Opinie o Leroy Merlin w Kraków Mieczysława Medweckiego 2

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Leroy Merlin, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Leroy Merlin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin w Kraków Mieczysława Medweckiego 2

Czy Leroy Merlin oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Leroy Merlin?

Ula Nowy wpis
Klient

Dzisiaj kupowałam farby i taśmę.Młody chłopak sprzedawca wykładający farby bardzo ułatwił mi sprawę.Miałam listę i z listą szedł ze mną.W ten sposób zakupy trwały niecałe 5 minut.Dziękuję

Pytanie Nowy wpis

Jak się pracuje z ludźmi z Leroy Merlin?

Jedyny plus
@Pytanie

Umowa o pracę. Żadnych zleceń. Pensja zawsze na czas.

@Jedyny plus

To bardzo dobrze. Wciąż wielu pracodawców oferuje jedynie umowę zlecenie, więc super, że w krakowskim Leroy Merlin jest inaczej. Nadmieniłeś, iż pensja zawsze jest tam na czas. A czy otrzymujecie do niej jakieś dodatki? Nie wiem, premie kwartalne czy inne?

Jedyny plus
@Hanna

Premia kwartalna, zależna od obrotów

@Jedyny plus

A jak wygląda kwestia dodatków pozapłacowych? Pracownicy mają jakieś zniżki na produkty oferowane przez firmę, a może dostęp do karty sportowej czy ubezpieczenia? Zastanawiam się również czy istnieją realne szanse rozwoju i awansu.

Jedyny plus Nowy wpis
@Hanna

Ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna Luxmed, multisport, akcjonariat. Zaangażowanie,pracowitość i chęć rozwoju - można przejść wewnętrzne szkolenia i awansować na koordynatora działu, potem kierownika i.t.d. Zniżka na produkty to całe 5% :-). (dla porównania Obi dla pracowników ma 15%)

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Leroy Merlin się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Asia

Jest tam ciężko dla kobiet, to głównie praca fizyczna ?

Mike

Nie polecam jest to sklep dla którego liczy się tylko zysk. Transport do domu przywiózł mi zły towar chcąc go oddać kazali mi przywieź samemu. Zero wyrozumienia dla kupującego. Wolę kupić w obi tam są cudowni ludzie.

Nieznajoma

Zakupiony towar przywieźli mi do domu po sprawdzeniu okazało się że przywieźli nie to co zamówiłam. Pojechałam do sklepu wyjaśnić sprawę i znów zamówiłam dostawę do domu. Po 30 min znów przywieźli nie ten towar co miał być. Pan powiedział że nie przyjadą po niego że muszę go przywieź i oddać sama. Już nigdy nic u was nie kupię. Żenada nie poleca.

Żal

Firma w której liczy się tylko zysk. Człowiek jest nie na drugim na ostatnim miejscu po wynikach, porządkach, inwentaryzacjach, zamawianiu towaru, przebudowach, śmiesznych komisjach które maja poprawić satysfakcje człowieka itp. Nie liczą się z pracownikiem. Musiałam odejść z tej pracy po 10 latach z ciężkim załamaniem nerwowym, nerwicą i depresja. Do dziś zmagam się z problemem i szukam miejsca zawodowego na ziemi. Za stan jaki tam panuje odpowiada dyrektor. Zostali tam moi przyjaciele i znajomi którzy nie wiedzą jak sie wyrwać po tylu latach bo żal jest wypracowanej pensji i strach przed kolejnym bagnem. Zobaczcie ile Leroy ma ofert pracy. Mądrzy ludzie nie wytrzymuja tam 3 miesięcy - zostali Ci co nie wiedzą co z soba zrobić - zdesperowani. w przychodni psychiatrycznej z tej firmy leczy się 5 osób które znam osobiści. w jednym momencie razem ze mną odeszły 4 osoby, pisałam do dyrektora regionalnego, do PIP i nic. dyrektor działa nadal a w styczniu przechodzi na sklep w Modlniczce.

@Żal

Bardzo negatywnie oceniasz firmę i oczywiście masz do tego prawo, nie przedstawiasz jednak obrazu sytuacji. Rozumiem, że nie odpowiada Ci zachowanie kierownictwa, ale jakbyś oceniła samą pracę? Czy warunki są dobre? Wspominasz, że pracowałaś tam długi czas,czyli pracodawca stawia na stabilne zatrudnienie. Oferuje umowę o pracę i pakiet dodatków?

Darek
@Hanna

Swoją karierę jako taką rozpoczynałem właśnie na sieciówkach tego typu. Nigdy nie narzekałem. Elastyczny grafik. Można ułożyć choć trochę pod swoje studia pracę, a to dla młodych ludzi na plus. Fakt, faktem po uzyskaniu dyplomu znalazłem robotę w moim zawodzie. Ale czas tam spędzony wspominam dobrze.

@Hanna

Pani chyba nie czyta ze zrozumieniem . Nie chodzi o umowę o prace tylko o to w jaki sposób traktowani są pracownicy . A prawda jest taka że więcej szacunku ma towar na pułkach niż pracownik który go układa . Jak pracownik jest potrzebny to włażą mu w (usunięte przez administratora) , a jak zrobi swoje to wywalają za bzdurę. Np. za to że w tłusty czwartek pracownik zjadł pączka który notabene dostał od dyrektora, wszedł na chwile na stołówkę i zjadł a był odbity na służbowe wyjście, po prostu czekał aż osoba do której ma iść będzie wolna .

dawid

Czy praca jest dla studentów ? Jest elastyczny grafik?

Jadwiga 155

Częste promocje zachęcają do ponownych zakupów i odwiedzin sklepu. Rzadko spotykane zaangażowanie w projekty edukacyjne dla dzieci.

Beata

Polecam obsługę, sprawną i sympatyczną na dziale kas.

Olka

Miła i profesjonalna obsługa. Pracownicy zaangażowani i chętnie doradzą niezorientowanemu klientowi.

Dariusz

Praca w tej branży nigdy nie była lekka ale myślę, że nie zawsze dobrze wybieramy sobie pracę.

Żal

Firma bez zasad, stosująca mobbing, nie licząca się z człowiekiem. Najważniejszy jest zysk. Pracowałam tam 10 lat, skończyłam załamaniem nerwowym, depresją i nerwicą. Reszta nie umie się wyrwać z tego bagna. Obłuda, fałsz, wyzysk. Za stan rzeczy odpowiada dyrektor , mowa tu o sklepie w Czyżynach.

Czy są jakieś nowe komentarze o warunkach panujących w firmie Leroy Merlin w mieście Kraków?

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Leroy Merlin