Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

Ben

Aldi firma, która mija się z prawdą. Aldi to pewne miejsce pracy hmm czy aby napewno? Zwolnienia jedno za drugim bo cyferki się nie zgadzają.... Tak ludzie to tylko cyferki nic innego sie nie liczy. Reklamy jakie warunki macie są tak przekoloryzowane ze glowa boli. Podwyżki kosztem zdrowia .... Brawo Aldi

Uaaa

Sklep czy magazyn?

@Ben

Ile osób ostatnio zwolnili ze to jest aż tak widoczne? O co chodzi z podwyżkami kosztem zdrowa? Dali więcej pieniędzy ale wymagają większego zaangażowanie i cięższej pracy? Napisz bo myślałem tu o pracy a teraz się zastanawiam.

@Uaaa

Napewno nie magazyn bo tu ludzie sami odchodzą. A zabardzo nikt niechce przyjść. Bo wolą iść do Biedronki przynajmniej tam lepiej płacą. Chyba czas zwolnić kierownika magazynu Pana R Bo rodzina z Ukrainy mu się skończyła. Może znajdzie Jędrek albo Sławcio innego RODZINNEGO. Oni otwierają nowe sklepy i myślą że jeszcze będzie ktoś im na magazynie (usunięte przez administratora)..Jak to było przed otwarciem Bydgoszczy. . Haha!

Lisi

W Bydgoszczy nie jest w całe lepiej , traktowanie człowieka jak (usunięte przez administratora) . Kierownik obietnice składa z których się nie umie wywiązać , zatrudniaja jak leci a później wymagania . Zastępcy kierownika śmiech na sali , lecą kolejne wypowiedzenia . Gdyby nie parę osób zwykłych magazynierów to kierowcy by czekali ze dwa dni za paletami . Oczywiście Pani z kontroli za pracę się weźcie , uczciwa bo tukan najwięcej z(usunięte przez administratora) a najwięcej w (usunięte przez administratora) lecą

Zgrzyt
@Ben

Szukają oszczędności tylko nie tam gdzie zarabiają najwięcej,mają służbowe samochody .... Na sklepach zatrudniają latem osoby,podwyższają etaty a teraz nagle wysyłają na inne sklepy, każą iść na L4? Co to jest ? Co się dzieje w tej firmie? 3 osoby na zmianie w sklepie? Gdzie wymagają żeby nie było kolejek,żeby klient nie wolał o otwarcie dodatkowej kasy,żeby był zadowolony i uśmiechnięty?????!!!!!!

Boa
@Zgrzyt

Przymusowe L4 woła o pomstę do nieba. Taki kierownik powinien wylecieć i to z hukiem. Co to w ogóle ma być? Zatrudniają a za chwilę zwalniają i na L4 wysyłają bo koszty ???? koszty sa generowane gdzies indziej ale jak widac klapki na oczach.

@Zgrzyt

No trzy osoby na zmianie to gdzieniegdzie luksus, a jeszcze chwilę to nawet papier toaletowy trzeba będzie mieć swój, szkoda słów to już nie jest to Aldi co kiedyś, teraz tylko cyferki się liczą, a ludzi ma się za nic.

Zgadzam się z wypowiedzią w 100%. Nie rozumiem jak można kazać ludziom pracować w tych warunkach gdzie rano są dwie pracownice na międzyzmiane przychodzi trzecia i do końca zmiany zostają znów dwie pracownice. Czy to jest normalne? W osiedlowym spozywczaku na zmianie pracuje więcej ekspedientek niż my za cały dzień. To jest wykorzystanie człowieka do granic możliwości. Nich ten kto tak zazadza przyjdzie i zobaczy Czy na dłuższy czas da się tak pracować. A co chwilę obowiązków przybywa a pracowników na zmianie ma być coraz mniej. Zastanówcie się tam u góry co wy z ludźmi robicie.

Klucz

Dwie osoby na sklepie to pracują w niedziele.Nie ma żadnej ochrony,niech by się coś stało kto pomoże im?

Jack
@Klucz

Nawet jak sie coś stanie to co z tego ? Bedzie nastepny pracownik. Pracownik to tylko cyferki

Bajon
@Boa

U nas też nikt nie był chory a musiał iść w danym tygodniu na L4 dziś idziesz Ty,na drugi tydzień pójdzie Kasia.... albo Ania weźmie opiekę bo współczynnik ... Powinno się to zgłosić do ZUS.... Dużo rzeczy w tej firmie jest niezgodnych z kodeksem pracy....

Beti

Jeszcze 2 lata temu bylam zadowolona z pracy w Aldi, jako kierownik na pierwszej zmianie piekę pieczywo, robię zamówienie,świeżość,w międzyczasie obsługuję klientów i przyjmuję dostawę mrożonek i z MC. Później ten towar sama wykładam bo moj 1 kasjer cały czas obsługuje klientów…to się robi chore..2osoby na zmianie w takim sklepie-dokąd to prowadzi??

Xman
@Beti

Aldi to (usunięte przez administratora) 2 osoby na zmianie na takim dużym sklepie, w zwykłych wiejskich małych Delikatesach mają po 5 osób na zmianie. Podwyżki dla kierowników - żenada po raz kolejny, 200 zł, a inflacja 12%, w tamtym roku podwyżka kierowników 100 zł, a inflacja prawie 15%, tzn., że realnie wynagrodzenie kierowników spadło o jakieś 20%. Kierownik duża odpowiedzialność i zarabia niewiele więcej od kasjerów. Szykują się bardzo duże zwolnienia w Aldi, kierownicy i z-cy sklepów będą się zwalniać. To się już zaczęło, i w tym roku bardzo nasili, będzie(usunięte przez administratora)dyrektorów Aldi, ale to ich problem, że pogrążają od jakiegoś czasu i pogrąża na dobre markę Aldi w Polsce. Dajcie nowym kasjerom 4 tys zł na rękę, a kierownicy i zastępcy niech mają aż 4.5 - 5 tys zł po 10 latach pracy.

Te towary do pakowania to tam ciężkie jakieś, no i czy na nogach cały czas się stoi? Pytam, bo widziałam ofertę pracy jako magazynierka, poczytałam o firmie i w sumie myślę, czy nie wysłać CV do nich jutro. Może ktoś był na rozmowie i wie coś więcej już?

Ola

Pierwsza wyplata po podwyżce dopiero w lutym z przepracowany styczeń.

Mikołaj

Witam chciałbym każdemu odradzić pracę w aldi jako kasjer sprzedawca. Powiem krótko kierownictwo nie zna się na niczym wredne babska a szczegolnien z Rudy Śląskiej traktuja cie jak (usunięte przez administratora)grafik układany z dnia na dzień na sklepie 3 osoby jedna kierowniczka , zastępczyni i ty jako fizyczny co robi wszystko od kasy do pieczenia. A najgorsze jest to że traktują cie jak nienwolnika 24h pod kontrolą. Każą Ci zainstalować na PRYWATNYM telefonie aplikacje na której piszą od rana do wieczora co źle zrobiłeś i co jest do roboty. Każdemu odradzam kto ma godność. A i jeszcze jedno rzucają tobą jak mięsem armatnim raz Ruda Śląska a zaraz potem Pyskowice i dojedz na 5 rano bez samochodu.

Sprzedawca

NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Były

Na magazynie jest totalny bałagan i smród , myszy biegają nikt nic z tym nie robi , zato wszystko się ogarnia jak wpada jakaś kontrola , szkoda tylko że wiedzą kiedy ma być bo inaczej to by to zamknęli

Komik
@Były

Ludzie to lubią sobie czasem sami w kolano strzelać. Za porządek w miejscu pracy odpowiada pracownik. Oczywiście są do tego oddelegowane konkretne osoby co nie zmienia faktu, że każdy ma dbać o porządek na swoim stanowisku. A swoją drogą ciekaw jestem czy dbasz o swój sprzęt którym poruszasz się po magazynie. Myszy odwieczny problem którego nikt nie jest w stanie upilnowac i oczywiście nie powinno ich tam być. Jeśli zerkniesz swoim bystrym okiem to na pewno znajdziesz pułapki na myszy. Musisz bardziej wytężyć swój wzrok. Co do smrodu... No to co tu dużo pisać trzeba się myć a wszyscy odetchniemy swierzym powietrzem.

Migotka

Ooo jakie piękne spostrzeżenie. Jako pracownik zgadzam się w 100 %. Przyszedł jakiś mądry pracownik, kierownik, prezes czy ktoś tam kto robi nowe porządki. No ale jak widać po komentarzach tu czytanych to ta osoba co bawi się czynnikiem wykorzystując przy tym nas pracowników nie powinna w ogóle znaleźć się na tym stanowisku. Ta osoba nie ma zielonego pojęcia o pracy na sklepie. Ile mogą zrobić dwie osoby na zmianie? Ja pytam? Na tak wielkim sklepie. Zmuszacie nas do pracy w tak okrojonym składzie a w dodatki co chwilę coś nowego nam dokładacie. Bez przesady. W Biedronce na zmianie rannej jest ich conajmniej piec no a w Aldi dwie. Niech ten od czynnika stukinie się w głowę. Ludzie już widzą ze jest (usunięte przez administratora) na sklepach no tak (usunięte przez administratora) jest i teraz będzie bo my nie mamy czasu by podstawę zrobić a o sprzątaniu to już nie wspomnę.

Być albo nie byc
@Migotka

Aldi kojarzyl mi się zawsze z nienaganna opinia. Hmm teraz to ja już nie wiem co myśleć. Praca w Aldi do niedawna wyglądała zupełnie inaczej. Teraz tak jest nas mało na zmianie, pracownicy są zwalniani, bądź rzucani na inne sklepy po to tylko by się sami zwolnili. Kasjerka rano jeździ z pieczywem między jednym a drugim klientem wykład towar z palety, klient nie zadowolony bo pracowników na sklepie brak a do tego na sklepach jest duży nieporządek. Nie mogło być tak jak było? Firma zatrudnia różnych specjalistów podwyższa czynnik na który my pracownicy sklepu musimy zarobić. No wielu specjalistów to tu potrzebnych nie jest np. Specjalista od kartonowania brak słów nasze sklepy niczym Biedronka maja wyglądać? Specjalistów od mycia podłóg no to już jest w ogóle hit, niektóre miejsca mamy myć tylko kilka razy w tygodniu? Co tu się wyprawia. A specjalista od czynnika to już przechodzi sam siebie. Z całym szacunkiem gość może i jest po studiach ale nie takich jak trzeba, niech ten Pan zejdzie na ziemię bo straci dużo fajnych pracowników. Ale może im to wisi bo przyjdzie specjalista od zatrudniania ludzi i problemu nie będzie. Tak naprawdę to premie dostaniemy bo se ja czynnikiem sami wypracujemy. Ha ha ha premia.

Beti
@Być albo nie byc

Wiecej specjalistów niż szeregowych pracownikow ???? firma sama sobie strzela w kolano ... Nie w tym kierunku panie i panowie prezesi ...

Niestety sklepy sa brudne

Bella
@Być albo nie byc

Jest nas mało na zmianie. Pracujemy 3/3 żeby współczynnik się zgadzał. Dziewczyny są wykończone. Siadanie na kasie,pieczenie bułek nie mówiąc już o tych paletach które wyrastają na magazynie jak grzyby po deszczu. Kto ma to robić? Kasjerka z jedynki ? Między obsługą klienta na kasie a sprzątaniem wieczorem? Może nie idźmy na przerwę tylko przeZ te marne 15 min wykładajmy palety? Boże widzisz i nie grzmisz

Na stronie firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko specjalistki ds. kadr i płac. Oferowana jest praca w modelu hybrydowym. W takim razie, jak to jest rozłożone? Ile dni pracuje się z domu, a ile z firmy? Czy pracownik może decydować, które to dni będą? :-) Jeśli chodzi o pakiet sportowy i prywatną opiekę medyczną, to czy są dofinansowane w całości? Rozjaśnijcie, bo rozważam aplikację w to miejsce.

Es ist wahr

Pati ma rację. Unikaj pracy w tym toksycznym miejscu, bo skończysz na terapii jak kilka osób z biura.

Joanna

Dzisiaj ostatni raz zrobiłam zakupy w Aldi przy ul Kościuszki w Chorzowie. Byłam świadkiem jak starszej pani zrobiono awanturę o to, że według kasjerski chciała okraść tę sieciówkę na kwotę 0,25gr, chowając do kieszeni pomięty, jednorazowy woreczek! Kasjerka, młoda dziewczyna, wezwała pseudo - ochroniarza, który przed innymi klientami zrobił kobiecie awanturę o ten woreczek i kazał go oddać. Woreczek oczywiście nadawał się do wyrzucenia ale zdaniem personelu była to próba kradzieży! Aldi, to jedyny taki sklep, w którym każą płacić za tego typu opakowania. Chamski sposób w jaki potraktowano tę klientkę, świadczy o kulturze osób pracujących w w tej placówce! Nie mam pojęcia w jaki sposób sieciówka rozlicza się z tych woreczków, bo raczej jest to trudna sprawa, kiedy jeden klient kupuje np. 1kg ziemniaków w jednym woreczku, a dwóch innych po 0,5 kg w dwóch woreczkach tychże ziemniaków. Kolejną sprawą jest, kto wpadł na pomysł aby te woreczki były darmowe przy zakupie pieczywa , owoców czy warzyw, ale należy za nie płacić np. przy zakupie nabiału czy wędlin? No i skąd ta kwota 0,25gr, skoro cała rolka 100szt. tych woreczków kosztuje w detalu około 2, 99 a w hurcie pewnie jeszcze mniej? Moim zdaniem sieć Aldi postanowiła naciągać klientów na płacenie za coś, co powinno być darmowe, i do tego robi z klientów złodziei!!! Dla mnie (usunięte przez administratora)są właściciele tej sieciówki a nie klientka, która być może odruchowo wsadziła do kieszeni niewykorzystany jednorazowy woreczek za kwotę 025gr!!! Wstyd dla pracowników!!!!

Madzia

To racja,pracuję kilka miesięcy po dłuższej przerwie,już jestem na środkach uspokajających jak część ludzi w tej firmie,cichy (usunięte przez administratora),karanie za byle co,zastraszanie zwolnieniem,ludzie którzy stawają na głowie dla firmy,są niedoceniani. Szanowna dyrekcjo,waszych pupili robiących przekręty mających plecy wkońcu spotka sprawiedliwość,tym nas chcecie motywować?

@Madzia

Identyczna sytuacja w Polkowicach, nie można zachorować i pójść na l4 bo straszą zwolnieniami kierowniczka wywołuje presje na pracownikach i mówi do innych "że musi zmienić grafik przez tą osobę i mają jej podziękować " Co to ma być? Mam nadzieje, ze inspekcja pracy się tym zainteresuje. Nic nie dają rozmowy z Regionalnymi itp świetni pracownicy dosłownie uciekają przez taką kadrę zazarzajaca, można się tylko nabawic stresu, nerwów i problemów zaladkowych . Ile byś się nie starał nie będziesz doceniony jak chociaż raz pójdziesz na l4 , przysłowiowo kierowniczka chciałaby nawet z jelitowka (usunięte przez administratora) w pracy , zenada .

@Madzia

A zgłaszane to było wyżej? Ktoś pisał ze zgłaszał i nie było reakcji. Chyba ze jesteście z tego samego sklepu? Może to by wpłynęło na poprawę atmosfery w pracy.. naprawdę straszą zwolnieniami nawet pracowników, którzy sumiennie wykonują swoją prace ?

Julia
@Joanna

Prosta droga do utraty klientów, i tak na tle lidla czy biedronki aldi wypada słabo

Kicia

Tak, to prawda nie można zachorować, chorują tylko wybrane osoby, rejonowy nie reaguje, ponieważ idzie za kierownikiem i zastępcami,

Zenon
@Joanna

To się nazywa opłata recyklingowa- z tego odprowadzany jest podatek.Wiele sieci tak samo liczy za reklamówkę.Na wadze w Kauflandzie,jest do wyboru kilka opcji...

Moja opinia jest o sklepie w Polkowicach. Praca nie byłaby zła gdyby nie kadra zarządzającą, jakbyście dali osobę taka jak Michał z Lubina do Polkowic to każdy by chciał pracować, zero organizacji , o wszystko co dzieje się wyżej obwiniany jest pracownik, osób za mało na sklepie i ciągle straszą, że zwalniać będą bo utarg. Zachoruje i pójdziesz na L4 jesteś obmawiany przez kierowniczke do pracowników, że mają Tobie podziękować bo musi grafik zmienić, sobie na zmianę dawała po 4 osoby innym po 3 na sklep. Jedna osoba siedzi ciągle na kasie druga musi wzzysyko robić piekarnia, daty, sprzątać, odpiekać, latać na 2 kasę, nie usłyszysz słowa pochwał, jest to praca na chwile jeśli nie chcesz sobie psuć zdrowia psychicznego to polecam na trochę i szukać czego innego.

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Sprzedawca w Aldi Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

xxxxxxxx

Odbyłam rozmowę tak można powiedzieć że to była rozmowa zero konkretów

Bydgoszcz

U nas też więcej specjalistów liderów niż osób pracujących jako MAGAZYNier , no cóż korporacja . Ludzie są różni normalni z którymi się da normalnie pogadać i fałszywe szuję które chcą się podlizac ale tak to działa w takich firmach im głębiej język w (usunięte przez administratora)tym dalej zajdziesz

Czy u was też zdążą się błąd systemu że kasjer wychodzi na sporą kwotę na minusie

Pracuję w Aldi już prawie dziesięć lat.Pamiętam początki mojej pracy gdy pracowaliśmy na zmianie w dwie lub trzy osoby.Towar przyjeżdżał trzy razy w tygodniu.Asortyment w porównaniu z tym co teraz to może1/4 o utargach nie wspomnę.Firma się rozwinęła ,asortyment większy,,dostawy codziennie,klientów więcej.Obowiązków coraz więcej a pracownikow zostało tyle samo.Z tego co słychać po sklepach .pracownicy mają dość pracy ponad siły.Jeżeli nic się nie zmieni firma straci pracowników nawet z długim stażem.

Były klient

Byłam klientką w sklepie w Swarzędzu!!! W ostatnim czasie na kasie siedzi kasjerka która wprost (usunięte przez administratora).Zwracałam uwagę kierownictwu sklepu że bardzo niekomfortowo się czuje przy kasie ale bez rezultatu.Widać ,że kierownik ma lekceważące podejście do klienta !!!kasjerka nadal śmierdzi a ja nie mam wyboru podejścia do innej kasy bo nikogo nie ma .Przestałam robić zakupy w tym sklepie !!!Droga Dyrekcjo czy w tym sklepie nie ma koordynatora ,który zainteresowałby się klientem skoro Kierownik ma klienta w nosie ???!!!

@Były klient

Może, gdyby gwarantowała odzież, to kasjerka miałaby w co się przebrać... prosisz o ciuchy a dostajesz informacje,że centrala nie ma. Pracowałam Tam 3 lata a dostalam tylko nerkę i jedna bluzkę... ani bluzy ani kurtki przez 2 lata nie ujrzałam... po 2 latach zlitowali się i dali bezrękawnik.... więc jesli pracownik nie ma się w co ubrać to czego można oczekiwać? Prac może i by mógł pracownik codziennie,ale raczej by to nie doschlo zwłaszcza teraz...

Klara

Wiadomo kto jest teraz regionalnym na dolnym Śląsku? Kiedyś koleżanka była na rozmowie i mówiła że wyglądała ta rozmowa jakby miała aplikować na jakiegoś dyrektora banku a nie na zastępcę kierownika. Czy kierownik sklepu ma chociaż 4 z przodu na rękę? Widziałam ogłoszenie i nie wiem czy aplikować...

Mam opinię

Dlamnie to opomste do nieba woła pracowałem w aldi zanim podjąłem pracę w tym (usunięte przez administratora) sklepie to obiecano mi że się będę rozwijał więc podjąłem ta pracę od zaraz i co prowadzono mnie na kasie i siedziałem pierwszy miesiąc puzniej rzucali mnie po innych sklepach tej samej sieci też siedząc na kasie aż wkąńcu się zbuntowalem i powiedziałem że nie to złożyli mi wypowiedzenie A z tego co mi wiadomo to przemiał ludzi mają taki że głowa boli.A nie wspomniałem ze to w łodzi jest taki ............ sklep jak ALDI Nie polecam pracy przede wszystkim na ul.obywatelskij-włókniarzy

Ale czemu tak rzucają pracowników po różnych punktach? Mało ludzi jest czy o co chodzi? Powiedzcie czy chociaż wypłata niezła za to. A może jakieś premie są do osiągnięcia?

Ola

Uwaga, Aldi robi redukcję etatów ,W Aldi jest nowa miotła o imieniu Oktawian , chłop chce się wykazać i obinżyć koszty oczywiści tnąc etaty na sklepach na 3/4 , już są obsady po dwie osoby na zmianę . Nie zgadzajcie się

Megi
@Ola

No to powodzenia, idą święta, czas chorobowy. Już jest ciężko pracować 3/3 jak tak będą robić, to ludzie zaczną się zwalniać i tyle będzie z rozwoju Aldi... będą zatrudniać byle kogo byle by był, jak biedronka eh..

Lalka
@Ola

Że tak zapytam jak mamy się nie zgadzać na pracę we dwie? Gdzie i do kogo z tym iść? Bo wydaje mi się że raczej nie mamy nic do powiedzenia nie podoba Ci się to(usunięte przez administratora)Aldi takie właśnie ma podejście.

Gucio

Tam u góry liczą się cyferki tabelki czynniki i pieniądze. A my zwykli pracownicy zatrudnieni na 3/4 etatu wyprawamy sobie żyły by na tych (usunięte przez administratora)u góry zarobić. Ludzie zastanówcie się jak ostatnio zostaliśmy potraktowani. Tu nie chodzi o jeden czy dwa sklepy ale chyba o wszystkie.

Iga

A ja Wam powiem coś. No więc tak pracuje w Aldi już jakiś czas, jestem starszym sprzedawca. Od niedawna zaczęło coś dziwnego się w tej firmie dziać. Mowa o nacisk na czynnik. Ja to wszystko rozumiem ale bez przesady. W moim przypadku aktualnie przyplacam to swoim zdrowiem. Od kiedy ten czynnik zaczął być tak bardzo ważny pracujemy w okrojonym składzie i tak naprawdę jedna osoba musi na raz zrobić wszystko sama. Przez ostatni miesiąc schudłam 8 kilo gdzie i tak już jestem szczupła osoba znajomi pytają czy na coś choruje bo źle wyglądam. Więc nasuwa się jeden wniosek. Koleżanki i koleczy zwolnijcie. Nie biegajcie jak poparzeni po sklepie nie da się w jednym czasie 7 rzeczy zrobić. Nie warto tak się wysilać. Nikt Wam zdrowia nie wróci. Tego że dajemy z siebie dwa razy więcej nikt nie widzi nikt nigdy nie doceni a wypłata i tak ta sama. To co się stało w Aldi to po prostu wyzysk człowieka przez człowieka. Zwolnijcie bo jedyna osoba która widzi to wszystko jest kierownik sklepu ale ten z racji swojego stołka nie staje za nami nie buntuje się że nie da się we dwie pracować, a to ze kierownik Cię pochwali to tak naprawdę nic nie znaczące slowa. Skoro nie staje za pracownikiem.

Maciek

Rafał masz rację. Niech sami pracują. Rajda podobno pracował na kopalni HAHAHA. Niech pokaże jak umiem ciężko pracować. A ciekawe gdzie podzali Wojtuś i Sławcio jak nie było jeszcze Bydgoszczy to biegali i klepali po plecach. Otwierają sklep za sklepem kto to ma pakować. Już nawet Ukraińscy mają to gdzieś. Niewiem czy jest jeszcze ktoś na tym magazynie co się przejmuje.

Wesoły
@Maciek

Przejmuje się grupa A. Tam boją się tej swojej kierowniczki XD. I co chwilę się skarżą że za mało robimy. My robim swoje czyli normę. Jak ktoś chce sobie cisną na tą śmieszną premie to nikt mu niebroni. Ale jak jednemu czy drugiemu łupnie kręgosłup to bezskrupułów się go pozbędę . A w styczniu dostaniemy 100zł podwyżki. A najlepsze to te 700 zł na kartę. Zabiorą ci 200 zł z pensji. Dajcie 700 zł ale w gotówce. Dlatego po 10 XD

Aldik

Wiktoria (specjalistka) nie patrzy na siebie a obgaduje i gada na prochownie do biura wymyśla różne historie, coraz gorzej pracuje się w tym Aldim niech ktoś zacznie robić bo każdy położy wypowiedzenie,

Mała Mi
@Aldik

Nie wiem co takiego się stało ale Aldi to powoli taki (usunięte przez administratora). Nawet klienci widzą ze nas na zmianie coraz mniej. Podchodzą i pytają a Pani tu dziś sama? Za chwilę by czynnik się zgadzał to na przerwę będzie zakaz i po pampersie dostaniemy by do toalety nie biegać i czasu nie tracić.

Andzela

Na magazynie Aldi w lisim Ogonie na inwentaryzacji we nocy kierownik od przyjęcia kazał magazynierą bez uprawnień prowadzić wózki platformy . Ciekawa jestem co by było jak by się coś stało . Aldi najważniejsi są ludzie - ciekawe

Rocky

Coś Ci się pomyliło. Kto nie ma uprawnień udt nie jeździ wózkami, na które potrzebne są takowe uprawnienia lub prawo jazdy

@Rocky

To skąd te zbieżne opinie tutaj, bo nie rozumiem? No słabo pod względem przestrzegania bhp, jeśli byłaby to prawda. Da się wyrobić uprawienia w firmie? Spora jest różnica w wynagrodzeniu, gdy ktoś je ma? Jak w ogóle robota na magazynie, macie jakieś premie za wyrobienie norm? Nocki dodatkowo są płatne? Jest rotacja, czy ekipa stała?

Przeciwklamstwą
@Rocky

Na inwentaryzacji jeździli operatorzy którzy mieli uprawnienia z osobą drugą którzy mieli Szelki i wszystko było zgodne z BHP . Było takich ekip 6 czyli 6 operatorów platformy i 6 osób które były na tej platformie do liczenia. W nocy lider który też ma uprawnienia jeździł i liczył. Po co oszukujecie i piszecie takie bzdury. Szok jacy ci ludzie puszczają złe informacje. Co jeszcze wymyślicie. Ja pracuje od początku i naprawdę jeżeli się chodzi do pracy i pracuje jak w każdej innej firmie to jest luz. Ale jak większość to dzieciaki które nie zaznały nigdy pracy to będą gadać takie głupoty ????

Złomek

Dziwne że do Polaków każdy ma problem gdy bierze wózek na który potrzeba uprawnień udt, a ludzie ze wschodu mogą wszystko? Jak to działa? PO co zatrudniają Polaków skoro wiecznie są z nami problemy?

Gosc
@Przeciwklamstwą

Zgadzam sie tak bylo wiem bo bylem na inwentaryzacji, dzieciaki mysla tylko nie o pracy tylko jak zarobic a się nie narobic i glupoty pisac

Bydgoszcz

Szkoda że team się kurczy najfajniejsze osoby pomocne , odchodzą . Owszem Aldi sobie poradzi efekty korporacji , trzymajcie się tam ciepło . Szkoda ale taak.w życiu bywa

@Bydgoszcz

Do czasu sobie poradzi. W Tesco prezasi też tak mówili i co Tesco niema. Nie tylko w Bydgoszczy jest źle ale w Chorzowie jest to samo coraz mniej ludzi bo UK też odchodź..

J
@Bydgoszcz

Team już od dawna jest skurczony , większość zmądrzała i znalazła pracę lżejsza fizycznie za troszkę lepsze pieniądze. Szkoda zdrowia

@J

Ale skurczony prze to że ludzi sami odeszli czy były tez zwolnienia. Naprawdę aż tak się fizycznie zasuwa że ciężko? Jak jest teraz stawka? Minimalna?

Xxx

Najpierw nie przedłużali umów z niewiadomo jakich przyczyn potem jak ludzie sami zaczęli odchodzić to umowy się sypały na prawo i na lewo i nawet nie czekali do ostatniej chwili więc tak było

Megi
@Bydgoszcz

Pewnie dlatego, że cenią siebie i swoje umiejętności. W innej firmie mogą dostać lepsze warunki.

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 528.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 431, z czego 22 to opinie pozytywne, 222 to opinie negatywne, a 187 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.