Opinie o Lorem Pro Księgowość Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lorem Pro Księgowość Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Lorem Pro Księgowość Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lorem Pro Księgowość Sp. z o.o. w Kraków

Ciekawe, że tematem nr 1 jest tu staż i oceny stażystów pod adresem biura. A kiedy wyszukuję oferty pracy dla profesjonalistów, to wyskakuje mi jedna sprzed dwóch lat, dla samodzielnej księgowej, z pensją od 2,5 tys. zł. Czyżby biuro stawiało na mało doświadczone osoby?

@Zofia

Dzień dobry, nie mamy specjalnych wymagań, ale miło widziane są osoby które są w trakcie nauki w szkole lub na studiach o kierunku księgowość i finanse. Które realnie chcą zostać w tym zawodzie, a nie tylko zarobić na wakacje. Jeżeli dana osoba się sprawdzi oferujemy prace na uczciwych warunkach. Jesteśmy w stanie zainwestować w dobrze rokująca osobę w formie pokrycia szkoleń. Co do grafiku pracy dostosujemy do zajęć lub innych czynności. Możemy się również zgodzić na pracę zdalną - ale to zależy od poziomu zaufania. Staż u nas jest płatny, aczkolwiek zazwyczaj pierwszy miesiąc czasami dwa tygodnie są nieodpłatne. Jeżeli stażysta nie ma z tą kwestią problemu to wiele nam mówi o jego chęciach. Pozdrawiam

Chciałem sprawdzić stawkę na stanowisku Samodzielny Księgowy, ale pokazuje mi wyszukiwarka tylko to, co było 5 lat temu. 2500-5000 zł, a teraz? Dajcie znać, jak poszło do góry i na tę chwilę ile się dostaje.

Rafik
@@Pracodawca

Witam. Choć są jeszcze Państwa ogłoszenia sprzed lat, gdzie księgowy pracował na umowę o pracę na okres próbny, to z zamieszczonych tu komentarzy wynika, że preferuje się tu tylko i wyłącznie kontrakt b2b. A co z wymogami, wobec potencjalnych przyszłych współpracowników? Kiedyś pisano, o wykształceniu min. średnim (kierunek dowolny) i braku konieczności doświadczenia. Nadal nie nie jest ono niezbędne?

Jola

Też chciałam się dowiedzieć ale nic nie znalazłam na ten temat ale popytałam znajomych powiedzieli mi że rotacja olbrzymia nie będę wypowiadać się dlaczego bo mnie tam nie było Wszystkie osoby odeszły bo tylko chcieli na B2B i mają jakieś zewnętrzne biuro w Warszawie co wszystko prowadzi. No jeżeli to prawda to bez komentarza

@Pracodawca Nowy wpis
@Jola

Szanowna Pani Jolu, Chciałabym podkreślić, że nawet "bez komentarza" stanowi komentarz. Brak rotacji w naszej firmie wynika z faktu, że od dwóch lat nie zatrudniamy pracowników na etat, lecz współpracujemy z podwykonawcami. Biuro, zlokalizowane w Warszawie i nie tylko, regularnie przeprowadza audyty, ponieważ nasze dotychczasowe doświadczenia z pracownikami na etacie okazały się tragiczne w konsekwencjach dla naszej działalności. Dlatego też, po raz kolejny pragnę podkreślić, że nie poszukujemy obecnie pracowników na etat, gdyż preferujemy współpracę opartą na zasadach partnerstwa, gdzie obie strony ponoszą pełną odpowiedzialność za swoje działania. Niestety, obecne przepisy prawa pracy nie zapewniają pracodawcom możliwości egzekwowania konsekwencji za popełnione błędy. Z wyrazami szacunku, Pracodawca

Jola Nowy wpis
@@Pracodawca

A to dziwne bo w lutym pisaliście Państwo że w biurze w godzinach otwarcia pracują wykwalifikowani specjaliści?

@Pracodawca Nowy wpis
@Jola

Czy Pani uważa że o wszystkim można rozmawiać na tego typu forum?, zatem zapraszam do naszego biura ulica Szlak sprawdzić. Jeśli Pani nie wierzy w nasz profesjonalizm i jakość to poprzez tego typu wiadomości Panią lub kogokolwiek przekonam? Jak na razie spotykam się z hejtem ze strony "jednych i tych samych osób" zatem serdecznie pozdrawiam.

Rafik Nowy wpis
@@Pracodawca

Widzę po komentarzach, że niechętnie udzielają informacji o pracy na forum. Ktoś z nimi gadał osobiście i udało się czegoś dowiedzieć? Interesuje mnie praca jako Specjalista ds. kadr i płac, tak jak w 2021 szukali. Istnieje opcja pracy zdalnej?

@Pracodawca

Szanowny XK Rozumiem, że interesuje Cię praca jako Specjalista ds. kadr i płac, jednakże aktualnie nie mamy zapotrzebowania na tego rodzaju specjalistów wysokiej klasy, ponieważ nasz zespół już jest kompletny. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i życzymy powodzenia w poszukiwaniach pracy.

Chciałabym zapytać czy to prawda że w lorem nie ma pracowników tylko dokumenty są przesyłane do innego biura? Chciałam podjąć współpracę ale jeżeli by tak było to dla mnie nie ma sensu jako dla klienta

Jerzy
@Kasia

Ja również to słyszałem chciałem z nimi współpracować ale właściciela ciężko zastać nikogo z księgowych w tym biurze nie ma. Dla mnie lokalizacja biura bardzo dobra i to by było wszystko

@Kasia

Dzień dobry, myślę że jest to portal do wymiany opinii na temat pracy w danym przedsiębiorstwie pomiędzy pracownikami, czasami pracodawcą. A Pani pyta o specyfikę pracy firmy jako klient czy pracownik? więc niekoniecznie chce na takie pytania odpowiadać. Na takie pytania zawsze chętnie odpowiem osobiście w biurze na spotkaniu na którym możemy rozwiać wszelkie plotki i wątpliwości. Na naszej stronie www.lpksiegowosc.pl znajdzie Pani wszelkie namiary do kontaktu. Serdecznie Pozdrawiam

@Jerzy

Szanowny Panie Jerzy, Dziękuję za udostępnienie informacji. Jestem świadom, że mogą istnieć różne opinie na temat naszego biura rachunkowego, jednakże chciałbym odpowiedzieć na Państwa uwagi. Pragnę zapewnić, że w naszym biurze rachunkowym pracują wykwalifikowani księgowi, którzy są dostępni w godzinach pracy biura, gotowi udzielić wszelkiej niezbędnej pomocy i odpowiedzi na Państwa pytania. Jeśli ktoś miałby problem z kontaktem z właścicielem lub członkami zespołu, z przyjemnością podejmę wszelkie działania mające na celu ułatwienie komunikacji i rozwiązanie problemu. Cieszymy się, że lokalizacja naszego biura jest dla Państwa dogodna. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dodatkowe lub chcielibyście dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, proszę o bezpośredni kontakt. Chętnie udzielimy wszelkich informacji i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Z poważaniem Zarząd

Wyskoczyły mi oferty do firmy jak szukałem na księgowego, niestety wszystkie nieaktualne, jedna to nawet sprzed 5 lat. Aktualnie jest jakiś nabór? Plus chciałbym wiedzieć, czy nadal doświadczenie jest koniecznie do podjęcia pracy, a konkretnie - jak duże. Pozdrawiam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Lorem Pro Księgowość Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Po starym ogłoszeniu widziałam, że kiedyś nie określili wprost, czy praca jest stacjonarna czy zdalna. Czy aktualnie można ją wykonywać z domu czy jednak nie pozwala na to pracodawca? tak pracuję od 3 lat i nie chciałabym tego zmieniać. Szkoda, że tylko to sprzed 4 lat znalazłam, ale liczę, że tu się czegoś dowiem, pozdrawiam serdecznie

@123

Dzień dobry, dziękuje za to pytanie. Firma do tej pory miała 3 stażystów, stawiamy na młode osoby z wielu powodów jak chęć nauki, pozytywna energia do działania. Jak widać nie ma ogłoszeń do pracy, gdyż osoby doświadczone przychodzą do Nas z polecenia. Działamy na zasadach partnerskich i świetnie się to sprawdza. Poza tym proszę o zdefiniowanie osoby doświadczonej? Z mojej perspektywy lepsze są osoby kreatywne które potrafią znaleźć rozwiązania za pomocą dostępnych narzędzi. Czy mam rozumieć że ponad 8 lat doświadczenia na rynku biura rachunkowego to mało? Przy zmieniających się przepisach z miesiąca na miesiąc. Zapewniam że po roku pracy w biurze rachunkowym jak ktoś chce może stać się pełnowartościowym księgowym. Ale to wymaga chęci, cierpliwości i samozaparcia. Serdecznie Pozdrawiam

@123

Szukają stażystów bo to taniej a jeszcze na tym zarabiają mnie kazali oddawać im pieniądze z up za staż bo stwierdzili że mnie uczą a nikt mnie nic nie uczył

@Studentka

Szanowna Pani, proszę przestać pisać bzdury, czy Pani myśli że te grosze co urząd wypłaca w jakikolwiek rekompensują przygotowanie stanowiska pracy. Żeby Pani mogła pracować musi Pani mieć miejsce do pracy czyli biurko, fotel, komputer , program księgowy, itd.. Osoba która w jakikolwiek sposób wdraża taką osobę do pracy, nie wykonuje zadań tylko swój drogocenny czas poświęca na przekazanie wiedzy. Czy kiedykolwiek się Pani zastanowiła nad tym ile to kosztuje? Dla firmy to jest ryzykowna inwestycja, po wydaniu kasy na stanowisku i wdrożeniu osoby taka osoba rezygnuje z byle powodu. Czy ktoś wtedy zwraca czas i pieniądze? Zatem jak Pani usłyszała że to w zasadzie stażysta powinien zapłacić to miał na myśli powyższe. Zapewniam że nikt nam za to nigdy nie płacił, traktujemy to jak inwestycje z nadzieją że pozyskamy świetnego pracownika. Chociaż po takich wpisach tracimy nadzieje i ręce opadają. Serdecznie pozdrawiam.

@Pracodawca

Zaczynam niestety pomału dochodzić do wniosku, że w absolutnej większości (choć oczywiście nie wszyscy) nowi pracownicy - ci, którzy deklarują, że chcą się nauczyć zawodu - tak naprawdę nie szukają nauki, tylko chcą się gdziekolwiek zaczepić aby dostać kasę, chetnie za niewle pracy i niewielką odpowiedzialność. Jeszcze wierzę w partnerstwo w pracy, ale z każdym kolejnym pracownikiem niestety coraz słabiej :(

Zofia
@Pracodawca

To chyba wszystko zależy od człowieka, jest sporo osób, które ubiegają się o staż czy praktykę za przysłowiowe "półdarmo", żeby coś z nich wynieść i poznać rynek pracy:) Jakie wymagania mają państwo co do stażysty? To praca na cały etat?

@Zofia

Czy Lorem Pro Księgowość Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Studentka

Nic ci nie dadzą każdego traktują jak popychadło jako studentka tam zatrudniona na chwilę powiem jedno nigdy więcej takich (usunięte przez administratora)

@Studentka

Cześć, zatrudnili cię już na stanowisko normalne, czy odbyłaś najpierw tu staż? Czemu jak popychadło, co się działo? Zastanawiam się nad praktyką w tym miejscu, i już nie wiem co robić? Jaką miałaś stawkę jako studentka, najniższą krajową? I zlecenie?

@Danuta

Co do wynagrodzenia to grosze nikt cię nic nie uczy sprzatasz bałagan w papierach wyrzucasz (usunięte przez administratora) każą ci robić rzeczy o których nie masz pojęcia a jak mówisz że nie umiesz to pretensje i brak szacunku Nie polecam

@Danuta

Mamy w tym momencie na stażu osobę, zatrudniamy również studentów niektórzy pracują prawie rok czasu i mam poczucie że są zadowoleni z wynagrodzenia i możliwości jakie dajemy. Jeśli tylko chce ktoś uczciwie pracować dla takich osób się u nas znajdzie praca i solidne wynagrodzenie. Nikogo nie zmuszamy do pracy ponad siły wszelkie nadgodziny wypłacamy. Niestety tylko na portalu Gowork.pl mamy opinie jak widać, gdyż totalnie bez żadnej weryfikacji każdy może pisać bzdury. Chce Pani poznać Firmę zapraszam na kawę będzie okazja i możliwość porozmawiać bezpośrednio z osobami co u Nas pracują. Zapewniam, że każdy jest traktowany z odpowiednim szacunkiem. Wynagrodzony wedle pracy jaką wykonał i na jaką się sam zgodził. Traktujemy ludzi jako partnerów, a nie pracowników.

Stefan

Wcześniej ktoś pytał o praktyki jako student. A ja chciałbym wiedzieć czy na wakacje mógłbym dostać się tu na staż już jako absolwent? Takie staże są płatne? Potem można rozważyć stałe zatrudnienie jakbym się sprawdził? Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Stefan

Dzień dobry, tak można u nas odbyć staż, na początku jest to przyuczenie do zawodu i stanowiska. Wraz z doświadczeniem możemy zaproponować odpowiednią stawkę jak również zatrudnienie. Zapraszamy do kontaktu tel. 123073131, pracuj@lpksiegowosc.pl

@Stefan

Nie polecam byłam tam zatrudniona na staż z up kazali mi te pieniądze zwracać im do ręki księgowa która miała mnie uczyć Pani K. nic mnie nie nauczyła To jakieś szemrane biuro mogę Ci tylko doradzić nie idź tam szkoda czasu

Morfeusz

Zastanawia mnie czy jako student mogę odbyć praktyki w firmie? Może ktoś ma jakieś doświadczenia.

@Morfeusz

Dzień dobry, oczywiście jest taka możliwość. Zapraszamy do kontaktu www.lpksiegowosc.pl

Ilona
@Pracodawca

A czy to stanowisko Asystent Księgowości to praca gdzie są elastyczne godziny? Widziałam w necie takie ogłoszenie na tę pozycję. I czy można dostać umowę zlecenie na początek?

@Ilona

Dzień dobry, proszę określić co dla Pani oznacza "elastyczne godziny". Proszę o wiadomość na pracuj@lpksiegowosc.pl

Czy firma Lorem Pro Księgowość Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

@Julia

Też byłam ciekawa ale przeczytałam opinie i tam musi być słabo a zwróciłam też uwagę że ten szef to jakiś pieniacz i lubi straszyć sądami i konsekwencjami prawnymi tak jakby nie rozumiał że po to są opinie o firmie

Ilona
@@Julia

Czyli sugerujesz się samymi opiniami... Wiesz, czasami ludzie wypisują różne rzeczy bo są tutaj anonimowi :) może warto samemu się przekonać?

@Ilona

Pewnie masz rację ale jest jeden wpis właściciela który dużo mówi o firmie. Emanuje z niego msciwosc zawziętość. Zawsze słucham swojej intuicji i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Nie ukrywam że też trochę popytałam i okazuje się że mam rację. Ale to twoja decyzja czy chcesz ryzykować.

Albert
@@Julia

Dzień dobry, mają obie Panie racje właściciel jest zawzięty szczególnie do osób które są nie uczciwe. Gdyby nie zawziętość to w dobie rosnących podatków, roszczeniowości pracowników, wszelakich kar ze stron wszelkich urzędów firma by nie przetrwała. Niestety takie czasy a przedsiębiorca nigdy nie zostanie zrozumiany przez osoby które tego chleba nie próbowały. Dodałbym jeszcze parę cech jak waleczność, cierpliwość, wyrozumiałość, charakterność. Dodam że skoro Pani czytają opinie firma nie prowadzi rekrutacji i nie zatrudnia osób na umowach o prace. Mądry facet, w dobie zmian w prawie pracy to pracownik jest szefem przedsiębiorcy. Po co to komu :)

Agata
@@Julia

Z moich doświadczeń z firmą są pozytywne, jak w każdej są wzloty i upadki. Firmę tworzą ludzie i w niewielkich podmiotach skład osób pracujących w ekipie jest bardzo ważny. Ja nie zrezygnowałam z pracy dla Lorem, a dlatego że nie byłam w stanie wytrzymać z pewnymi osobami w składzie. Plotkowanie, podburzanie ludzi przeciwko sobie, a szczególnie przeciwko szefom. Chwile tak można wytrzymać, z tego co wiem skład został odświeżony na szczęście dla firmy. Ja nie odniosłam wrażenia, że szefowie to pieniacze, raczej pozytywni ludzie. Ale jak ktoś atakuje - człowiek musi się bronić.

@Albert

Proszę pana to ludzie tworzą firmę a czasy (usunięte przez administratora)dawno się skończyły. Z tekstu wynika że to ten pracownik jest wszystkiemu winien i taki niedobry. Pisze Pan że pracownik jest roszczeniowy no właściwie czemu nie mógłby pracować za (usunięte przez administratora) i siedzieć cicho a jeszcze podziękować że mu pracę dali. Właściciel prowadzi firmę dla zarobku i pracownik też do pracy przychodzi w tym celu. Czytając Pana tekst jako haerowiec z wykształceniem psychologicznym mam nieodparte wrażenie że jest Pan szefem tej firmy. Na tym forum każdy ma prawo się wypowiedzieć i podzielić swoją opinią tak jak Pan o ile oczywiście nie mam racji co do tego że jest Pan szefem. Życzę miłego wieczoru

@Agata

Piszesz że nie zrezygnowałaś z pracy a odeszłaś??? Powiem tak no ma firma pecha do pracowników no sami niedobrzy ludzie im się trafiają ty taka zachwycona (nie wiem czy tam w końcu pracujesz czy nie) jest nowy skład to może w końcu zła passa się odwróci od dobrych ludzi czyli właścicieli. Cóż kraków wbrew pozorom to małe miasto. Ludzie się jednak znają i jak wiadomo rozmawiają. Ja tu nie pisałam o tym co słyszałam ale o swoich odczuciach po przeczytaniu wypowiedzi szefa

Albert
@@Julia

HAHAHA "haerowiec z wykształceniem psychologicznym" - nie wygląda Pani na bezstronną, łatwo ponosi się Pani emocjom. Gratuluje wykształcenia. Jestem Klientem i prowadzę firmę mam podobne doświadczenia- również nie zatrudniam ludzi bo po co mi pracownicy jak wykształceni haerowcy.

Były klient
@Albert

Przypadkowo wszedłem na stronę i jestem zbulwersowany byłem państwa klientem i nie mam dobrego zdania do dzisiaj ciągną się sprawy przez błędy księgowe Złe doradztwo podatkowe beznadziejnie księgowane dokumenty. Jedynie dobre było to że w ciężkich czasach otrzymałem dotacje ale to zasługa dobrego pracownika za co bardzo dziękuję szkoda że pracownicy którzy byli dobrzy odeszli ale bulwersuje mnie obrażanie byłych i dobrych pracowników a robienie z siebie świętych Panowie znamy się świetnie ale więcej pokory często się spotykamy ale że jest aż tak źle to nie wiedziałem nie powiem wam tego w oczy bo znam waszą reakcje ale już nie odzyskacie pracowników przynoszących kasę do firmy

@Albert

Nie jest Pan klientem ale ewidentnie właścicielem proszę samemu przeczytać swoje wypowiedzi. Czyli boi się Pan wykształconych i mądrych kobiet cóż można tylko współczuć. Teraz wiem że to co mówi się o firmie to prawda. Proszę pana proszę nad sobą popracować jest Pan pieniaczem to się leczy więcej nawet nie chcę czytać wypowiedzi osoby która nie ma wyczucia taktu. Współczuję obecnym byłym jak i uchowaj boże przyszłym pracownikom

@Były klient

Szanowny kliencie, dziękujemy że byłeś z nami. Jeżeli nasza obsługa zawiodła to tylko i wyłącznie nasza wina. Na tą chwilę jestem pewien że podobne sytuację nie mają miejsca i nie będą mieć miejsca. Staram się bardzo wnikliwie weryfikować osoby które z nami współpracują, również bardzo bacznie dobieramy klientów. Tylko w dobrej atmosferze i w towarzystwie pozytywnych ludzi możemy zbudować coś dobrego. Serdecznie pozdrawiam.

@@Julia

Szanowna Pani Julio, czytam i niewierze co jest wypisywane pod naszym profilem. Niebawem powstaną na naszym profilu teorie spiskowe. Szanuję każdą osobę, która na to zasługuje. Mam wokół siebie mądre, silne kobiety, które bardzo cenie i wspieram - czuję, że ze wzajemnością. Zatem proszę nie generalizować i mnie nie obrażać. Czy jestem pieniaczem na podstawie kilku wypowiedzi na portalu - być może :) nawet się ubawiłem przy tym. Odnosi się Pani do Boga zatem ja również - Szczęść Boże, Życzę wszystkiego dobrego.

@Albert

Panie Albercie, bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Myślę, że sami jesteśmy się wybronić z hejtu. Teraz jeszcze Pan został obrażony, bo Pan śmiał coś pozytywnego powiedzieć i wyrazić Swoją opinie. Bardzo dziękuję, ale szkoda czasu i życia na tego typu pyskówki. Serdecznie pozdrawiam do zobaczenia ;)

@Agata

Pani Agato - dziękuję. Zawsze czułem że się świetnie rozumiemy. Ma Pani racje odświeżamy, każdy aspekt firmy. Jest zdecydowanie lepiej idziemy w dobrym kierunku. Serdecznie pozdrawiam

Mam pytanie do byłych pracowników może szefostwa. Na jakich programach pracujecie? Jeżeli firma nie zatrudniacie osób to na jakich zasadach działacie?

@Karolina

Pracujemy na Optimie, Kancelarii, Fillup, Eszok - co do zatrudnienia kwestia dogadania się. Co do programów sporo nowości i automatyzacji - super sprawa.

@Karolina

Pracujemy Optima, eszok, Kancelaria, fillup - ogólnie sporo automatyzacji co ułatwia prace, super sprawa. Co do zatrudnienia z mojej perspektywy kwestie do dogadania się.

Szukam biura rachunkowego jesteśmy dużą firmą, zatrudniamy 120 osób i zanim podejmę decyzję czytam opinie, czy ktoś z obecnych lub byłych klientów może napisać jak jest prowadzona księgowość, kadry i place i czy to prawda, że pracownicy najdłużej pracują do 6 miesięcy? Jest to dla mnie ważna informacja, bo zmiana księgowego czy kadrowego co parę miesięcy jest dla firmy bardzo uciążliwa. Jeżeli tak by było to nawet nie będę podejmować rozmów. Z góry dziękuję za pomoc.

Były klient
@Nowy

Oj odradzam byłem sprawdziłem zobaczyłem i usłyszałem z US szkoda się ładować w kłopoty Odpuść sobie współpracę

Czy istnieje możliwość rozwoju w Lorem Pro Księgowość Sp. z o.o.?

Nie ma nowości rozwoju. Pracodawca nie inwestuje w pracownikow bo tak często się zmieniają. Od właścicieli ten nie można nic się nauczyć, nie są nawet księgowymi.

Edyta

Też bym chyba nie inwestowała, gdyby ludzie tak mi uciekali tak właściwie, ale pewnie uciekają przez nich? I na bank nie są? Ale chyba w sumie nie muszą być, żeby firmę po prostu prowadzić, co nie?

Nie są? Hm... może podobnie jak prezes PKP nie jest maszynistą, właściciel firmy ochroniarskiej nie jest ochroniarzem, a prezes fabryki samochodów - monterem, spawaczem czy innym robotnikiem?

@Ania

Ale prezes PKP nie naraża pasażerów jak właściciele biura swoich klientów. Za błędy biura płacą klienci.Głowa bolała jak się słyszało te głupoty które im radzili

Szanowny Pracowniku Jak miło powitać ponownie. Myślę że Prezes PKP świadomie nie naraża Swoich pasażerów, ale na pewno bierze odpowiedzialność za pracę Swoich pracowników. Podobnie wygląda sprawa w biurze rachunkowym. Prowadzimy biuro ponad 6 lat na wymagającym rynku, jak do tej pory nigdy nie korzystaliśmy z polisy ubezpieczeniowej. Glowa boli od tego jakie błędy wychwyciliśmy po wysokiej klasie specjalistach. Na szczęście w dobrym momencie i udało się uniknąć konsekwencji. W stosunku do takich specjalistów prowadzone są postępowania. Co do radzenia to zostawiamy Doradcy Podatkowemu lub naszemu Racy Prawnemu. Tak w ramach dobrej rady - anonimowość nie chroni jak się pomawia bezpodstawnie i oskarża. Zatem proszę dobrze przemyśleć dalszy ciąg kontynuowania hejtu, anonimowość w intrenecie nie istnieje. Z poważaniem Pracodawca

Stefan

Masz trochę racji ale to już klienci sami decydują czy chcą korzystać z usług biura. Ty jako pracownik, bo chyba nim jesteś skoro masz taki nick, masz odpowiednią wiedzę i do twoich obowiązków należy pewnie doradzanie i obsługiwanie klientów. Właściciel nie musi tego robić. Chyba się ze mną zgadzasz?

@Stefan

Ale to nie pracownik odpowiada za błędy, więc na logikę mądry pracodawca powinien mieć pojęcie o prowadzonej działalności zwłaszcza dla własnego bezpieczeństwa, a to że klient decyduje i sam wybiera biuro to prawda, ale jak się nie zna a ktoś wciska mu ciemnotę to przebudzenie dla tego klienta jest bardzo ale to bardzo bolesne, bo to najpierw odpowiada on a później dopiero może skarżyć biuro. Uważam, że przede wszystkim uczciwość biura i zatrudnianie odpowiednich pracowników a nie takich z łapanki.

smile
@Stefan

Nie musi ale powinien też brać odpowiedzialność.

@@Pracownik

To jak w takim razie odbywa się rekrutacja do firmy, skoro pracownicy są z łapanki? To ze nie ma szkoleń i inwestowania w pracowników to jedno, ale jak weryfikowane sa ich umiejetnosci?

@Danuta

Rekrutacja to zwykłe spotkanie gdzie nikt cię nie pyta o konkrety bo pracodawca nie ma pojęcia o księgowości możesz kłamać co chcesz i tak nikt się nie zorientuje Żal tylko klientów którzy nie mają pojęcia jaki mają bałagan

@smile

Ale po co skoro właściciele jej nie biorą Szkoda tylko że zarząd sam niszczy to co stworzył ich krecenie i chęć oszukania klientów i pracowników oraz pazerność doprowadziła ich już prawie do upadku

@Danuta

Jeszcze raz przypomnę firma nie prowadzi rekrutacji, niestety w dzisiejszych czasach żeby przekonać się ile wart jest pracownik zbyt wiele to kosztuje. Niestety papier CV wszystko przyjmie, a życie pokazuje niestety kosztem pracodawcy co jest co. Dlatego podejmujemy tylko sprawdzoną współpracę na zasadach b2b - tylko tak możemy się zabezpieczyć i egzekwować od partnerów odpowiedniej jakości. Pani Danuto nr telefonu do zarządu jest w intrenecie, jak chce Pani się dowiedzieć jak to wygląda z naszej perspektywy zapraszam do kontaktu. Nie korzystne opinie pojawiły się w momencie rozstania z osobami co do jakości obsługi możemy długo opowiadać. Współczuje przyszłym pracodawcą i ich klientom.

@@Pracownik

Szanowny pracowniku, jeżeli osoba która pracowała w LPK pisze o bałaganie i o tym jak możesz kłamać to tylko świadczy o pracowniku który po sobie coś takiego zostawił. Proszę się dwa razy zastanowić co się piszę, gdyż samemu sobie wystawiamy świadectwo. Gratuluje polotu.

@@Pracownik

Widzę że słońcem zbyt mocno ostatnio świeci. Zarząd wie co robi, każdy krok który podejmuje ma jakiś cel. @Pracownik widocznie wie lepiej od Nas. Stworzyliśmy firmę i jesteśmy ponad 6 lat na rynku, obsługujemy setki klientów po to żeby (usunięte przez administratora) i być pazernym? Po to dawaliśmy miejsca pracy i z moich informacji porównując płace na rynku małopolskim jedne z wyższych. Nadal przypominam, że w intrenecie nikt nie jest anonimowy, proszę przestać Nas pomawiać, gdyż możemy wyciągnąć daleko idące konsekwencje.

Kamila
@Pracodawca

W kraju mamy wolność wyrażania swoich poglądów, być może skoro pojawiają się negatywne opinie to warto spojrzeć na nie i wyciągnąć jakieś wnioski... Po to są fora internetowe, żeby móc wyrażać swoją opinię w sposób anonimowy i takie groźby wyciągania daleko idących konsekwencji nie pokazują firmy w dobrym świetle (jeśli oczywiście pisze to właściciel firmy)

@Kamila

Szanowna Pani Kamilo, oczywiście ma Pani racje odnośnie poglądów. Ale gdy te "opinie" nie są prawdziwe lub mocno naciągane tylko po to aby szkodzić przedsiębiorstwu jak to nazwiemy. Jako właściciel firmy muszę dbać o jej dobro. Oczywiście wyciągamy wnioski. Będę groził konsekwencjami każdemu, kto próbuje niszczyć naszą dobrą opinie bez podstawnie. Jakoś poza GOWORK takich negatywów nie ma. Jeżeli ktoś ma podstawy ku temu, żeby nas krytykować, przyjmę taką opinie z pokorą i wyciągnę wnioski na przyszłość. Pani Kamilo dziękuje za normalną informacje na tym forum.

@Pracodawca

Szkodzić przedsiębiorstwu? Hmm a myśli Pan kto miałby to robić? :) (byli) pracownicy, konkurencja?

Julia
@Danuta

Czytając wpisy i opinie o firmie mam wrażenie, że firma sama doprowadza do takiej sytuacji, że źle się o niej ludzie wypowiadają. Zawsze pracodawca dziwnym zrządzeniem losu ma tak beznadziejnych pracowników, że niszczą mu firmę. Ale swojej winy nie widzi. A z tego co widzę to i byli klienci się źle wypowiadają. Może tak aby było dobrze w firmie szacunek należy się z obu stron, a te jazdy po byłych pracownikach to straszenie konsekwencjami świadczy tylko o tym jak tam musiało być.

@Julia

Dzień dobry, widzę że obie Panie szybko wyciągają wnioski i osądzają. Żeby można było konstruktywnie porozmawiać pozostaje mi tylko Panie zaprosić do mnie do firmy, aby Panie same wyrobiły sobie własną opinie. Myślę że rozwieje wszelkie wątpliwości. Co Panie na to?

@Pracodawca

Nie widzę powodu aby odwiedzać państwa firmę wyraziłam swoją opinię po przeczytaniu postów To państwa firma i państwa decyzja co tam robicie ale czytając wpisy że ludzie pracowali po parę miesięcy to nie najlepiej świadczy o pracodawcy raczej jak jest tak jak o sobie piszecie to ludzie tak nie odchodzą z pracy a klienci raczej trzymają się dobrego biura Ale nie mnie osądzać

@@Julia

Nadal mamy klientów, nadal z nami pracują zaufani ludzie. A posty które Pani widzi generuje prawdopodobnie jedna osoba. Dziękuję za opinie ;)

Olga
@@Pracownik

A ktoś zarządowi to uświadomił? Jaka była reakcja?

Sukurs

Współpracujemy z firmą Lorem Pro Księgowość od pół roku, zdalnie z uwagi na dzielącą nas odległość. Bywają lepsze i gorsze chwile, jak w każdej relacji, w tym również tej biznesowej. Te gorsze to głównie upominanie nas o dokumenty i jakieś dziwne, z naszego punktu widzenia, formalności. ;) Jak każdy przedsiębiorca wolimy zajmować się pracą z klientem i zarabianiem, nie zaś papierami i podatkami. W tym jednak obszarze trafiliśmy na doskonałego partnera - Lorem Pro Księgowość. Wiemy, że bez względu na wszystko możemy na nich liczyć. Idealnie ogarniają zmiany podatkowe, a do tego podpowiedzą, dopilnują, przypomną. Taki księgowy to skarb!

Grażyna Kowalska

Jestem klientką Sukurs jak widzę tak krzywdzącą opinie to się zastanawiam kto Cię tak skrzywdził. Pani Katarzyna Świetna specjalistka wyszkoliła tysiące kadrowych w całej Polsce. Podejmuje się działań w sytuacjach beznadziejnych zazwyczaj po specjalistach z 20 letnim stażem. Jednym słowem sprząta (usunięte przez administratora) po nieudacznikach. Lorem Pro zrobiło to co najlepsze w takim przypadku - posiłkuje się najlepszymi. A tylko relacja b2b daje firmie zlecającej pewność wykonania dobrze usługi, gdyż bierze na siebie 100% odpowiedzialności za swoją usługę. Wstyd to oczerniać bezpodstawnie i anonimowo. Szkoda czasu na tego typu wynurzenia, zajmij się swoim życiem bo chyba Ci się sypie.

On
@Grażyna Kowalska

Ogarnij się taka jest prawda że firmy są powiązane i stąd ta opinia wystawiona przez p.Katarzyne a ja jako były klient lorem mam kompletnie inne zdanie Czytałem odpowiedź i zastanawiam się ile to "inteligencji" w tej wypowiedzi o kulturze nie wspomnę

Sukurs
@On

Jeżeli współpracę biznesową nazywa Pan „powiązaniem” to każda, bez wyjątku, firma jest powiązana z setkami innych firm. To też oznacza, że korzystając z usług jakiejkolwiek firmy nie powinniśmy wystawiać jej ocen ani opinii ponieważ od razu stajemy się „powiązani” ;) W rzeczywistości jednak firmy mogą być powiązane ze sobą kapitałowo (gdy jeden podmiot ma prawo głosu w drugim podmiocie w wysokości wyższej niż 5%), organizacyjnie (gdy jeden podmiot bierze udział w zarządzaniu drugim) lub osobowo (gdy mamy połączenie np funkcji członka zarządu w jednym podmiocie i członka rady nadzorczej w drugim i obie funkcje sprawuje ta sama osoba). W przypadku umów o świadczenie usług jeden podmiot zamawia usługę, a drugi podmiot to zamówienie realizuje. Brak tu powiązań, które mogłyby wpływać na obiektywną (lub nie) ocenę któregokolwiek z tych podmiotów. Każdy przedsiębiorca doskonale rozumie te różnice.

Biuro godne polecenia. Jestem klientką i wielokrotnie doświadczyłem profesjonalizmu Lorem Pro Księgowość. Oni są po prostu świetni.

Szanowny pracowniku, spieszę z odpowiedzią. Aczkolwiek moi współpracownicy o tym raczej wiedzą. Podejmujemy działania w celu ochrony firmy, zatem nadeszły nieuniknione podwyżki, co nie każdemu klientowi pasuje, dwa klient który nie płaci w terminie ma wypowiadaną umowę - bo nikt nie chce ryzykować kredytowania bez pokrycia. Zmieniamy również sposób zatrudnienia i rozpoczynamy współpracę b2b z każdym chętnym. W trudnych czasach trzeba podejmować trudne racjonalne decyzje. Zatem jeżeli nie chcesz być anonimowy i wprost porozmawiać, moje drzwi są otwarte. Chętnie wysłucham zdania mądrych ludzi.

Czy pracodawca Lorem Pro księgowość sp. z o. o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@Anna

Szanowna Pani w dobie tak daleko idących zmian w prawie podatkowym musimy organizować szkolenia. W ostatnim czasie zaprosiliśmy do biura Doradcę Podatkowego który przeprowadził szkolenie w zakresie nadchodzących zmian. Również każdy z Księgowych mógł liczyć na indywidualną sesje. W kwestii podnoszenia kompetencji poprzez szkolenia np. Stowarzyszenie Ksiegowych są to kwestie indywidualne. Jeżeli tylko ze strony naszych pracowników jest chęć do podnoszenia kompetencji, chętnie pokryjemy część kosztów lub całość. Natomiast zawód księgowego lub kadrowego wymaga ciągłej indywidualnej nauki, czytanie przepisów każdego ranka przed pracą i wdrażaniem owych przepisów w życie. Inaczej można się zatrzymać w prehistorii i udawać specjalistę z długoletnim stażem. Zatem ze strony Lorem Pro Księgowość jesteśmy bardzo mocno nastawienie na rozwój naszych pracowników i chętnie w tym pomożemy.

$$$$$
@Lorem Pro Księgowość Sp. z o.o.

Totalne bzdury, proszę nie wierzyć nie ma żadnych szkoleń, chcesz coś wiedzieć naucz się sama/

@$$$$$

Tak zgadzam się, podstawą każdej nauki jest samodoskonalenie. Najlepsze szkolenie nic nie da, jeśli nie ma chęci, zapału do nauki i wykorzystania wiedzy w praktyce. Trzeba zawsze zacząć od siebie spojrzeć w lustro. Zapytać jaki mam cel? Jak chcę go osiągnąć? Co mogę dać od Siebie?Krytykańci zwykle anonimowi zawsze głośno wygłaszają opinie z palca byle zaistnieć jak w koło cicho.

Jan
@$$$$$

Skąd te negatywne opinie na forum? Firma wszystkiemu zaprzecza, to jak tam jest w rzeczywistości? Nie ma szkoleń, karty multisport? Ktoś pisał o najniższej krajowej na wstępie, to prawda? To w takim razie co dobrego można powiedzieć o tej firmie? Mimo wszystko funkcjonuje, ma pracowników...

@Jan

Szanowny Panie, Dwie opinie nie kreują rzeczywistości, odpowiadając na pytania 1. Są szkolenia 2. Multisport brak w odpowiedzi było wyjaśnienie. 3. Specjaliści są bardzo dobrze wynagradzani, a osoby bez doświadczenia na początek najniższa krajowa. Mam nadziej że wyczerpałem temat. Dziękuje za pytanie.

@Jan

Owszem, firma ma pracowników. Co kilka miesięcy nowych, bo tak duża jest rotacja. Multisporta nigdy nie było. W ramach zajęć sportowych pracodawca funduje co tygodniowe sprzątanie biura nowo zatrudnionym osobom.

@Jan

Firma funkcjonuje i ma się bardzo dobrze. Każdemu, kto CHCE uczciwie pracować i CHCE się rozwijać życzę właśnie takiego pracodawcy! Nie wierzysz? Słusznie! Nigdy nie wierz na słowo, zwłaszcza osób, których nie znasz - sprawdź sam - to najlepsza metoda weryfikacji. :)

Jan
@pracownik

Dziękuję za rozjaśnienie. Uważam, że rzeczywiście, najlepiej przekonać się samemu. Jedno, co szczególnie zwróciło moją uwagę, to możliwość zatrudnienia również, gdy brakuje doświadczenia. Czy na chwilę obecną są wolne wakaty i można złożyć CV?

Gosia
@Jan

Zawsze jest tak, że osoby zwolnione (z tego czy innego powodu) wylewają swoje gorzkie żale na forum, ale jednak bez podpisu. To jest najprostsza forma zszargania opinii komuś, kto pracuje na nią od lat. Warto samemu udać się na rozmowę i rozwiać wszelkie wątpliwości. Serio? Karta multi jest głównym punktem zapalnym? Kpina.... Szkoda, że nie ma platformy, na której z imienia i nazwiska można wypowiedzieć się na temat pracowników, tam to by się dopiero działo i może taka osoba trzy razy by się zastanowiła, zanim wyleje wiadro pomyj na byłego pracodawcę.

@@$$$$$

Ręce opadają jak takie oskarżenia widzę, rotacja dotyczy zazwyczaj osób na umowie zleceniu-studentów, ktorzy sami nie mogą się określić, co chcą robić. Te same osoby w zakresie obowiązków miały zapisane sprzątanie. Zatem nie zabardzo trafna powyższa argumentacja. Osoby podejmujące pracę widzą co podpisują wiedzą na co się godzą i za jakie pieniądze. Niestety czytanie ze zrozumieniem bywa słabe, zatem trzeci raz na tym forum napiszę Multisport nigdy nie było w firmie uruchomiony gdyż zawsze brakowało określonego minimum. Ponadto od prawie roku biuro jest sprzątane przez zew. Firmę która z resztą księgujemy. Przy okazji chciałem bardzo podziękować osobą negującym Nas, gdyż dzięki wam zdobywamy nowych klientów i mamy coraz więcej zapytań ze strony potencjalnych pracowników. Jestem miło zaskoczony takim obrotem sytuacji. Prosimy o więcej ;)

@Jan

MultiSport został mi zaproponowany. Opieka zdrowotna tez została mi zaproponowana i aktualnie z niej korzystam. Szkolenie ostatnie na przełomie roku w związku z nowymi przepisami. Jeśli chodzi o kursy doszkalające jest propozycja od pracodawcy o opłaceniu całego kursu. Opinie, które się pojawiły nie współgrają z rzeczywistością.

@Jan

Dzień dobry, nie prowadzimy na tą chwile rekrutacji, ale zawsze Pan może wysłać CV - biuro@lpksiegowosc.pl

kandydat
@Gosia

A dlaczego ty się nie podpisałaś, ja jako kandydat już nie wiem kto co pisze.

Czy Lorem Pro Księgowość Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Na tą chwile nie działa karta Multisport, gdyż nie mamy chętnych. Jak się znajdą osoby które chcą korzystać chętnie taką usługę wykupimy. Tym bardziej, że w budynku w którym mieści się biuro jest siłownia My Fitnes Place.

On

Pracownicy nigdy nie dostali propozycji o kartę multisport ani ubezpieczeń ani żadnych benefitów,

@On

Dzień dobry, nie wiem skąd taka mylna informacja - propozycja zawsze była i jest, jako właściciel również pragnę skorzystać z takiej karty. Niestety w warunkach multisport jest minimum trzy osoby, a takiej puli osób nigdy nie było. Dlatego pracownicy jeśli chcą mogą korzystać z prywatnej opieki medycznej dla całej rodziny oraz ubezpieczenia grupowego które funkcjonuje w firmie. Oczywiście jest to traktowane jako forma podziękowania za zaangażowanie w działania firmy. Być może z Pana strony takiego zaangażowania było brak albo Pan bardzo dawno u nas pracował, gdzie coś takiego w Firmie nie funkcjonowało, ponadto jedyny Pan jaki pracuje w firmie otrzymał taką propozycje, dlatego jestem zaskoczony ową opinią.

@On

W firmie jest aktywne ubezpieczenie i pracownicy (ci, którzy są zainteresowani takim świadczeniem) od dawna z niego korzystają. Najwidoczniej osoba pisząca powyższy komentarz nie była u nas zatrudniona skoro nie posiada tak podstawowych informacji.

@

Nie polecam, firma jest wątpliwa. Kiedyś byłam na rozmowie jako osoba bezrobotna i zaproponowano mi najniższa krajowa z tym że połowę pieniędzy miałabym oddawać firmie, bo przecież urząd pracy dofinansowuje czesc. Więcej tam nie wróciłam. Gdy zaczęłam dopytywać jak by miało wyglądać rozliczenie nie za bardzo umieli mi odpowiedzieć, chyba za bardzo sami nie wiedzieli. Porażka

@@

Dzień dobry, bardzo dziękuje za tą wnikliwą opinie. Osobiście nie przypominam Sobie, żeby kiedykolwiek była taka sytuacja w firmie. Z tego co się orientuje tego rodzaju sytuacje należy zgłosić do odpowiednich urzędów, zatem proponuje zasygnalizować że coś takiego miało miejsce. Ponadto z informacji powyżej sama Pani sobie przeczy. "Zaproponowali, a potem sami nie wiedzieli jak to ma wyglądać." Mimo wszystko życzę wszystkiego dobrego i nie ustającego pasma sukcesów.

Teresa

Firma działa bez zmian? Co spowodowało, że nie ma na forum żadnych wpisów?

Zostaw merytoryczną opinię o Lorem Pro Księgowość Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Lorem Pro Księgowość Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lorem Pro Księgowość Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lorem Pro Księgowość Sp. z o.o.?

Lorem Pro Księgowość Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 14 ocen.

Lorem Pro Księgowość Sp. z o.o.