Opinie o Aldi w Oleśnica Marii Skłodowskiej-Curie 4

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Aldi. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Aldi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi w Oleśnica Marii Skłodowskiej-Curie 4

Olanda

Na poczatku sklep o.k. ale obecnie kiepsko panie wiecznie przepracowane .Towar wykladany opieszale ciezko znalezc a jak jest to zakamuflowany w zamknietych kartonach. Zdaza sie nawet przeterminowany. Po zgloszniu nie znika z polki dalej jest sprzedawany a od godz.17 trudno kupic warzywa to cud. Jednym slowem panie nie moga nadazyc Moze by tak zatrudnic wiecej pracownikow. arazie sklep traci na opini.

Bella
@Olanda

Jak Ci o 17 brak warzyw to radziłabym kupić sobie okulary bo kiedy bym tam nie była nigdy warzyw nie brakuje. Jak w każdym dużym supermarkecie dziewczyny wykładają towar w miarę możliwości Nie sposób latać na kasę,piec bułki, wykładać towar i odpowiadać na pytania typu gdzie znajdę masło jakby to było mało oczywiste. Także luzuj majty bo nie jesteś jedyną księżniczką która robi zakupy w tym sklepie. I jeśli chodzi o marudnego klienta jakim jesteś Jak przestaniesz przychodzić to sklep nie zbankrutuje

Natalia
@Bella

Dosadnie napisane, ale zgadzam się z każdym słowem! Masz 100% racji i chyba wiesz co to praca w handlu, prawda? :)

Bella
@Natalia

Prawda. Wiem jaki to ciężki kawałek chleba

Mikołaj
@Bella

No ale klient może mieć swoje wymagania, nie sądzisz? A jak pracownicy się nie wyrabiają to może trzeba zatrudnić ich więcej?

Bella Nowy wpis
@Mikołaj

Uważam że każdy ma prawo do swojej opinii. Ale to tylko opinia. W Aldi nie liczy się ilość pracowników ale jakość ich pracy. Co tu po kimś kto osiem godzin się poobija i idzie do domu a reszta robi za niego. Spytasz a co kierownictwo na to? Absolutnie nic. Bo jak pójdziesz i powiesz że pani x się opierdziela całą zmianę i w zamian usłyszysz co ja ci moge na to poradzić i rozkładanie rąk to się naprawdę odechciewa

Jakie godziny pracy obowiązują w Aldi?

Magdalena Nowy wpis

Dawno nikt nic nie pisał. Szczególnie zależy mi na opiniach sprzedawców-kasjerów. Jakie wynagrodzenie na tym stanowisku? Przy zatrudnieniu od razu dostaje się umowę o pracę czy może jest najpierw jakiś okres próbny na inny rodzaj umowy? Może coś z socjalu? Karta multisportu?

Xxx Nowy wpis
@Magdalena

Wynagrodzenie to indywidualna sprawa. Nie ma karty multisportu. Umowę dostajesz odrazu na rok.

Darek

Byłem kierowcą w Aldi, sklep w Oleśnicy był jednym z Fajniejszych, aż się chciało tam przyjeżdżać. Miło z uśmiechem. Pozdrawiam cały personel, w szczególności siostrę Dage ????????

Dorota
@Darek

To dlaczego odszedłeś z firmy skoro było fajnie ?

@Dorota

Dorota, odszedłem bo wyjechałem na stałe do Niemiec. Taki powód ????????????

Edyta
@Darek

Czyli powód o neutralnym stosunku co do alidego. ;p W Niemczech też jako kierowca pracujesz? Jakby nie patrzeć aldi Niemiecki jest, śmiesznie by było gdybyś na tym samym stanowisku tylko, że tam się zatrudnił. ;)

@Edyta

Tak Doroto, pracuję jako kierowca, od poniedziałku do piątku, codziennie jestem w domu, każdy weekend wolny, a zarobki.. No. Pozdrawiam miło

Iza
@Darek

A podczas pracy w Aldim jak oceniasz zarobki? :)

@Iza

Jak na Polskie warunki było ok. Nadmienię że jeździłem u przewoźnika z Oleśnicy. To był naprawdę dobry okres w moim życiu, ale skorzystałem z okazji....... Das ist perfect. ????

Edyta
@Darek

To zaraz, zatrudniony byłeś w Aldi czy u tego przewoźnika, bo chyba się pogubiłam jeśli chodzi o tę formę współpracy?

@Edyta

Edytko wszystkie auta na Aldi są przewoźników. Aldi nie ma swojej floty . Pozdrawiam

Czy po rozmowie w Aldi rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy KIEROWCA C+E (m / k) PL
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Opiekunka osób starszych za granicą
Oleśnica
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik sklepu CCC Oleśnica
CCC S.A.
logo firmy Elektryk / Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu
GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Magdalena

Cześć :) jakie są zarobki na kasie w aldi?

Bjuti
@Magdalena

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła

Nikita

Chyba coś się rusza, bo jest jakby więcej pracowników.

Bartek 99

Z zatrudnieniem w Aldi Oleśnica. Widać że jest kiepsko. Nowi pracownicy pojawiają się i znikają. Staży pracownicy z którymi jestem bardzo zwiazany????wiecznie zmeczeni, widać że przepracowani, spoceni.I słowa pani ,,przepraszam jest nas tylko trzy" dwie Panie obsługują kasę a ja jeszcze i one pewnie też(tu smiech przez łzy) nie potrafimy się sklonowac. ROBIMY wszystko by był Pan zadowolony. Proszę być wyrozumiałym.osobiście Uwielbiam ten sklep. Pozdrawiam Bartek.

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi - Oleśnica

• Jak się pracuje w Aldi?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Aldi