opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

ENGIE Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 95 ocen
Opinie(208)
Dodaj opinię
Aktualności(63)

Opinie(208)

Dodaj opinię
Aktualności(63)
Logo
  • O nas
  • .
  • Wartości ENGIE
  • .
  • Kariera
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Wartości ENGIE

Kariera

Oferty pracy

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Engie Zielona Energia Sp. z o.o.
Warszawa - Engie Sar Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o ENGIE Polska

Opinie

Opinie o ENGIE Polska Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o ENGIE Polska!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    www

    04.09.2019 19:02

    Inne

    pozdrawiam panią Pussy cat
    ReviewUserIcon
    Bolek

    03.09.2019 17:34

    Inne

    Super Firma.Po 6 latach pracy 1900 netto.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.05.2019 20:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    poszukujący pracy

    06.06.2019 11:36

    Inne

    Witam. Warto podjąć pracę? szukam czegoś i zaproponowano mi tu stanowisko technika .Ale jak widzę po wpisach to chyba dam sobie spokój z tą ofertą. Bo jak widzę to pracownicy się zwalniają.A ja szukam stałej pracy.
    ReviewUserIcon
    pracujący w Engie LDZ GH

    11.08.2019 23:49

    Inne

    Kolego, pracuję tam od roku i żadnych jak to ująłeś w piosence Mannam " falowanie i spadanie" spraw nie było, od roku mamy zgrany zespół i nikogo nowego ani starego pracownika nie zwolniono chyba, że odszedł sam. Napisz do kogo pijesz w budynku LDZ Green Horizon?
    ReviewUserIcon
    Maciek

    05.08.2019 12:16

    Inne

    (usunięte przez administratora)ODRADZAM-Nie pokecam
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    10.07.2019 21:52

    Inne

    Byłem jakiś czas temu na rozmowie kwalifikacyjnej. Rozmowa trwała ok.5min i odniosłem wrażenie,że nie jest szczero. Jakiś (usunięte przez administratora)stosował dziwne metody rozmowy i to wydało mi się bardzo podejrzane przez telefon jakieś bajki opowiadał...nie podjąłem pracy w tej firmie i podzielam poprzednie opinie byłych pracowników
    ReviewUserIcon
    Stary elekteyk

    06.07.2019 23:43

    Inne

    Pracowałem-uciekłem-(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Renata Finanse

    03.07.2019 12:43

    Inne

    Kilka dni temu na rogu ulic kilińskiego/poznańskiej w ldz widziałam dwóch usmarkanych żuli w granatowych polówkach z logo Engie o co tu chodzi? Czy ktoś taki tam pracuje? I to ma być profesjonalna obsługa techniczna naszego banku???
    ReviewUserIcon
    Praktykant

    03.07.2019 12:37

    Inne

    Pracowałem krótko,nie wytrzymałem tego systemu jaki tam panuje. Niby jest nas 3-4 techników ale jestes zdany na siebie. Nikt niczego Cię tam nie nauczy,nikt Ci nic nie pokaże,i jeszcze Cię w błąd wprowadzi,żebyś nie stał się lepszym w razie odrzutu. Taki system panuje na mbanku gdzie takie metody stosuje "dziadek" i jego wnuczek wraz z konkubentem-rodzinna śmietanka która nie da sobie zrobić krzywdy-tyle że troche złodziejska patologia. Kierownik nie lepszy-nie ma swojego zdania i tak snuje się między nimi a (usunięte przez administratora) Jeżeli szukasz pracy na miesiąc czy dwa to improwizuj i na l4
    ReviewUserIcon
    Elektrryk mr

    02.07.2019 13:38

    Inne

    Firma niestety stosuje mobbing-przynajmniej na obiektach w łodzi
    ReviewUserIcon
    Leniwy

    17.06.2019 16:21

    Inne

    Mi tam praca odpowiada. Mam 3tyś na ręke,troche pościemniam później już nic nie robię. Trzeba improwizować. Złota robota.
    ReviewUserIcon
    Złota Rączka

    15.06.2019 10:59

    Inne

    Czy "technicy" na mbanku w Łodzi kradną jeszcze środki czystości oraz kawe,herbate i cukier? Ten proceder trwał w najlepsze przez ostatnie pół roku kiedy tam pracowałem.(usunięte przez administratora) ja bym przeanalizował zapis z kamer ponieważ pracownicy engie okradają mbank
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    23.05.2019 15:11

    Inne

    Robiłem w engie pare miesięcy i żałuje że tak długo. Specyficzne towarzystwo ala fachowców,którzy chlają i partaczą robote nie zapominając o kierowniku i pm z warszawy którzy stosują (usunięte przez administratora)-generalnie nie polecam
    ReviewUserIcon
    tomek

    06.06.2019 11:41

    Inne

    Tak kiepsko tam jest? Czyli raczej nie warto próbować się tam zatrudniać. Myslałem o tym ale jak tu czytam to chyba szukają kolejnych pracowników na miejsce tych co uciekli.Można otrzymac jakieś informację co jest powodem że niby jest tak źle.
    ReviewUserIcon
    Technik ldz

    23.05.2019 18:33

    Inne

    Jestem szczęśliwy-Nie pracuje już w engie
    ReviewUserIcon
    poszukujący pracy

    06.06.2019 11:32

    Inne

    Witam. Mam propozycję pracy z tej firmy jako technik.Nie jestem przekonany a po przeczytaniu opini na temat tej firmy to chyba zrezygnuje.Ale chciał bym się dowiedzieć czy rzeczywiście jest tak jak piszą.Bo jak widze dużo to ludzi z działu technicznego się pozwalniało.Więc coś w tym jest.Dziękuję z góry za ewentualną odpowiedź i będę wdzięczny. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Tomek

    31.05.2019 10:57

    Inne

    Kierowniku sebastianie,skąd tutaj tyle agresywnych i negatywnych wypowiedzi? Czy na mbanku jest jeszcze gorzej niż było jak się zwalniałem? Już wtedy nie wróżyło to niczym dobraym ale jeżeli to prawda co ludzie tu piszą to tylko mogę współczuć.
    ReviewUserIcon
    Okradziony

    29.05.2019 12:34

    Inne

    Mi raz zgineła kasa,akurat zostawiłem kurtke na krześle poza zasięgiem kamery trudno kogoś podejrzewać jak całe towarzystwo techników z kryminalną przeszłością-100zł poszło
    ReviewUserIcon
    Justyna

    09.05.2019 09:23

    Inne

    Przepraszam Bardzo. Ile razy można uspokajać i zwracać uwagę starszemu panu co przychodzi po 10razy do tej samej usterki? Tylko klnie i krzyczy... Pani Doroto to jest Bank!!!
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    06.05.2019 08:58

    Inne

    Przykre jest to że istnieją takie firmy jeszcze. Ja pracuje na ochronie w mbanku i jak patrze nie raz co tu sie dzieje to serce krwawi. To jest nie do opisania co wyprawia dział techniczny!!!(usunięte przez administratora) Po prostu poezja i najlepsze jest to że za przyzwoleniem kierownika i pana (usunięte przez administratora) z warszawy.

    Kontakt - ENGIE Polska

    Grochowska 312 03-839 Warszawa

    https://engie-polska.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Były technik ldz bank

    25.04.2019 13:56

    Inne

    Uff jak dobrze że stamtąd uciekłem,nic dobrego to nie wróżyło-(usunięte przez administratora)ale jak sie nie ma pojęcia o zarządzaniu i fachowej robocie to tak jest
    ReviewUserIcon
    Renata

    20.04.2019 13:26

    Inne

    Niestety to prawda,przychodzą coś naprawić,słabo sobie radzą to jeszcze śmierdzi wódą i mają niewyparzony język-szczególnie jeden starszy pan-klnie jak szewc a to jest bank-tu się pracuje
    ReviewUserIcon
    Xxxxxx

    09.03.2019 12:57

    Inne

    Taaa pracują na banku w ldz-robią co chcą i decydują o pewnych sprawach-kierownik ma mało do gadania hahahahha-ciesze sie że już tam nie pracuje-ulga na maxa
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w ENGIE Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Szczery

    18.02.2019 13:03

    Inne

    Odradzam!!! Największemu wrogowi bym nie polecił!!! Tylko kasa w miare ok,ale co z tego szkoda zdrowia-szczególnie psychicznego...(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Magda

    17.02.2019 10:00

    Inne

    Potwierdzam Janusz,potwierdzam!!! (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Łukasz M

    16.02.2019 13:16

    Inne

    Czy ta praca jest naprawdę tak odrażająca? Nie ma żadnych plusów? Nic pozytywnego? Chciałem aplikować na Technika,czy są jakieś przyjęcia? Gdzie najlepiej złożyć cv?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    09.02.2019 22:51

    Inne

    Znajomy pracował jakiś czas temu i sam się zwolnił... Kasa na łódzkie warunki super a rąk do pracy brak! O co kaman???
    ReviewUserIcon
    Rafał Z

    09.02.2019 08:10

    Inne

    Wielka szkoda bo chciałem tam aplikować a tu lipa. Zastanawiało mnie właśnie to ogłoszenie o pracę dlaczego cały czas jest zamieszczone
    ReviewUserIcon
    JanusZ

    08.02.2019 22:36

    Inne

    Noo tam zgadza się,stałych bywalców nie szukają W pracy ciągła presja-jak nie ma co roboć to musisz się produkować i ciągle uważać co się robi-co się mówi. Praca dla 2-3 osób-jak potrzebują to na krótko-ogłoszenie o pracę wisi od roku może dłużej
    ReviewUserIcon
    Maciek

    06.02.2019 12:20

    Inne

    Odradzam-Nie polecam-szanujcie siè i nie dajcię się wykorzystać oraz omamić bo zostaniecie zdradzeni-(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Alan

    06.02.2019 07:45

    Inne

    Potwierdzam pracowałem tam jakiś czas temu Jak coś zrobisz to ok-jak nie ma co do roboty to źle-presja-stres i manipulacja. Atmosfera specyficzna-nikt niczego Cię nie nauczy-ludzie sami się zwalniają-pomimo że zarobki ok ogłoszenie o pracę na olx i pracuj pl wisi od 2lat-zatrudniają i zwalniają
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    05.02.2019 19:28

    Inne

    Może doczekamy się rozwinięcia tych wpisów? Chyba, że to konkurencja?
    ReviewUserIcon
    Piotr

    06.02.2019 06:35

    Inne

    Sebastianin?
    ReviewUserIcon
    Michał

    05.02.2019 10:09

    Inne

    Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Tola

    05.02.2019 09:10

    Inne

    Omijać szerokim łukiem
    ReviewUserIcon
    Dario

    20.08.2018 18:26

    Inne

    Ja opinię mam nienajlepszą.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    12.04.2018 12:33

    Inne

    @Luidzi, napisałeś w swoim poście, że firma jest bardzo dobra. Dlaczego tak uważasz? Napisałeś odnośnie samej firmy, dlatego zakładam, że Twoja opinia jest od strony klienta. W dalszej części swojego wpisu dajesz zapytanie, czy praca w firmie jest również dobra. Wnioskuję po tym, że masz zamiar aplikować. Zatem, czy już aplikowałeś? Jeśli tak to napisz na forum, czy odbyłeś już rozmowę rekrutacyjną oraz z jakim wynikiem. @Md, napisałeś, że firma pomimo dużej skali boryka się z problemami, w tym nawet finansowymi. Na forum wpisujemy tylko zweryfikowane informacje. Skąd masz takie doniesienia? Na forum dzielimy się tylko sprawdzonymi informacjami pozyskanymi z pewnych źródeł.
    ReviewUserIcon
    Md

    13.04.2018 02:39

    Inne

    Tak współpracowałem z ta firmą wiec moje opinie są sprawdzone i zdanie mam jak najgorsze
    ReviewUserIcon
    seba

    31.07.2018 11:03

    Inne

    Jeżeli podwykonawca jest nierzetelny a Engie należy do wymagających podmiotów to opinie podwykonawcy zawsze będą krytyczne.
    ReviewUserIcon
    Dario

    14.04.2018 23:32

    Inne

    Pracuję w firmie, która noestety współpracowała z ENGIE!
    ReviewUserIcon
    nick

    01.03.2017 19:00

    Inne

    Dawniej Cofely. Brak profesjonalizmu na każdym kroku. Ludzie stamtąd uciekają prędzej czy później. Jeśli ktoś chce się zadekować i nie przeszkadza (usunięte przez administratora) Płacą na czas, niewiele wymagają, chociaż brak szacunku dla pracowników na każdym kroku.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    18.07.2017 10:59

    Inne

    muszę się nie zgodzić z przedmówcą. Może to kwestia ludzi których miałeś nad sobą. W innych "pionach" a miałem do czynienia z niejednym, wszystko raczej hula prawidłowo. Firma bardzo perspektywiczna - to oczywiście moje subiektywne odczucie.

    Zostaw merytoryczną opinię o ENGIE Polska

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.