Opinie o AdPilot LTD. w Warszawa

AdPilot jest innowacyjną agencją reklamową wykorzystującą najnowsze technologie, dostarczającą Klientom kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Największą wartością naszej firmy jest Zespół – to ludzie młodzi, zaangażowani, chętnie dzielący się wiedzą. Jeśli chcesz się rozwijać z nami – dołącz do nas!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AdPilot LTD. w Warszawa

Karol84

Spoko firma. Bardzo prężnie się rozwijaja i działają. Nie wszytsko jest idealnie, ale na pewno doceniam elastyczny czas pracy, możliwość pracy z domu i całkiem luźną atmosferę.

Anika

Byłam tam dziś na rozmowie. (usunięte przez administratora) Rozmowa miła, rekruterka konkretna i profesjonalna, biuro fajne, wydaje się że dużo młodych ludzi tam pracuje. Mają dać znać w ciągu 2 tygodni.

Rafał3

Mi sie dobrze pracuje chociaz przejscia sa jak w kazdej firmie i rozne sytuacje juz widzialem. Luz w zespole i brak korpo stylu. Po ostatnich latach mila odmiana gdzie nadgodzin bylo brak i robilo sie dla jakiejs dziwnej wewnetrznej satysfakcji.

rushoffa

Chyba się trochę zmieniło. Jestem na drugim etapie rekrutacji i kontakt z HR bardzo pozytywny. Na razie to wszystko spoko wygląda. Zobaczymy czy się dostanę i jak tam będzie to wszystko ostatecznie wyglądać na umowie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie AdPilot LTD.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Lucas

Ja pracuję w IT. Fajni ludzie i ciekawe projekty. Totalny luz i naprawdę dobry sprzęt. Jak potrzebujesz jakiegoś oprogramowania lub dodatkowego monitora, to nie ma żadnego problemu. Bylebyś dobrze pracował, to będziesz sie cieszył z dobrej kasy. Czasami trzeba cos na już i może to być wkurzające, ale firma sie rozwija, także kuje żelazo póki gorące. Nawet jak zostajesz po godzinach, to nie ma spiny, bo za wszystko Ci płaca, także i tak wychodzisz na swoje. Mi sie podoba.

Nel

Czy ktoś może się wypowiedzieć o pracy na stanowiskach informatycznych?

Sonia

Właśnie teraz również rekrutują na to samo stanowisko. Czyżby poprzednia osoba się nie sprawdziła? Też wysłałam CV i nie wiem, czego się spodziewać

Olo

Z tego co mówią na rozmowie rekrutacyjnej można pogodzić to spokojnie ze studiami. Pierwsze wrażenie po mojej rozmowie nawet pozytywne, nie szukają ludzi z super doświadczeniem, mówią, że sami wdrażają. Na rozmowie brzmi trochę jak bajka- elastyczne godziny pracy, praca z domu jak się ma ochotę, młody międzynarodowy zespół, biuro też mają fajne, fakt te umowy to słaba opcja, ale jak dla studenta, myślę że nie ma co wybrzydzać.

A

Dziś byłam tam na spotkaniu rekrutacyjnym i oceniam je bardzo dobrze, (usunięte przez administratora) Moje pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne i fakt może nie oferują umów o pracę, ale za to elastyczność godzin jest bardzo na plus.

mr test

bylem u nich kiedys. rozmowa moze i mila i rekruter w miare na poziomie, ale od razu tez propozycja umow smieciowych, a zadania przy rekrutacji wygladaly jakby pozostalosci projektu po innych pracownikach ktorzy juz odeszli a firma na sile chce to skonczyc przez rozmowy rekrutacyjne i dawanie zadan:) odradzam chyba ze ktos lubi robic za frajera i lubi dno..

Jan z Brzezin

(usunięte przez administratora) Rekrutacja przebiegla bardzo sprawnie i o wszystkim byłem na bieżąco informowany. Co do minutowego czasu pracy to ile przepracujesz tyle dostaniesz :) fajne jest to ze możesz pracować rownież z domu i liczy Ci sie to jako czas w pracy. Ogólnie bardzo fajnie i na plus. Bardzo fajni ludzie i super atmosfera.

malino

Mógłby ktoś coś więcej opowiedzieć o tej firmie? Ciężko znaleźć jakieś opinie na ten temat

kamila

jak ktos lubi pracowac i dzwonic to swietne miejsce ;)

marek

Jak to minutowe rozliczanie czasu pracy? Jak możecie to napiszcie dokładnie o w tym chodzi bo może wyślę cv do Adpilot

Zostaw merytoryczną opinię o AdPilot LTD. - Warszawa

AdPilot LTD.
2.5/5 Na podstawie 53 ocen.

AdPilot LTD.