Z całym szacunkiem..Aldi w Olkuszu zszedł na psy* nie ujmując psom)..kiedyś cichutko..wszystko miało sens..dziś chaos i wirualne promocje????Radzę szczerze jaki wieloletnia klientka zarządowi z biedronki , który paluchy zaczął maczać w.Aldiku robiąc swój znajomy biedronkowy bajzel rodem z Jeronimo???? wracać na swoje podwórko i nie psuć renomy mojemu do niedawna ulubionemu sklepowi!!!.U zabierzcie te regały z mydłem i powidłem na które i tak nikt uwagi nie zwraca!!!! To nie jest ????????????????????????aaaa i żeby było jasne..Dziewczyny tam pracujące - profesjonalne,zabiegane,rzetelne więc nie zabierajcie im koleżanek ze zmiany...kupowałam bardzo często..czas przeszły...