Inwest-Sart

Kraków

Opinie o Inwest-Sart

rajner

Cześć Wam. Powiedzcie mi czy jeśli chodzi o pracę tutaj to można liczyć tylko na gołą pensję czy też jakiegoś typu dodatki też są tu częścią wynagrodzenia?

szyp.inski

Witam. Jestem prezes szczyp.inski. Prowadzilem ta firme tylko dzieki kilku osobom, bo Sam nic nie ogarnialem. Szarpnalem Sie na vw lt35 z 82roku za 600zl i w sumie tyle bo narzedzia pozamawialem i za nie nie placilem. Ludzi tez mialem za nic. Zamiast im placic wolalem pojechac na wakacje za 30tys. A najlepsze to ze mialem w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawo budowlane i inzynierow, dzieki temu doprowadzilem do katastrofy budowlanej w opatkowicach i omal nie zginelo 2 pracownikow. Teraz systematycznie odwiedzam sady w w wolnym czasie nadal robie waly wiec jesli lubisz ryzyko i wolontariat to zapraszam.

Były pracownik INVEST SART

Nie zastanawiajcie się nad pracą w Invest-Sart, nie warto tracić czasu i nerwów. Są jeszcze pracodawcy u których uczciwie można zarobić dobre pieniądze i takich należy szukać. [[usunięte przez moderatora]

oszukany

trzeba zgłaszać sprawy na policje jeśli nie to nic mu nie grozi i będzie bezkarnie oszukiwał kolejnych ludzi. [usunięte przez moderatora]

Krakus

Widzę ze ten człowiek oszukał setki ludzi w tym mnie ! Proponuje razem wspólnymi siłami to załatwić bo inaczej będzie oszukiwać dalej a widzę ze co roku ma nową firmę ! Uwaga na niego

naiwna

Uwaga należy być ostrożnym współpracując z tą firmą ponieważ dostawcą też nie płacą, ostrzegam!!!! [usunięte przez moderatora]

anonim12345

Nie pracujcie w tej firmie jak chcecie cos zarobic, robilismy z chlopakami "prezes" jednoosobowej dzialalnosci gospodarczej nie wyplacal pieniedzy, nawet na gwozdzie nie mial kasy. Nie polecam,[usunięte przez moderatora]

Witam jestem bardzo zadowolona z ekipy która przeprowadzała remont w moim domu naprawdę solidna i dokładna firma. Szczególnie dla mnie jako dla kobiety był ważny fakt iż panowie dokładnie po sobie posprzątali. serdecznie polecam

Polecam pracę w tej firmie, świetny szef, pracownicy w porządku, zorganizowana, rodzinna firma z tradycją.

Zostaw opinię o Inwest-Sart - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inwest-Sart