Opinie o ALDI w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ALDI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ALDI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALDI w Kraków

kawa

Tak się składa, że jedna agencja że Sląska zatrudnia ludzi do pracy w Niemczech a dokładnie w fabryce kawy znanej marki i wiecie co pakują tam też w opakowania o nazwie Markus i zgadnijcie który to jest gatunek kawy?

mądra

Ci klienci którzy biorą fakturę, za zakupy to muszą być bardzo kiepscy w handlu. Zamiast kupować na fakturę w Aldi to idźcie sobie do Eurocash macie niższe ceny i taka sama jakość. Niestety nie możemy wam odmówić ale to jest śmieszne kiedy ktoś ściemnia na "prowadzącego działalność"

precyzyjna rada

sprawdzcie u oktawiana t. wysokość rachunkow za serwis i wogole. Co brakuje niektorych?

info z centrali

W zwiazku z upalami na produkty spozywacze zakupione przez klientow tez jest 1 miesiac czasu na zwrot tak jak w przypadku innych artykulow. Nie radzimy odmawiac!!

grześ

Theodor Meyer,były kierownik obozów koncentracyjnych to rodzina do naszego GF-a?!

sh67590

Bardzo kiepskie wyniki sprzedazy, nie beda podane oficjalne wyniki za zeszly rok??!!!(temat drazliwy) Nasi przelozeni to wielkie ura-bura, tak to chca wygryzc biedronke czy skopiowac lidla a sami tchorza i nie chodza do tych sklepow na podgladanie tylko sie wysluguja pracownikami.

Robert

Byłem dzisiaj w Krakowie na zakupach i powiem ze mają bardzo dużo towaru na półkach, aż chce się robić zakupy, a owoców i warzyw pełno - aż się nie mieściło na koszach w porównaniu do innych Aldi, a byłem w różnych miastach. Ludzi pełno aż 3 kasy chodziły cały czas co jest mało spotykane. Podziwiam tych pracowników jak oni pracują.

klientka

Witam, Nie wiem jak od strony pracownika ale często do nich zaglądam i aż miło się robi u nich zakupy. Wszystko jest to co mi potrzebne a pieczywo zawsze świeżę, godne polecenia.

tra

Polecam sklep w Opolu. Bardzo miła obsługa. Ostatnio zabrakło suszarek do grzybów i kierowniczka ekspresowo sciągnęła towar z innego sklepu. Profesjonalne podejście do klienta. Polecam

realista

...czyli najniższą krajową proponują. Bo inaczej nie wstydziliby się podać zarobków.

Idź na rozmowę to Ci powiedzą.

oleoleo

hahaha , tam nie ma najnizszej krajowej, ponieważ nie ma umów na cały etat, tylko NA POŁ, a reszte dorabiasz, ponad tysiaka mozna wyjąć;)

Ola
@oleoleo

Byłam u nich na rozmowie i nie jest prawdą ze na pół etatu więc nie ma co wierzyć w te brednie. Rozmowę miałam z kierownikiem, całkiem dobre warunki mi przedstawił. Najlepiej iść na rozmowę i się dowiedzieć a nie wypisywać nieprawdę.

Robert.

Byłem dzisiaj w Aldi w Krakowie i jestem pod wrażeniem jak Ci pracownicy pracują. Mało gdzie teraz się spotyka takich pracowników, podziwiam ich.

...

Wyjechałam z Krakowa i musiałam zrezygnować.pozdr

....

Pracowałam u nich i powiem ze w Krakowie pracować można normalnie ale to dzięki temu, że Kierownik jest normalny, a co w innych miejscowościach - to nie wiem. powiem jedno zależy jak traficie. Pracować wszędzie trzeba. pozdr

klient

Witam. Byłem u nich w sobotę i stwierdzam , iż ruch był niesamowicie duży. Towaru na sklepie maja bardzo dużo aż chce się robić zakupy. Pieczywo zawsze maja ciepłe co świadczy o tym, że wypiekają je na bieżąco ,a warzywniak zawsze świeży. Podziwiam tych ludzi co tam pracują bo widać że pracują z miła chęcią. Ps Zawsze są pomocni i uprzejmi.

Spoko spoko ...jesteśmy dobrze nagradzani ale to wszystko dzięki Naszemu KIEROWNIKOWI bo o Nas dba i bardzo nam pomaga, - traktuje nas jak ludzi, a nie jak ... . pozdr.

Z moich obserwacji praca do polecenia. Często przychodzę do nich i zawsze pracownicy są zapracowani. Dają z siebie dużo ale przyznam (co widać to gołym okiem), że maja BARDZO DOBRZE ZGRANY ZESPÓL co teraz należy to do rzadkości.

klient

Robiłem u nich zakupy przed świętami i byłem pełen podziwu jak oni tam pracowali, wszyscy energicznie, widać było, że pracują bo lubią tą pracę. Mało gdzie jest to spotykane.A mieli co tam robic bo ruch to oni mieli.

...

Warto pracowac u nich , godne polecenia

Co ma być z umowami? Umowa o pracę dają - normalna.

Zostaw merytoryczną opinię o ALDI - Kraków

• Jak się pracuje w ALDI?

Zobacz opinie na temat firmy ALDI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALDI?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALDI?

Kandydaci do pracy w ALDI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALDI