ENGIE Polska

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ENGIE Polska

Aktualność

Ogłaszamy marzec 2021 miesiącem kobiet w ENGIE!

Dla ENGIE parytet płci od dawna jest nie tylko wyzwaniem, ale przede wszystkim celem. Doskonale wiemy, że firmy, które dbają o zachowanie dobrych proporcji w zatrudnieniu kobiet i mężczyzn, osiągają dużo lepsze wyniki. Chcemy być nie tylko pionierem w transformacji energetycznej, ale także liderem transformacji społecznej!

W okresie 2015-2020 podjęto na świecie w ramach Grupy ENGIE następujące działania w zakresie feminizacji naszej siły roboczej:

28,4% kobiet wśród najlepszych menedżerów w 2019 r.
28% nominacji kobiet na najwyższe stanowiska kierownicze w 2019 r. (W porównaniu z 24% na koniec 2018 r.), Przy założeniu 30% do 2020 r.
36% kobiet z „wysokim potencjałem” wobec 33% w 2018 roku.

Nasze działania w marcu będą nakierowane na promocję i podkreślenie roli kobiet w branży technicznej. Chcemy obalić stereotypy – pokazać, że kobiety świetnie sobie radzą w łączeniu życia zawodowego z życiem prywatnym! Zaplanowaliśmy szereg wydarzeń, o których będziemy informować.
Jan
Kandydat

Pracuje w firmie, która jest supportowana przez Engie. Jestem Technikiem UR i dobrze znam swoją halę i jej zagadnienia. Obok nas buduja się następną magazyny A Engie szuka ludzi. Jeślibym się zdecydował na aplikację do Was to czy jest możliwe szkolenie wdrożeniowe? Jakie też oferują Państwo zarobki dla początkującego Technika Obiektu?

@Jan

Dziękujemy za zapytanie. Po zaproszeniu do współpracy oferujemy kandydatowi wdrożenie stanowiskowe, szkolenie BHP oraz przedstawienie instalacji budynkowych. Jeśli chodzi o poziom zarobków to zachęcamy do kontaktu z naszym rekruterem w sprawie konkretnej oferty pracy. Dane kontaktowe dostępne są na stronie: https://engie-services.pl/#kontakt

Aktualność
Zielona energia jest ważnym elementem działalności ENGIE. W ubiegłym roku nasza grupa dokonała wielu działań w tym obszarze. Dzięki temu zwiększyliśmy nasze źródła odnawialne o 3 GW. Zobaczcie nasz film, w którym pokazujemy TOP 10 wydarzeń dotyczących zielonej energii.

Aktualność
Zapraszamy do współpracy z ENGIE Services. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technik Utrzymania Obiektu w kilku lokalizacjach. Więcej informacji w linku poniżej:

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ENGIE Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Dobre warunki. Zapewnione możliwości rozwoju. Firma oferuje dużą swobodę w działaniu oraz niezbędne narzędzia do pracy.

@Pracownik

Dziękujemy za podzielenie się opinią.

Aktualność
W ubiegłym roku nasza spółka ENGIE Services rozpoczęła zbiórkę punktów Payback za tankowanie służbowych samochodów.

Na  naszym koncie zebraliśmy ponad 100.000 punktów, które przekazaliśmy na rzecz akcji organizowanej przez Polską Akcję Humanitarną - "Pajacyk".

Pajacyk to program, w ramach którego Polska Akcja Humanitarna, od 1998r pomaga niedożywionym dzieciom na terenie Polski. Beneficjentami programu są dzieci i młodzież wymagający wsparcia w zakresie dożywania. Celem Pajacyka jest, by każde dziecko miało zapewniony codzienny, pełnowartościowy posiłek!
#actwithengie #crs #pajacyk

Aktualność
Wszystkiego najlepszego życzy grupa ENGIE w Polsce!

Aktualność
Wesołych Świąt życzą Państwu pracownicy ENGIE w Polsce.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w ENGIE Polska?

@Pytanie

Wynagrodzenie jest wypłacane przez spółkę/spółki ENGIE, w których pracownik jest zatrudniony.

Aktualność
W ENGIE Zielona Energia wdrożyliśmy proces onboardingu. Dla pracowników na okresie próbnym lub na stażu wprowadziliśmy wywiad stay interview. Prezentujemy kolejne opinie z ostatnio przeprowadzonych ankiet:
➡️ Brak konfliktów, duża koleżeńskość, pomoc ze wszystkich stron. Firma bardzo dobrze traktuje pracownika.
➡️ Ciągle trwają szkolenia uzupełniające, co jest świetne.
➡️ Bardzo duży kredyt zaufania do pracowników (czuje się tu dużą swobodę, bez spięcia). Elastyczny czas pracy i opieka nad dziećmi w trakcie lockdownu.
➡️ Wszystko działa bardzo dobrze. Podoba mi się, że są organizowane różne konkursy: dla dzieci, sportowe. Widać zaangażowanie firmy w dbanie o pracownika.
➡️ Zawsze jestem pytany o to, jaki mam pomysł na wykonanie zadanie

#HR #pracownicy #opiniepracownikow #ENGIE

Aktualność
Walka z globalnym ociepleniem jest priorytetem dla grupy ENGIE. Cały czas zwiększamy nasze zielone moce wytwórcze i budujemy nowe źródła energii odnawialnej. Prowadzimy projekty mające na celu dekarbonizację przemysłu, transportu i magazynowania energii odnawialnej. Jak to robimy? Zobaczcie film.

#ActWithEngie

Aktualność
Jesteśmy firmą globalną, ale bardzo ważna jest dla nas działalność w środowisku lokalnym. Włączamy się w wiele tego typu inicjatyw. Od lat nasze spółki ENGIE EC Słupsk i ENGIE EC serwis są sponsorami Międzynarodowego Turnieju Judo. Wspierają także drużynę koszykarską Czarni Słupsk w postaci relacji radiowych z rozgrywek wyjazdowych. W tym roku ze względu na okoliczności COViD-owe (ograniczona liczba kibiców lub rozgrywanie meczów bez publiczności) rozszerzyliśmy umowę i sponsorujemy relacje radiowe ze wszystkich meczów, także tych miejscowych. Poza tym od wielu lat jesteśmy sponsorem konkursu plastycznego skierowanego do dzieci i młodzieży „Witkacy i ja”. Mamy też swój udział w Festiwalu Pianistyki Polskiej, Komeda Jazz Festival , Festiwalu Jesienny Przeciąg Gitarowy czy Festiwalu Niemen NON STOP. Czujemy się częścią lokalnej społeczności.

#ActWithEngie
Ciekawy
Kandydat

Czy prowadzicie Państwo procesy rekrutacyjne w trybie zdalnym?

@Ciekawy

Dziękujemy za pytanie. Tak potwierdzamy, że w większości przypadków prowadzimy rozmowy rekrutacyjne w trybie zdalnym.

Aktualność

Do naszej spółki - ENGIE Technika Instalacyjna poszukujemy chętnych na stanowisko: Brygadzista instalacji sanitarnych.  Dołącz do nas!
Link do ogłoszenia poniżej:

Aktualność
spółka ENGIE Elektromontaż uczestniczyła w programie poprawy warunków pracy: „Zarządzanie bezpieczeństwem pracy, prewencja wypadkowa”. Jego organizatorem jest Państwowa Inspekcja Pracy. Dzięki ukończonemu programowi prewencyjnemu w firmie została przeprowadzona samokontrola zgodnie z ankietą specjalistyczną Państwowej Inspekcji Pracy.

Aktualność
Dziś prezentujemy, co udało się zmienić i osiągnąć w naszej spółce ENGIE Zielona Energia po analizie wyników ankiety zaangażowania pracowników ENGIE&me 2019.

1. Przede wszystkim spółka podjęła stałą współpracę z Politechniką Gliwicką. Dzięki temu na pokładzie firmy znajduje się 10% stażystów, co jest zgodnie ze strategią Grupy ENGIE.

2. Wszyscy pracownicy przeszli szkolenia z zasad, które promuje Grupa, czyli etyka i 3D (dekarbonizacja, decentralizacja, digitalizacja), zero emisji dwutlenku węgla i nauczyli się, jak te wartości przekładać na kontakt z klientem.

3. Przeznaczono dodatkowy budżet na integrację zespołu.

4. Odbyły się wewnętrzne szkolenia na temat dobrych praktyk, które warto stosować organizując swoją pracę oraz dotyczące tego, jak przygotować domowe biuro.

5. Więcej osób wzięło też udział w szkoleniach oferowanych przez Grupę (ENGIE University, U.Learn, GEM, LED, szkolenia z zakresu polityki mobilności NECST / GEM).

Aktualność
ENGIE uczestniczy w Europejskim Miesiącu Cyberbezpieczeństwa.
W czasie cybermonth nasi pracownicy mają dostęp do dedykowanej specjalnie na tę okoliczność platformy e-learningowej! Wspólnie z CYBem, maskotką cyberbezpieczeństwa, odkryjmy najlepsze praktyki, dzięki którym możemy chronić siebie i naszą firmę przed cyberatakami.

Aktualność
Tegoroczna ankieta ENGIE&me wystartuje za kilka dni. Zanim to jednak nastąpi, przedstawiamy kolejne przykłady zmian, jakie zostały wprowadzone w poszczególnych spółkach po ubiegłorocznym badaniu. Pracownicy ENGIE Technika Instalacyjna postawili na szkolenia z komunikacji. Ze względu na pandemię zrealizowano część szkoleń. Dzięki sugestiom pracowników usprawniono działalność działu Nowych Technologii, do którego udało się pozyskać nowych, zaangażowanych pracowników. Wprowadzono także rozmowy exit interview z pracownikami, którzy zdecydowali się na odejście z firmy.

Aktualność
Po ubiegłorocznym badaniu ENGIE&me w naszej spółce ENGIE Złotów także zaszły zmiany.

Dzięki sugestiom pracowników zostały zakupione narzędzia do kotłowni, które pozwalają na bardziej efektywną pracę. Wprowadzony został także „dzień owocowy”, a pracownicy otrzymują codziennie jogurty naturalne.

Aktualność
W ramach strategii, wprowadziliśmy szereg elastycznych rozwiązań dla pracowników– elastyczny czas pracy, pracę zdalną czy możliwość pracy w dowolnym biurze naszych spółek w Polsce. Oferujemy rozwiązania umożliwiające łączenie pracy z opieką nad dzieckiem. W trakcie pandemii uaktualniliśmy nasze rozwiązania cyfrowe, aby umożliwić pracownikom dostęp do zasobów z dowolnego miejsca.
Nasze działania zostały zauważone przez Job House i zostaliśmy zaproszeni do grona firm z elastycznym podejściem do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o ENGIE Polska - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ENGIE Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ENGIE Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENGIE Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ENGIE Polska