Opinie o ALDI w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ALDI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ALDI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALDI w Kraków

Jakie są warunki zatrudnienia w ALDI?

Ala

Czy są przewidywane podwyżki na covid??

Karol

Czy w aldi są zniżki dla pracowników na produkty ?

X
@Karol

Nie ma żadnych zniżek.

Dzień dobry, mam pytanie dotyczące warunków pracy na stanowisku kierownika sklepu sieci Aldi w Krakowie. Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na początek, jaka jest struktura sklepu i dobór pracowników? Znalazłam ofertę na to stanowisko i wymagania nie są zbytnio wyśrubowane jak w innych sieciach.

pucek

atmosfera fatalna, ludzie tu pracujący to jakaś patologia (zdarzają się i psychole ale dla tej branży to normalne), do tego przestarzały system, chcesz się cofnąć w rozwoju pracuj w aldi! jak masz za dużo wolnego czasu ta praca jest idealna dla ciebie, standard wyznaczają stare baby i ludzie nie mający życia osobistego, do tego te zdezelowane dusze wyprane przez bidre; odradzam serdecznie

Bili

Może ktoś słyszał czy firma szuka kogoś do pracy?

Mariusz

Mam nadzieję, ze tak dobrze wam się pracuje i dlatego przestaliście tu pisać.

@Mariusz

Dokładnie. Cisza.....

Proszę napisać jakie są realne zarobki. Dla sprzedawcy

Patrycja

@anonymous, forum dotyczy opinii na temat tego, jakim pracodawcą jest firma ALDI. Jeżeli posiadasz jakieś informacje na ten temat lub znasz aktualną sytuację pracowników, to zachęcam Ciebie do podzielenia się wiedzą z innymi użytkownikami wątku. Cenne są wszelkie wpisy dotyczące warunków zatrudnienia, prowadzonych rekrutacji czy atmosfery w firmie panującej. Aktualnie Twoja wypowiedź nie nawiązuje do głównego tematu forum.

Pani Gosia na wszystko gdzieś , kolejka długa nie dzwoni mimo uwagi !!!

An ka
@anonymous

Jaki sklep prawie w każdym sklepie pracuje Gosia prosimy o konkrety

Tonik

Może trzeba zmienić podejście do pracy. Jak jest praca to nie pogaduszki!!

A6

Nakazuje robić częstsze porównania asortymenu u konkurencji! Na pierwszy ogień idzie kaufland i carrefour.

Ulka

Jak się stoi pół dnia i rozmawia to dlatego teraz firma pilnuje!!!

Daniel

Chyba mocno przesadzacie z tym narzekaniem.

Patrycja

@zielonomi skoro podana kwota jest na start, potencjalni pracownicy mogą zatem liczyć na podwyżkę? Ofert pracy jest teraz naprawdę sporo więc takie informacje na pewno mogłyby wiele zweryfikować przy decyzji o podjęciu pracy.

tiktak
@Patrycja

Podwyżki są co roku w rocznice zatrudnienia bez względu na stanowisko i wysokość stawki początkowej , a wielkość podwyżki to kwota którą dysponuje kierownik rejonu.

Ladys
@tiktak

Nie w krk

Izkaaa

A trudno się dostać? Pytam bo 6 lat pracowałam w banku i mam już dosyć, do tego stopnia, że praca w markecie będzie dla mnie odciążeniem psychicznym. A pensja wcale nie będzie dużo niższa. Chciałam składać papiery ale nie wiem czy nie będę miała zbyt wysokich kwalifikacji i z tego powodu nie dostanę tej pracy.

grzybki

Od wczoraj wycofywane są w Niemczech ze sklepów Aldi pieczarki w słoiku"Champignons 1”. Powód: podejrzenie, że w środku są kawałki szkła.

grzybki

Patrycja

@tikikak, dziękuję za odniesienie do mojego wcześniejszego pytania, to w sumie dość osobliwe, że można na coś takiego liczyć, raczej w innych tego typu sklepach nie ma czegoś takiego. Pytałam też o proces rekrutacyjny, bo ofert jest sporo, trudno się w ogóle do ALDI dostać?

tiktak
@Patrycja

Nie jest trudno zwłaszcza, że powstaje coraz więcej sklepów i cały czas szukają ludzi.

Patrycja

@Ania dzięki za Twoją opinie. Dla potencjalnego pracownika to również jest jakaś informacja - widzą, czy sklep radzi sobie z obsługą, a ekipa jest zgrana. Można wnioskować, że tak. ALDI prowadzi teraz szereg rekrutacji do różnych lokalizacji na stanowisko sprzedawcy. Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Byliśmy w nowym sklepie Aldi w Batorym, ale ruch,pracownicy lataja jak mroweczki.Super obsługa, ciepłe bułeczki, krajalnica do pieczywa i pełne półki towaru , czysciutko ze można z podłogi jeść. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ALDI - Kraków

• Jak się pracuje w ALDI?

Zobacz opinie na temat firmy ALDI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALDI?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALDI?

Kandydaci do pracy w ALDI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALDI