Bank Gospodarstwa Krajowego

Szczecin

Opinie o Bank Gospodarstwa Krajowego

Paulina

@nowazdecydowałaś się na aplikację do BGK? Udało Ci się znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Cenne będą również wszelkie informacje na temat procesu rekrutacyjnego oraz czego można spodziewać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

nowa

Pracuje ktoś w BGK? Jakie są wynagrodzenia na stanowisko specjalisty? czy kwota 3500 Brutto mieści się w widelkach? I czy jako składnik pensji jest płacona wysluga za lata pracy?

agos

No to może @kozi idź na stanowisko programisty, tam masz jeszcze więcej dodatków, możesz bowiem liczyć zarówno na prywatną opiekę medyczną jak i kartę mulisport, oprócz tego samo wynagrodzenie na pewno będzie przekraczać kwotę 4 000 złotych, z czasem możesz również liczyć na podwyżkę.

Zostaw opinię o Bank Gospodarstwa Krajowego - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Gospodarstwa Krajowego