ENGIE Polska

2 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o ENGIE Polska

Pracodawca

 Aktualność
Pracownik - pomorskie

Moim zdaniem nie ma co się sugerować negatywnymi opiniami na tej stronie. Sam czytałem je przed zatrudnieniem w firmie i miałem sporo obaw przed zatrudnieniem. Pamiętajmy, że firma Engie świadczy usługi w całej Polsce, więc nie można porównywać jednego obiektu do drugiego. Jestem zadowolony z pracy w Engie, żadne z negatywnych opinii i rzeczy które są tu wypisywane mnie nie spotkały. Młody a zarazem doświadczony zespół techników pracuję jak należy, dużo zależy od organizacji pracy. Jasne, zasady współpracy, premie, socjal, wypłata na czas, nie ma co narzekać, wszystko co było przedstawione w procesie rekrutacji zgadza się. Porównując Engie z moim poprzednim pracodawcą jest dużo lepiej. Wszystkim polecam prace w tej firmie.

2
Fizyk
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik - pomorskie

Nie no ubaw. Świetna firma bo wypłaca pensje na czas. Śmiechu warte. Pozwala jeszcze korzystać z toalety i daje urlop zgodnie z ustawą. I to mają być te mega zalety firmy?????

Pracownik
Pracownik

Dobre warunki. Zapewnione możliwości rozwoju. Firma oferuje dużą swobodę w działaniu oraz niezbędne narzędzia do pracy.

1

Pracodawca

@Pracownik

Dziękujemy za podzielenie się opinią.

Piotr

Polecam, firma pewna, ma szacunek dla ludzi. Procedury zatrudnienia, premiowania czytelne. Poziom płac- rynkowy. Wsparcie ze strony kadr i BHP. Nie ma "haków", jest uczciwie. Spokojnie można aplikować.

Pracodawca

Pisaliśmy już o tym i wstawiamy wpis raz raz jeszcze: Przypominamy, że jesteśmy firmą otwartą na opinie i rozmowy z pracownikami i współpracownikami, ale pod warunkiem, że są to opinie merytoryczne, poparte faktami, dzięki którym możemy się zmieniać i wyciągać wnioski. Prosimy pamiętać, że wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza zgody na obrażanie kogokolwiek lub naruszanie czyjejś godności. Godność, dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawną. Nie godzimy się na publikowanie pomówień, które nie są poparte faktami. Przypominamy, że w firmie powołaliśmy Oficera ds. Etycznych p. Adama Kraszewskiego. Wszelkie zgłoszenia naruszające nasze polityki wewnętrzne powinny być do niego zgłaszane na adres email: adam.kraszewski@engie.com Komunikaty zawierające pomówienia i oszczerstwa, znieważające inne osoby, zawierające treści kłamliwe lub obraźliwe, które nie są merytoryczne będą przez administratora usuwane. Informujemy, że w przypadku znacznych naruszeń regulaminu portalu będziemy zmuszeni podjąć kroki prawne i zgłosić naruszenia do odpowiednich organów wobec publikujących komentarze .

Urszula S.

Witam, Fajna, otwarta i nastawiona na rozwój Firma. Elastyczne podejście i przede wszystkim szacunek do każdego pracownika. Pracują tam ludzie z dużą wiedzą i pozytywnym nastawieniem. Mam już doświadczenie i porównanie z pracy w kilku korporacjach, dlatego z pełnym przekonaniem mogę polecić Firmę Engie tym którym zależy na stabilnej pracy i przyjaznym otoczeniu.

Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Rekrut Nowy wpis
Kandydat

Niepoważne podejście do kandydatów obiecują gruszki na wierzbie a potem cisza.

Celina Nowy wpis
Kandydat
@Rekrut

W sensie, że obiecują feedback, a potem się nie odzywają? Mówią podczas rekrutacji ile dają sobie czasu na odpowiedź? A kasa jest ustalana podczas rozmowy i potem faktycznie się zarabia tę kwotę, wiesz może?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy ENGIE Polska organizuje staże dla studentów?

Były pracownik
Były pracownik

Witam wszystkich. Ostrzegam przed tą firmą. Co prawda pracowałem dla oddziału niemieckiego ale filie są pod flagą ta sama więc tyczy się to firmy jako jednej całej. Podczas zwalniania się ponieważ ilość niedociągnięć z brakiem kompetencji ścigających się ze sobą jak w jakimś wyścigu ciąży firma nalicza i odejmuje od wypłaty część wypracowanych pieniędzy jest poprostu śmieszne. Tym bardziej że nie ma wzmianki o takim fakcie w umowie ani w jaki kolejek inny sposób. Nawet w najprostszych sprawach trzeba było dowiadywać się samemu. Uchybienia co do kwot wypłacanych były nagminne bo "przypadkiem" firma czegoś nie naliczyła. Życzę nie spotkania się z firmą. Pozdrawiam

Michał
Inne
@Były pracownik

Przypadkiem? To co? Księgowa co miesiąc coś przeoczyła czy myślisz że takie było polecenie z góry? A jak wysokie były to potrącenia? Udawało ci się odzyskać te pieniądze czy przepadały?

Pracodawca

@Michał

Panie Michale, Nie możemy odpowiadać za spółki ENGIE z innych krajów. Proponujemy zapoznać się z ofertą rekrutacyjną w Polsce i skontaktować z wybraną spółką w naszym kraju, jeśli jest Pan zainteresowany podjęciem pracy.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ENGIE Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Fizyk
Pracownik

Firma to jedna wielka klika. Niby korpo a zatrudnianie w wiekszosci przypadkow jak dawnym PGR. Synek wujka siostry szwagra ziec. Stanowiska obsadzone czesto calymi rodzinami. Szczegolnie te wyzsze. Nie wazne sa twoje starania i kompetencje. Dochodzisz do corki szefowej i nie przebijesz sie. Bez szans. Chocbys byl od tamtej 10’razy lepszy. Firma mowi duzo o etyce, a na kazdym kroku ja lamie. W firmie pracuja cale rodziny, kto moze wtyka swojego. Nadaje sie czy nie - jest. Jak juz nikogo w rodzinie krolika nie znajda to biora sie za normalna rekrutacje. Kasa tez przyznawana w zaleznosci od tego kto kogo zna, z kim sypia i kogo szwagier jest decyzyjny. Jedni zapierdzielaja calymi dniami za marna stawke. Inni pracuja gora 2 h dziennie a reszta to zbijanie bakow i udawanie - za calkiem fajna kase. Od jednych sie wymaga i w kolo krytykuje. Inni latami niewiadomo czym sie w zasadzie zajmuja ale premie dostaja, podwyzki takze, a obowiazki zerowe. Po latach pracy zygam juz tymi ukladamia i ukladzikami, dojeniem z firmy kasy przez kierownikow i ich rodziny ktore maja wlasne firmy dziwnie swiadczace uslugi tylko dla Engie. Kto sie ustawil doi kase z tej korpo rowno. Nikt tego nie kontroluje. Woda w ustach. Wzajemne zacieranie sladow i umywanie rak. Ci co raczyli powiedziec o tym glosno nagle juz nie pracuja albo uprzykrza im sie zycie z zemsty. Ale o etyce to biuro glowne nawija w kolo. Szkoda tylko ze to teoria i zart.

Pracodawca

@Fizyk

ENGIE nie akceptuje dyskryminacji i prowadzi przejrzyste procesy rekrutacyjne. Działamy w oparciu o wartości etyczne, zasady respektujące prawa człowieka i ochronę środowiska. Te wartości i zasady określone są w dokumentach etycznych dostępnych na stronie: https://www.engie.com/en/group/ethics-and-compliance Najważniejsze dokumenty etyczne są dostępne w języku polskim i są przekazywane każdemu pracownikowi w momencie zatrudniania. Wszelkie naruszenia można zgłaszać do p. Weroniki Pelc (Oficer ds. etycznych) telefonicznie pod numer 572 854 249 lub na adres email: weronika.pelc@engie.com Oficer ds. etycznych zapewnia dyskrecję, analizuje zgłoszenie i udziela informacji zwrotnej. Gwarantujemy, że osoba dokonująca zgłoszenia w dobrej wierze podlega ochronie, a wobec osób stosujących na niej odwet będą wyciągane konsekwencje dyscyplinarne. Każdy pracownik może również anonimowo zgłosić naruszenie przez: https://engie-services.pl/#login login: pracownik hasło: pracownik123 Zachęcamy do kontaktu! Twój głos może poprawić komfort pracy w naszej organizacji!

Maruda
Kandydat
@Fizyk

Po części kolego zgadzam się z twoją opinia i doskonale wiem o czym piszesz. Naszczescie już tam nie pracuje.

Roland
Były pracownik
@Fizyk

Jeśli posiadasz otwarty umysł, jesteś bystry i twoja praca nie stanowi dla ciebie problemu (jesteś dobry w tym co robisz) nie wchodź do tej firmy. Jeśli twój kierownik to miernota zrobi wszystko by cię wywalić. Dla firmy lepsze jest to co przestarzałe, ale "swojskie", to co nowe-nowoczesne to nie tutaj. Zbyt "ubita jest ziemia" (zastałe schematy myślenia -działania) i chęć zmian jest w środku zduszana.

Pytanie
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w ENGIE Polska na część etatu?

Pracodawca

@Pytanie

Tak, zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w ENGIE Polska?

Janek Malarz
Były pracownik
@Pytanie

Tragiczne!

Kazimierz
Kandydat
@Janek Malarz

To znaczy masz na myśli układy o których ktoś wspominał czy chodzi o coś innego? Bo słowo "tragiczne" nie kojarzy się najlepiej przynajmniej mnie. Napiszesz co jest nie tak?

anonim
Kandydat
 Pytanie

Czy firma Engie wypłaciła jakieś świąteczne pieniądze w 2022 dla techników obiektowych? Czy jest tutaj tradycja organizowania wigilii zakładowych. lub innych form spotkań integracyjnych po za siedzibą firmy?

Pracodawca

 Aktualność
Tomek
Inne

Wybitna firma wybrana na rok 2022 w postępowaniu przetargowym. Już w lipcu większość zepołu odlicza czas do końca roku!

Technikwlkp
Pracownik
 Pytanie

Witam. Pytanie kieruję do techników obiektowych. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda kwestia rozliczenia prac dodatkowych w nadgodzinach lub w dniach wolnych od pracy, bo wiadomo,że na obiektach nie wszystko da się zrobić w normalnych godzinach paracy? Macie wystawiane normalne nadgodziny płacone razem z wypłatą czy może umowy zlecenie? Ile wynosi u Was czas na rozliczenie płacowe za wykonaną pracę?

Pracodawca

 Aktualność
Społeczność, która nas łączy. Co to znaczy dla Ciebie? – To hasło przewodnie tegorocznego badania zaangażowania pracowników ENGIE&Me.  


✔️ Badanie przeprowadzane jest każdego roku jesienią wśród wszystkich pracowników Grupy ENGIE na całym świecie. Dzięki niemu każdy może wypowiedzieć się na temat firmy, a także przedstawić pomysły na usprawnienie pracy.
✔️ W tym roku ankieta przeprowadzona zostanie w dniach 3-23 października.

Łdz Mbank
Pracownik

Opinie, na nie korzyść nie szczerego pracodawcy są automatycznie usuwane. To powinno dać duuuużo do myślenia. Pozdrawia niedoceniony elektryk z mbanku

Bodzio
Były pracownik
@Łdz Mbank

Nieszczęśliwy były pracowniku, zakończ te brednie i zajmij się sobą, od trzech lat widać tutaj tylko dziesiątki Twoich postów!

Fizyk
Pracownik
@Bodzio

Tylko z tym kasowaniem przez Engie negatywnych i zgodnych zarazem z prawdą wpisów to akurat prawda. Moja opinia została usunięta przez Engie bo mówiła prawdę i obnażała brak etyki i (usunięte przez administratora) Zniknęła szybko. Tak oto firma umie godnie przyjąć krytykę. Nie potrafili podważyć przedstawionej prawdy to ją usuneli. Żenuła.

Pracodawca

@Fizyk

Nie są dopuszczane jedynie wpisy naruszające regulamin serwisu i są one archiwizowane przez administratora serwisu.

Najlepszy Elektryk
Były pracownik
@Bodzio

Pracowałem tam niestety, to wiem co to za (usunięte przez administratora) Nie denerwuj się tak bo ci żyłka pęknie.

Fizyk
Pracownik
 Pytanie
@ENGIE Polska

A jakie niby zasady naruszał moj wpis, ze go usuneliscie? Mowil prawde o lamaniu zasad etyki. Pokazywal oblude firmy, kumoterstwo, zatrudnianie calych rodzin, awanse dla znajomkow. Wszystko to prawda. Ale dla was niewygodna. Wiec dawaj usuwac wpis. Bo nie macie jak zaprzeczyc rzeczywistosci to zamiatacie brudy pod dywan. Lata pracy u was pokazaly mi jak to wyglada a usuwanie wpisow tylko pokazuje jak bardzo liczycie sie z pracownikami i jak reagujecie na krytyke. Dno.

Pracodawca

@Fizyk

Widzimy, że ponawiasz swoją aktywność. Chcemy zrozumieć Twoje stanowisko i przyjrzeć się zdarzeniom, o których wspominasz. W związku z tym, prosimy Cię o kontakt z p. Weroniką Pelc (Oficer ds. etycznych) telefonicznie pod numerem 572 854 249 lub na adres email: weronika.pelc@engie.com i opisanie wskazywanych przez Ciebie sytuacji nieetycznych. Jeśli chcesz, zgłoszenia możesz dokonać anonimowo. Możesz to zrobić przez platformę poniżej, wpisując podany link, login i hasło. https://engie-services.pl/#login login: pracownik hasło: pracownik123 Zachęcamy Cię do kontaktu kanałami powyżej.

Pracownik - pomorskie

Moim zdaniem nie ma co się sugerować negatywnymi opiniami na tej stronie. Sam czytałem je przed zatrudnieniem w firmie i miałem sporo obaw przed zatrudnieniem. Pamiętajmy, że firma Engie świadczy usługi w całej Polsce, więc nie można porównywać jednego obiektu do drugiego. Jestem zadowolony z pracy w Engie, żadne z negatywnych opinii i rzeczy które są tu wypisywane mnie nie spotkały. Młody a zarazem doświadczony zespół techników pracuję jak należy, dużo zależy od organizacji pracy. Jasne, zasady współpracy, premie, socjal, wypłata na czas, nie ma co narzekać, wszystko co było przedstawione w procesie rekrutacji zgadza się. Porównując Engie z moim poprzednim pracodawcą jest dużo lepiej. Wszystkim polecam prace w tej firmie.

2
Fizyk
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik - pomorskie

Nie no ubaw. Świetna firma bo wypłaca pensje na czas. Śmiechu warte. Pozwala jeszcze korzystać z toalety i daje urlop zgodnie z ustawą. I to mają być te mega zalety firmy?????

Fuksio
Pracownik

Firma może i ok. Wynagrodzenie rynkowe. Ale jak w każdej firmie na podstawowych stanowiskach technicznych dzielenie pracowników. Uwaga starsi pracownicy!!!!!! Firma prowadzi dyskryminację pod względem wiekowym. Starszym pracownikom wytyka że nie pracują jak młodzieniaszki, nie szanuje ich doświadczenia i posiadanych kwalifikacji. Starszym pracownikom przydziela zadania a później wyciąga konsekwencje iż powinni to dużo szybciej robić. Celowe działanie. Warszawa i okolice

Pracodawca

@Fuksio

dziękujemy za Twoją opinię w tym miejscu. Twój wpis nas zaniepokoił, prosimy Cię abyś możliwie najszybciej porozmawiał ze swoim bezpośrednim przełożonym. Ponadto prosimy o zgłaszanie naruszeń etycznych oraz sygnałów dotyczących dyskryminacji do działów kadr lub osoby odpowiedzialnej za etykę. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby wszystkim naszym pracownikom pracowało się u nas jak najbardziej komfortowo. Wzajemny szacunek i wsparcie to u nas podstawa.

Fuksio
Pracownik
 Pytanie
@ENGIE Polska

O dyskryminacyjnych wypowiedzianych słowach właśnie od bezpośredniego kierownika się dowiedziałem. To do kogo to zgłosić? Raczej nie da się tego odwrócić bo decyzje zostały już podjęte. A macie taką moc aby to cofnąć? Podjąć jakieś działania?

4

Pracodawca

@Fuksio

Naruszenie można zgłosić anonimowo w ramach spółek z grupy ENGIE przez: https://engie-services.pl/#login login:pracownik, hasło:pracownik123, do compliance officera, który zapewnia dyskrecję, o ile jest to możliwe ze względu na okoliczności danej sprawy lub pod numerem telefonu 604 299 672,.

Fuksio
Pracownik
 Pytanie
@ENGIE Polska

Odsyłacie Państwo do innych pracowników którzy są za to odpowiedzialni? Zapewniam iż nic to nie zmieni, decyzje zostały podjęte z taką argumentacją. Określiłem miejsce i można było to sprawdzić a nie czekać, jeżeli tylko byście chcieli, ale brak jakiegokolwiek zaangażowania. Dalej podkreślam i ślę komunikat do starszych wiekiem osób, które pragnęłyby się u Was zatrudnić. Panowie UWAGA!!! firma dyskryminuje osoby w starszym wieku i nie przedłuża umów tylko dlatego że nie ruszacie się jak młodzieniaszki!!!!! i zapewne już nie będziecie tak jak ja.!!!!!!!!!

Ciekawski
Pracownik
 Pytanie
@Fuksio

Fuksio, możesz napisać jak się ta sprawa zakończyła?

Fuksio
Pracownik
@Ciekawski

z engie nikt i nic nie zrobił. Jak widać pracownika mają ..........................

Pracodawca

@Fuksio

Prosiliśmy Cię o kontakt z naszym działem etyki : " Naruszenie można zgłosić anonimowo w ramach spółek z grupy ENGIE przez: https://engie-services.pl/#login login:pracownik, hasło:pracownik123, do compliance officera, który zapewnia dyskrecję, o ile jest to możliwe ze względu na okoliczności danej sprawy ". Nie możemy pomóc, jeśli nie znamy szczegółów sprawy.

Fuksio
Były pracownik
 Pytanie
@ENGIE Polska

Jak do tej pory nikt z dyskryminacją w Waszej firmie nic nie zrobił, to tylko dlatego że nie chciał tego zrobić. Bo sprawa zrobiła się głośna i oprócz innych pracowników wiedział także pracownik HR z biura i nawet chciał się spotkać!! ale tylko chciał i nic więcej, bo się nie spotkał. Jakbyście chcieli to można było to inaczej załatwić, zapewne decyzje o tej dyskryminacji zapadły wyżej a Panu A. S. zastępcy kierownika w Eurocentrum kazali taki argument przedstawić. Czy to jeszcze za mało informacji?

andrzej
Były pracownik
@Fuksio

Biuro olewa co się dzieje na budynkach.

zdziwiony
Pracownik
 Pytanie

Czy wypowiadają się gdzieś tu na temat te firmy zwykli pracownicy a nie biuro?

Pracodawca

@zdziwiony

W zakładce "opinie" znajdziesz informacje zarówno od biura jak również od pracowników naszych spółek z całej Polski.

Zdziwiony
Pracownik
@ENGIE Polska

Czyli nie, sami sobie zadajecie pytania i sami sobie odpowiadacie.

B
Były pracownik
 Pytanie
@zdziwiony

A co byś chciał wiedzieć i gdzie aplikujesz?

Marcin
Były pracownik
@zdziwiony

Opinie pozytywne piszę biuro.Ja mogę opisać sytuację w Warszawie i w okolicach - wszystko zależy na jakiego przełożonego trafisz. Jeśli trafisz na Pana Kazika to nie wierz mu- zwykły handlarz samochodów( był handlarzem w VW)- wciśnie Ci każdy bajer. Nie dostaniesz premii jak nie wykłócisz się. Lubi skłócać załogę- ciągle powtarza lichy żart z miodem od ponad 10 lat i dużo przaśnych żartów- za dużo kleił się do kobiet .Jak jest sytuacja patowa to nie rozwiążę problemu. Jak trafisz na innego kierownika projektu to będzie lepiej- część walczy o premie dla podwładnych. Na Pradze w budynku magazynowo-biurowym jako technik był fryzjer- dwie lewe ręce. Nikt nie reagował jak olewał BHP- naprawiał samochody - podnosił widlakiem samochody, ale któregoś razu zapomniał wrzucić hamulec i go przygniotło.Pensja na czas, premie nie.Kazik obiecuje klientom złote góry- zrobienie czegoś co planowaliśmy na 2 tygodnie powiedział, że zrobimy jutro i już kończymy. Obiecywał rzeczy bez pokrycia- w sierpniu Trane nie pracuje- w północnych Włoszech mają urlopy w tym miesiącu, a on obiecał, że jak zamówi na początku sierpnia części do klimakonwektorów to pod koniec będą, oczywiście przyszły we wrześniu. Inni kierownicy projektów byli chwaleni przez chłopaków, bo starali się pomóc, jak była trudna sytuacja i umieją wyjaśnić klientowi sytuacje a nie ściemniają. Sytuacja jak w każdej średniej firmie FM- jak będzie dobry klient, przełożony to raj. Jak coś słabo idzie to ci z dołu dostają po ..... . Zwykła loteria.

Pytanie
 Pytanie

Czy w ENGIE Polska możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Pracodawca

@Pytanie

Staramy się rozważać propozycje zgłaszane przez naszych pracowników, zatem jeśli będzie taka potrzeba, będziemy analizować takie zgłoszenie.

Fuksio
Były pracownik
 Pytanie

A co tu jeszcze dodać? wszystko jest we wpisach

Pytanie
 Pytanie

Czy w ENGIE Polska poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Pracodawca

@Pytanie

Świadczenia dodatkowe jak najbardziej obowiązują, ale różnią się w zależności od spółki.

Pytanie
 Pytanie

Czy firma ENGIE Polska w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pracodawca

@Pytanie

To zależy od konkretnego przypadku - rodzaju szkolenia i przygotowywanego planu szkoleń. Jeśli jesteś pracownikiem to skontaktuj się w tej sprawie z działem HR.

Zostaw merytoryczną opinię o ENGIE Polska - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w ENGIE Polska?

    Zobacz opinie na temat firmy ENGIE Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w ENGIE Polska?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ENGIE Polska
Przejdź do nowych opinii