KFB Acoustics Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o KFB Acoustics Sp. z o.o.

anonim Nowy wpis
Inne

Cześć, ile zarabia spawacz, skoro wymagają by znalazł MIG, MAG i TIG przy czym wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności? Mam 3 lata już są sobą po prostu. nim umowie się na rozmowę chce wiedzieć co i jak

anonim Nowy wpis
Inne

Widzę po ostatnich opiniach, że ktoś dział HR odradzał? Co z innymi? Po tym dłuższym czasie od ostatnich opinii czy ktoś mógłby się ustosunkować do produkcji? szukają teraz na nią interesuje mnie przy tym atmosfera na dziale i to jak proces jest poukładany. Opiszecie prace?

MJ Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@anonim

Co chcesz wiedzieć? Praca jak każda inna, przychodzisz robisz swoje i idziesz do domu.

Pytanie
 Pytanie

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę KFB Acoustics Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. HR? Pojawiło się 2 sierpnia na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

były pracownik 3
Były pracownik
@Pytanie

nie, szkoda zachodu. w tym dziale nie pracuje się niż kilka tygodni bo albo cie deyrektorka zwolni albo tak sie uweżmie ze sam odejdziesz.

Mateusz
Pracownik

Pamiętam 12lat temu jak byłem Ja i Karolina pierwszym zatrudnionym pracownikiem. Rekrutację prowadził sam Pan Filip. Pan Filip dr z uczelni niemieckiej (jakość Niemiecka) zaś jego żona Kasia wróciła z USA (zarządzanie Amerykańskie). To była praca marzeń. Najnowsze komputery najnowsze oprogramowanie CADNAA i najnowsza technologia kamera akustyczna. Pani Kasia dbała o pracowników i zapotrzebowanie. Pytała się czy nam czegoś nie brakuje (herbaty, kawy i michałków :D). Najwyraźniej z firmy "rodzinnej" zrobiło się korpo. Chętnie bym podjechał, pooglądał i porozmawiał z Panem Filipem

@haha Nowy wpis
Pracownik
@Mateusz

Nie tylko ty byś porozmawiał z Panem Filipem i panią Kasią :) kto plotkuje w tej firmie ten wie o kim mowa ale wszystko jest do czasu :)

Ślusarz
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

rozmowa konkretna i rzeczowa po przedlozeiu cv.

Pytania

o oczekiwania finansowe

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
potencjalny kandydat
Kandydat
 Pytanie

No dobrze, ale dlaczego tak przeżywacie ten dział administracji skoro w nim nie pracujecie? To jest jakaś super wielka komórka, że rzutuje na prace całej firmy?

notoklops
Pracownik
@potencjalny kandydat

Bez administracji nie miałbyś nawet papieru w kiblu

3
Monika
Inne
@notoklops

no niby... to co w zasadzie należy tu do wszystkich obowiązków na administracji prócz tego papieru właśnie i ile osób teraz przy tym robi?

też udajemy kandydata
Pracownik
@potencjalny kandydat

drogi HR KFB - próba trywializacji problemu ("ale po co tak przeżywacie....") nie ukryje problemu. Proszę pamiętać, że sytuacja w jednym choćby dziale pokazuje jak spółka jest zarządzana i jakie jest podejście do pracowników a to wierzchołek góry lodowej. osoby mające styczność z firmą wiedzą, co się wyprawiało i wyprawia. W skróćie - nie polecam.

też były pracownik
Były pracownik
@potencjalny kandydat

już nie pracujemy a to o czymś świadczy, dwa skończy się drwienie z problemu który tam jest jak ktoś w końcu pójdzie z tym do sądu... smród się będzie ciągnąć dłuuuugo

1
anonim
Kandydat
@też były pracownik

A co w tej firmie zasługuje wg. Ciebie na sądową rozprawę? Jak przeglądam ostatnie wpisy, to skarżono się na zachowania jakiejś osoby z biura. A co to ma do pracy na stanowisku operatora CNC, którego nota bene właśnie szukają, oferując choćby umowę o pracę?

też były pracownik
Były pracownik
@anonim

Ano ma bo to dalej ta sama firma, więc jeśli akceptują (usunięte przez administratora) w jednym dziale, to i w innych będą ją akceptować. A ta osoba to nie jakaś tam osoba tylko pseudo dyrektor administracji... z resztą widać, że jesteś z tego bagna więc nawet nie warto z tobą dyskutować. Firma ma beznadziejne opinie, na które sami sobie zapracowali i to jest fakt, którego się nie zmieni.

Jacek
Inne
@też były pracownik

Ludziska strzelają tu z różnych słów. Jedni piszą o sądach, inni, jak Ty, określają sytuację w jednym z działów, jako patologiczną. Czy ktoś wreszcie opisze samą sytuację, bez ozdobników? Sam sobie zdecyduję, jak taką sytuację nazwę, nie potrzebuję do tego pomocy :/

były pracownik 2
Były pracownik
@też były pracownik

potwierdzam. pseudo dyrektorka administracji szanowna p. ewa której nie pozdrawiam to toksyczna na maksa osoba. bardzo to dziwne ze wciąz ja tam trzymaja. przez nia tyle osób odeszło, wyrzuciła z pracy kilku kadrowców a reszta sama odeszła. i znów szukają kolejnego jelenia hahahah. ale umie uprawiac wazeline do prezesów. na kontrahentów i współpracowników krzyczy, wyzywa się, deprecjonuje kompetencje. patologia. omijać z daleka ta firmę.

Oburzeni
Pracownik
 Pytanie

Dzień dobry, Patrzę i nie wierzę... Nie pracuję tu długo ale zauważyć się da bardzo szybko, że atmosfera na piętrze nie jest fajna. Ludzie pozamykani w swoich złotych klatkach, bez możliwości wejścia do nich - ale Pani Ewa od pierwszego dnia zapewnia o świetnej atmosferze i nastawieniu na relacje - KPINA! Przechodzę obok ludzi, dalej nie wiem kim oni są. Okres wdrożenia? ŻENADA! Siadaj, tu masz komputer a tu lawina zadań - poradź sobie, przecież to nic trudnego. W gratisie grymas Pani Ewy po którym wiesz, że ma Cię za zero. Czy tak wygląda wprowadzenie do firmy? Może to standard KFB, bo nigdzie indziej niespotykany. Nauczysz się wiele od swojego Przełożonego? ŻART NAD ŻARTY! czego mogę się nauczyć od wyniosłej egoistki, z zmiennymi humorami i kultura osobista bliską zeru? Wiem jedno, doświadczenie w tej firmie pokazuje jak wygląda administracja w małych zaściankowych firmach z początku XX wieku - wspólne klepanie się po ramieniu i tworzenie sztucznych stanowisk dla potrzeby zatrudnienia znajomego. Drogi Panie Filipie, można usłyszeć w dziale Akustyki wiele dobrego o przeszłości firmy, o wartościach jakie Pan budował, dlaczego Pan pozwolił to zniszczyć? Mimo wszystko życzę Panu aby wszystkie czarne chmury się rozeszły bo wydaje się Pan być bardzo dobrym człowiekiem w otoczeniu Dyrektorów, którzy tą dobroć wykorzystują tylko z myślą o swoim koncie. Ja wiem, że tu nie zostanę ale gorąco liczę, że uda się Panu zapanować nad administracyjną wtopą jaką obecnie prezentuje firma.

6
S
Były pracownik
@Oburzeni

Pani Ewa jest bardzo impulsywna i nie cofnie się nawet przed tym, aby wydać swoj osąd dotyczący wyglądu pracownika. Całe szczęście ze człowiek nie bierze tego na powaznie, bo koniec końcow - jednak ma lustro w domu. Pani Ewa musi być bardzo niepewna siebie dlatego kąsa na prawo i lewo. Życzę Wam spokoju w pracy i abyście zostali docenieni! Zasługujecie na to:) nie dajcie się!

Małgorzata
Inne

W tym ogłoszeniu na Specjalistę ds. Marketingu i PR zabrakło mi informacji o tym, jak płacą. Albo jakie są widełki stanowiskowe chociaż. Może tutaj ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat?

Obserwator
Pracownik
 Pytanie

Ciekawe jak długo Czarna Mamba będzie stwarzać pozory, że brak dziewczyn to żaden kłopot? Z działu administracji na poziomie wracamy znowu do stanu (usunięte przez administratora) za czasów rządu Mamby.

kissme
Były pracownik
 Pytanie
@Obserwator

Nigdy? Ta kobieta nie ma żadnych przemyśleń i nie wyciąga żadnych wniosków. Grunt ze w jej portfelu wszystko się zgadza

Pracwniczka
Pracownik
 Pytanie
@Obserwator

Zatem chyba przemówienie o niedocenianej administracji było kierowane do złej grupy docelowej ???? może warto przestawić Pani Dyrektor jak się traktuje ludzi i pracuje na stanowisku Dyrektora. Wieczne "później" chyba nie przystoi?

Pracowniczka⁴
Były pracownik
@Pracwniczka

Jeśli osoba psuje klimat w firmie, to może warto zastanowić się nad jej wymianą na inną.

icx
Pracownik
@Pracowniczka⁴

Uwierz, że często zastanawiamy się, dlaczego ta osoba i jej zachowanie jest tolerowane. A przy tej burzy na goworku, która powstała po odejściu Kasi i Karoliny jeszcze więcej osób otworzyło oczy

Łucja
Inne

Czytam, że tu są jakieś historie z rekrutacją. A podpowiecie, jakie jest to 'wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności' w przypadku magazyniera? Pytam w imieniu chłopaka dość pilnie, bo zostały 2 tygodnie na składanie cv.

bb
Były pracownik
@Łucja

To standardowe określenie oznacza "jak najmniej się da". Firma patrzy jak "oszczędzić" na pracownikach, więc nie spodziewał bym się dobrej pensji zwłaszcza, że kombinuje/owała także z umowami i nadgodzinami pracowników (każdy, kto pracuje lub pracował wie o co chodzi).

aktualny pracownik
Pracownik
@bb

Zgadzam się z Toba w pełni. Kluczem kogo wybiorą podczas rekrutacji jest to kto zażyczy sobie mniej. Kwalifikacje nie mają tu nic do rzeczy

Zainteresowana
Kandydat
 Pytanie

Czyli jednym słowem odradzacie składać tam CV?

aktualny pracownik
Pracownik
@Zainteresowana

Zdecydowanie. Chyba że chcesz za chwilę szukać nowej pracy

aktualny pracownik
Pracownik

Jestem po prostu wściekły! Z administracji odchodzą dwie wspaniałe dziewczyny, konie można było z nimi kraść, a pracuje tu kilka lat i wiem co mówię. Od czasów objęcia stanowiska przez aktualną panią dyrektor rotacja w administracji jest non stop, wiec potencjalni kandydaci- sami możecie odpowiedzieć sobie na pytanie co to jest za przełożony. Ja mam akurat spoko dyrektora, ale nawet w moim dziale pojawiają się pytania dlaczego nigdzie indziej nie ma takiej rotacji jak w administracji

Karolina
Inne
@aktualny pracownik

A masz jakieś informacje z jakiego powodu odchodzą? Tak w sumie, to nie określiłeś czy właściwie ludzie odchodzą sami, czy są po prostu zwalniani?

Aktualny pracownik 2
Pracownik
 Pytanie
@aktualny pracownik

W 100 procentach zgadzam się z opinią. Jestem także pracownikiem tej firmy, rotacja w administracji jest największa ze wszystkich działów!!! Przypadek? Nie sądzę :(.

Anonim
Pracownik
@aktualny pracownik

Zgadzam się z tą opinią w pełni.

xyz
Pracownik
@aktualny pracownik

Twój komentarz jest dziś na ustach wszystkich. Niestety to co napisałeś to szczera prawda. Żeby zdemotywować do pracy takie osobowości jak Kasia i Karolina to trzeba mieć naprawdę wybitne zdolności...

aktualny pracownik
Pracownik
@Karolina

Ten komentarz to chyba napisała sama pani dyrektor żeby zasiać wątpliwości odnośnie zwolnień w swoim dziale. Wy chyba myślicie, że my tu ze sobą nie rozmawiamy i że każdy zyje sobie w swoim dziale a cała reszta go nie interesuje. Prawda jest taka, że każda dziewczyna, która ma choć odrobinę oleju w głowie ucieka z administracji ze wspomnianych wyżej względów

Aktualny pracownik KFB
Pracownik
@Aktualny pracownik 2

Nie pracowałem bezpośrednio pod tą dyrektorką, ale nie raz doświadczyłem jaka ona jest. ciężka do współpracy i bez szacunku do pracowników. Nie polecam

Q
Były pracownik
 Pytanie

Szanowni Państwo, Naprawdę nie… Szef musi być traktowany jak sześcioletnie dziecko, któremu trzeba zrobić śniadanie i podać kawę. Z opowieści wiem, że były tez osoby, które specjalnie jeździły po jedzenie, bo trudno uruchomić aplikacje i sobie coś zamówić. Człowiek mimo zdobytej wiedzy i chęci do nauki jednak czul się jak giermek. Serio? Pracuje trzy lata w innej firmie i szczerze mówiąc jeszcze nikt z zarządu mnie nie poprosił o coś takiego, bo kazdy potrafi sam obsłużyć ekspres a jeśli chce coś zjeść - to zwyczajnie wychodzi, ponieważ czlowiek ma dwie zdrowe rece i potrafi sam o siebie zadbać. Nie piszę tego żeby zrobić na złość, ja pisze prawdę. Zespół przyjazny, pamietam Panią Karolinę - zawsze uśmiechnięta i życzliwa.

xxxlife
Kandydat
 Pytanie

Złożyłam CV na jedno stanowisko, zaproponowali mi drugie. Zjawiłam się na czas na rozmowie o pracę. Podczas rozmowy rekrutacyjnej zadawane mi byly pytania "czemu nie podeszłam do matury" "czy mam prywatne auto". Pani rekrutującą wiedziała, że nie mam żadnego doświadczenia na tym stanowisku, ale mimo wszystko mnie zaprosila, zaś 2 Pani kierownik (? nie pamietam stanowiska) pytala mnie czemu akurat złożyłam CV na to stanowisko, co bylo jakimś nieporozumieniem. Maglowali mnie 30 minut, dając życiowe rady i zapewniając, że oddzwonią dnia następnego do 15, czy zostalam przyjęta czy też nie. Telefonu jak nie bylo tak nie ma, na maila nie odpisują. Szkoda marnować sobie czasu na ludzi, którzy nie mają szacunku już na wstępnie do kandytatów. Skoro coś się deklaruje to się to spełnia. Widzę, że wszystkie opinie są w 100% realne.

Pracodawca

@xxxlife

Witam Zaproponowane Pani stanowisko przez osobę rekrutującą było wyższe, niż to na które Pani rekrutowała, dając Pani możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia. Rozmowy rekrutacyjne uwzględniają indywidulane podejście do Kandydata i poświęcamy na nie tyle czasu ile potrzebuje Kandydat, aby się w pełni zaprezentować. Odpowiedź została Pani udzielona dnia następnego, ze względu na nieprzewidzianą nieobecność Rekrutera. Dziękujemy za opinię i udział w rekrutacji.

M
Kandydat
 Pytanie
@xxxlife

Możesz coś więcej o tej firmie powiedzieć?

Bartek
Inne
@xxxlife

Pewnie jeszcze marna pensja...

Dobra rada
Pracownik

Szkoda czasu na tę szemraną firemkę. Po trwającym miesiąc procesie rekrutacji, odwoływaniu i przekładaniu spotkań, niepojawianiu się online, otrzymałam ofertę pracy i skierowanie na badania, cóż za zaskoczenie, że dwa dni przed ustalonym terminem rozpoczęcia pracy firma zaczyna kręcić i bez żadnego wyjaśnienia wycofuje ofertę. Jeżeli szanujesz swój czas omijaj szerokim łukiem tę dziwną organizację.

Pracodawca

@Dobra rada

Szanowna Pani, Ze względu na trwający w firmie okres urlopowy czas rekrutacji został wydłużony, za co Panią serdecznie przepraszamy, niemniej jednak pozostawaliśmy z Panią w ciągłym kontakcie. Stanowisko na jakie Pani aplikowała ma kluczowe znaczenie w firmie, dlatego została Pani zaproszona na spotkanie z kadrą zarządzającą. Niestety decyzja o Pani kandydaturze nie została rozpatrzona pomyślnie. Dziękujemy za poświęcony czas i udział w rekrutacji, życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

obserwator
Kandydat
@KFB Acoustics Sp. z o.o.

Ktos tu kłamie. Napisał , że dostał skierowanie na badania, a wy piszecie o nierozpatrzonej kandydaturze.

ku przestrodze
Kandydat
@KFB Acoustics Sp. z o.o.

Szanowni Państwo, nie jest prawdą, że nie moja kandydatura nie została rozpatrzona pomyślnie. Po drugim etapie rekrutacji i rozmowie z przedstawicielką zarządu otrzymałam ofertę pracy, skierowanie na badania i ustaliliśmy termin rozpoczęcia pracy. Od początku obie strony miały świadomość, że stanowisko jest kluczowe, rozumiem, że proces trwał długo. Dwa dni przed umówionym terminem rozpoczęcia pracy zaprosili mnie Państwo na spotkanie, które odbyło się w dosyć nieprzyjaznej atmosferze i wyglądało na jak pierwszy etap rekrutacji! Nie otrzymałam też żadnej informacji z Państwa strony, mimo że pytałam kilkukrotnie osobiście i mailowo czy nasze ustalenia są aktualne. Ponieważ nie doczekałam się odpowiedzi, a ponowili Państwo ogłoszenie na moje stanowisko, sama wycofałam się się ze współpracy, czego życzę wszystkim kandydatom. Firmie życzę transparentności, uczciwości i przyzwoitości. Jestem przekonana, że rynek pracy i kandydaci zweryfikują Państwa politykę rekrutacyjną i szacunek dla potencjalnych pracowników.

Weronika
Pracownik
@KFB Acoustics Sp. z o.o.

Tak zgadzam się z ta opinia

Pytanie
 Pytanie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w KFB Acoustics Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Witam Rodzaj umowy uzgadniany jest z pracownikiem podczas procesu rekrutacji. Szukamy pracowników z którymi możemy związać się na dłużej, dlatego preferujemy umowy o pracę.

napalmlover
Były pracownik
 Pytanie

Dalej szukacie krawędziarza?!

Pracodawca

@napalmlover

Tak. Poszukujemy Operatora Prasy Krawędziowej. Chętnie zapoznamy się z Pana CV. Prosimy o przesłanie na maila rekrutacja@kfb-acoustics.com w tytule nazwa stanowiska.

zainteresowany i doswiadczony
Kandydat
 Pytanie
@KFB Acoustics Sp. z o.o.

Czy zapewniacie obiad w pracy i dofinansowanie do transportu do miejsca pracy?

K

Brak informacji zwrotnej po rozmowie kwalifikacyjnej. Rozmowa odbyła się z 10 minutowym opóźnieniem.

C
@K

Moja rozmowa odbyla sie z prawie godzinnym opozneniem z podejsciem wrecz lekceważacym. (usunięte przez administratora)

T
@C

Akurat to, że firmy dzwonią tylko do tych, którzy przeszli rekrutację pomyślnie to chyba standard? Sama w poprzedniej firmie robiłam rekrutację i nieraz na jeden wakat było kilkudziesięciu kandydatów. Nie wyobrażam obdzwaniać wszystkich nieprzyjętych. Firmy z resztą często już na etapie wysyłania CV zaznacAja, że skontaktują się tylko z wybranymi osobami w trakcie rekrutacji.

Izabela
Inne
@T

Proszę o informacje, czy podczas rekrutacji, rekruter z KFB bada w jakiś sposób kompetencje kandydata? Czy jest to raczej jedynie rozmowa? Mam nadzieję, że uzyskam od Was jakieś pomocne informację.

EK
Pracownik
@C

a więc nic się nie zmieniło, nadal zarząd dba, aby kanydatom się w głowach nie poprzewracało i od początku pokazuje im miejsce... pod schodami.

Obecny pracownik Adam

Firma jest idealnie zarządzana, takich procesów nie spotkasz nigdzie indziej, jakieś SAPy się chowają, szacunek dla prezesa. Zarobki w biurach są jednymi z najwyższych w województwie na danych stanowiskach a perspektywy awansu są obiecujące, przełożeni zawsze dotrzymują słowa. Wysokie wypłaty rozliczane są zawsze na czas. Doświadczone i wykształcone kierownictwo będące specjalistami w swoich dziedzinach jest cenione przez swoich podwładnych, lepszych liderów nie znajdziesz. Warunki socjalne są jak w najlepszych korporacjach, budżet socjalny przekazywany jest równo i sprawiedliwie. Produkcja jest wspaniale wyposażona, od pracowników można nabyć cenne doświadczenie. Poziom prowadzonych projektów po paru latach pozwala Ci zostać specjalistą w kilku dziedzinach, szczególnie know how paneli. Z tego powodu firma jest idealnym miejscem zarówno dla specjalistów poszukujących pracy ale również dla absolwentów chcących nabyć doświadczenie i wystartować z wysokiego szczebla oraz szybko awansować. Firma posiada kapitał zagraniczny i realizuje tematy dla największych korporacji. Posiadam aktualną wiedzę na temat firmy. Firma kręci się jak śmigiełko.

1
anonymous
@Obecny pracownik Adam

Jakie niby warunki socjalne? Kfb nie ma żadnych dodatków socjalnych.

4
Były pracownik
@Obecny pracownik Adam

Ktoś tu pracuje na premię :) może nawet dostaniesz butelkę szampana na święta jako dodatek do wysokiej wypłaty rozliczanej zawsze na czas ;)

Niepolecam
Pracownik
@Obecny pracownik Adam

Ale wazeliną zajechało..Daruj sobie człowieku, żenada. Stary facet, a tak się wygłupiać...

podjadek
Kandydat
 Pytanie
@Obecny pracownik Adam

A czy w KFB są owocowe czwartki?

nonstopmiłość
Były pracownik
@Obecny pracownik Adam

Do tego życzliwi i pomocni współpracownicy. Jest lub było tam takich kilu. Ogromna szkoda że jeden z nich już nie żyje. Pracując z nimi naprawdę można odzyskać wiarę w ludzi i przekonać się że to społeczeństwo jednak ma przyszłość! Wiadomo, Polacy Złote Ptacy!

Karolina
Inne
@nonstopmiłość

A czy możesz napisać coś więcej odnośnie obecnych warunków pracy w KFB Acoustics? Odpowiadasz na wpis, który został dodany już parę lat temu a chciałabym uzyskać jakieś świeże informacje na ten temat. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Idaho
Pracownik
@Karolina

Jest ubezpieczenie zdrowotne i NNW z możliwością rozszerzenia pakietów (co do zakresu oraz na członków rodziny) i ogólnie jest możliwość wykupienia multisporta (zawieszone na czas epidemii). Warunki pracy (w sensie godzin pracy, ewentualnych nadgodzin i ich rozliczania, delegacje itp.) zależą od działu i stanowiska, więc warto zapytać rekrutującego o konkret.

Łubudubu
Pracownik
 Pytanie
@Obecny pracownik Adam

Trochę naiwne te peany pana Jarząbka. Czy ktoś je kupuje?

Bida z nędzą
Inne

Ta firemka to totalna porażka, wręcz żenada przez duże "Ż" zawracanie (usunięte przez administratora) ludziom, mocna osoba nie ma czego tu szukać, przypuszczam że to rodzinka tam pracuje, więc kolejna firma JANUSZA BIZNESU...Dramat

zgadzam się w 100%
Pracownik
@Bida z nędzą

Aż szkoda profesjonalnego zespołu i ciekawych projektów

Pytanie
 Pytanie

Czy urlop w KFB Acoustics Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Pracodawca

@Pytanie

Witam W naszej firmie urlopy wypoczynkowe płatne są zgodnie z Kodeksem Pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o KFB Acoustics Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w KFB Acoustics Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy KFB Acoustics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w KFB Acoustics Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy KFB Acoustics Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w KFB Acoustics Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KFB Acoustics Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii