Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

Karolina1509

Hej,mam pytanie bo nie dawno zaczęłam pracować w sklepie ALDI i przyznam szczerze,że jestem w szoku...po pierwsze to jak ktoś siedzi "na pierwszej" kasie to jest odpowiedzialny za obsługę klienta non stop i wypiek pieczywa???Rozdwoić się czy jak...u kogoś z Was też tak jest? Po drugie kiedy powinnam dostać tą kartę pracowniczą na której jest te 210 zł co miesiąc? A po trzecie do kiedy jest wypłacane wynagrodzenie?Bo w mojej umówie nie ma o tym nic a jak pytam w pracy to cisza...

@Karolina1509

Hej u mnie tez jest w sklepie tak ze jK siedzisz pierwsza na kasie robisz odpiek karta przedplacona jest po miesiacu pracy a wynagrodzenie platne 10 kazdego moesiaca

Klucz
@Kasia

Napisz jak wygląda odpiek i 1 kasa? Czy jesteś sklepem wysokoobrotowym? Ile osób jest zatrudnionych na sklepie?

Megi
@Karolina1509

To chyba zależy jak daleko jest do pieca. U nas daleko, więc wypiekiem zajmuje się (przynajmniej z samego rana) osoba prowadząca zmianę. Czasami zdarza się, że przyjedzie dostawa w tym czasie, to wyjeżdżają z wypiekiem i trzeba tylko wyłożyć. Wypłata do 10. Dnia miesiąca. A co do karty,to kiedyś było po pierwszym przepracowanym miesiącu, ale nie wiem czy się to nie zmieniło

Ojeju

Poszło kilka osób w podobno świetne miejsca, gdzie mieli fantastycznie zarabiać. Po miesiącu chcieli wrócić. Także ten..... :)

@Ojeju

Jeśli chodzi o powrót do Aldi nie wróciłbym choćby miałabym zarabiać miliony przy tym zestawie kierownictwa. Wszystko wszystkim,ale zdrowie psychiczne ważniejsze niż jakaś kasa i przy okazji (usunięte przez administratora) :) pozdrawiam

Pozytywn@

Doskonale rozumiem wypowiedź Nie polecam !!sama byłam w podobnej sytuacji, gdzie osoba pełniąca zmianę nie radziła sobie z obowiązkami a winy szukała w pracownikach!!!Ja trafiłam jednak na obiektywnego Kierownika sklepu ,który szybko rozszyfrował leniwą prowadzącą. Widać ,że Ty nie masz wsparcia w przełożonych ..więc może warto zainteresować tym obiektem inspekcję pracy!!! Żal.mi Cię -naprawdę mi Ciebie żal!!!może warto się doszkolić w kierowaniu zespołem!!!

Nawet jeśli z rozżalenia to co ? człowiek nie chce chodzić do pracy po to aby patrzyć na to co się w tej firmie dzieje... dlaczego miałaby być złym pracownikiem? może kierownictwo od siedmiu boleści nie ma podejścia do pracowników? wszystko zwalane na pracowników a kierownictwo umywa ręce.... żenujące jest to ,że nie potrafi pan/pani przyjąć krytyki ze strony byłego pracownika poza tym kultura wymagałaby nie przechodzić na "ty" z kimś kogo się nie zna.... ale no z wyrachowaniem nie wygrasz :) pamiętajmy, że nie stanowisko definiuje kim człowiek jest i trzeba brać odpowiedzialność za swoje obowiązki a nie przerzucać odpowiedzialność na pracowników :) bo tak najłatwiej... mam nadzieje, że to niesprawiedliwe traktowanie się skończy, bo szkoda reszty pracowników. a pani/pan Żal mi Cię może powinna/powinien zmienić stanowisko pracy na jakieś HR ? Skoro tak namiętnie pani/pan broni sklepu bądz osób w nim pracujących. Pozdrawiam :)

Lisek
@Pozytywn@

A ja się zgodzę z panią/anem Patrzę z perspektywy klienta nie pracownika,ale w wypowiedzi byłego pracownika jest ogromne rozżalenie....jestem tam codziennie na zakupach i stwierdzam że załoga jest super mile uśmiechnięte życzliwe pomocne.....a wewnętrzne potyczki powinno się zostawić dla siebie a nie pisać na forum......dziwne że były pracownik jak pracował to złych opinii nie było ???????????? przemawia przez byłego pracownika zwykła złośliwość

Z tego co widziałam, jak robiłam zakupy a robię je czesto pewna pani w niebieskiej koszuli często siedziała na kasie ostatnio, bo był taki ruch,że koniec... była miła, uśmiechnięta, jak czasem przychodzę rano to widać ta panią na sklepie jak i innych pracowników,którzy coś robią można się zapytać czegoś,dowiedzieć, za to czasem się zdarza,że na sklepie nie ma nikogo jest tylko kasjer... wtedy kasjerka w zasadzie nie wie co powiedzieć, ale pracownicy powinni być na sklepie a nie sama kasjerka ma kasować i co może jeszcze najlepiej te paletę produktów rozłożyć która czesto jest przy jej kasie? Śmiech na sali...

Nie polecam

W 100% zgadzam się z twoją wypowiedzią z perspektywy klienta wydaje się że w tej pracy jest super atmosfera ale wcale tak nie jest a kierownik słucha tylko tego co chce usłyszeć i problemy zamiata pod dywan nic dziwnego że byli pracownicy wolą swoje żale pisać tutaj niż iść z problemami wtedy jak pracowali niech sam dyrektor uratuje to co się tam dzieje może uda mu się zatrzymać jeszcze garstkę pracowitych osób które tam zostały a Pani Żal mi cię do wymiany.

Nie polecam

Nie polecam pracy w tej firmie kierownik ma swoich pupilków resztę traktuje z góry ledwo co przychodzisz do pracy to już są pretensje że źle pracujesz wysyłają co po chwilę do innych sklepów które są daleko nie mam na myśli Poznania tylko dalej trzeba być w tej pracy robotem który rano obsługuję klientów wykłada towar i wypieka pieczywo a popołudniu robi daty na chłodni chodzi na piekarnie na kasę i wykłada dostawę jeszcze na drugi dzień pretensje że jest coś źle zrobione i na dzień dobry masz zepsuty humor nie polecam pracy w tej firmie.Kierownik regionalny tylko się modli o to żeby ludzie się zwalniali bo nie chcą z nimi przedłużyć umowy sama byłam świadkiem takiej rozmowy a jak masz umowę na czas nieokreślony to cię nie zwolnią tylko przenoszą na inny sklep żebyś się sama zwolniła.

@Nie polecam

Jak rzuca cię na sklep w dalszej lokalizacji, to jak wyglada rozliczenie za transport? Firma pokrywa wszystko? Dają chociaż kilka dni z wyprzedzeniem znać, ze jest zmiana? Mam dziecko i to by mi mocno wszystko utrudniło:( A ile płacą za taki nawał obowiązków? Trzeba robić nadgodziny?

Nie polecam

@MG Jeśli wyrzucą cię za przeproszeniem jak worek ziemniaków na inny sklep dają umowę masz podpisać i koniec bo powiedzą że na twoim sklepie nie ma obrotu i wtedy nie oddają za dojazd chyba że jeśli jest się wysłanym na inwentaryzacje do innych sklepów np Piła i Gniezno gdzie mój już były sklep w którym pracowałam było daleko położony od tych miast zwłaszcza Piła.Jeszcze dodam że pupilki nie jeździły nigdzie tylko ci gorsi według kierownika.A na nadgodziny zostawałam jak trzeba było bo ktoś nie przyszedł i trzeba było poczekać aż przyjdzie druga zmiana bo dosłownie kierownik sam na sklepie by został ale nie warto bo dostałam całkowite przeniesienie na inny sklep i nie oddają wtedy za dojazdy

Mi
@Nie polecam

Do 60km tak jest w umowie, mogą cię wysłać i nie muszą zwracać kosztów, niestety ale delegacje w tej firmie są na porządku dziennym, czasem mówią z dnia na dzień ze potrzeba tu i tam i trzeba jechać.

Iza
@Nie polecam

Nie polecam tej pracy zwalniają ludzi bez powodu, kto chce pracować w tej firmie niech sie zastanowi,po pierwsze atmosfera jest zła, po drugie jest duże kolesiostwo, poniżanie pracowników tej firmie mówię nie

Ojtamojtam
@Iza

Tak jest poniżanie pracowników poprzez dwie osoby które chodzą i psują sami atmosferę i obgadują wszystkich, lepiej za pracę się weźcie …

Pracowałam w aldi w Swarzędzu.. Kierownictwo w ogóle nie za pracownikiem. Pewna pani vce kierownik potrafi upokorzyć pracownika na sklepie... nie raz klienci opowiadali mi,że jakas pani strasznie odzywa się do swojej współpracownicy. Pracownicy sie starają ale wciąż mało wciąż źle, nie są w ogóle doceniani... jedna zwala ba druga nie ma kompletnie współpracy. Kierownik który powinien być neutralny i rozwiązywać problemy pilnuje swojego(usunięte przez administratora)straszy notatkami służbowymi, brakiem próśb grafikowych. Ogólnie są równi równiejsi, przychodzac do pracy często byłam zestresowana bo nie wiedziałam co mnie czeka do czego się doczepia.... niektóre zachowania pani wielkiej kierowniczki podchodzą pod (usunięte przez administratora)i mimo wielu próśb rozmow w KRS nic z tą panią nie zrobili. Nadal jest nie miła pasywno agresywna w stosunku do swoich koleżanek z pracy. Cieszę się,że zmienilan Pracę. Bo na dłuższą metę musiałabym być pod stała opieka psychiatry.

Sprzedawca

Wszystko dobrze

Standardowe

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Ile czeka die na zwrot delegacji

@Ewa

Delegacje wypisuje się w ten sam dzień i od razu jest wypłacana.

maria

słuchajcie jak to jest z delegacjami? U nas cały czas wysyła do sklepu oddalonego o 40 km. Mam córkę 5 letnia i zostało mi powiedziane przez KIEROWNIKA ze ja jeździć nie Musze bo wedlug prawa jeśli jest dziecko poniżej 8 roku życia to mogę odmówić . A wczoraj usłyszałam od tej samej osoby ze jade i go nie obchodzi ze mam dziecko i żebym sie prawem nie zaslaniala.. Jak to jest ?

@maria

U nas osoby, które są bez dzieci są wysyłane na inne sklepy bez zapytania. Osoby z dziećmi do 8 r.z. zazwyczaj nie są delegowane, ale jeżeli tak się zdarzy to pytają czy jest taka możliwość. Jest dokument dla rodziców z dziećmi, który podpisujemy, czy się zgadzamy na delegacje, czy nie.

maria
@Ola

Tak, dokument wypełniłam oczywiście zaznaczając ze nie zgadzam sie na delegacje. Ale kierownik twierdzi ze do 60 km wszyscy muszą jeździć bo jak nie pojadę to mi wstawi N-ke, a powyżej 60km niby dopiero obowiązuje prawo ze ze względu na dziecko do lat 8 nie jeżdżę. Więc jak to jest w rzeczywistości?

Kamila
@Ola

A jak się nie ma prawa jazdy?

@Kamila

To autobusem, tramwajem. Ale jest możliwość jechać np. Uberem tylko ze trzeba wziąć fakturę na firmę i dostanie się zwrot.

Kandydatka

Jestem po rozmowie rekrutacyjnej do pracy w biurze, na Murckowskiej. Miałabym zajmować się wprowadzaniem nowych produktów do segmentu non food. Moje wrażenia. Pracy i obowiązków jest od cholery. Zdaniem Aldi awans to DOŁOŻENIE OBOWIAZKÓW a nie np ich zmiana. Kierowniczka niezbyt przyjemna w obyciu, widać że ostra i wymagająca. Rekrurerka zadaje mnóstwo pytań. I oczywiście standard w Polsce - oni: milion pytań, nawet o rozmiar buta, Ty: jak masz te swoje kilka pytań niezwiązanych z umową to od razu zniecierpliwienie i przywracanie oczami. To wciąż pokazuje jakie jest podejście pracodawcy do pracownika (feudalne) I aż się odechciewa pracować z takimi ludźmi. Zapominacie że to jest wymiana 1:1 i że pracownicy pracują na Wasze pensje.

Ja się zwolniłem sam,ale nie żałuję ani trochę za ostatnie 17 dni pracy dostałem 1200 zł teraz mam większą tygodniówkę w nl za to są.o pracę i weekendy wolne xd

Nie polecam pracy na magazynie w Aldi Chorzów! Z takim brakiem poszanowania pracownika jeszcze nigdy się nie spotkałem. Coraz więcej prezesów, dyrektorów, kierowników pracowników biur. Niż nas na dole. Oni ciasteczka, kawa, herbata, cukiereczki, woda. Nam nadole zabrali wodę i owoce które dostawaliśmy raz na dwa tygodnie. Oni latem klimatyzacja na full ,zimą kaloryfery na full. A my to nawet herbaty nie zdążymy się napić. Na chłodni wentylatory tak brudne a my to wdychamy. Jeśli ktoś myśli o przyjściu do Aldi do pracy to odradzam. Jak wyglądają zarobki 4650 zł brutto + premia. Premia tu zależy gdzie trafisz albo będziesz ją miał albo nie. Bony 210zl do Aldi możesz kupić wszystko dlatego 30zl zabierają Ci z wypłaty na podatek. Niema żadnego socjalnego. Medicowe to zostawie Bez komentarz. Dopłata do karty multisport to więcej paczka papierów kosztuje niż Oni dopłacają.

Jola

W ramach restrukturyzacji firmy zabiera się samotnym matkom 600 zł z wypłaty . Brawo panie Oktawianie. ????

Mati

Kilka prawd o Lisim Ogonie . Porządek będzie jak Pan Dyrektor logistyki wyjdzie w końcu z ciepłego biura i popracuje na zimnym i ciemnym magazynie .Oszczędzają na prądzie a na magazynie 8 stopni a w regałach ciemno . Potem chodzą i pytają jak się w Aldi pracuje ,a jak ma się pracować w takich warunkach gdzie zimno ,ciemno i kasa dziadowska . Ale dziś mówili o kole fortuny z nagrodami ,pytam po co ? Zapalcie światło ,ogrzejecie magazyn dajcie zarobić i będzie dobrze

Hehe
@Mati

Premi za okres pracy w majówkę do dziś nikt nie zobaczył :)

Aaaa

Poproszę o szczegółach pracy "starszy kasjer". Czy warto w ogóle się pchać ?

Ol.
@Aaaa

Nie, nie warto. Dodatek 120zl/mc za tzw 'zmianową', ale żeby go dostać musisz poprowadzić przynajmniej jedną zmianę w danym miesiącu i dodatkowo za każdą godzinę prowadzonej zmiany 7zl. Czasem jest 8h/mc, a czasem 40h/mc(ale raczej 8-16h/mc) wiec kokosów nie ma. Robisz praktycznie wszystko to samo co kasjer sprzedawca +biuro.

Asia

Skąd wynikają oferty pracy dotyczącej menagerów, inspektorów, kontrolerów ds. jakości? Czy jest taka rotacja pracowników w tej dziedzinie?

Księgowość

Czy ktoś wie z czego wynika nowe ogłoszenie o pracę na stanowisku księgowa? Od przynajmniej 3 lat za każdym razem jak przeglądam ogłoszenia, to widzę, że szukają kogoś do księgowości. Wcześniej szukali na konkretne specjalizacje (z tego co pamiętam, to do środków trwałych czy należności), teraz ogłoszenie jest ogólne i z jednej strony wydaje się atrakcyjne, zachęcające, a z drugiej strony niepokoi mnie ta ciągła potrzeba szukania księgowych. Jest tu ktoś z biura, kto będzie znał odpowiedź?

Była z biura
@Księgowość

Ogłoszenie na stanowisko księgowej pojawia się cały czas i to regularnie. Wynika to z bardzo dużej rotacji w księgowości. Ludzie pojawiają się i uciekają stamtąd. Nie polecam.

N.n
@Była z biura

Witam Wam też nie zgadza się wynagrodzenie ? Do kogo najlepiej się zgłosić z wyjaśnieniem sprawy? Z Chorzowa nie odpisują,natomiast dzwoniąc odzywa się poczta. Udać się do Insprkcji pracy,czy też istnieją inne opcje typu czekanie ...

N.n

Dzięki za info. Po prostu nie mam 100 % pewności co do kwoty wynagrodzenia i obawiałabym się ośmieszyć w Państwowej Inspekcji pracy a z drugiej strony o swoje trzeba zawalczyć:) to sir nie mieści w głowie.

Rocky
@N.n

Mnie też się nie zgadzało mimo kilku podwyżek. Było na tym samym poziomie. Pani Księgowa twierdziła, że wszystko jest ok. W końcu sprawa poszła do pipu i przyznali mi rację. Zakład musiał to wyrownac

Kk
@Księgowość

Już Ci powiem, wynika to z tego, że musisz ręcznie wyciągać z ok. 30 segregatorów po 600 faktur, stoisz 4 godziny każdego dnia. Nie wspominając o tym w ogóle na rozmowie

@Kk

Czyli trochę pracy fizycznej przy okazji księgowania. Nie ma nikogo do pomocy? Serio połowę czasu pracy spędza się na wyciąganiu segregatorów? Nie można tego usprawnić?

Kk

@iy Będzie można od przyszłego roku jak wejdzie nowy program, ale raczej od e kwartału. Na obecną chwilę zajmuje to tyle czasu, a ja nie zostałam o tym poinformowana. Ja niestety zrezygnowałam z pracy, bo liczyłam na rozwoj w ogromnej korporacji, a jak zobaczyłam te 30 segregatorów to byłam załamana. Mam bardzo poważnie chory kregoslup I po przepracowaniu 3 dni jestem zmuszona iść na zwolnienie. W dodatku nie ma ma możliwości pracy zdalnej przynajmniej w dziale platnosci, a tam najczęściej szukają, bo nikt nie chce tam pracować, o czym nikt mnie nie poinformował. Tzn była mowa, że będzie zdalna do końca roku, pierwszego dnia okazało się, że to raczej koniec przyszłego roku będzie. Generalnie praca bardziej dla stażystki, mało rozwojowa i nie jest tak atrakcyjna jak widać to w ogłoszeniu, ani nie wymaga żadnej wiedzy z zakresu ustawy o rachunkowości czy w ogóle księgowości. Ja jestem bardzo zawiedziona

Były_pracownik

Prawda jest taka ,że najlepsi komisjinerzy byli z nakła może i trochę czasem niektórzy się olewali jak nie było pracy ,ale znali się na robocie i zawsze ogarniali ważywa itd

Była pracowniczka
@Były_pracownik

Tutaj nie fo końca chodzi o to kto był najlepszym pracownikiem. Lubię całą grupę z Nakła ale fakt jest taki że często przesiadywali na stołówce,bardzo często chowali się na dłuższy czas na końcu magazynu. Gdzie reszta pracowników w tym czasie uczciwie pracowała w regałach mimo że może i nie wyciągali tyle co pracownicy z Nakla na warzywach.Chlopaki liczy się całokształt a nie tylko fakt kto ile wyciąga. Liczy się też współpraca między pracownikami,częstotliwość l4, sumienność,pracowitość,pomoc wzajemna itd. Także na miano najlepszego pracownika składa się nieco więcej elementów.

Dareczek

Jak tam w ogóle na nockach dużo pracy jest?

Podwyżki od stycznia śmiech na sali ile nie wiemy . K.... Nara kolejne wypowiedzenia lecą i mam nadzieję że wujek dobra rada podpisze . Na święta pinki wózek i wio na badyle . A ślepy na mroźnie niech pokażą kusznt pracy

Ojeju

Tobie też obiecywano 7000 na rękę, a tu taka lipa, bo dostałeś połowę tego ? Jaka szkoda :D

Lob
@Ojeju

Ludzie odchodza również z tego względu że dostają prace korzystniejsza finansowo także nie ma co się dziwić ze ludzi ubywa, jak ktoś ma możliwość xmirnic coś na lepsze to trzeba korzystać. Panie ojeju może i Panu się kiedyś poszczęści trochę mniej siedzenia na forum a więcej na ofertach pracy , skoro tyle tutaj Pana opini to enioskuje że w pracy się Psn nudzi Lubnie wykonuje swoich obowiązków:)

@Lob

Od początku zatrudnienia w Aldi, nigdy się nie nudziłam Ja po prostu potrafię sobie pracę zorganizować. Rozumiem tych którzy odchodzą bo mają "nagrane" coś lepszego. Nie jestem jednak pewna, czy wszyscy, w tyćĥ nowych miejscach faktycznie sobie poprawią. Z tego co słyszałam, kilka powrotów jednak się szykowało. Aldi z tego tco słyszałamakie przypadki z t

Lisi Ogon

Pracuje już dość długo na magazynie w dziale komisjonowania, nie wiem o co chodzi wszystkim, praca jak każda inna na magazynie ( nie jest to moja pierwsza praca) przychodzę do pracy robię swoje i dostaje za to hajs- na tym praca polega, nie zagłębiam się w to jeśli nie muszę. Jeśli są takie frustracje to czemu nie pójdziecie do kogoś wyżej i nie powiedziecie o tym? Myślicie że wywalanie swoich żali tutaj coś zmieni?

Ruda
@Lisi Ogon

W obliczu tych innych wpisów to ciekawe że masz pozytywne zdanie na temat firmy. Ciekawi mnie to, ile można dostać pracując na magazynie? I jakie obowiązki musi wykonywać pracownik? Czy kobieta też może pracować na tym stanowisku, czy zbyt dużo dźwigania itd.?

Lila

Jaki to niby ma związek? Każdy ma prawo znaleźć lepsza pracę i odejść... nie każdy chce na dłuższą metę biegać po magazynie i dźwigać ciężki asortyment .

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 527.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 430, z czego 22 to opinie pozytywne, 221 to opinie negatywne, a 187 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.