KFB POLSKA SP. Z O.O.

Wrocław

Opinie o KFB POLSKA SP. Z O.O.

Wrocławianka

Ciekawe projekty realizowane w Polsce i za granicą. Dobre zarobki i super zespół.

Iza

@Sam101 to dobrze, że firma ma dobry sprzęt akustyczny, widzę, że jesteś zadowolony z pracy w tej firmie. Czy powiesz coś więcej o warunkach pracy? Co najbardziej podoba Ci się pracując w KFB POLSKA SP. Z O.O.?

Sam101

Firma z dobrym sprzętem akustycznym. Dobre warunki pracy i kontakt z zespołem i kierownictwem.

Iza

@Meg33 na jakim stanowisku pracujesz w firmie KFB POLSKA SP. Z O.O.? Czy długo już tutaj pracujesz? Czy jest możliwość dostania awansu w firmie? Obecnie firma poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. Księgowości. Z oferty pracy wynika, że oferują atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności, przyjazny i otwarty zespół profesjonalistów otwarty na nowe pomysły oraz projekty, świetną atmosferę oraz niezbędne narzędzia do osiągania obranych celów. Czy ktoś zastanawia się nad aplikowaniem do firmy?

Meg33

Super atmosfera i wyjścia integracyjne. Dobre zaplecze - kuchnia, duży parking. Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Dobra atmosfera i stosunki z pracownikami i szefostwem. Nie ma problemu gdy chce się wziąć urlop. Dobre zarobki i praktyczna wiedza.

Iza

@Zadowolona czy możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy? Czy można liczyć na jakieś benefity? @Janek czy pracujesz obecnie w firmie KFB POLSKA SP. Z O.O.? Na jakim jesteś stanowisku. Aktualnie firma poszukuje Specjalisty ds. Księgowości. Z oferty pracy wynika, że zapewniają atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności, przyjazny i otwarty zespół profesjonalistów otwarty na nowe pomysły oraz projekty, świetną atmosferę oraz niezbędne narzędzia do osiągania obranych celów. Może ktoś jest chętny, żeby aplikować?

Zadowolona

Firma z dobrym sprzętem do pracy realizująca atrakcyjne projekty polskie i zagraniczne. Dobre zarobki i możliwość rozwoju zawodowego.

Janek

Firma realizuje ciekawe projekty, mają też niezły sprzęt akustyczny. Nie to co na polibudzie????????????

Stuxxxxx

Pracowałem w tej firmie w przerwie wakacyjnej. Kasa się zgadzała,Można zdobyć doświadczenie no i spoko osoby w zespole.

Ktoś

Praktyki są zazwyczaj studencki czyli bezplatne. Kolega był tam ba praktykach a później pracował na wakacjach. Nie narzekał.

Iza

@xxx czy praktyki były płatne? W jakich godzinach odbywałeś praktyki? Aktualnie firma KFB POLSKA SP. Z O.O. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. Księgowości. Z oferty pracy wynika, że zapewniają atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności, przyjazny i otwarty zespół profesjonalistów otwarty na nowe pomysły oraz projekty, świetną atmosferę oraz niezbędne narzędzia do osiągania obranych celów. Czy ktoś aplikuje?

xxx

w zeszłym roku byłem miesiąc na praktykach w dziale akustycznym. Atmosfera fajna, sporo mlodych ludzi, mozna sie nauczyc. Myslalem zeby przedluzyc praktyki o kilka tygodni ale za duzo zajęć i nauki na uczelni. Jeśli nic się nie zmienilo to spokojnie mozesz tam aplikować. Na pewno sporo praktycznej wiedzy. powodzenia!

studentka

Cześć! Czy ktoś z Was odbywał może ostatnio praktyki w KFB? Jakie wrażenia? Studiuję akustykę i zastanawiam się nam praktykami w tej Firmie. Napiszcie coś więcej :) !

Kacper16

Miałem okazję jakiś czas temu pracować w KFB, czy firma jeszcze istnieje? Jaka kondycja finansowa?

Dawid

Jakie porównanie @mo ciekawi mnie tylko na jakim kontrakcie z nimi jestem na takim stanowisku?

szyszka andrzej

Były Firma jest fajna ,szefostwo tez reprezentuje wysoki poziom na 5 z plusem.Sa w tej firmie ludzie do odstrzelenia ,ale jak się z szefem robi misia to nie ma mocnych.Zarobki sa wporzo .Jeśli cos kumasz w konstrukcjach i wykonawstwie to warto u niuch zacumować na pewien czas.

obeznany

Atmosfera w pracy jest w porządku. Dobre udogodnienia - parking, ładna kuchnia i biuro. Czasami zdarzają się wyjścia firmowe. Male możliwości rozwoju przez ograniczony budżet. Mocny i konkretny dział akustyczny.(usunięte przez administratora)

Mariusz

Witam dziś dostałem poproszony na rozmowę w sprawie pracy do P.Wieszcza. Czy ktoś rzeczowo może napisać czy warto w tej firmie pracować? Czy zarobię na rachunki(mam dość duże)myślę tutaj o kwocie 3500brutto Jaka to jest praca,jacy ludzie,jaki zarząd, z przeczytanych opisów wnioskuję że delegacje-tak? co w końcu z tymi umowami są czy ich nie ma ? Napiszcie swoje doświadczenia coś tam wywnioskuję lub na priv mariuszbednarek@interia.pl

kostek2007

Właśnie dostałem propozycję pracy u nich.I mam do Was pytanie jakich pieniążków można się od nich spodziewać?Teraz mam 3300 brutto.Będzie tutaj lepiej?Pozdrawiam.

Mateusz

Pracowałem tam od założenia firmy (2010r). Firma rodzinna Pan Filip i Pani Kasia bardzo fajni ludzie (kulturalni, konkretni, pomocni). Mało która w Polsce firma ma takie wyposażenie (Najnowszy sprzęt komputerowy, najlepsze oprogramowanie, najnowszy sprzęt pomiarowy). Umowa próbna na 3 miesiące(duże pieniądze jak na start). Pan Filip stara się jak może i załatwia bardzo ciekawe zlecenia najczęściej z Niemiec. Rynek akustyki jest ciężki (4 lata doświadczenia i tułania się po całej Polsce)

milczek66

Pracowałem tam przez rok nie mogłem dłużej bo się wyprowadziłem z Wrocławia ale praca tam była fajna ciekawa umowę podpisałem w pierwszym dniu pracy. Ja nie mogę tam pracować ale innym polecam.

Zostaw opinię o KFB POLSKA SP. Z O.O. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KFB POLSKA SP. Z O.O.