Opinie o Solid Security w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Solid Security. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Wrocław

solidowiec

Zgadzam się z powyższą opinią "solidwroclaw". To prawda, że na stanowisku przedstawiciela lub asystenta tylko patrzą aby zabrać ci twoje wypracowane pieniądze. Na początku obiecują dużą podstawę i prowizje, a po np trzech miesiącach obniżają podstawę na stałe, zabierają pieniądze za nie podpisanie polisy w danym miesiącu i za różne "widzimisię" kierownictwa. Możesz być co miesiąc kilka stówek w plecy, a i prowizja jest taka jak kot napłakał. Wychodzi na to, że w Solid Wrocław pracuje się charytatywnie i jeszcze jesteś za wszystko jeba.y. Tylko się dobija swój samochód nabijając setki kilometrów i nic z tego nie ma. Tak więc również NIE POLECAM PRACY W SOLID SECURITY ODDZIAŁ WROCŁAW - ISTNE DNO. Coraz więcej pracowników im się zwalnia bo przejrzeli na oczy więc i Ty drogi czytelniku nawet się nie interesuj pracą w Solid tylko szukaj dalej :-)

solidwroclaw

Pracowałem jakiś czas w dziale handlowym w biurze we Wrocławiu. Totalny brak szacunku dla pracownika. Na początku oczywiście obiecują same kokosy, a rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. - na początek tylko umowa zlecenie, aby dostać umowę o pracę musisz się długo naczekać albo lizać du.ę kierownictwu - brak narzędzi do pracy, dobijasz swój samochód i zwracają co grosze za paliwo. Od firmy dostajesz tylko zeszyt w którym musisz wpisywać swoje kontakty jakie zebrałes i co robiłeś - totalne średniowiecze - sami współpracownicy ok, ale są typy które tylko czekają aby cię za coś podpier..ić - kierownik handlowy to osoba fałszywa, zakłamana, dwulicowa, ogólnie jedna wielka piz.a który nie wiadomo dlaczego trzyma się na stanowisku skoro i tak nie jest potrzebny. Wszystko robią za niego bo na niczym się nie zna tylko siedzi w biurze i gapi się w komputer i plotkuje. Dodatkowo namawia każdego do zmiany pracy :-) - pracownik jest traktowany jak śmieć, całe szambo firmowe spływa na przedstawiciela który jest odpowiedzialny za wszystko, że nie ma czasu sprzedawać po czym nie robi się wyniku za co cię mocno opierd..a kierownictwo - pieniadze zabierają za wszystko za co tylko mogą, zaczyna się minus 300zł za brak sprzedanego ubezpieczenia firmy TUZ. Pracujesz dla solid a kasę zabierają ci za inną firmę - bo są powiązane. Póżniej zabiorą ci np za to co sobie wymyślą - bo nie zrobiłes zdjecia budowy - 100zł, bo nie zrobiłes jakiegoś głupiego papierka - 100zł, bo nie miałeś krawatu - 100zł itd itp. Na koniec miesiąca z kokosów zostaje ci tylko marna podstawa bo wszystko ci zabrali. - prowizja od sprzedaży też albo jest nie wypłacona, albo żle naliczona, a jak już miałbyś ją dostać to nagle pani kierowni ci ją wstrzymuje bo wg niej czegoś nie zrobiłes i kasę dostaniesz moze w kolejnym miesiacu - co byś nie robił to jesteś ciągle krytykowany, gnojony, obrzucany błotem, nieszanowany, zastraszany i co chwilę grożą zwolnieniem za byle gów.o. - coś się nie spodoba kierownikowi albo regionalnemu to cię wypierda..ą - nie masz poczucia stabilności zatrudnienia, ciągły strach. - firma mało konkurencyjna na rynku i w ogóle nieelastyczna z kiepską opinią wśród klientów przez co mozliwości sprzedaży a co za tym idzie zarabiania w firmie są znikome - brak możliwości awansu, siedzisz w miejscu przez x lat Sumując: NIE ZATRUDNIAJ SIĘ W SOLID SECURITY WROCŁAW!NA ŻADNYM STANOWISKU! CHYBA ŻE NIE CHCESZ ZARABIAĆ I BYĆ TRAKTOWANY JAK ŚMIEĆ TO JEST TO PRACA W SAM RAZ DLA CIEBIE :-) P.S. Słyszałem, ze teraz jest jeszcze gorzej i że oddział we Wrocławiu praktycznie umiera. ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE.

Janusz_biznesu

Dokładnie jak wyższe wypowiedzi. Niby pracujesz dla Solid i tam musisz realizować plan sprzedaży, ale jednocześnie musisz sprzedawać ubezpieczenia domów itp. "TUZ" - firma powiązana z Solidem :) Ja wyłącznie polecam tam pracę - ALE TYLKO NA 3 MIESIĄCE :))))))

Janusz_biznesu

Polecam wszystkim pójście do Solidu na przedstawiciela handlowego, przez 3 miesiące można zarabiać pieniążki, bo zanim się wdrożysz do firmy to mija miesiąc, potem przez dwa miesiące jeździsz w teren i zwalniają, ale wypłata 1800 zł netto + zwrot kosztów paliwa przez 3 miesiące spływa :-)

Więc tak: 1. Zostałem zatrudniony przez jednego z kierowników SOLIDU na biedronki. Ustalił ze mną stawkę 12 zł na rękę. 2. Po trzech dniach pracy na różnych obiektach BIEDRONKOWYCH miałem na koncie już 6 złodziei - 7 okazał się aferantem i w samoobronie połamałem sobie na nim rękę tłukąc go po głowie przez około 30 sekund. 3. Gips nosiłem na ręce 6 tygodni. 4. Po zdjęciu gipsu pojechałem się zwolnić. Dowiedziałem się, że mam dostać mniejszą wypłatę - zapytałem czemu? odpowiedziano mi, że mam stawkę 9 zł, wówczas zadzwoniłem do kierownika który ustawiał mi stawkę 12 zł - stwierdził, iż jest nowy kierownik na moich obiektach, który pod moją nieobecność zmienił mi stawkę na 9 zł. Jak tak można? :/ Żałosne. Polecam się nie angażować i pracować jak te dziadki na biedronkach, którzy podnoszą sobie tylko galoty i poprawiają wąsy, bo z angażowaniem się tak potem wychodzi jak w mojej sytuacji. zaś samą firmę pozdrawiam środkowym palcem i życzę upadku, strzała

kwalifikowany

(usunięte przez administratora) pracuje teraz w Volvo jest Koordynatorem ds. Ochrony tam szukaj namiarów na niego.

Pracownik Ochrony

Podczas rozmowy błagania wręcz aby zaczynać już i robić max h. Nikt nie oddzwania, choć już rozmowa dopięta i miejsce pracy dogadane. Bałaganem aż śmierdzi. Od poniedziałku czekam na kontakt w celu dopięcia umowy. Musiałem ogarnąć zaświadczenie z uczelni, które w dniu podpisania nie będzie ważne. Nie będę latać po zaświadczenia w dni, którym im pasuję. Oni myślą, że dziekanat wydaję każdemu w każdy dzień. Już udało mi się inną pracę znaleźć niż czekać aż ktoś się odezwie. Kumpel dostał wyznaczony termin podpisania umowy za 5 dni to aż płakał ze śmiechu. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Mieliśmy pracować razem ale razem odpuściliśmy. Nam potrzebna kasa a nie czas oczekiwania na łaskawą umowę bo nie wiadomo kiedy nam dadzą pierwszy dzień w pracy. Nie polecam!!

Czy wszystkich tak traktujecie? My pracujemy na wasze pieniądze!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.
pytający

Ktoś się orientuje gdzie pracuje teraz Paweł Wawryło były kierownik ochrony Whirlpool ? proszę o info lub namiary na p.Pawła na adres: marecki.dariusz@elex.pl

ADAM

JUŻ W SOLIDZIE PŁACĄ 7.50 I ZUS PŁACĄ CO DWA MIESIĄCE.INTERWENCJA

była

Ten taki bystry koleś jak woda w miejskiej toalecie, przydupas kierownika interwencji. Pracuje on jeszcze we wrocławskim solidzie? Irek ma chyba było na imię, szwagier dyrektora - rok temu była taka wyciszana szybko sprawa co to on machnął sekretarce dyrektora dzieciaka. Pracuje jeszcze ten koleś?

była

Pracuje w solidzie w biurze interwencji taki obleśny, sepleniący grubas Jarek mu chyba było na imię?

gaj

Uwaga - nie płacą za ostatnie miesiąc wynagrodzenia na konto, każą się zgłaszać osobiście do Wrocławia, zamiast przelac na konto. Musiałem sprawę sądową im wytoczyc, wygrałem ale i tak nie chca płacic. Pójdę do komornika to moze sie otrząsną. W skali kraju to setki ludzi sa bez wyplaty a ostatni miesiac pracy = czyli mają darmową usługę chroniarską. Banda- nie idźcie tam do pracy, oszuści.

majer
@gaj

jakie nie płacą robię 6 rok i nigdy mi się wypłata nie spóźniła jestem na 2 umowach

łukasz

To jest parodia ze jest praca pewna w solidzie ,dają działy a kierownicy wygryzają sie na wzajem i wpychają swoich kolegów na kierowników co nie mają pojęcia o pracy i zatrudniają kobiety i ludzi po 60 lat do interwencji

Graniczna

czy tylko ja zostąłem wyruchany i nie zostąło mi zapłacone za PŁATNE SZKOLENIE odbyte wieki temu? bo widzę, że dalej tam szukają, a mi obiecali zadzwonić i olali.

MIREK

A kto za 8 zł przyjdzie "..Stawka godzinowa to tez sciema bo dzialy i potracanie za przepal skutecznie zredukuja twoje zarobki

Dawid

Praca bez dnia wolnego bo jak twierdzą mają za mało pracowników i każą robić ponad 300 godzin na 1 osobe miesięcznie, żeby zarobić 1400zł to jest śmieszne, nie polecam tej firmy a szczególnie pod kierownictwem pana Andrzeja z Wałbrzycha, który jest oszustem jakich mało.

zainteresowany
@Dawid

a ma ktoś nr do p.Andrzeja z Biura Wałbrzyskiego nigdzie nie idzie go zdobyć a potrzebuje

Zdenerw

Najgorsza firma w jakiej pracowałem, przyjmują wszystkich bez wykształcenia, pracujesz bez jakiego kolwiek przeszkolenia. Oszukują, kantują i kręcą. Kierownik z biura na Wieniawskiego 7, pan Andrzej to burak i złodziej, próbuje się wzbogacić zabierając umundurowanie pracownikom przez co mają potrącane z pensji która itak jest wypłacana z opóźnieniem lub wogóle. Unika on wszelkich kontaktów telefonicznych jak i tych osobistych. Nie odbiera, zrzuca połączenia i unika także spotkań tłumacząc po przez jego biurowych pracowników się że jest ciągle na urlopie. A jak pan zbuntowany już odbierze łaskawie telefon to próbuje rozmawiać formą zastraszania brakiem wypłaty lub innych konsekwencji. Inspekcja pracy jest bezradna w tym momencie i proponuje jedynie drogę sądową ale niestety nie każdy ma czas na użeranie się z takim człowiekiem. Tą firmą powinien się ktoś zainteresować bo to co oni wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie.

Cleop

Ciuchy dają oczywiście nowe ale przy zdawaniu ciuchów też zabierają z wypłaty jak za nowe.

Rafał

Czy ktoś wie gdzie teraz pracuje ten suczy-syn Piotr Nowak były kierownik działu technicznego?

The King

"..Stawka godzinowa to tez sciema bo dzialy i potracanie za przepal skutecznie zredukuja twoje zarobki :)..." Ha ha ha, widać kto w c***a walił i działy zbierał.

okt

Wynagrodzenie na czas to już też mit. Niestety drugi miesiąc z rzędu są problemy z otrzymaniem całości wynagrodzenia na wielu obiektach.

mangusta

Jedyne co solid moze ci zaproponowac w zamian to Umowa zlecenie Umundurowanie Wyplata wynagrodzenia na czas Elastyczne godziny pracy < (usunięte przez administratora) prawda) Stawka godzinowa to tez sciema bo dzialy i potracanie za przepal skutecznie zredukuja twoje zarobki :)

The King

Jezeli sa niejasne sytuacje najlepiej dowiedziec sie u zrodla. Co moze wiedziec kierownik OFI o sytuacji w interwencji? System 12 h byl brany pod uwage ale nie wejdzie w zycie.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Wrocław

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 9 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security