ENGIE Polska

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ENGIE Polska

Tolo

Ja powiem tak. Na początku pracy w engie(mBank łódź) doznałem dość ciekawego zaskoczenia,otóż na mój widok gość z serwisu zewnętrznego Unimax, na mój widok jako nowej osoby skwitował jednym zdaniem:"noo nie znowu nowy technik..." także o rotacji w tym kieracie nie muszę chyba więcej pisać Pozdrawiam kierownika "dziadzię"

Maciej

Otóż Panie i Panowie , po dwóch latach pracy ( 2017-luty 2019) w ENGIE w Gdańsku w charakterze technika obiektu , zaznaczam że na samozatrudnieniu , pragnę również dodać swoją opinie o tej Firmie. Będzie krótko. Kontakt z menadżerem obiektu - dobry/bdb - Warszawa Kontakt z Kierownikiem obiektu - bdb - Gdańsk Płaca - trzeba się natrudzić by wynegocjować dobrą stawkę ale jeśli Administrator obiektu jest zadowolony z bezpośredniej obsługi - nie ma z tym problemu Terminowość wpłat miesięcznych na fakturę - po ustaleniach zawsze 10 była kasa na koncie Podejście do pracownika jako firma kompleksowo bdb tzn. pracownikowi na samozatrudnieniu przysługiwały wszelkie prawa jak na umowę o pracę WIELKI PLUS za : _ umowa o współpracy - premie uznaniowe _ premia roczna _paczki świąteczne Z perspektywy czasu i pracy w innej dużej korporacji szczerze polecam.

Jarek

A wydawałoby się, że to taka porządna firma... Nieco wiem na jej temat bo mam znajomego z ochrony w budynku gdzie engie świadczy swoje usługi i dużo wątków niestety potwierdza.

Jestem w firmie od dłuższego czasu i widzę, że większosć opinii piszę jedna pretensjonalna osoba :) Poziom wiedzy odnośnie kultury w organizacji ma na miernym poziomie .

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ENGIE Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Pracodawca / Dział Kadr ENGIE

ENGIE Services jest stabilną, międzynarodową firmą istniejąca na polskim rynku od ponad 22 lat. W swoich szeregach mamy znakomitych, cenionych na rynku pracy fachowców. Młodsi pracownicy rozwijają umiejętności pod okiem doświadczonych kolegów często z ponad 15 letnim stażem w naszej firmie. Liczne awanse wewnętrzne są dowodem, że rozwój firmy opieramy na rozwoju naszych pracowników. Każdemu pracownikowi zapewniamy stabilną umowę o pracę z rynkowym wynagrodzeniem, opiekę medyczną, możliwość korzystania z pakietów multisport i naukę języka obcego. Zasłużeni pracownicy mogą liczyć na premie i nagrody uznaniowe. ENGIE Services promuje etyczne zasady otwartość, uczciwość i życzliwy stosunek do drugiego człowieka. Wszyscy pracownicy od wielu lat mogą korzystać z anonimowego systemu do zgłaszania wszelkich zachowań godzących w dobro jednostki, czy też naruszających zasady bezpiecznej pracy. Każde zgłoszenie analizuje Dział Compliance i podejmowane są stosowne kroki. Możliwość przekazania opinii na portalu GoWork jest dla nas cennym źródłem informacji i pojawiające się na portalu informacje o nieprawidłowościach zostały zweryfikowane. Rażących zachowań, które tłumaczyłyby niektóre opinie - nie odnotowano, nie było też wśród naszych pracowników zgłoszeń o mobbing. Jednocześnie jako Spółka chcemy podkreślić, iż pojawiające się oszczerstwa, obraźliwe słowa skierowane pod adresem naszych pracowników, naruszające ich dobro osobiste, zostały zgłoszone do moderatora, z prośbą o ich usunięcie. Personalne ataki na naszych pracowników nie mogą być akceptowane. Dziękujemy za merytoryczne opinie i za zwrócenie uwagi na rozwijanie umiejętności rozwiązywania problemów, kultury wypowiedzi i życzliwości wśród naszych pracowników nie tylko w czasie zatrudnienia. Zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę internetową. Pozdrawiam

Urszula S.

Witam, Fajna, otwarta i nastawiona na rozwój Firma. Elastyczne podejście i przede wszystkim szacunek do każdego pracownika. Pracują tam ludzie z dużą wiedzą i pozytywnym nastawieniem. Mam już doświadczenie i porównanie z pracy w kilku korporacjach, dlatego z pełnym przekonaniem mogę polecić Firmę Engie tym którym zależy na stabilnej pracy i przyjaznym otoczeniu.

Były

Pracowałem w engie pare miesięcy. Zmarnowałem czas. Teraz prscuje w innej firmie ale też jako technik obiektu. Mam mniejszy zakres obowiązków i zarabiam o 800zł-1000zł więcej niż tam. Tu każdy wie co ma robić,nie panuje tu chaos i hydraulik to hydraulik-elektryk to elektryk zr to zr. Nikt nie robi niczego poza swoim zakresem. Nie ma tu mobbingu. Bms tutaj to prawdziwe "serce" budynku nie jak tam tylko podgląd wizualizacji. Tu można dosłownie wszystkim sterować zdalnie. W engie na bmsie ¾ rzeczy nie można było zmieniać. Teraz mam spokojną prace-nie latam jak poyeeb tylko zarzàdzam i rozdzielam zgłoszeniami. Tu nie ma jak w engie że jak czegoś nie wiesz to Ci nikt nie powie,nie wytłumaczy a jeszcze wprowadzi w błąd jak to bywało. Nie ma tu "sprawdzianów" umiejętności że np. gniazdko nie działa i co sie okazało ide na usterke a tam fazowy celowo wyjęty...Zepsujmy coś wyślijmy go zobaczymy czy sobie poradzi. Systuacji podobnych było więcej. Zero szkoleń czy objaśnień a jak przyszło co do czego to nie znasz się na urzàdzeniach-nie poradziłeś sobie na budynku... Tu gdzie pracuje już ponad rok jakoś sobie radze i też mam styczność z podobnymi a nie kiedy takimi samymi urządzeniami jak w engie na mbanku w którym pracowałem. Bardzo dużo się nauczyłem ale dużo też wiedziałem z własnego doświadczenia i nikt tu krzywych jazd nie robi. Był potrzebny do pracy to przyszedł i pracuje. W engie byłem potrzebny jak okazało do załatania dziury przy słabej sytuacji kadrowej. Na obiekcie był 1technik a powinno być 4. Powrócili pracownicy,zrobiła się "rodzinna śmietanka" to myk i już stałeś się bezużyteczny... Nigdy więcej takiego pracodawcy i takich współpracowników !!!

Boski

Ja pracuję w Engie od 8 lat i mam zgoła odmienne zdanie o tej firmie. Zaczynałem pracować jako technik po czym otrzymałem awans po dwóch latach pracy. Uważam, że poniższe komentarze są od osób, które nie do końca same były fair. Co do kwestii wynagrodzenia, to ktoś zaakceptował takie warunki podpisując Umowę. Wynagrodzenie jest na poziomie rynkowym, a wiem co mówię bo pracowałem w kliku firmach z branży FM. Tyle z mojej strony.

Grzesiek
@Boski

To tyle osób nie było fair? Co znaczy nie być fair w tej firmie?

obserwator

dobry pracownik to zawsze jest potrzebny ....

obserwator

po poziomie wypowiedzi to raczej jeden człowiek hejty pisze

Monika
@obserwator

Nie sądzę

Maciek

Hahaha dokładnie,albo asysty serwisowe i patrzysz komuś na ręce i nie masz pojęcia co robi-śmiech na sali. Tak to jest jak "rolnicy" zarządzają firmą-zero ładu i składu. Z tej firmy nie "wyniosłem niczego" poza kawą czy herbatą... ????

Sebastian

Nie jestem pracownikiem engie lecz pracuje w budynku gdzie engie sprawuje "obsługe techniczną" Nie wiem kogo oni zatrudniają,ale to co prezentują sobą ci pracownicy,to sam margines po prostu i kryminał. Usterki te same od miesięcy i fachowcy nie mogą sobie z nimi poradzić,noo ale fajeczka co 5min. I proszę więcej kultury starszy panie,bo klniesz jak szewc

Zwinny

Umowy przeważnie na 3miesiace próbna ale zdarzało sie że dawali zleceniówki-ale moim zdaniem nie warto sie wiązać z tą firmą. Moge z czystym sumieniem potwierdzić co zawarte jest w komentarzach poniżej

Kazimierz

Skoro pracowałeś w firmie to, czy możesz napisać jakie umowy są proponowane nowym pracownikom? Od razu dostaje się na czas określony, czy na początku umowa zlecenie?

Monika Piaseczna

Witam. Czy w engie przymykają oko na zaświadczenia o niekaralności? Zapytałam bo mąż szuka pracy ale niestety widnieje w rejestrze ekrk(miał konflikty z prawem) ale coś słyszałam i tutaj wyczytałam że to nie problem. Mąż jest zdolny i 15 lat w elektryce-ma pojęcie. Mieszkamy w Łodzi

Kazimierz
@Monika Piaseczna

Podłączam się do pytania, tylko dodatkowo chciałbym wiedzieć, czy trzeba w ogóle spełniać jakieś określone wymagania, aby móc zostać pracownikiem firmy ENGIE Services? Mam nadzieję, że ktoś odpowie.

Benek

Jak wygląda sprawa zatrudnienia i zarobków?

Jan

Najsłabsza tego typu firma sprawująca obsługę techniczną w jakiej pracowałem-słaba kasa i ludzie z łapanki

Dorota

Dlaczego obsługa techniczna w naszym banku jest na tak marnym poziomie. Niby nowy budynek a to pourywane klamki,a to drzwi sie nie domykają itd.itd Pracownicy z engie nic z tym nie robią co chwila widze ich na papierosie. Chyba są sprawy Ważne i ważniejsze???

Jak szefostwo w ENGIE Services Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Expert
@Pytanie

Jakie kierownoctwo??? Ja pracowałem w engie 6miesięcy i tam "kierownika nie było" tam rządził dziadek z wnuczkiem-Andrzej z Adasiem-patolusy. Kierownik był ale pod ich wpływem. Nie polecam pracy w tej firmie,chociaż z tego co mi wiadomo engie już tam nie figuruje jako obsługa techniczna

Marzena

Fachowcy w naszym banku tacy że po sto razy poprawiają kasetony,albo wyciek z klimatyzacji z w tym samym miejscu-pogratulować! Starszy panie proszę zachowywać się ciszej i nie przeklinać

Olga
@Marzena

Dziękuję za wpis. Rozumiem, że pracujesz w ENGIE Services Sp. z o.o., tak? Jeśli tak, to z chęcią poznam Twoje zdanie na temat tej pracy. Jeśli możesz, powiedz coś o warunkach zatrudnienia, będę wdzięczna za wszystkie szczegóły.

Marzena
@Olga

Ja nie pracuje w Engie ale w mbanku,a Engie jest firmą zewnętzną która sprawuje nadzór techniczny-niestety

Kick
@Marzena

W mbanku zdaje się, że Sodexo sprawuje obsługę techniczną, a nie Engie

Marek

Kumpel pracował,długo nie wytrzymał-Nie poleca

Zostaw merytoryczną opinię o ENGIE Polska - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ENGIE Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ENGIE Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENGIE Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie ENGIE Polska?

Liczba opinii klientów firmy ENGIE Polska, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ENGIE Polska
Przejdź do nowych opinii