ENGIE Polska

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ENGIE Polska

Boski

Ja pracuję w Engie od 8 lat i mam zgoła odmienne zdanie o tej firmie. Zaczynałem pracować jako technik po czym otrzymałem awans po dwóch latach pracy. Uważam, że poniższe komentarze są od osób, które nie do końca same były fair. Co do kwestii wynagrodzenia, to ktoś zaakceptował takie warunki podpisując Umowę. Wynagrodzenie jest na poziomie rynkowym, a wiem co mówię bo pracowałem w kliku firmach z branży FM. Tyle z mojej strony.

Grzesiek
@Boski

To tyle osób nie było fair? Co znaczy nie być fair w tej firmie?

obserwator

dobry pracownik to zawsze jest potrzebny ....

obserwator

po poziomie wypowiedzi to raczej jeden człowiek hejty pisze

@obserwator

Nie sądzę

Maciek

Hahaha dokładnie,albo asysty serwisowe i patrzysz komuś na ręce i nie masz pojęcia co robi-śmiech na sali. Tak to jest jak "rolnicy" zarządzają firmą-zero ładu i składu. Z tej firmy nie "wyniosłem niczego" poza kawą czy herbatą... ????

Sebastian

Nie jestem pracownikiem engie lecz pracuje w budynku gdzie engie sprawuje "obsługe techniczną" Nie wiem kogo oni zatrudniają,ale to co prezentują sobą ci pracownicy,to sam margines po prostu i kryminał. Usterki te same od miesięcy i fachowcy nie mogą sobie z nimi poradzić,noo ale fajeczka co 5min. I proszę więcej kultury starszy panie,bo klniesz jak szewc

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ENGIE Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Zwinny

Umowy przeważnie na 3miesiace próbna ale zdarzało sie że dawali zleceniówki-ale moim zdaniem nie warto sie wiązać z tą firmą. Moge z czystym sumieniem potwierdzić co zawarte jest w komentarzach poniżej

Kazimierz

Skoro pracowałeś w firmie to, czy możesz napisać jakie umowy są proponowane nowym pracownikom? Od razu dostaje się na czas określony, czy na początku umowa zlecenie?

Monika Piaseczna

Witam. Czy w engie przymykają oko na zaświadczenia o niekaralności? Zapytałam bo mąż szuka pracy ale niestety widnieje w rejestrze ekrk(miał konflikty z prawem) ale coś słyszałam i tutaj wyczytałam że to nie problem. Mąż jest zdolny i 15 lat w elektryce-ma pojęcie. Mieszkamy w Łodzi

Kazimierz
@Monika Piaseczna

Podłączam się do pytania, tylko dodatkowo chciałbym wiedzieć, czy trzeba w ogóle spełniać jakieś określone wymagania, aby móc zostać pracownikiem firmy ENGIE Services? Mam nadzieję, że ktoś odpowie.

Benek

Jak wygląda sprawa zatrudnienia i zarobków?

Jan

Najsłabsza tego typu firma sprawująca obsługę techniczną w jakiej pracowałem-słaba kasa i ludzie z łapanki

Dorota

Dlaczego obsługa techniczna w naszym banku jest na tak marnym poziomie. Niby nowy budynek a to pourywane klamki,a to drzwi sie nie domykają itd.itd Pracownicy z engie nic z tym nie robią co chwila widze ich na papierosie. Chyba są sprawy Ważne i ważniejsze???

Jak szefostwo w ENGIE Services Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Expert

Jakie kierownoctwo??? Ja pracowałem w engie 6miesięcy i tam "kierownika nie było" tam rządził dziadek z wnuczkiem-Andrzej z Adasiem-patolusy. Kierownik był ale pod ich wpływem. Nie polecam pracy w tej firmie,chociaż z tego co mi wiadomo engie już tam nie figuruje jako obsługa techniczna

Marzena

Fachowcy w naszym banku tacy że po sto razy poprawiają kasetony,albo wyciek z klimatyzacji z w tym samym miejscu-pogratulować! Starszy panie proszę zachowywać się ciszej i nie przeklinać

Olga
@Marzena

Dziękuję za wpis. Rozumiem, że pracujesz w ENGIE Services Sp. z o.o., tak? Jeśli tak, to z chęcią poznam Twoje zdanie na temat tej pracy. Jeśli możesz, powiedz coś o warunkach zatrudnienia, będę wdzięczna za wszystkie szczegóły.

Marzena
@Olga

Ja nie pracuje w Engie ale w mbanku,a Engie jest firmą zewnętzną która sprawuje nadzór techniczny-niestety

Kick
@Marzena

W mbanku zdaje się, że Sodexo sprawuje obsługę techniczną, a nie Engie

Kumpel pracował,długo nie wytrzymał-Nie poleca

www

pozdrawiam panią Pussy cat

poszukujący pracy

Witam. Warto podjąć pracę? szukam czegoś i zaproponowano mi tu stanowisko technika .Ale jak widzę po wpisach to chyba dam sobie spokój z tą ofertą. Bo jak widzę to pracownicy się zwalniają.A ja szukam stałej pracy.

pracujący w Engie LDZ GH

Kolego, pracuję tam od roku i żadnych jak to ująłeś w piosence Mannam " falowanie i spadanie" spraw nie było, od roku mamy zgrany zespół i nikogo nowego ani starego pracownika nie zwolniono chyba, że odszedł sam. Napisz do kogo pijesz w budynku LDZ Green Horizon?

Olga
@pracujący w Engie LDZ GH

Skoro pracujesz już rok w ENGIE Services to może zechcesz napisać parę słów więcej o tym pracodawcy. Skoro nie zgadzasz się z tym, że ludzie tu odchodzą i przychodzą to czy możesz powiedzieć jak firma traktuje nowych pracowników pragnących podjąć się pracy w tym miejscu?

Bolek

Super Firma.Po 6 latach pracy 1900 netto.

Maciek

(usunięte przez administratora)ODRADZAM-Nie pokecam

Łukasz

Byłem jakiś czas temu na rozmowie kwalifikacyjnej. Rozmowa trwała ok.5min i odniosłem wrażenie,że nie jest szczero. Jakiś (usunięte przez administratora)stosował dziwne metody rozmowy i to wydało mi się bardzo podejrzane przez telefon jakieś bajki opowiadał...nie podjąłem pracy w tej firmie i podzielam poprzednie opinie byłych pracowników

Stary elekteyk

Pracowałem-uciekłem-(usunięte przez administratora)

Renata Finanse

Kilka dni temu na rogu ulic kilińskiego/poznańskiej w ldz widziałam dwóch usmarkanych żuli w granatowych polówkach z logo Engie o co tu chodzi? Czy ktoś taki tam pracuje? I to ma być profesjonalna obsługa techniczna naszego banku???

Zostaw merytoryczną opinię o ENGIE Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w ENGIE Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ENGIE Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENGIE Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ENGIE Polska