Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

Królowa Zycia

A z mojej strony to wygląda tak że za dużo do tej pory dawaliśmy od siebie . Pokazaliśmy ze dajemy sobie radę 2/2 . Ok można popracować 2/2 ale przez chwilę a nie by to stało się standardem pracy w Aldi . Po prostu trzeba zacząć mówić i sprzeciwiać sie temu że w tak ochydny sposób firma nas wykorzystuje. Kto to widział by na takich sklepach była kasjerka i jeden pracownik który musi zrobić wszystko. Nie dajmy się tak dłużej traktować. W pierwszej kolejności sprzeciwiać się takim warunkom pracy musimy do kierownika rejonu. Nikt moim zmęczeniem poświęceniem i zdrowiem sobie (usunięte przez administratora) wycierał nie będzie. Nie dajmy się tak dłużej.

GreQ

Nie rozumiem tego jak do tej pory taka w moim mniemaniu nienaganna firma bez większych afer z dobra opinia może tak niszczyć swój wizerunek. Co się dzieje? Tak bardzo liczono się z pracownikiem klient na pierwszym miejscu o co chodzi? Przymusowe l4 czy przymusowy urlop bądź wypychanie na inny sklep oddalony o x km. Ja też się na to wszystko nie zgadzam. Praca 2/2 na takich sklepach jest wysyskiem człowieka do granic możliwości o pracy w pojedynkę to już nawet nie wspomnę to taki absurd jak wybudować most beż drogi dojazdowej. Tak sobie myślę zejdźcie na ziemię niby tacy uczeni a tu takie coś. Wstyd i hańba.

Aldiczek

Zamiast redukować załogę co ma wpływ na obroty, liczbę klientów, stan sklepu proponuję zlikwidowac: 1. Trenerów wewnętrznych (jeszcze nigdy nikomu nie udało się wdrożyć ich cudownych teorii w życie sklepu) 2. Audytorów (żenada audytor od patrzenia czy stend stoi wg tego kto z braku chyba innych zajęć postanowił nam narysować bo my przecież nie wiemy gdzie coś ma stać żeby się sprzedało) 3. Zredukować koszty na wszystkie nikomu nie potrzebne akcje, materiały marketingowe ( plakaty, ulotki, fiszki) 4. Zredukować liczbę KRS

Klient

Ja jednej rzeczy nie rozumiem, jak mi źle, to zmieniam pracę, tylko narzekacie i nic więcej. Ale fakt 1/1 na tak dużym sklepie to chyba mocna przesada ? Ja bym się zawinęła, ale gdzie bo jak się wejdzie na gowork lidla, biedronki etc to wcale nie jest nigdzie lepiej. Chociaż w biedronce mają czas na kręcenie tiktokow ????

@BabyBlue

Na szczęście już tam nie pracuje i nie polecam. To praca dla osób, które chcą doświadczyć pracy w obo... zie. Dla nich nie jesteś człowiekiem tylko cyfrą, zapomnij o szacunku. Wyduszą cię jak cytrynę, doprowadza do (usunięte przez administratora) wicy i nerwicy i nara. Praca dla samobójców. Jak najdalej z dala. Prezesi chyba zapomnieli, że podstawą tej piramidy są pracownicy sklepów. Od nich się wszystko zaczyna...

Sprzedawca

Wszystko dobrze

Standardowe

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Romka

Chialbamy ostrzec każdego nowego pracownika sklep aldi (usunięte przez administratora) na godzinach pracy Pracowałam cały miesiąc i dostałam 2400 zł wypłaty dla nich jest wszystko ok przepracowałam 167 h soboty niedzielę a oni mi się tłumacza ze to moja pierwsza praca nawet nie dostałam najniższa krajowa zgłosiłam to do PIPu.

...

To co tu się dzieje jest gorsze niż cyrk. Firma wcale nie dba o bezpieczeństwo pracowników, pourywane kable od stacji ładujących elektryki, same wózki z kablami na wierzchu bo pokrywa powyginana, stelaże na piekarni bez sprawnych blokad wysuwające się za każdym razem gdy ruszasz szafą. Ale używaj bezpiecznego nożyka co byś sobie palców nie obciął. Trzeba się notorycznie upominać, aby przyjechał ktoś i łaskawie coś naprawił ..i to jeszcze w taki sposób, że co innego zepsuje. Nasz sklep nie jest długo otwarty, a już wszystko było tu popsute i dalej się psuje. Nie wspomnę o drzwiach, które możesz sobie lekko szarpnąć i już się otwierają....ale to jest za duży koszt, żeby je naprawić więc olejmy ich na kolejne lata ..może samo się naprawi.

Magda Aldi

Kiedy planowany jest protest pracowników Aldi, bo podobno coś się szykuje? Pracownicy sklepów odchodzą od kas i obsługi klientów. Coś ktoś wie ? Coś trzeba z tym zrobić, 2 - 3 osoby na zmianie to za mało, a teraz jest procedura na 1 osobę na zmianie, ten kto to wymyślił, to jakiś (usunięte przez administratora) Logistyka i biura pękają w szwach od pracowników, a na sklepie 1 pracownik. Przecież to sklepy pracują na całą resztę.

Tajemniczy
@Magda Aldi

Też chętnie się dowiem, dobrze by było aby dotarło taka informacja do wszystkich kierowników sklepów. Tylko jak to rozegrać aby był odpowiedni przepływ informacji i organizacja.

Była z biura
@Magda Aldi

Współczuję wam,ja już to mam za sobą,jako były pracownik biurowy nie zgadzałam się ze wszystkimi wytycznymi,aldi to już dno,stracili już dobrych pracowników,jedyne dla was wyjście to albo szukać w konkurencji albo zrobić bunt i w ustalonym dniu nie otwierać sklepów,wszystkich was nie zwolnią.

Głupio Madra
@Tajemniczy

PROCEDURA PRACY W POJEDYNKE... Ale to tak serio??? O co chodzi? Bo ja nie rozumiem.. co tu się wyprawia? To że Aldi ostatnio swoimi działaniami prowadzi do redukcji etatów to jestem w stanie zrozumieć ale to że tymi działaniami straci klientów to ja tego nie umie zrozumieć. Jestem prosta dziewczyna starszy sprzedawca ale co to znaczy że może nie być pieczywA , że O/W rano może nie być wyłożone że kartka z przyczyn technicznych Pani bułek dziś nie kupi.? Jak raz nie kupi i drugi to trzeci raz już nie przyjdzie. Do tego to wszystko prowadzi..

Ewelina
@Magda Aldi

Magda a to jakieś potwierdzone info czy jedna osoba na zmianie tylko w niskoobrotowych ?

Gosia

Omijać szerokim łukiem, wyzysk, nieosiągalne cele, brak wsparcia kierowników rejonowych, zwalniają ludzi tylko po to, żeby na jednej zmianie było tylko 2 pracowników, harówka za grosze, rejonowi nie pomagają, tylko robią pod górkę, we wszystkich marketach na jednej zmianie jest po 5-6 osób, w Aldi tylko 2 osoby, praca ponad siły, non stop pretensje rejonowych o pierdoły, sami powinni zakasać rękawy i pomóc na sklepie. Tragedia, od 2 lat wszystko się popsuło, płace, warunki pracy, rejonowi z przypadku nie mający o niczym pojęcia.

Ben
@Gosia

Masz 100% racji z przyjazdnej firmy zdobił sie straszny (usunięte przez administratora) Maximum oszczędności ale tylko odziwo na sklepach bo rejonowych jak mrowek .... Konkurencja to ma po 8 i wiecej sklepów a w aldi rej maja wakacje a mozna by bylo dużo kosztów zaoszczędzić prawda ????

Stokrotka
@Ben

Ja też się zgadzam z poprzednikami. Co tu się ostatnio wyprawia? Praca 2 osoby na zmianie to jest juz szczyt wszystkiego o co tu chodzi? Przeciez fizycznie to jest niemożliwe. Czy ten kto na to pozwala to osoba zdrowa? Pytam jak to dwie osoby na zmianie? Przyjdzie zawołać drugą na kasę i co w momencie kiedy piec będzie piszczał, kiedy dostawa dojedzie bądź mrożonki lub wywóz śmieci bądź jakąś reklamacja. ? No to nie jest normalne... W biurowcu specjalistów od wszystkiego zatrudnionych a na sklepach zwalniają bo jest za dużo pracowników a mało godzin. Już nie wspomnę o tej wyliczance ktora w danym tygodniu ma iść na l4. Jak to brzmi planowane l4. Czy wyście na głowę poupadali? W biedronce rano jest conajmniej 5 dziewczyn ale w aldi 2. To już nie jest zabawne. To jest tak że na naszym kosztem firma się bogaci. O nie nie nie. Niebawem stracicie wartościowy personel. Żenada się dzieje .

@Mania
@Ben

W Aldi to lepiej wyrzucić masę towaru niż sprzedać.Pieczywo to masakra ile się WYRZUCA !! Zwalnia się ludzi młodych, ambitnych pelnych pomyslow aby dać prace swojej mamusi emerytce .Pozamykajcie te sklepy bo coraz mniejsze sprzedaże.

BwK
@Gosia

Zwalniają??to fajnie się macie bo w Zabrzu robią wszystko żeby to pracownik się zwolnił sam oddeleguja najdalej ile się da żeby tylko cię zniechęcić i doprowadzić żebyś się zwolnił

Aldi za starych dobrych czasów był ład i porządek.. Teraz jest totalny bałagan i chaos. 1.Praca 2/2 i hit 1/1 -zapraszam pomysłodawców na sklepy na miesiąc i niech pokażą jak to się robi. 2.Karteczki które mamy przyklejać ,że awaria,że kasa nie czynna,że sklep chwilowo nieczynny, przypomina mi czasy PRL. 3.Czy góra zdaję sobie sprawę, że to my pracownicy sklepów pracujemy na ich pensje i utrzymanie wszystkich pseudo specjalistów. 4.Czy kosztów nie generują plakaty ,bilbordy do zawieszenia nikomu nie potrzebne? Klient wchodząc do sklepu nie patrzy na plakaty i inne bzdury, klient chce dostępności towaru zwłaszcza promocyjnego-ktorego bardzo często brak bo nie dojedzie, chce dostępności o/w którego też brak bo kolektor jest mądrzejszy od człowieka,chce świeżego pieczywa i miłej a nie przemęczonej załogi. 5.Czy potrzeba jakiejś tragedii na sklepie aby ktoś u góry się obudził. 6.Zadbaj o swoich pracowników a oni zadbają o Twoich klientów Tak panowie Prezesowie

Ziutka

To co zaczyna się dziać w tej firmie to żart. Procedury napisane przez osoby nie znające się na pracy w sklepie chyba,że butiku w centrum handlowym albo deptaku. Wypiekać pieczywo żeby starczyło do końca dnia na pewno ktoś to kupi. Nie liczą się w ogóle z pracownikami my też mamy swoje rodziny i obowiązki.... (usunięte przez administratora) żeby ogarnąć w 2 na sklepie a w domu paść na twarz...Ile to będzie trwać miesiąc...dwa a sami uciekniemy. Pozatrudniajcie więcej ekspertów do działów i stwarzania super procedur... zapraszamy na sklep i życzymy powodzenia z takim podejściem do pracowników i sklepów które pracują na Wasze pensje. Klientów będzie coraz mniej,bo kto do sytuacji przyjdzie. Czekamy na datę protestu.

ktoś

Rozumiem,że mamy teraz pracować po 1 osobę na sklepie, żeby zaoszczędzić pieniędzy na otwarcie nowych oddziałów? Co na to Inspekcja Pracy?

Pracuję już trochę w tej firmie i mogę powiedzieć, że takiego (usunięte przez administratora) nie było dawno. Te nowe procedury mają niby nam pomóc? Zobaczycie, że dzięki wam wszyscy klienci pójdą sobie do biedronki czy Lidla, a nie będą stać u nas w kolejce bo na zmianie jest tylko 1 odoba!!! To jest aż nie do pojęcia, gdzie jest to dbanie o dobro i bezpieczeństwo pracownika ?

Basia
@Anonim

Aldi, to stan umysłu, 1 pracownik na zmianie, przecież w wiejskim małym warzywniaku są 2-3 osoby. Aldi się kończy, ktoś bez klepek decyduje, rejonowi przyjmowani z zewnątrz bez pojęcia o robocie. W lidlu są przynajmniej 4 osoby na zmianie, w biedrze podobnie. Ktoś, kto wyślij 1 osobę na zmianie, powinien być nominowany do złotej (usunięte przez administratora). To chyba celowe niszczenie sieci Aldi w Polsce, ludzie się zwalniają, nowi się nie przyjmują.

Dziunia

A że się tak zapytam autor tych nowych procedur pracy w pojedynkę to sobie jakieś żarty robi to jakiś czary humor czy o co chodzi? Ja to czytałam 7 razy i nie wiem ile trzeba książek przeczytać i po jakich studiach być by stworzyć coś tak durnego. Naprawdę chciałabym z autorem porozmawiać o tym co nim kierowało pisząc te bzdury.

anon

Praca tutaj z miesiąc na miesiąc jest coraz gorsza. Totalny wyzysk pracowników, kierownik, jak i sprzedawcy mają latać jak ze (usunięte przez administratora) żeby tym u góry zgadzały się cyferki w exelu. Jeszcze trochę to będziemy chodzić do toalety tylko o określonej godzinie, a jedzenie będzie podawane przez kroplówkę zamocowaną na plecach, co by pracownik nie usiadł na 15 minut i nie zjadł w spokoju.

Co wy z tej Bydgoszczy przysyłacie za palety ,(usunięte przez administratora) Warzywa po dwa metry ludzie na sklepie pracują kobiety . Skargi prośby nie raz składane i co (usunięte przez administratora)Dalej to samo . I jeszcze jak dzwonisz to jakiś (usunięte przez administratora) odbiera telefon ogarnijcie się bo szkoda na was słów

Ktoś

Funkcjonują w tej firmie związki zawodowe?

Ktoś

Generalnie założenie związków to nie jest taka skomplikowana sprawa. Trzeba by przekonać dużą liczbę pracowników i po utworzeniu i wybraniu zarządu od razu zabezpieczyć wszystkich człownków przed zwolnieniem.

To była najgorsza praca w całym moim życiu, z takim wyzyskiem ludzi jeszcze się nie spotkałam. Jako starszy sprzedawca nabawiłam się tam jedynie (usunięte przez administratora). 2 osoby na zmianie świątek ,piątek czy sobota..na mojej głowie odpiek, zamówienia, przyjęcie dostawy + wyłożenie jej oczywiście samej , w między czasie zmiana kasjera na przerwę , siedzenie na kasie w razie kolejek. Bieganie do zwrotów, reklamacji czy (usunięte przez administratora) wiecznie przerywanego paragonu na kasie .. Cały system z czasów kamienia łupanego, wiecznie zwieszające się kasy .. Nie raz ,nie dwa nie wiedziałam co to przerwa ,a po powrocie do domu brak siły i chęci na cokolwiek .. to był mój najgorszy czas w życiu .. Nie polecam nikomu kto ceni swoje zdrowie psychiczne . Nerwówka , stres , ciągłe wizyty i kontrole wielkich panów pod krawatem i wieczne pretensje. Na sklepie jeden wielki kwas, atmosfera najgorsza na świecie , kierownictwo znerwicowane. Po odejściu wielka ulga , teraz mam pracę gdzie liczy się pracownik ,a nie cyferki. NIE POLECAM TEGO(usunięte przez administratora) NIKOMU !!!!!!!

Ana

Co sądzicie o tym cudownym dodatku świątecznym bo ja nie wiem czy śmiać się czy płakać. Dodatek na Święta ( w rzeczywistości frekwencyjny) pod warunkiem że się nie zachoruje??? Dramat ....przekażę mojemu organizmowi że nie może nic go ruszyć bo 200zl nie dostanę.....normalnie dramat. Z mojej strony powiem tak wsadzcie sobie ten DODATEK ŚWIĄTECZNY !!!!! Aldi upada coraz niżej.

@Ana

Są dwie premie. Jedna świąteczna, którą otrzyma każdy pracownik np sprzedawca w grudniu otrzyma 210 +200 , czyli 410 zł I druga - noworoczna ( frekwencjyjna ). Jak możesz otrzymać premie w grudniu ( karta jest zasilania do 15 ) jak frekwencja jest od 10.11 do 31.12 ??? ???? ????????

@raz aldi zawsze aldi

I dziwnie znikajacy planowany urlop. Jeszcze wpieranie w biurze, ze w danym terminie nie planowalo sie urlopu

raz aldi zawsze aldi

Łatwo to udowodnić poprzez plan urlopów, który zatwierdza KRS. Powinien wisieć na socjalu lub w biurze. Jesli tam masz zaplanowany urlop to KS musi Ci wytłumaczyć dlaczego go nie dostaniesz. Niestety KS czy KRS może cofnąć urlop z powodu np l4... Ponadto urlopy planowane są wprowadzane do PEP-a.

@raz aldi zawsze aldi

Miesiac wczesniej, kiedy upewnialam sie czy ten urlop jest w listopadzie, byl on wprowadzony w komputerze, kiedy prosilam o karte urlopowa dziwnie ktos usunal z komputera tenze urlop. Przypadek?

raz aldi zawsze aldi

To nie zmienia faktu, że plan urlopów ma być dostępny dla każdego pracownika. Poproś o wglad to planu urlopów lub zapytaj dlaczego go nie otrzymałaś. Nie napisałaś też kiedy miałaś mieć urlop. W umowie jest zapis, że 4 tygodnie przed świętami urlopów nie ma...ale wszystko zależy od KS. U nas nie zabiera się urlopów, ewentualnie przesuwa za zgodą pracownika. Spróbuj na spokojnie porozmawiać ze swoim KS.

raz aldi zawsze aldi

Kolejną opcją jest to że KS źle zrozumiał procedurę przyznania premii noworocznej ( frekwencyjnej ) i cofnął Ci urlop, abyś otrzymałam premie....ale urlop planowany nie wlicza się do abstynecji. Trudno stwierdzić co autor mial na myśli bo możliwości jest dużo jak np l4, kwarantanny, święta itd Najlepiej wyjaśnić u źródła.

Kasjer/ka
@Ana

Wstydu nie mają to charowac i tak jest źle. W porównaniu do innych sieci handlowych (usunięte przez administratora) Niech biorą przykład z innych sklepów typu Kaufland Lidl Biedronka tam to jest socjal i też trzeba robić. Jeśli chodzi o kohe zdanie host to bardzo upokarzające za taką orkę często w 3 osoby na zmianie,porównując sklepy co do obrotów to jedni zbijają baki drudzy orzą a wypłata taka sama żenujące. Wymagania krs-a to przechodzi czasami ludzkie pojęcie wiecznie niezadowolenie lub posądzanie o różne sprawy. Z tego co wydać po sklepach juz mało kto jest zadowolony z pracy w tej firmie. Ilu ludzi pracowitych juz odeszło samych kierowników i nie się z w tym temacie nie dzieje. Szanowni szefowie czy wy tego nie widzicie czy nie chcecie widzieć. Ci co zostali to już tracą siły do przerobu tej roboty zastanówcie się i zauważcie pracusiów bo możecie ich szybko stracić. Podejście krs-ów niech tez się zmieni często wychodzi poza godność tylko ganić nie chwalić dajcie coś od siebie i doceńcie ludzi

@raz aldi zawsze aldi

W Aldi urlopy daje sie wg uznania. Mnie dwa planowane urlopy ( w sierpniu i listopadzie ) gdzies dziwnie przepadly. A w biurze zdziwienie, ze planowalo sie urlop. To po co jest to cale planowanie?

@Ana

Zawsze, możesz zmienić dyskont i iść tam, gdzie płacą lepiej! ;) Po, co masz być nieszczęśliwa, co rok!

raz aldi zawsze aldi

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Na naszym sklepie urlop planuję pracownik. Jeśli nie zaplanował sobie 26 dni, to resztę wydaje mu KS do końca roku ( oczywiście w miarę możliwości). Jeśli coś się dzieję w międzyczasie nasz KS zawsze pyta czy ewentualnie może przesunąć urlop i podaję przyczynę.

@raz aldi zawsze aldi

Bo tak powinno byc. A nie dziwnie znikajace planowane urlopy, a biuro z pracownika wala

Kasjerka
@Nena

A tobie tak tam dobrze? Pewnie siedzisz ba jakieś prowincji zabitej dechami co nic sue nie dzieje roboty mało a kasa taka sama co.?pewnie gdybys poszła na większe obrotowe sklepy to padasz na twarz po tygodniu orki. Nie wiesz co to praca w sanatorium to ci dobrze

@Kasjerka

No no no tak jak piszesz????

Raz aldi zawsze aldi

To następnym razem jak plan urlopów zostanie zatwierdzony zrób sobie zdjęcie jako dowód ???? Trzeba walczyć o siebie i o swoje prawa...ale też dać coś od siebie.

Wyobraźnia Cię ponosi

@Raz aldi zawsze aldi

To dawaj cos od siebie, kto Ci broni?

Raz aldi zawsze aldi

Polecam czytać ze zrozumieniem. Praca nie polega tylko na tym że JA CHCĘ, MI SIĘ NALEŻY,...

Ciekawski
@Raz aldi zawsze aldi

Widzę, ze opinia (usunięte przez administratora) w Aldi coraz bardziej popularna. Ostatnio się spotkaliśmy z zakazem wchodzenia na socjal podczas pracy i zakaz komunikacji między sobą poza praca. Regionalna pani B. stosuje (usunięte przez administratora) Sklep wyglada tragicznie, straty ogromne. Ale ważniejsze jest niszczenie psychiczne pracowników.

Lilu
@Ciekawski

Jak podczas pracy masz nie wchodzić na socjal? Jedzenie i toaleta to gdzie na sali sprzedaży? Jak możecie nie gadać po pracy? Jeżeli to co piszesz to prawda choć ciężko w to uwierzyć to zgłosicie to do compliance.

Jola
@Lilu

Ja nagrywam wszystko i pójdę z tym do tvnu ! Koniec zabawy

Hej
@Jola

Czy u Was też kazano zaplanować cały urlop razem z Uż?

@Hej

Tak, co roku urlop planuję się w grudniu na następny rok. Urlopy planuję się bez uż, chyba że nie chodzisz na uż to planujesz 26 dni urlopu plus ewentualną opiekę nad dzieckiem.

@Raz aldi zawsze aldi

Od kiedy to opiekę sie planuje? Opieki nie mozna odmowic.

Kasjerka
@Hej

Tak jest cały czas. Planowanie na rok z góry. Zatrudnij sie u nas na 155 to nie tylko będziesz musiał urlop ale orace zaplanowaną niezgodnie z prawami. Kierowniczka Iza wielka pani planuje pracę w godzinach nocnych od 22 do 3.30 i mało tego w tym samym dniu masz zaplanowane do pracy druga zmiana od 14.00 . Czy jest to legalne podjąć pracę dwa razy w tej samej dobie? Nie masz u kogo szukać pomocy nawet krs nie reaguje na tego typu sygnały pani Iza jest na pierestale wielka kierownik. Sama nic nie robi tylko innymi się wysługiwać. Dlaczego takimi ludźmi się nikt nie zajmie wszyscy udają że nic się nie dobrze a pracownika mają za robola. Szefowie ogarnijcie się i zacznijcie potrzec co się dzieje. Pani krs tez powinna zareagować nic z jej strony tylko człowieka objechać

Proponuje pip

Raz aldi zawsze aldi

Jeśli chcesz ją połączyć z urlopem to fajnie jak kierownik będzie wiedział o tym wcześniej?

@Kasjerka

Krs też ma swojego przełożonego, jeśli to nie pomoże to jest jeszcze infolinia dla pracowników. Jeśli chodzi o godziny pracy to jeśli jednego dnia kończysz o 3:00 to mozesz przyjść, ale na 15. Musisz mieć 12h przerwy od pracy. Niestety PEP przyjmie wszystko , a KRS zrobi już tak żeby PIP nie miał się do czego doczepić.... dlatego tak ważne w tej filmie jest sprawdzanie listy obecności z ewidencją z pep-a.

Olomolo
@raz aldi zawsze aldi

Lidl dał swoim pracownikom 800 zł -1000zł w zależności od sklepu, dodatkowo super paczki na święta dla dzieci. Jeśli przyjdą w niedzielę to dodatkowo 100 zł dostają,my zawsze na końcu w tym rankingu

To już
@Hej

Nie można planować całego urlopu...każda personalna Ci to powie

Bbbbb
@Raz aldi zawsze aldi

Nie przewidzisz pewnych sytuacji życiowych,po to jest 4 dni.

@Ana

No tu jest racja. Kasa straszna, to tuż ten (usunięte przez administratora) Lidl dał 800 zł. A tu słabo, oj słabo...

loka
@Ana

to i tak lepiej niż doktor na AWF KATOWICE!

@Ana

Wy ludzie jesteście z niczego nie zadowoleni nie dają zle dają tez źle a nawet gorzej Polecam oddać kartę i nie korzystać skoro nie pasuje Pozatym premie na święta dostali wszyscy A resztę ci który będą pracować i to jest sprawiedliwe A vo najlepiej iść na zwolnienie oglądać serialiki i śmiać się z tych którzy pracę sobie szanują A później jeszcze kasę za to dostać

oki

Prawda

jaa
@Lilu

Tak było...

@Olomolo

Nie neguję innych sieci 1000 raz do roku aa u nas 12x210 + 500 =??? = 3020 czyli jakby więcej. Oni reż maja potrącany podatek. Jeśli nasze karty będę zerowane raz w r0ku to na święta będzie co wydawać :)

Kasjer

Nie masz racji, przerwa między zmianami minimum 11h

Kasjer
@Kasjerka

A to ciekawe. Pracuje z Panią Iza już rok i nigdy nie było takiej sytuacji. Zawsze jestem w stanie się dogadać. Jeśli chodzi o Twoja opinie nic nie robienia, to chyba siedziałaś cały czas zamknięta w jakim odizolowanym pomieszczeniu. Zawsze mamy pomoc że strony Pani Izy, potrafi sama pójść na warzywniak i wykładać dostawę, wyłożyć mięso, fresha, nabiał etc. Z rana jak jesteśmy we dwójkę, reszta pracowników przychodzi później, potrafi iść na piekarnie. Mogę liczyć na jej wsparcie i złego słowa nie powiem. Mam nadzieję, że trafisz na takiego kierownika, wtedy będziesz mieć porównanie. Póki co bzdury pisane w powietrzu.

Lola
@Ana

Ja nie dostałam całego dodatku pomimo że nie miałam l4, raz tylko źle się czułam zadzwoniłam że nie przyjdę ponieważ źle się czuję i prosilam żeby wpisali mi dzień wolny, kierownik sklepu wpisał mi złośliwie urlop na żądanie

@Lola

Jeżeli z góry był ułożony grafik, a nie pojawiłaś się w pracy, to Twoja informacja o nieobecności jest uz. Twój kierownik zachował się prawidłowo wpisują Ci urlop na żądanie. Ludzio się w d poprzewracało....

Córka klientki

Moja mama jest wiekową osobą i bardzo wymagającą co do towarów,lecz nurtuje ją sytuacja nowo otwartego sklepu w Rudzie Śląskiej, Od pewnego czasu brakuje asortymentu. Z tego co zauważyła i się dowiedziała wraz ze swoimi koleżankami,zwolniona została szefowa tego przybytku jak to powiedziano na otwarciu.Dlaczego? Tak dokładnej ,przyjaznej i starającej się osoby żadko kiedy spotkać. Opowiadała nawet kiedy była awaria prądu na slepie i nie został otwarty,że bardzo z tego powodu przepraszała klientów biegając po wszystkich skrzynkach na zewnątrz,gdyby była w stanie postawić agregat prądotwórczy to by to zrobiła. Dlaczego tacy ludzie mimo takiego zaangażowania i dbania jak o swoje są zwalniani.

Jack
@Córka klientki

Aldi to korpo i lubią zwalniać ludzi za nic bo tak mi sie spodoba.

Daria
@Córka klientki

Ta korporacja tak robi,najpierw wykorzystuje osoby z potencjałem a następnie zwalnia obsadzając swoich pupilków na stworzonym stanowisku,zapewne nie tańczyła do końca jak jej góra grała,bo z takim wewnętrznym uronionym bezprawiem co się dzieje od kilku miesięcy, nie było nigdy w tej korporacji. Możesz być zupełnie niedouczony,olewać i mieć (usunięte przez administratora),ale mając plecy,wylecą wszyscy prócz ciebie.

@Córka klientki

Ponieważ w tej firmie nie docenia się pracownika, który się stara, odkąd zmienił się zarząd jest coraz gorzej, można wylecieć za byle co

Klientka
@Córka klientki

A to dlatego od jakiegoś czasu podupada ten sklep,braki w pieczywie jak za (usunięte przez administratora),towary po terminie,o świerzości nie wspomnę,na samym początku było miło tam gościć,sam porządek i ład zachęcał do zakupu, Ryba psuje się od głowy,proponuję Pani obecnie zarządzającą,zmienić stanowisko bo jako nowo otwarty popada w ruinę

Bella
@Daria

Taka prawda. Najpierw cię wykorzystują jesteś na każde zawołanie a później adios mamy kogoś innego na twoje miejsce

Ninka
@Bella

Tak,jak coś od Ciebie chcą to są mili.A jak tak to nie zamienią z Tobą ani słowa.Czasem z rejonową wiecej pogadasz niż z pseudo koleżankami które obgadują Cię za plecami .Zawsze jest się ta najgorszą,bo na sklepie są grupy ,te trzymają razem,te lubią wszystkich -na pokaz bo gdy kogoś nie ma jest całkiem coś innego....Sama obłuda!!!!

Chiacynt
@Córka klientki

Często osoby decydujące o zwolnieniach, typu rejonowi, regionalni itp. to ludzie bez kompetencji, zakompleksieni, mali ludzie, sami ze sobą nie potrafią sobie poradzić, a co dopiero praca z ludźmi, kierowanie zespołem. Często to są ofiary losu, których ktoś z jakiegoś "nieznanego" powodu przyjął. Aldi się kończy, nie szanują pracowników na sklepach, kierowników, zastępców. Maksymalnie za 2 lata nikt tam się nie będzie przyjmował, bo mają idiotyczną politykę, że na jednej zmianie ma być 2 pracowników. Ktoś kto to wymyślił chyba ma nie do końca po kolei(usunięte przez administratora)

Nn

Pracowałam jako komisjonerka, atmosfera pomiędzy pracownikami była na plus,można było na sobie polegać z małymi wyjątkami... jak to wszędzie bywa :) Ogromną niesprawiedliwośc w kwestii rozdzielania zleceń ponoć to system je rozdzielał a prawda jest zupełnie inna. Tak być nie powinno tym bardziej jak komuś zależało na premi a przez ten niby system jedni dostawali cały czas duże zlecenia a inni cały czas malutkie tudzież ciężko było wyrobić normę. Gdyby nie to nie zrezygnowałabym z pracy ... Mam nadzieję że ta kwestia zmieniła się na lepsze

Zbulwersowany klient

W dniu dzisiejszym robiłam zakupy w Aldi w Swarzędzu .Przy kasie doznałam szoku!!! kolejka kilkanaście osób , kasjerka nie wzywa następnego kasjera , kierownik sklepu to widzi i nie reaguje .Czy kierownik nie chce mieć obrotu w tym sklepie lekceważąc w ten sposób klientów!!??Widząc tak dużą kolejkę powinna sama zaprosić klientów do kolejnej kasy .Przecież kierownik sklepu Aldi w Swarzędzu chyba potrafi kasować ???Kasjerka na kasie z miną jak za kare kierownik sklepu nie lepiej , no ale cóż...jaki pan taki kram .Może czas na zmianę kierownika w tym sklepie...

Zbulwersowany klient

Jeżeli Ty jesteś pracownikiem sklepu Aldi w Swarzędzu to sprawdź sobie monitoring , zapewne taki w sklepie jest!!! A ja jako klient w takim razie , swoje uwagi i zażalenia będę kierować na oficjalną stronę Zarządu sieci sklepów Aldi. Może tam ktoś potraktuję mnie poważnie a nie będzie wypisywał bezsensownych sugestii.

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 528.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 431, z czego 22 to opinie pozytywne, 222 to opinie negatywne, a 187 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.