Leroy Merlin

Opinie o Leroy Merlin

Filtruj opinie po kryteriach:

Żal
 Opinia

Firma w której liczy się tylko zysk. Człowiek jest nie na drugim na ostatnim miejscu po wynikach, porządkach, inwentaryzacjach, zamawianiu towaru, przebudowach, śmiesznych komisjach które maja poprawić satysfakcje człowieka itp. Nie liczą się z pracownikiem. Musiałam odejść z tej pracy po 10 latach z ciężkim załamaniem nerwowym, nerwicą i depresja. Do dziś zmagam się z problemem i szukam miejsca zawodowego na ziemi. Za stan jaki tam panuje odpowiada dyrektor. Zostali tam moi przyjaciele i znajomi którzy nie wiedzą jak sie wyrwać po tylu latach bo żal jest wypracowanej pensji i strach przed kolejnym bagnem. Zobaczcie ile Leroy ma ofert pracy. Mądrzy ludzie nie wytrzymuja tam 3 miesięcy - zostali Ci co nie wiedzą co z soba zrobić - zdesperowani. w przychodni psychiatrycznej z tej firmy leczy się 5 osób które znam osobiści. w jednym momencie razem ze mną odeszły 4 osoby, pisałam do dyrektora regionalnego, do PIP i nic. dyrektor działa nadal a w styczniu przechodzi na sklep w Modlniczce.

Hanna
@Żal 10.10.2018 09:11

Bardzo negatywnie oceniasz firmę i oczywiście masz do tego prawo, nie przedstawiasz jednak obrazu sytuacji. Rozumiem, że nie odpowiada Ci zachowanie kierownictwa, ale jakbyś oceniła samą pracę? Czy warunki są dobre? Wspominasz, że pracowałaś tam długi czas,czyli pracodawca stawia na stabilne zatrudnienie. Oferuje umowę o pracę i pakiet dodatków?

Darek
@Hanna 23.12.2018 01:46

Swoją karierę jako taką rozpoczynałem właśnie na sieciówkach tego typu. Nigdy nie narzekałem. Elastyczny grafik. Można ułożyć choć trochę pod swoje studia pracę, a to dla młodych ludzi na plus. Fakt, faktem po uzyskaniu dyplomu znalazłem robotę w moim zawodzie. Ale czas tam spędzony wspominam dobrze.

Żal

Zweryfikowany użytkownik

Opinia

Firma bez zasad, stosująca mobbing, nie licząca się z człowiekiem. Najważniejszy jest zysk. Pracowałam tam 10 lat, skończyłam załamaniem nerwowym, depresją i nerwicą. Reszta nie umie się wyrwać z tego bagna. Obłuda, fałsz, wyzysk. Za stan rzeczy odpowiada dyrektor , mowa tu o sklepie w Czyżynach.

Opinia

Czy są jakieś nowe komentarze o warunkach panujących w firmie Leroy Merlin w mieście Kraków?

TakNie

Zostaw opinię o Leroy Merlin - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leroy Merlin

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.