Opinie o Leroy Merlin w Kraków Mieczysława Medweckiego 2

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Leroy Merlin. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Leroy Merlin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin w Kraków Mieczysława Medweckiego 2

Anna Nowy wpis

Ile się zarabia na start na stanowisku Doradca Klienta? Bardzo proszę o informację, to takie ważne, a w ofercie nic o tym nie ma.

Klient Nowy wpis

Tragedia! Zamówiłam drewnianą skrzynkę na kwiaty z dostawą do punktu odbioru blisko domu. Skrzynka przyszła uszkodzona, krzywa, z powyrywanymi gwaździami, nie nadająca się do niczego, chyba że spalenia. Nie wierzę, że została uszkodzona podczas transportu, przewoźnik musiałby użyć młotka, żeby dotarła w takim stanie. Kto pakował ten produkt, że nie zauważył takiego uszkodzenia? Dla mnie jest to coś strasznego, że kupujesz coś za nie małe pieniądze, dopłacasz za dostawę, a dostajesz szajs! Teraz trzeba będzie skrzynkę zanieść do sklepu i reklamować, ale pierwsze muszę ochłonąć. W tej chwili to miałabym ochotę dorwać tego kogoś i mu wygarnąć, że sprzedał mi takie (usunięte przez administratora) bo co? towar trzeba jakoś upchnąć?!

Małgorzata Nowy wpis
@Klient

aż tak się zezłościć? Tobie chyba serio musiało potężnie zależeć, albo faktycznie strasznie dużo zapłaciłaś za to. Ile tak właściwie?

Marta Korwin-Kochanowska

Ta firma sponsoruje wojnę Putina. Tylko biznes i nie brzydzi się pieniędzmi splamionymi krwią niewinnych Ukraińców. Nie polecam i to bardzo.

Jakub Nowy wpis
@Marta Korwin-Kochanowska

Serio? Wydawało mi się że się wycofali ze sprzedażą z Rosji. Zresztą tu nie jest miejsce na politykowanie tylko na pisanie o warunkach pracy. Bo z tego co zrozumiałem raczej tu nie pracujesz?

Mike

Nie polecam jest to sklep dla którego liczy się tylko zysk. Transport do domu przywiózł mi zły towar chcąc go oddać kazali mi przywieź samemu. Zero wyrozumienia dla kupującego. Wolę kupić w obi tam są cudowni ludzie.

Drzwi
@Mike

Drzwi uszkodzone przywieźli i sprzedali i nie czują odpowiedzialności

Natalia
@Drzwi

Czują czy nie, chyba nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zgłosić reklamacje? Przecież każdy może to zrobić

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Leroy Merlin się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Ula

Dzisiaj kupowałam farby i taśmę.Młody chłopak sprzedawca wykładający farby bardzo ułatwił mi sprawę.Miałam listę i z listą szedł ze mną.W ten sposób zakupy trwały niecałe 5 minut.Dziękuję

Czy Leroy Merlin oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jedyny plus

Umowa o pracę. Żadnych zleceń. Pensja zawsze na czas.

@Jedyny plus

To bardzo dobrze. Wciąż wielu pracodawców oferuje jedynie umowę zlecenie, więc super, że w krakowskim Leroy Merlin jest inaczej. Nadmieniłeś, iż pensja zawsze jest tam na czas. A czy otrzymujecie do niej jakieś dodatki? Nie wiem, premie kwartalne czy inne?

@Hanna

Premia kwartalna, zależna od obrotów

@Jedyny plus

A jak wygląda kwestia dodatków pozapłacowych? Pracownicy mają jakieś zniżki na produkty oferowane przez firmę, a może dostęp do karty sportowej czy ubezpieczenia? Zastanawiam się również czy istnieją realne szanse rozwoju i awansu.

@Hanna

Ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna Luxmed, multisport, akcjonariat. Zaangażowanie,pracowitość i chęć rozwoju - można przejść wewnętrzne szkolenia i awansować na koordynatora działu, potem kierownika i.t.d. Zniżka na produkty to całe 5% :-). (dla porównania Obi dla pracowników ma 15%)

Asia

Jest tam ciężko dla kobiet, to głównie praca fizyczna ?

Nieznajoma

Zakupiony towar przywieźli mi do domu po sprawdzeniu okazało się że przywieźli nie to co zamówiłam. Pojechałam do sklepu wyjaśnić sprawę i znów zamówiłam dostawę do domu. Po 30 min znów przywieźli nie ten towar co miał być. Pan powiedział że nie przyjadą po niego że muszę go przywieź i oddać sama. Już nigdy nic u was nie kupię. Żenada nie poleca.

Żal

Firma w której liczy się tylko zysk. Człowiek jest nie na drugim na ostatnim miejscu po wynikach, porządkach, inwentaryzacjach, zamawianiu towaru, przebudowach, śmiesznych komisjach które maja poprawić satysfakcje człowieka itp. Nie liczą się z pracownikiem. Musiałam odejść z tej pracy po 10 latach z ciężkim załamaniem nerwowym, nerwicą i depresja. Do dziś zmagam się z problemem i szukam miejsca zawodowego na ziemi. Za stan jaki tam panuje odpowiada dyrektor. Zostali tam moi przyjaciele i znajomi którzy nie wiedzą jak sie wyrwać po tylu latach bo żal jest wypracowanej pensji i strach przed kolejnym bagnem. Zobaczcie ile Leroy ma ofert pracy. Mądrzy ludzie nie wytrzymuja tam 3 miesięcy - zostali Ci co nie wiedzą co z soba zrobić - zdesperowani. w przychodni psychiatrycznej z tej firmy leczy się 5 osób które znam osobiści. w jednym momencie razem ze mną odeszły 4 osoby, pisałam do dyrektora regionalnego, do PIP i nic. dyrektor działa nadal a w styczniu przechodzi na sklep w Modlniczce.

@Żal

Bardzo negatywnie oceniasz firmę i oczywiście masz do tego prawo, nie przedstawiasz jednak obrazu sytuacji. Rozumiem, że nie odpowiada Ci zachowanie kierownictwa, ale jakbyś oceniła samą pracę? Czy warunki są dobre? Wspominasz, że pracowałaś tam długi czas,czyli pracodawca stawia na stabilne zatrudnienie. Oferuje umowę o pracę i pakiet dodatków?

Darek
@Hanna

Swoją karierę jako taką rozpoczynałem właśnie na sieciówkach tego typu. Nigdy nie narzekałem. Elastyczny grafik. Można ułożyć choć trochę pod swoje studia pracę, a to dla młodych ludzi na plus. Fakt, faktem po uzyskaniu dyplomu znalazłem robotę w moim zawodzie. Ale czas tam spędzony wspominam dobrze.

@Hanna

Pani chyba nie czyta ze zrozumieniem . Nie chodzi o umowę o prace tylko o to w jaki sposób traktowani są pracownicy . A prawda jest taka że więcej szacunku ma towar na pułkach niż pracownik który go układa . Jak pracownik jest potrzebny to włażą mu w (usunięte przez administratora) , a jak zrobi swoje to wywalają za bzdurę. Np. za to że w tłusty czwartek pracownik zjadł pączka który notabene dostał od dyrektora, wszedł na chwile na stołówkę i zjadł a był odbity na służbowe wyjście, po prostu czekał aż osoba do której ma iść będzie wolna .

dawid

Czy praca jest dla studentów ? Jest elastyczny grafik?

Jadwiga 155

Częste promocje zachęcają do ponownych zakupów i odwiedzin sklepu. Rzadko spotykane zaangażowanie w projekty edukacyjne dla dzieci.

Beata

Polecam obsługę, sprawną i sympatyczną na dziale kas.

Olka

Miła i profesjonalna obsługa. Pracownicy zaangażowani i chętnie doradzą niezorientowanemu klientowi.

Dariusz

Praca w tej branży nigdy nie była lekka ale myślę, że nie zawsze dobrze wybieramy sobie pracę.

Żal

Firma bez zasad, stosująca mobbing, nie licząca się z człowiekiem. Najważniejszy jest zysk. Pracowałam tam 10 lat, skończyłam załamaniem nerwowym, depresją i nerwicą. Reszta nie umie się wyrwać z tego bagna. Obłuda, fałsz, wyzysk. Za stan rzeczy odpowiada dyrektor , mowa tu o sklepie w Czyżynach.

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Kraków

• Jak się pracuje w Leroy Merlin?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Leroy Merlin