AdPilot LTD.

Opinie o AdPilot LTD.

Karolina

@min, wiem, że post był już dodany jakiś czas temu, ale czy mógłbyś wyjaśnić kwestię umowy, co oznacza, że jest ona dobrze skonstruowana? Warto wyjaśniać do końca swoje opinie dotyczące AdPilot LTD.

Min

No z tego co mi wiadomo to wszystko jest tutaj na swoim miejscu i zdecydowanie polecam, zwłaszcza, że mają naprawde dobre i zmyślnie skonstruowane umowy (usunięte przez administratora) no i wiadomo, że opiekę medyczną też nie zgorszą

jolka

@marek czy mam rozumieć że kogos szukaja? bo nie widze ogłoszen - znaczy były ale naprawde dawno - ostatnio szukali w lutym 2015 roku na stanowisko programisty PHP czy Information Security Officer do Warszawy

Misza

Z tego co wiem, to są elastyczne godziny pracy i elastyczne formy zatrudnienia. Jak to "chcesz się tam przyjąć od kwietnia"? To chyba firma może Cię przyjąć lub nie :D ponoć wcale nie jest łatwo się tam dostać..

kaum

Wymagań dużych nie mają na ten staż @Alek. Szukają grafików, którzy znają Adobe Flash oraz Adobe Photoshop w stopniu podstawowym. Można więc spróbować.

stara

jestem od 2 lat w AdPilocie. Plusy: nieformalna atmosfera, elastyczne godziny pracy, płacą za każda minute jaką poświęcasz pracy, otwartość, wyrozumiałość, można nauczyć się biznesowego myślenia Minusy też są: końcowe fazy projektów - trzeba posiedzieć dłużej (ale gdzie tak nie ma), mało benefitów (choć mamy mieć podobno siłkę za free w biurze) no i kantyna na poziomie ostatnio powstała. Widać idzie ku lepszemu

rhino

z tym HRem nie przesadzałbym.. może to jakaś wyróżniona osoba przeprowadzała rekrutację, wątpię by mieli oddzielny dział. Ja bym sporóbował, szczególnie jako marketingowiec.

Magda

Mamy super pozytywnych i mega przesympatycznych ludzi w firmie. Jeśli kiedyś zmienię pracę, to najbardziej za nimi będę tęsknić.

Łukasz

Jest fajnie i kasa jest dobra, także nie ma co narzekać. Ludzie OK.!

Jagoda

Świetna firma, by zdobyć duże i szerokie doświadczenie. Można się wielu rzeczy nauczyć i działać przy wielu projektach, szczególnie, że firma rozwija się dynamicznie. Kasa jest konkurencyjna i przede wszystkim, to co mi bardzo odpowiada, można pracować elastycznie, nie ma stałych godzin. Lepiej pracuje Ci się w nocy, spoko, pracuj, wolisz przychodzić wcześnie rano, spoko, musisz wyjść wcześniej, bo masz coś do załatwienia, nie ma problemu. Jest fajnie i atmosfera oraz ludzie to wielka zaleta.

Karol

Jest naprawdę OK., dobre zarobki, elastyczne godziny pracy - nikt nie patrzy na Ciebie wilkiem, że wychodzisz wcześniej do lekarza albo coś załatwić. Masz ochotę pracować w nocy? Nie ma problemu, możesz pracować, byleby projekty były dowiezione. W firmie też jest sporo ciekawych inicjatyw, a ludzie są bardzo na luzie. Myślę, że praca tutaj jest lepsza niż w nie jednej korpo, gdzie nawet nie możesz podrapać się po tyłku bez pozwolenia.

współpracownik

Oczywiście, że nie wszystko w tej firmie gra jak należy, ale generalnie ja jestem zadowolony. Elastyczny czas pracy, dobre zarobki, biuro w centrum, owoce, dobra kawa, luźna atmosfera, to kilka zalet, która sprawia, że całkiem dobrze mi się tutaj pracuje. Oczywiście, wszystko mogłoby być lepiej zarządzane, ale cóż, nie można mieć wszystkiego.

Peter

(usunięte przez administratora) Płacą kasę i za nadgodziny. Oddajemy projekty małymi krokami, co jest fajne, bo widać efekty. Czasami za dużo wszystkiego na raz, ale trzeba sobie radzić. Są benefity - multisport i medicover z dopłatą. Siedziba w centrum wawy, dobry dojazd. Fajni ludzie, jeszcze nikomu nie odwala aż tak bardzo. Robią dużo projektów, także można się wiele nauczyć. Elastycznie podchodzą do pracy. Jest fajnie i polecam.

pawe

Kiedyś był spory chaos, ale teraz wszystko idzie w dobrym kierunku. Przychodzi sporo nowych osób i menedżerów. Ekipa fajnie się integruje

Anonim

Długo się czeka na telefon od nich? Wszystkich przyjmują? Wysłałem do nich dzisiaj CV…

Jpp

Maja siedzibe w wawie, czy maja tez inne biura?

hhhs

(usunięte przez administratora) ubezpieczenie zdrowotne jest, można dodatkowe wziąć, benefity, elastyczne godziny pracy, system rozlicza nas z każdej minuty, każde nadgodziny płatne normalnie, tak naprawde od stanowiska zależy czy nam praca podpasuje czy nie. Jak ktoś się nie obija to go doceniają, cisnąć też bardzo nie cisną, firma cały czas się rozwija, można się sporo nauczyć.

tomasz22

Pracowałem tam 5 miesięcy, póki nie wyjechałem na stypendium do Hiszpanii. W porzo opcja dla studentów i absolwentów. Zawsze można sobie dorobić, niż siedzieć na bezsensownych stażach…

brami

Co oznacza, że rozliczają godzinowo? A co z nadgodzinami?

kamsa

Z moich doświadczeń to racja jest po obu stronach. Zalezalo mi na elastycznym grafiku i ok rozliczajamnie godzinowo. Nikt się nie rzuca, jeśli w trakcie dnia muszę coś załatwić, a ewentualnie na maila wchodze po zajęciach i reaguje. Po 2 latach w CC bym powiedziała, ze stresu jest tyle ile w innych firmach, ale kazdy lubi cos innego.

loki

Czasami zarządzanie wydaje się zbyt chaotyczne, ale najważniejsze, że płacą i to całkiem nieźle.

Karol84

Spoko firma. Bardzo prężnie się rozwijaja i działają. Nie wszytsko jest idealnie, ale na pewno doceniam elastyczny czas pracy, możliwość pracy z domu i całkiem luźną atmosferę.

Anika

Byłam tam dziś na rozmowie. (usunięte przez administratora) Rozmowa miła, rekruterka konkretna i profesjonalna, biuro fajne, wydaje się że dużo młodych ludzi tam pracuje. Mają dać znać w ciągu 2 tygodni.

Rafał3

Mi sie dobrze pracuje chociaz przejscia sa jak w kazdej firmie i rozne sytuacje juz widzialem. Luz w zespole i brak korpo stylu. Po ostatnich latach mila odmiana gdzie nadgodzin bylo brak i robilo sie dla jakiejs dziwnej wewnetrznej satysfakcji.

rushoffa

Chyba się trochę zmieniło. Jestem na drugim etapie rekrutacji i kontakt z HR bardzo pozytywny. Na razie to wszystko spoko wygląda. Zobaczymy czy się dostanę i jak tam będzie to wszystko ostatecznie wyglądać na umowie.

Lucas

Ja pracuję w IT. Fajni ludzie i ciekawe projekty. Totalny luz i naprawdę dobry sprzęt. Jak potrzebujesz jakiegoś oprogramowania lub dodatkowego monitora, to nie ma żadnego problemu. Bylebyś dobrze pracował, to będziesz sie cieszył z dobrej kasy. Czasami trzeba cos na już i może to być wkurzające, ale firma sie rozwija, także kuje żelazo póki gorące. Nawet jak zostajesz po godzinach, to nie ma spiny, bo za wszystko Ci płaca, także i tak wychodzisz na swoje. Mi sie podoba.

Nel

Czy ktoś może się wypowiedzieć o pracy na stanowiskach informatycznych?

Sonia

Właśnie teraz również rekrutują na to samo stanowisko. Czyżby poprzednia osoba się nie sprawdziła? Też wysłałam CV i nie wiem, czego się spodziewać

Olo

Z tego co mówią na rozmowie rekrutacyjnej można pogodzić to spokojnie ze studiami. Pierwsze wrażenie po mojej rozmowie nawet pozytywne, nie szukają ludzi z super doświadczeniem, mówią, że sami wdrażają. Na rozmowie brzmi trochę jak bajka- elastyczne godziny pracy, praca z domu jak się ma ochotę, młody międzynarodowy zespół, biuro też mają fajne, fakt te umowy to słaba opcja, ale jak dla studenta, myślę że nie ma co wybrzydzać.

A

Dziś byłam tam na spotkaniu rekrutacyjnym i oceniam je bardzo dobrze, (usunięte przez administratora) Moje pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne i fakt może nie oferują umów o pracę, ale za to elastyczność godzin jest bardzo na plus.

mr test

bylem u nich kiedys. rozmowa moze i mila i rekruter w miare na poziomie, ale od razu tez propozycja umow smieciowych, a zadania przy rekrutacji wygladaly jakby pozostalosci projektu po innych pracownikach ktorzy juz odeszli a firma na sile chce to skonczyc przez rozmowy rekrutacyjne i dawanie zadan:) odradzam chyba ze ktos lubi robic za frajera i lubi dno..

Jan z Brzezin

(usunięte przez administratora) Rekrutacja przebiegla bardzo sprawnie i o wszystkim byłem na bieżąco informowany. Co do minutowego czasu pracy to ile przepracujesz tyle dostaniesz :) fajne jest to ze możesz pracować rownież z domu i liczy Ci sie to jako czas w pracy. Ogólnie bardzo fajnie i na plus. Bardzo fajni ludzie i super atmosfera.

malino

Mógłby ktoś coś więcej opowiedzieć o tej firmie? Ciężko znaleźć jakieś opinie na ten temat

kamila

jak ktos lubi pracowac i dzwonic to swietne miejsce ;)

marek

Jak to minutowe rozliczanie czasu pracy? Jak możecie to napiszcie dokładnie o w tym chodzi bo może wyślę cv do Adpilot

Zostaw opinię o AdPilot LTD. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AdPilot LTD.