ENGIE Polska

Opinie o ENGIE Polska

Stary elekteyk

Pracowałem-uciekłem-(usunięte przez administratora)

Renata Finanse

Kilka dni temu na rogu ulic kilińskiego/poznańskiej w ldz widziałam dwóch usmarkanych żuli w granatowych polówkach z logo Engie o co tu chodzi? Czy ktoś taki tam pracuje? I to ma być profesjonalna obsługa techniczna naszego banku???

Praktykant

Pracowałem krótko,nie wytrzymałem tego systemu jaki tam panuje. Niby jest nas 3-4 techników ale jestes zdany na siebie. Nikt niczego Cię tam nie nauczy,nikt Ci nic nie pokaże,i jeszcze Cię w błąd wprowadzi,żebyś nie stał się lepszym w razie odrzutu. Taki system panuje na mbanku gdzie takie metody stosuje "dziadek" i jego wnuczek wraz z konkubentem-rodzinna śmietanka która nie da sobie zrobić krzywdy-tyle że troche złodziejska patologia. Kierownik nie lepszy-nie ma swojego zdania i tak snuje się między nimi a (usunięte przez administratora) Jeżeli szukasz pracy na miesiąc czy dwa to improwizuj i na l4

Elektrryk mr

Firma niestety stosuje mobbing-przynajmniej na obiektach w łodzi

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ENGIE Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leniwy

Mi tam praca odpowiada. Mam 3tyś na ręke,troche pościemniam później już nic nie robię. Trzeba improwizować. Złota robota.

Złota Rączka

Czy "technicy" na mbanku w Łodzi kradną jeszcze środki czystości oraz kawe,herbate i cukier? Ten proceder trwał w najlepsze przez ostatnie pół roku kiedy tam pracowałem.(usunięte przez administratora) ja bym przeanalizował zapis z kamer ponieważ pracownicy engie okradają mbank

Mariusz

Robiłem w engie pare miesięcy i żałuje że tak długo. Specyficzne towarzystwo ala fachowców,którzy chlają i partaczą robote nie zapominając o kierowniku i pm z warszawy którzy stosują (usunięte przez administratora)-generalnie nie polecam

tomek
@Mariusz

Tak kiepsko tam jest? Czyli raczej nie warto próbować się tam zatrudniać. Myslałem o tym ale jak tu czytam to chyba szukają kolejnych pracowników na miejsce tych co uciekli.Można otrzymac jakieś informację co jest powodem że niby jest tak źle.

Technik ldz

Jestem szczęśliwy-Nie pracuje już w engie

poszukujący pracy
@Technik ldz

Witam. Mam propozycję pracy z tej firmy jako technik.Nie jestem przekonany a po przeczytaniu opini na temat tej firmy to chyba zrezygnuje.Ale chciał bym się dowiedzieć czy rzeczywiście jest tak jak piszą.Bo jak widze dużo to ludzi z działu technicznego się pozwalniało.Więc coś w tym jest.Dziękuję z góry za ewentualną odpowiedź i będę wdzięczny. Pozdrawiam.

Kierowniku sebastianie,skąd tutaj tyle agresywnych i negatywnych wypowiedzi? Czy na mbanku jest jeszcze gorzej niż było jak się zwalniałem? Już wtedy nie wróżyło to niczym dobraym ale jeżeli to prawda co ludzie tu piszą to tylko mogę współczuć.

Okradziony

Mi raz zgineła kasa,akurat zostawiłem kurtke na krześle poza zasięgiem kamery trudno kogoś podejrzewać jak całe towarzystwo techników z kryminalną przeszłością-100zł poszło

Justyna

Przepraszam Bardzo. Ile razy można uspokajać i zwracać uwagę starszemu panu co przychodzi po 10razy do tej samej usterki? Tylko klnie i krzyczy... Pani Doroto to jest Bank!!!

Piotrek

Przykre jest to że istnieją takie firmy jeszcze. Ja pracuje na ochronie w mbanku i jak patrze nie raz co tu sie dzieje to serce krwawi. To jest nie do opisania co wyprawia dział techniczny!!!(usunięte przez administratora) Po prostu poezja i najlepsze jest to że za przyzwoleniem kierownika i pana (usunięte przez administratora) z warszawy.

Były technik ldz bank

Uff jak dobrze że stamtąd uciekłem,nic dobrego to nie wróżyło-(usunięte przez administratora)ale jak sie nie ma pojęcia o zarządzaniu i fachowej robocie to tak jest

Renata

Niestety to prawda,przychodzą coś naprawić,słabo sobie radzą to jeszcze śmierdzi wódą i mają niewyparzony język-szczególnie jeden starszy pan-klnie jak szewc a to jest bank-tu się pracuje

Xxxxxx

Taaa pracują na banku w ldz-robią co chcą i decydują o pewnych sprawach-kierownik ma mało do gadania hahahahha-ciesze sie że już tam nie pracuje-ulga na maxa

Szczery

Odradzam!!! Największemu wrogowi bym nie polecił!!! Tylko kasa w miare ok,ale co z tego szkoda zdrowia-szczególnie psychicznego...(usunięte przez administratora)

Magda

Potwierdzam Janusz,potwierdzam!!! (usunięte przez administratora)

Łukasz M

Czy ta praca jest naprawdę tak odrażająca? Nie ma żadnych plusów? Nic pozytywnego? Chciałem aplikować na Technika,czy są jakieś przyjęcia? Gdzie najlepiej złożyć cv?

Znajomy pracował jakiś czas temu i sam się zwolnił... Kasa na łódzkie warunki super a rąk do pracy brak! O co kaman???

Rafał Z

Wielka szkoda bo chciałem tam aplikować a tu lipa. Zastanawiało mnie właśnie to ogłoszenie o pracę dlaczego cały czas jest zamieszczone

Zostaw merytoryczną opinię o ENGIE Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w ENGIE Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ENGIE Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENGIE Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ENGIE Polska