Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

Oni

Będzie wprowadzona zmiana popołudniowa? Czy też to wyłącznie plotki ?

Viva

Zus powinien sie zainteresować firmą Aldi za przymusowe L4 zdrowych pracownikow. Taka kare powinniście dostac ze zamkniecie sie nie za 5 lat tylko juz teraz. Banda

Maja

Nie gadaj bzdur ,są kierownicy z- c ,funkcyjni a ja dopiero po pół roku pracy WOGOLE die dowiedziałam, że coś takiego jest .Nie informuje się pracowników o niczym .Ja dowiaduje się więcej od kuzynki z Aldi która pracuje 300km dalej.

G

U przełożonego np, na grafiku pisze.

Lisi ogon biuro komisjonowania

Pracodawca nie może wykorzystywać kamer w firmie do monitoringu swojego pracownika. Przede wszystkim firmy poprzez monitoring nie mogą kontrolować zachowania pracowników, weryfikować efektywności lub sprawdzać czasu pracy. Zastanówcie się za co dajecie nagany pracownika i ich straszycie , sami bat na siebie kręcicie . A wy za nim coś podpiszecie zastanówcie się , mamy internet i jeszcze ktoś jest nad Mirosławem ????

Mati
@Lisi ogon biuro komisjonowania

Do lisi ogon Jaka atmosfera panuje między pracownikami i kierownictwem Warto aplikować? Normy wysokie ?

Mlody lisi ogon
@Lisi ogon biuro komisjonowania

Odpowiedzcie mi dlaczego co niektórzy są tacy toksyczni, dlaczego nie pracujemy zespołowo. Pracuje od początku i dlaczego inni donoszą na drugich ile tak mozna

Sprzedawca

NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.

Luki

Jaka atmosfera panuje między zbieraczami ? Warto aplikować? Duże macie normy ?

Lisi ogon

Czy pracodawca może monitorować pracownika? Jeżeli jest to niezbędne do zapewnienia ochrony życia i zdrowia pracowników lub innych osób lub ochrony mienia, pracodawca może wprowadzić kontrolę trzeźwości pracowników. Sposób jej przeprowadzenia nie może naruszać godności pracownika oraz jego dóbr osobistych

Klient

Witam jestem stałym klientem sklepów Aldi.Czytajac komentarze pracowników i nie tylko jestem zaszokowany warunkami w jakich pracują.Zauwazylem ze na nie których sklepach jest brudno mało towaru i przede wszystkim personelu ????Jedna pani siedzi na kasie i między klientami wykłada towar,druga pani wykłada pieczywo i lata po sklepie jak poparzona????Naprawdę współczuję

Lin

Hej zastanawiam się nad aplikowaniem na kompletowanie towaru w Lisim Ogonie. Jaka panuje atmosfera ?

Obserwator

Ironię. Chcą zajechać pracowników. Z tego co widzę rejonowi chcą 2 osobami pracować na zmianie i ma być wszystko zrobione. A jak nagle l4 to szukają pomocy z innych sklepów. Śmieszne to, żal im zatrudnić o 1 czy 2 pracowników więcej. A jak się nie znajdzie pomocy to odp. rejonowego "to zamkniemy sklep"

Halina

Oficjalnie to od 01.01.2024 r. początkujący sprzedawca ma 4910 zł - 5260 zł brutto, a taki z 2-letnim doświadczeniem 5660 zł brutto. Kto mi napisze, jak to realnie wygląda?

@Halina

3 lata pracy sklep Warszawa czyli teoretycznie stawka powinna być max a jest 5450... podobnie jak 2 inne osoby z podobnym ciut mniejszym stażem ale więcej niż 2 lata, właśnie dziś zapytałem kierownika jak to jest ma podpytać

Nie polecam pracy w Aldi na Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Zastepczyni kierownika sklepu bodajże Monika to niekompetentna osoba, rozmawia przez telefon w trakcie pracy, wychodzi co chwilę na fajkę i myśli, że praca sama się zrobi. Zastanawiam się co ona tam jeszcze robi, skoro sama nic nie robi a od innych wymaga nie wiadomo czego. Dodatkowo powinna zapanować nad swoimi emocjami, bo nie raz zdarzało jej się na kogoś nakrzyczeć lub zwyzywać. Naprawdę, ktoś kto nie musi, niech tam nawet CV nie składa, bo będzie pod rygorem tej baby.

Prawda ich z czynnika nikt nie rozlicza.

@Aldi

Hmm...praca w Aldi....może i tak ,ale parę lat wstecz...A teraz to jakiś cyrk ,wyzysk po całości ,nawet w sklepie osiedlowym można zobaczyć więcej pracowników niż na sali sprzedaży w Aldi....pytam się wszystkich rządzących- kto z Was wpadł na ten genialny pomysł ,alby tak obcinać obsadę na sklepach ? Oszczędności ? Hmm może czas zacząć od siebie ...w każdym razie gratuluję serdecznie dążenia do straty klienta ,braku zatowarowania sklepów i spadku obrotów....BRAWO ???? ,bo to tego napewno dojdzie ...Cudowna strategia firmy w krótkim czasie doprowadzi do bankructwa ...a napewno do wykończenia ludzi psychicznie i fizycznie...(usunięte przez administratora)..a tu proszę - wyzysk na całego ....Nawet człowiek nie ma kiedy iść na przerwę ,albo do toalety ...Czas chyba się otrząsnąć i zacząć myśleć ...Praca w obsadzie 2 / 2 ,ewentualnie ktoś na między zmianie to jest jakaś kpina ....i co dalej ...? Zapraszam Panów dyrektorów na zastępstwo tak na tydzień ,proszę Nam pokazać ,że można tak pracować i wszystko ogarnąć ....bo pogadać to każdy może ,proszę przejść od słów do czynów....zaprezentować te nowe zasady pracy ...a przy tym co kiedyś było najważniejsze- zadowolić klienta ....My jesteśmy ludźmi ,a nie maszynami do robienia pieniędzy ....

@pracownik
@@Aldi

Zgodzę się w 100% , my już dawno nie konkurujemy z Lidlem czy Biedronka ponieważ nie raz żabka ma więcej pracowników na zmianie niż Aldi a że powierzchnia w Aldi większą to co ich to obchodzi , że pracy więcej...wydaje nam się, że kobiety nie mają kiedy towaru rozkładać a co tam , oczy się otworzą jak sklepy będą świecić pustkami . Do tego doprowadzą ich zmiany.

Szyszka

Na magazynie w Chorzowie niestety nie ma równego traktowania , co bardzo odbija się na atmosferze i jakości pracy. 1-Wymaga się stroju firmowego niestety mam wrażenie że Liderzy,kierownik i BHP widzą tylko komisjonerow bo już na wysokim składzie, przyjęciu,wysyłce czy lauferach chodzą sobie w czym chcą i dla nich zasady nie obowiązują. 2-Zakaz picia i jedzenia na magazynie też obowiązuje tylko magazynierów,nie można mieć wody podczas pracy fizycznej ale wysoki skład może urządzać sobie pikniki z kawka kanapeczka i seansem filmowym na telefonie a nawet drzemka na wózku jest dozwolona.W akwarium czy na wysyłce też jedzonko i picie na okrągło, tam nikt się nie czepia ,tam za pleksą zasady nie obowiązują. 3-Jak nie ma dużo pracy,bo styczeń martwy miesiąc ,to komisjonerzy sprzątają,wymiatają mysie kupy i (usunięte przez administratora) z całego roku po kątach sprzątają ,bo magazyn to miejsce pracy ale inne działy nie mają tutaj swojego miejsca pracy,oni nie muszą sprzątać ,znów mają czas na przegląd telefonów ,piknik ,drzemkę czy ploteczki.Kilka lauferow może stać i plotkować,nic się nie dzieje nikt ich nie widzi. 3-Czesc ludzi z wysokiego składu straciła uprawnienia więc mają teraz mini urlop, oczywiście pełnopłatny.Niby ktoś przydzielił im zadania,część została przydzielona na ten czas do sprzątania, które polega na 8 godzinach jeżdżenia po regałach i nic nie robienia bo przecież, po skończeniu swojej pracy komisjonerzy posprzątają. 3-Ale uwaga,nie wszyscy bo jest cześć która tego nie robi i najwyraźniej nie muszą,mogą jeździć beż celu lub stać w grupkach albo co lepsze przesiadywać na jadalni. 4-Przypisywanie zleceń to temat który ciągnie się od dawna,czy tak to powinno wyglądać że jedni mają większe szanse na wyrobienie fajnej premi niż inni?Równe traktowanie ,to należy się każdemu w miejscu pracy. Liderzy,otwórzcie oczy i zacznijcie dbać o swoich podwładnych, niesprawiedliwość aż bije po oczach i to w każdym temacie.Skoro już tyle zmian zostaję wprowadzonych to czy nie powinny one dotyczyć każdego pracownika magazynu,nie zależnie od działu.Czy to nie ułatwiło by nam wszystkim pracy?Może czas spojrzec prawdzie w oczy i przyjrzeć się też swojej pracy? Nierówne traktowanie w miejscu pracy obniża samoocenę, motywację, obniża wydajność pracy i zaangażowanie a to chyba spory problem.

Kierownik

Wszystko rozchodzi się o słynny już czynnik. Czyli ile każda przepracowana przez pracownika godzina powinna zrobić obrotu w sklepie. I zamiast zrobić coś aby podkręcić obroty, zachęcić klientów do częstszego zaglądania do naszych sklepów to lepiej zająć się sprawą czynnika od drugiej strony, a więc uciąć etaty. Kończy się to tak jak pisze tutaj większość osób, brakami towaru a więc dalszymi spadkami obrotów spowodowanymi brakami towaru oraz słabymi standardami które ciężko jest utrzymac. Mamy duże pole do popisu aby zwiększyć obroty i zbliżyć się do konkurencji która robi zdecydowanie większe dzienne obroty. Ale u nas jak zawsze podeszli do sprawy od nie tej strony której moim zdaniem powinniśmy.

Marko
@Kierownik

Dokładnie, lepiej bym tego nie ujął. W GoogleMaps, jest pełno opinni czego brakuje w naszej sieci- wystarczy poczytać, mam głęboką nadzieję że u góry ktoś to przeczyta i zatrzyma ten zły kierunek jaki obieramy- bo Aldi to jednak sklepy, dla których jest miejsce na rynku. Pozdrawiam

Mikolak

Moi drodzy , z czystym sumieniem nie polecam pracy a Aldim. Na dzień dzisiejszy nie liczy się pracownik i klient ale cyferki , premia świąteczna a raczej frekwencyjna to jakiś żart i wykorzystanie pracowników , ale absolutną przesadą jest obecna sytuacja na sklepach w całym kraju , firma dała przyzwolenie na prowadzenie zmiany 1 osobowe ...serio ...żenada , brak pomyślunku totalny. Nie wiem jak ale firma widocznie widzi to w jakiś magiczny sposób oczywiście kosztem pracownika i klienta który odbije się o puste półki, poniżająca jest praca 2/2 w takim sklepie ponieważ nie ma cudownego środka który w ciągu ośmiu godzin zrobi ceny , odpiek , warzywa, świeżość, towar , umyje podłogę, uszykuje akcje , ogarnie bele , wyniesie (usunięte przez administratora) , zrobi odpisy ,masę zadań z tableta , policzy sejf , rozliczy kasjerow , to co się wyprawia nadaje się do zgłoszenia do jakiś instytucji zajmujących się prawami człowieka bo ta praca zaczyna być nieludzka , skandal , wstyd i porażka , osobiście popieram zdanie pozostałych i to jest chyba temat dla uwagi , ponieważ to jest już narażanie życia i zdrowia pracowników, proszę zrozumieć te sklepy to nie jest butik w galerii handlowej , to jest ciężka praca z towarem , który nawarstwia się na magazynach a kobiety muszą dziennie robić kilka takich palet żeby towar był ma półce, niestety nie ma już na to czasu , mam nadzieję że dojdzie do protestu pracowników i wszyscy zaczną to zgłaszać dalej bo to jest robienie z ludzi głupków . Obawiam się że ten rok obnaży najgorsze co może być w takich sieciach handlowych czyli czysty wyzysk. Mam nadzieję że ludzie są mądrzejsi i zaczną rozumieć w jakim są położeniu , Ci tam na górze za napisanie tych bredni o zmianie w pojedynkę dostali solidne wynagrodzenia a nam na sklepach przyjdzie charować. W tej chwili to są czyte obozy pracy. Mam nadzieję że firma zacznie tracić klientów , z resztą sam nie chciałbym robić zakupów w takim bajzlu jaki panuje na ten moment.

Marita

Hej Moim zdaniem to co się wyprawia w tej chwili na sklepach przechodzi ludzkie pojęcie , załoga jest przemęczona , praca 2/2 staje się przykrym obowiązkiem , wymagań więcej ale nie ma kim robić , towar zamiast w półkach zalega na magazynie , wstyd żeby w 21 wieku pracownik drukował codziennie tony cen które trzeba roznosić , dzień w dzień , nie ma czasu na przeglądanie warzyw , mycie podłogi po sklepie walają się puste kartony bo nie ma kto tego zrobić , sytuacja staje się bardzo napięta, powoli zaczynam myśleć nad zgłoszeniem sprawy do mediów , na sklepach brak ochrony a pracownik ma być sam na tak dużym sklepie ? To jest kpina , wstyd dla takiej firmy że dopuściła się takiej sytuacji , jestem ciekawa czy ktoś z góry miał okazję pracować przez miesiąc 2/2 ? Ludzie powoli nie dają rady a sklepy są skrajnie zaniedbane .. apeluje o opamiętanie!!!

Bylominelo

Niestety ale praca w tym sklepie to istna tragedia , 2/2 to normalne, ale za razem dramatyczne, na sklepie panuje bałagan , brak towaru bo zalega na magazynie i nie ma kto go wyłożyć , kolejki do kasy to już norma i nikt się tym nie przejmuje tylko klienci wyzywają, widać że Aldi upada na samo dno , a wynagrodzenie to komedia , w tej chwili to jest (usunięte przez administratora) a nie praca , atmosfera robi się napięta , ludzie pracują zmęczeni a wręcz przemęczeni , obowiązków przybywa a płacą śmieszna , w biedronce po 6 osób na zmianie u nas 2 a nawet 1 byle czynnik się zgadzał. Nie polecam , wstyd dla firmy , ale poczekamy , obroty będą spadać bo taka jest kolej rzeczy

Fire

Ludzie kochani co to ma być? co się dzieje ?Czy wy macie nas za (usunięte przez administratora) czy za pracowników waszej sieci? Jesteśmy traktowani jak w obozie koncentracyjnym nic tyko praca. Słyszałem że na niektórych sklepach nie można nawet pić żadnych napoi, by zwilżyć usta siedząc na kasie. Nie można się odzywać do kogoś bliskiego gdy przyjdzie nas odwiedzić albo do znajomego klienta. Totalny (usunięte przez administratora) Teraz jeszcze te wysyłanie lub wydawanie urlopów z powodu czynnika. Co to ma być? Opamiętajcie się bo stracicie resztę dobrych pracowników, którzy jeszcze chcą pracować. A jak przyjdą nowi pracownicy to te budy możecie pozamykać, bo ci nowi nie chcą pracować w takich warunkach, za takie psie pieniądze. To my pracujemy na górę, a nie góra na nas. Zamienimy się na miesiąc z wami zobaczymy, ile dacie rady przepracować w tych warunkach przez was narzuconych. Opamiętajcie się!!! W naszych sklepach wygląda ja w (usunięte przez administratora), smród głód i brak towaru, bo ten co jest na promocji od poniedziałku będzie w piątek. Gdy będzie koniec promocji. 2 osoby na sklepie nie są w stanie ogarnąć wszystkiego Klient. Przyjdzie raz drugi, a potem już nie. Bo po co? Pustka na mięsie pustka, na warzywach nawet nie ma kogo się zapytać, bo jedna pani na kasie a druga na magazynie. Więc proszę o opamiętanie się i przywrócenie Nam godności człowieka a przede wszystkim o powrót do 4 osób na zmianie, wtedy na sklepie będzie czysto, powykładany towar, sprawdzone daty, pieczywo i owoce/warzywa na swoim miejscu a pracownicy będą uśmiechnięci. To co teraz się dzieje odechciewa się chodzić do pracy bo po co po opiernicz i wieczną krytykę Opamiętajcie się

@Aldi

W mojej opinii wygląda to tragicznie, skepy zaniedbane i najlepiej żeby tylko jedna osoba była na cały sklep bo czynnik nie wyrobiony, gdzie my żyjemy?? Totalny wyścig szczurów żeby klient miał towar na półce, pieczywo wypieczone, świeże warzywa i owoce codziennie, ale nie bo przecież CZYNNIK nie pozwala na to żeby w sklepie były 3 ekspedientki, a tony towaru same się przerzucą. Góra puknijcie się w głowę i zacznijcie szanować pracowników bo za chwilę zamknięcie te wszystkie budy, zresztą życzę wam tego, ludzie znajdą sobie inną pracę, godniejszą i mniej stresującą, a i zapewne więcej zarobią niż u was. Żal tylko tych pracowników którzy codziennie poświęcają swoje zdrowie i czas na tak toksyczną pseudo firmę.

Klient

Bardzo nieprzyjemny sklep, cały czas czegoś brakuje. Nie da się zrobić kompletnych zakupów, bo albo nie ma nic na dziale z mięsem, albo są puste skrzynki na warzywach... Żeby się czegos dowiedzieć i znaleźć pracownika to cud.. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 527.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 430, z czego 22 to opinie pozytywne, 221 to opinie negatywne, a 187 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.