ENGIE Polska

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ENGIE Polska

Terenia

Dzięki uprzejmości przedstawicieli spółek z Grupy ENGIE we współpracy z panią Magdaleną Jaromińską, Specjalistą ds. komunikacji i integracji, ENGIE Services Sp. z o.o. w dobie nauczania zdalnego udało się przeprowadzić on-line cykl 9 niecodziennych szkoleń - interaktywnych webinariów dla uczniów Zgierskiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zgierzu kształcących się w następujących kierunkach: technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, technik elektromobilności, technik elektryk. To były bardzo udane lekcje wprowadzające uczniów w zawodową przyszłość. Wszystkich ujęła życzliwość, serdeczność i olbrzymi profesjonalizm prezenterów z firmy ENGIE, którzy poświęcili uczniom mnóstwo czasu, ale jak zgodnie twierdzili, nie wyczerpali swoich tematów, więc zapraszają po wakacjach uczniów ponownie na zajęcia tym razem także praktyczne. Po każdym spotkaniu i w jego trakcie uczniowie dyskutowali i zadawali mnóstwo pytań, na które otrzymywali wyczerpujące odpowiedzi. Z każdym wykładowcom prowadzącym szkolenie uczniowie mają bezpośredni kontakt e-mailowy, czatowy, a również możliwe będą dla nich zajęcia praktyczne w terenie. Zakres tematyczny szkoleń był bardzo różnorodny: od "Sposobów na oszczędzanie energii elektrycznej i cieplnej w życiu codziennym" przez "Rynek energii i aspekty komercyjne", "Inteligentne budynki", "Montaż instalacji fotowoltaicznych", "Automatyka w nowoczesnych budynkach" po "Budowę i funkcjonowanie szafy sterowniczej”. Wielka różnorodność tematów prezentacji przedstawionych przez ENGIE pozwoliła uczniom zapamiętać na bardzo długo nowe zwroty i pojęcia techniczne. Mam nadzieję, że dzięki spotkaniom z ENGIE nasi uczniowie lepiej zrozumieją zagadnienia współczesnej energetyki, automatyki i telekomuniakcji. Jako nauczyciel w ZZSP w Zgierzu bardzo wysoko oceniam sposób prezentacji bardzo trudnych informacji technicznych, profesjonalizm w doborze treści, materiałów i języka do poziomu słuchaczy, Nie od dzisiaj wiadomo, że łączenie wiedzy z praktyką przynosi najlepsze efekty w zdobywaniu wykształcenia, a zadziałanie podczas prezentacji na zmysły słuchu i wzroku słuchaczy (i "dotyku" - unikatowe zdjęcia z instalacji praktycznych), to nie lada sztuka. Gratuluję wykładowcom! Dziękuję za współpracę! Życzę wszystkiego najlepszego! pozdrawiam serdecznie nauczycielka z ZZSP w Zgierzu

@Terenia

Bardzo dziękujemy za tak pozytywny komentarz. Cieszymy się, że projekt, który zaproponowaliśmy szkole spotkał się z tak dużym zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem ze strony uczniów i nauczycieli. Bardzo chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Mamy nadzieję, że część uczniów będzie w przyszłości pracownikami ENGIE! I zapraszamy inne szkoły do kontaktu i współpracy z nami.

Pracownik ENGIE

Polecam pracę w ENGIE! To zgrany zespół sympatycznych ludzi. Jeśli cenisz sobie pracę zespołową, ciekawe projekty, możliwość rozwoju i pracę w międzynarodowym środowisku to dołącz do nas!

Aktualność
Aktywne lato, dbanie o formę i do tego sportowa rywalizacja?Można to połączyć, dlatego ogłosiliśmy konkurs wakacyjny: Letni Sportowiec ENGIE. Zaprosiliśmy do udziału pracowników wszystkich naszych spółek. Liczy się każda aktywność fizyczna, np. jazda na rowerze, na rolkach, nordic walking czy pływanie.
Na koniec wakacji wybierzemy 3 pracowników, którzy w okresie wakacyjnym spalą największą liczbę kalorii.

Pracodawca

W ENGIE zawsze zapraszamy do otwartego dialogu i do bezpośredniego kontaktu w przypadku posiadania informacji rzetelnych i prawdziwych mających wpływ na prawidłowe funkcjonowanie firmy. Każdy przypadek jakichkolwiek naruszeń lub nieprawidłowości analizujemy. Opublikowany anonimowy komunikat, nie pozwala nam odnieść się do sprawy w sposób konstruktywny. Przypominamy, że w firmie powołaliśmy Oficera ds. Etycznych p. Adama Kraszewskiego. Wszelkie zgłoszenia naruszające nasze polityki wewnętrzne powinny być do niego zgłaszane na adres email: adam.kraszewski@engie.com

Zgadzam się ze wszystkim w 100%. Omijać tą firmę szerokim łukiem.Pracowałem tam.

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ENGIE Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Aktualność
Witamy wszystkich  użytkowników serwisu GoWork.pl. Popularność serwisu i liczne dodawane opinie skłoniła nas do dołączenia do portalu. Chcemy Państwu ułatwić kontakt z nami, będziemy odpowiadać na wszystkie pojawiające się pytania i wątpliwości. Będziemy również publikować wszelkie informacje o tym co dzieje się w naszej Grupie ENGIE. A dzieje się naprawdę dużo!

Tym, którzy już z nami pracują – dziękujemy! A tych którzy chcą do nas dołączyć – zapraszamy do kontaktu. Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie w zakładce kontaktowej.

Największym naszym potencjałem są pracownicy, dlatego chcemy, aby wszyscy czuli się u nas dobrze. Wszelkie komentarze są dla nas bardzo cenne – dzięki nim będziemy mogli dalej się zmieniać. Pamiętajcie – słuchamy Was!

wynagrodzenia

Jaki jest poziom wynagrodzenia dla stanowiska Gospodarz Hali – Pracownik Gospodarczy? Dzięki i pozdrawiam

Monika
@wynagrodzenia

Też jestem zainteresowana informacją o zarobkach na stanowisku Gospodarza Hali w ENGIE. Oby ktoś odpisał. A wysyłałeś już CV? Jeśli tak, to czy dostałeś jakąś odpowiedź?

@wynagrodzenia

Zapraszamy do kontaktu z naszym rekruterem, który udzieli odpowiedzi dotyczących naszych aktualnych ofert pracy: https://engie-services.pl/#kariera

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie ENGIE Services Sp. z o.o.? Na Nuzle.pl widziałem 14 stycznia kilka ogłoszeń.

@Pytanie

Poszczególne etapy rekrutacji opisujemy w naszej zakładce dot. kariery: https://engie-services.pl/#etapy-rekrutacji

Zwykły pracownik

To co tu widzę to jakaś obrzydliwa próba trollowania - albo ktoś robi sobie głupie żarty z obsługi mbanku albo jakiś niespełniony i nieszczęśliwy wyrzucony pracownik engie z tego banku wypisuje te bździny. Serio, zaprzestańcie tych idiotyzmów - ani to śmieszne, ani prawdziwe.

Hej, czy w firmie ENGIE Services Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Pracodawca/Dział Kadr ENGIE
@Pytanie

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy na stronie www: https://engie-services.pl/#kariera lub prosimy o kontakt z naszym rekruterem, który może opowiedzieć o szczegółach naszej oferty.

Agnieszka Kancelaria

Całe to engie services to jakiś dramat-zatrudnia samych paproków-Technicy nie mają pojęcia o podstawowych naprawach. Latają po banku i po kilka razy poprawiają proste usterki. (usunięte przez administratora).Może czas zatrudnić fachowców? Ile można zgłaszać tą samą usterkę że kasetony spadają nam na głowy-naprawdę kiedyś komuś stanie się krzywda i ciekwe kto za to odpowie. Zróbcie jakiś porządek i zatrudnijcie fachowców- Miła z kancelarii

Felek
@Agnieszka Kancelaria

Jaki inwestor taki budynek - a u was inwestorem kto był ( dla tych co nie zrozumieli , kto wyłożył kasę na wybudowanie waszego budynku, kto dokonywał odbioru od wykonawcy budynku ) :) :)

Nikola
@Agnieszka Kancelaria

Pani Agnieszko rozumiem ze wiedzę jaka posiadasz w temacie obsługi obiektów biurowych jest na tyle wysoka ze możesz wydawać opinie na temat pracowników. Nie każda usterka na pierwszy rzut oka np. z Pani perspektywy jest prosta do usunięcia, jest wiele czynników o których może Pani nie wiedzieć. Nie chcę tłumaczyć pracowników tej firmy ale trzeba mieć szersze spojrzenie na problem.

Agnieszka
@Felek

M Bank Łódź wybudowany przez Erbud podobno

Jolo

Sławek, możesz podać konkretne dane obiektu?

Obecny pracownik GH

@Sławek, o jakim mobbingu piszesz jeśli chodzi o GH, bo pracuje to 1,5 roku i się z tym nie spotkałem

Piotr

Pracuję w Engie i ostatnie, co mógłbym zarzucić, to mobbing. Czy na pewno pracowałeś w Engie? Jeśli tak, to w mojej opinii problem jest po Twojej stronie. W firmie funkcjonują mechanizmy do zgłaszania tego typu zdarzeń i nie wierzę, żeby nie potraktowano tego typu zgłoszeń poważnie.

Karol

Napisałeś że przepracowałeś z trzech miesięcy tylko jeden i oceniłeś przez jeden miesiąc dwa obiekty MBank Łódź oraz Horizon. Z tego co ja wiem na " Horizonie" od 2 lat nie było człowieka zatrudnionego okres jednego miesiąca lub krócej. Więc nie wydaje mi się abyś pisał prawdę na temat tych obiektów.

Filip

Jesteś pracownikiem że się wypowiadasz?

Piotr

Nie spotkałem nietrzeźwego technika na tym obiekcie. Nie ma też nadmiernej rotacji- jakby wynikało z Twojej wypowiedzi. Nie obserwuję braku szacunku. Engie to dobry pracodawca, nie ma firmy bez wad, ale strzelasz niecelnie :( .

Filip

Jestem pracownikiem tej firmy i to co opisałeś nigdy nie miło miejsca na tych obiektach które znam. Jeśli zdarzyła się kradzież to na miejscu pracodawcy pozbył bym się takiego pracownika na dwa sposoby. 1. Dyscyplinarka - co możne się wiązać ze zgłoszeniem kradzieży na policję i konsekracjami prawnymi ( wiem ze pracodawca unika takiego rozwiązania ) 2. Rozmowa z pracownikiem i rezygnacja pracownika z pracy ( rozważanie umowy z winy pracownika, aby nie utrudniać pracownikowi przyszłego zatrudnienia gdzie indziej.) I tu moje pytanie, czy odszedłeś z pracy ??

Filip

Skoro nie podjąłeś pracy to na jakiej podstawie mówisz że się komentarze potwierdzają?

Piotr

pracuję w Engie. Nic takiego złego się nie dzieje. Pracownicy są szanowani, pensje wypłacane w terminie, socjal na poziomie. Pracujesz- jesteś doceniany- zarabiasz. Normalna firma.

Mały wariat

3994 zł netto to moja wypłata za styczeń jako Technik Obiektu w jednym z budynków w ldz. Ile się zarabia w engie? 2800???(usunięte przez administratora)

Maciek

Witam. Czy ktoś ma informacje na temat obiektu przy Banacha2c(UW)

Malarz

Wszystkie te negatywne opinie się potwierdzają dzisiaj zostałem potraktowany jak wielu tutaj. Odnośnie warunków pracy, marnego wynagrodzenia oraz traktowania Potwierdzam-szkoda strzępić języm

Jolo
@Malarz

Malarz, możesz podać konkretne dane obiektu? Hejt bez szczegółowych danych nie należy do opinii.

Złota Rączka

Hahaha w engie nie ma układów i rodzinnych klanów szybki przykład, mBank łódź: Dziadek+wnuczek+konkubent=rodzinna (usunięte przez administratora) która nikogo nie szczędzi

Zdolny

Too sebastian tu się udziela? Hahaha Mnie ten człowiek (usunięte przez administratora) jest nie szczery zresztą taka polityka firmy to co się dziwić. Zostałem (usunięte przez administratora) już na początku swojej pracy tam, tylko dowiedziałem się o wszystkim na końcu. Później zdarzały się często rozgrywki za plecami, nie szczerość, uszczypliwe dowcipy, złośliwość. I pamiętam jak dziś słowa gościa z serwisu zewnętrznego jak mu powiedziałem że mają mi przedłużyć umowe: "ja bym uważał bo dziadek z wnuczkiem już tylu techników przerobili że nie zlicze" później stało się to faktem i mnie przerobili a nie szczery sebastian mnie (usunięte przez administratora) twierdząc że umowę przedłużymy a wiedział że nie. I jeszcze teksty typu:wiesz że ja jestem szczery (usunięte przez administratora)

W temacie

Przeczytałem już chyba wszystkie wpisy i trochę mnie zmobilizowały do tego dementi.Pracuję w ENGIE już kilka lat. Podstawa to szacunek do pracownika i nigdy nie byłem poniżany,a pracowałem już w kilku firmach z tej branży i różnie z tym bywało.Zauważyłem też tendencję do pojawiania się chętnych do pracy w tej firmie,ale bez specjalnych kwalifikacji o wygórowanych oczekiwaniach płacowych i bardzo roszczeniowych oczekiwaniach.To nie tędy droga.Najpierw trzeba pracować i pokazać że jest się wartym późniejszego docenienia w formie podwyżek i premii.Z mojej perspektywy mogę napisać pozytywnie o firmie bo jeśli ktoś chce pracować i sumiennie podchodzi do pracy to zostanie to zauważone.Przeszedłem do tej firmy od innego pracodawcy i nie żałuję.Nie potwierdzam opinii negatywnych.Czasem mogą (jak wszędzie) zdarzyć się ,,czarne owce", ale generalnie firma dba o uczciwych pracowników i nie zauważyłem wokół mnie praktyk zwalniania osób które rzetelnie pracują.Co do różnych skarg z banku itp dziwi mnie że są one tutaj zamieszczane,a nie zgłaszane do osób odpowiedzialnych ze strony Engie. Brakuje odwagi? Czy nie byłoby w ten sposób prościej? Dziwne wpisy. Z tego wnioskuję że pisze to jedna lub kilka osób które wrzawą chcą stworzyć negatywny wizerunek tego pracodawcy.Łatwo się pisze anonimowo takie negatywne opinie .W tej firmie nie utrzymają się ludzie którzy lekceważą przestrzeganie regulaminu,oraz BHP itp.Wypisywanie tutaj takich historyjek o pijaństwie wzbudza niesmak.Nie zetknąłem się z takimi praktykami.Z mojej perspektywy mogę polecić firmę Engie Services i mimo wielu zachęt od innych pracodawców by zatrudnić się u nich to nie zamierzam odchodzić.Nowy pracodawca może oczekiwać za taki awans finansowy 10-20%, wyrzeczenia się życia rodzinnego i całkowitego poświęcenia dla pracy.Tu mi nie po drodze.Pracuję dla rodziny i dla niej zarabiam.Ponoć wszędzie lepiej gdzie nas nie ma.Technicy którzy chcą pracować rzetelnie to raczej będą zadowoleni.To dobry pracodawca. Mają znakomity pakiet medyczny i ubezpieczeniowy.I teraz coś dla hejterów i sceptyków, którzy chętnie mi przypną łatkę ,,łubu dubu" itp.Nie jestem niczyim znajomym,nie muszę się ,,podlizywać" ,ani nadskakiwać komukolwiek i nie będę też miał żadnych pochwał za ten wpis od moich zwierzchników, a nawet na to nie liczę.Zmotywowały mnie te absurdalne,negatywne wpisy o Engie Services.Zatrudniono mnie w tej firmie bo poszukiwali pracownika i złożyłem swoje CV. Rozmowa kwalifikacyjna ze mną była uczciwa i na dobrym,profesjonalnym poziomie.Moja praca została oceniona i po okresie próbnym dostałem zatrudnienie na czas nieokreślony.Może się powtórzę.Nie mam znajomości i układów jak tu niektórzy napisali ,że są takie praktyki.To jest firma z ludzką twarzą.Jak chce się podwyżkę to trzeba udowodnić swoją pracą że się na nią zasługuje.Ja nie mam powodów do narzekania na podwyżki i premie. Bardzo ciężko na nie pracowałem. Sztuka polega na tym,że trzeba pokazać swoją pracowitość, a potem powiedzieć przełożonemu o podwyżkach.Ta praca nie jest łatwa i lekka, ale nie zostałem nigdy zostawiony sam z problemem,gdy naprawdę potrzebowałem pomocy moich zwierzchników.Rzadko potrzebuję tej pomocy, ale nie zawiodłem się.I jest jeszcze jedno.W tej firmie dają premie kwartalne i roczne. Ale na to trzeba też sobie zapracować.Mam też jeszcze spostrzeżenie odnośnie negatywnych opinii.W mojej pracy zawodowej stykałem się i poznaję czasem ludzi którzy nawet jak mają dobrą pracę to i tak będą narzekać..Generalnie w pracy unikam takich ,,cichych strumyczków" i dzięki temu nie rozmyślam o takich bzdurach,a jeśli nawet na takich ludzi trafię pozostawiam ich im samym by się kisili w swoim towarzystwie wzajemnej adoracji.Najważniejsze nie słuchać plotek,nie tworzyć plotek i robić swoją robotę.Szanować współpracowników i oczekiwać szacunku.Powtórzę jeszcze raz.Jak chcesz pracować i jesteś uczciwy w pracy to możesz się u tego pracodawcy odnaleźć.Znam przykłady awansów dla dobrych techników.Wiem co piszę,bo tu jest dobra atmosfera,ale kształtować mogą ją tylko ludzie i od ich nastawienia zależy,czy będzie im dobrze u tego pracodawcy.Tu nie zagrzeją długo miejsca ludzie którym nie chce się pracować.Jak wszędzie to i tu zwalniają się pracownicy bo podkupi ich inny pracodawca,bądź odchodzą z jakichś im znanych powodów osobistych.Tylko dlaczego część z nich wraca do tego pracodawcy?A znam takie przykłady.Dla podsumowania.Rozbawiły mnie wpisy o pracy przy BMS. Jaki tu rozwój?Co się stanie gdy ten kontrakt się urwie?To są dla mnie śmieszne ,,sukcesy-BeeMeSy" na krótką metę.Technik powinien mieć pojęcie o swojej pracy i umieć się posługiwać podstawowymi narzędziami. Komputery to już nawet dzieci umieją obsługiwać, a coraz mniej ludzi zna na przykład narzędzia ślusarskie, czy hydrauliczne,nie wspominając o praktycznej umiejętności ich używania.Pozdrawiam tych co dotrwali do końca tego wpisu. p.s.:Na kolejne wpisy pod moją opinią nie będę odpowiadał.Napisałem co uważałem i szkoda mi czasu na ewentualny hejt .

Nikt ważny

Przeczytałem i odniosłem wrażenie że częste są wpisy tej samej osoby. Po charakterze wpisów da się to wyczuć. Autor nie może się powstrzymać by nie zaznaczyć między innymi myślami które tu wyraża że pracował 2 tygodnie.

Zostaw merytoryczną opinię o ENGIE Polska - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ENGIE Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ENGIE Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENGIE Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie ENGIE Polska?

Liczba opinii klientów firmy ENGIE Polska, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ENGIE Polska
Przejdź do nowych opinii