 ocen.
Aldi Sp. z o.o.