Muster

Kraków

Opinie o Muster

Klara

Czy cos dzieje się w firmie Muster? Taka cisza od miesięcy, zastanawiam się jaka jest przyczyna?

Joanna

@Marzena barbarskapróbowałaś zgłosić tą sytuację do firmy?

Marzena barbarska

Zeszłego roku pracowałam w tej firmie 2miesionce styczeń luty w Warszawie kerfur wileńska za styczeń dostaliśmy do renki wypłatę kierownik musi że za luty otrzymamy na konto i tak dotej pory nie otrzymaliśmy pensi i zgadzam się z tym co ludzie piszom o tej firmie ze to oszuści

Krakus

jola nie ECO Sauber tylko Eko Sauber Plus, już drugą zrobili albo nawet i trzecią, bo w Sosnowcu też jest jakaś. Ludzie nie liczcie na kasę, Maślanka już dawno ugotowany, tylko sprawy się przeciwko niemu toczą i nic nie ściągną bo wszystko powywoził. Maszyny i samochody. Biuro w Krakowie zamknięte, bo mu pewnie pracownicy pouciekali. Oszust jakich mało. Oby zgnił w piekle za takie traktowanie ludzi.

rafał

Założyli spółki córki i na nie przepisują majątek, więc wygrana sprawa nie oznacza, że kiedykolwiek zapłacą. Muszą natomiast pokryć koszty adwokata i wysyłać do sądu swoich kierowników - to też duże upokorzenie. Piszę o wygranej sprawie tylko dlatego żebyście nie bali się wytaczać im procesów - im więcej, tym lepiej.

ann

A ten muster to jeszcze w ogóle istnieje ? Z tego co słyszałam, to potracili wszystkie kontrakty ...

jola

Nie wiem jaki w tym jest cel ale pracownicy z bydgoszczy nie dostali jeszcze całych wypłat za sierpień komuś jest ciągle mało????????????????????????????????????????????

Galusia
@jola 17.10.2016 09:41

Pracownicy z Bydgoszczy założyli sprawę w sądzie gdyż od października firma zalega z wypłatami. A do firmy się dodzwonić nie da. Masakra porażka itp

jola

A tak poza tym prezes który robi porządnych ludzi w konia i zabiera część zarobionych pieniędzy ma jeszcze jedną firmę ECO Sauber tak więc uważajcie co podpisujecie i na co się zgadzacie

Warszawiak

Firma porażka kontakt poniżej krytyki płatności na raty (cząstkowe) albo wcale Mam wygrane sprawy sądowe i przekazane do firm windykacyjnych czekamy na pieniądze za wykonywane zlecenia .. Taka mała przestroga : zanim ktoś podpisze z nimi umowę na co kol wiek niech się 100 x zastanowi czy warto inwestować swój czas, zdrowie i pieniądze

zapytaj w bydgoszczy

ann

ha ha ha ha ha .... brzuch mnie i jeszcze kilka innych rozbolał ze śmiechu .... muster i terminowe wypłaty ... ha ha ha ha

jola

płacą na raty i do tego obcinają wysokość wypłat

jola

firma tragiczna nie wypłacalna Prezes nie wypłaca należnego wynagrodzenia, firma upada

rafał

Wygraliśmy sprawę z nimi, będzie windykacja :-)

bazyl2

muster znow stracil obiekt i to w Warszawie- careffour wilenska-i ktos tu mowi o wiarygodnej firmie? I jest problem z wyplatami...Na careffoura wchodzi aspen,choc nie mam pewnosci czy wszedzie..

ania

Firma - szkoda gadać, bida z nędzą, szkoda czasu , bo pewnie i tak za niego nie zapłacą. Mam tam wypracowany kilkuletni staż, więc wiem, co mówię. A ten Julianek to Pan Po czy Str czy Maś? Bo chyba tylko któryś z nich może takie dyrdymały pisać. Każdy , kto przewinął się przez Mustera wie , jakimi prawami rządzi się ta "firma" (patrz: swoimi prawami)

benio

Witam pracownikow firmy muster na obiektach carrefour.CZY WIECIE CO Z PRZETARGIEM ?CZY PRACUJEMY TYLKO DO KONCA STYCZNIA ????? PROSZE O ODPISANIE JAK NAJSZYBCIEJ TO WAZNE . JESLI WIECIE TO PODAJCIE JAKA FIRMA WCHODZI.

rafał

Witam, zachęcam wszystkich do składania pozwów, najlepiej zebrać się w kilka, kilkanaście osób i pozwać ich grupowo - koszty procesu będą niższe. Nam jako podwykonawcy mycia specjalistycznego nie zapłacili od 05.2014 r. kilkunastu tysięcy złotych. W przyszłym tygodniu pierwsza rozprawa w Sądzie po otrzymanym przez nich nakazie egzekucji długu. Nie dajcie się robić w trąbę przez kilku cwaniaczków ! Prawnicy aż się rwą do tak prostych spraw !

kasiab

juz rok minął i za maj pracownicy z galeri tarnów nie mają

zgadzam sie

Byly pracownik

Maslanka zlodzieju oddaj ludziom pieniadze i zaplac odprawy oszuscie.

kasiab

ooooo julianek sie wkoncu zamknął ....juz rok a dalej kasy z gemini nie ma ..banda zł....

kasiab

zgadzam sie ......co do mustera i julianka

pracownik84

Większość ludzi opisujących firmę MUSTER ma rację za wyjątkiem julianka, który nie wiedząc dlaczego ma na celu bronić za wszelką cenę dobrego imienia firmy. Firma Muster traci obiekt za obiektem, teraz straciła kontrakty na Almy i Tesca, łącznie 12 obiektów. Niestety standard życia Świty firmy wymaga nakładów finansowych, których potem brakuje na terminowe wypłaty. I teraz do julianka - ludzie którzy tu cokolwiek wpisują piszą prawdę za wyjątkiem Ciebie.

Julianek

Malutka! Firma muster jest wyplacalna a odemnie to sie odpie.... Moze ty ciagniesz to twoja brozka .pewnie lubisz skoro o tym piszesz. Pewnie hu.... Robilas ze nie zaplacici.od Julianka sie odpie..... Bujaj sie

malutka123483

A co do Julianka broniącego tej zasranej niewypłacalnej firmie to mam pytanie ciągniesz dyrekcji druta czy jaki czort ze tak bronisz daj se spokoj bo zal Cię słuchać !!

malutka123483

Moim zdaniem Firma Muster jest firmą żyrującą na nie winnych ludziach to jest już szczyt bezczelności żeby zapieprzać przez dwa miesiące!!!!i nie dostać wypłaty ale kierownictwo kadry i sam dyrektor firmy ma za co żreć i dać swiom dzieciom coś do gara.Jesteście skończonymi palatntami jak dla mnie bezlitosne hieny!!!!nikomu nie RADZĘ DO TEJ FIRMY PRZYCHODZIĆ!!!!!A jeszcze usłyszycie o sobie w telewizji życze wam jak najgorzej!

julianek

Kasia! Rok 2015 mamy terz .roku 20014 my nie dozyjemy . a ty chcesz juz od firmy Muster pieniadze za 20014 rok.skad jestes ze tak burzysz sie o kase.?????????

niech oodaja kase za maj 20014 złodzieje

julianek sie zamknąłz

julianek

nie ja jestem Julianek.dajcie firmie MUSTER SPOKOJ.

kasiab

czy ty to maslanka strojniak czy dupek muster nie jest porzadna firma niech wyplaca ludzia co im wisza

julianek

kaśka nie zamkne sie . jak nie morzesz mnie czytać to nie czytaj. Muster nie jest firmą oszustów. chyba z marsa sie wziełaśśśśśśśśśśśśśśśśś . już jest 2015 a ty dalej w starym roku żyjesz jesteś daremna od JULIANKA zdaleka .a zbadać sama sie daj i spadaj. MUSTER TO PORZĄDNA FIRMA.

kasia

Julianek spadaj na drzewo......

kasia

Julianek zamknij sie bo nie moge cie czytac .....oszuści i wszystko co piszą to prawda ....gemini tarnów wypłaty nie ma za maj2014 niedługo będzie rok

JULIANEK

Zgadzam sie ze firma muster jest dobra firma i profesionalna Dlatego polecam wszystkim firme Muster. to dobra i profesjonalna firma.

bodek

nie tylko w W-rszawie ale i w Białymstoku przegrał przetarg a z zapłatą to majo problem są niewypłacalni

julianek

Jolka- to nie prawda ze ubrania dostajemy zchodzone.jak nie byłń na ciebie rozmiaru to ciesz sie ze wogole cos dostalas. Zostaw firme Muster w spokoju bo jak masz pisac takie bzdury to lepiej sobie odpusc.najlepiej jest pisac bzdury na firme w ktorej pracowalas. Doczep sie do innej firmy jak cie to bawi. Bo jak na razie to denerwujesz Julianka.

JAZON
@julianek 27.01.2015 17:09

Muster obys cie na zachodzie Polski nie trafili na Dyr Operacyjnego P,ktory nie nadaje sie nawet na kierownika obiektu zwykly nierób znamy go z Zielonej Góry zresztą jego rola już sie konczy jazon

jolka

Pracowalam w tej firmie ,moge tylko ostrzec aby nie dac sie nabrac na obietnice kierownikow bo to co mowia mija sie z prawda.Po pierwsze zarobki to 4.70 za godzine ,umowy o dzielo i oczekiwanie na wyplate 'pierwsza na zachete normalnie a kolejna po trzech miesiacach od podjecia pracy.Mundurki schodzone po innych pracownikach .Nie polecam tej firmy a wrecz przestrzegam przed podjeciem pracy w tej firmie.

julianek

Janek- co masz na mysli z tym 2,5??.dwa piedziesiat to nisko sie cenisz. A jesli myslisz o 2,5 tysiaca to zle szukasz chyba ze na lizaki zbierasz .. Ciekawe skad ty wzioles te 2,5 chyba z kosmosu. W polsce sie tyle nie zarobi nawet jak garba bedziesz mial. To wyplaty tyle nie dostaniesz.

julianek

Karlik- no widzisz ale dostales wiec wporzadku firma . Nie waz sie ruszac tej firmy bo zdenerwujesz Julianka. Ciesz sie ze dostales .i zostaw ta firme w spokoju.

julianek

to nie jest firma oszostow i dajcie tej firmie spokoj. A gdzie pracowalaes?

karlik
@julianek 04.10.2014 21:10
to nie jest firma oszostow i dajcie tej firmie spokoj. A gdzie pracowalaes?

Silesia city Center, TESCO. Po trzech miesiącach doczekałem się kasy o umowę zlecenie.

k22r

Czesc,Pracowalem dla nich kiedys.Kilka lat temu.Tylko w Bielsku.Omijajcie te firme z daleka.Nawet najbardziej zdesperowani.To niewyplacalni oszusci(mysle o pensjach dla pracownikow fizycznych,bo dla kierownikow sa zawsze na czas). Pracownicy sa w porzadku.Jak wiekszosc ciezko pracujacych I wyzyskiwanych ludzi.Zarzad powinien dawno stanac przed sadem I pojsc siedziec.Wyzysk w czystej formie.Zdecydowanie odradzam wszystkim!!

julianek

pawelec! Prosze przestac pisac takie bzdury na temat tej firmy.Ja pracuje w tej firmie i jakos wyplaty sa na czas. Najlepiej jest pisac nie prawde. Bo to jak do tej pory najlepiej wam wychodzi. Dajcie sobie spokoj i zostawcie FIRME MUSTER w koncu juz w spokoju.jak lubicie pisac bzdury to napiszcie o innej firmie . A FIRME MUSTER ZOSTAWCIE W SPOKOJU . Nie denerwujcie Julianka.

k22r
@julianek 01.10.2014 17:50

Zgadza sie stary.Wiekszych oszustow I wyzyskiwaczy w zyciu nie spotkalem.Pozdro.

pawelec

Witam , pracowałem w tej firmie , banda złodzieju , pracownicy nie dostali wypłat od kwietnia br. Maślanka i spółka wozi się na ludzkiej krzywdzie ale nie długo już tracą obiekty i wkrótce wpadną do szamba.

bode
@pawelec 01.10.2014 16:01

chyba prezes sie odezwal lub jego czlowiek

@julianek 23.09.2014 12:27
to nie prawda. Zacznijcie wkoncu pisac prawde. Bo jak na razie to piszecie bzdury . Dajcie tej firmie swiety spokoj ....

Witam czy posiadasz do Nich jakiś telefon Kontaktowy bo ten co mam ciągle pisze sieć zajęta ? ( usunięte przez administratora )

byla pracownica

do 31 maja pracowalam w firmie muster,od 1 czerwca pracuje w innej na tym samym obiekcie ale wypłaty za maj jak nie bylo tak nie ma tzn dostalismy jakies 127 zł na konto poczatkiem lipca( tradycyjnie opóznienie) w srepniu wypłacono nam polowe z tego co został i do dnia dzisiejszego ani słychu o pozostalej kwocie. Nawet telefonów nie odbieraja. Paranoja ta firma powinna miec zamkniete drzwi na wszelkie obiekty. Ludzie zapierdzielaja po 15 dni bez przerwy i co z tego maja?

Panie prezes muster gdzie sa nasze wyplaty !!! .z czego Mamy zyc .pana prawo nie obowiazuje .miej pan odwage Powiedziec ludziom ze jest pan bankkrutem .dla mie jest pan Zwyklym oszustem ! .3 raz pan zmieniasz nazwe firmy Odajcie nasze wyplaty!!!!!

mysza

Witam,do piątku byłam pracownikiem firmy muster. Pełniłam nawet funkcję kierownika. Pracę wypowiedziano mi bez podania przyczyn i mają takie prawo.... Wszyscy pracownicy wiedzieli,że drąc koty z kierownikiem regionalnym długo nie popracuję. Mam sporą wiedzę na temat ich działania i dziś wybieram się do inspekcji pracy a także piszę pozew do sądu pracy. Większość opinii na temat olewania pracowników,ich wymiar godzin pracy i podejścia góry do problemów jest trafny. nie daj Boże pytać o własne pieniądze lub pieniądze dla pracowników... w kadrach w Krakowie powiedziano mi nawet,że nie ma sensu dzwonić codziennie i pytać o wypłatę-same zadzwonią jak będą miały informację o terminie wypłat. Najpierw wypłacają pracownikom-opóźnienie w tym miesiącu dla umów o pracę to już 5 dni a później kierownikom. w miesiącu maju dostałam pierwszą ratę 26.05 a drugą 6.06. Mają w nosie czy człowiek ma z czego żyć...na pytanie w okolicach 13.06 kiedy dostanę wypłatę za maj usłyszałam,że dopiero co dostałam pieniądze. PARANOJA!!!! Teraz temat kierownika regionalnego-przerost ambicji nad możliwościami. Krzykiem próbuje wymóc na człowieku rzeczy o których nie ma sam pojęcia. Czepianie się wszystkiego,głównie zerówek na audytach to norma,ale pomóc w rozwiązywaniu problemów,to już nie ma czasu.. słyszałam,że to moja wina,bo nie umiem zarządzać ludźmi. Stawka na obiekcie wynosi 4.70 netto,są braki kadrowe, ludzie ciągną po 15 dni bez przerwy...to ma gdzieś. Ma być zrobione i koniec. Jest podłym człowiekiem,jak tylko może swoje złośliwości dorzuci. użyję w tym miejscu cytatu--"myślałem,że jest pani inteligentna a widzę,że muszę tłumaczyć jak krowie na pastwisku..." Oj,długo by pisać... jak macie jakieś pytania piszcie-odpowiem.

julianek

TURBO -to jak ci mowil pracownik to chyba zle widzial. My dostajemy umowy wypelnione.NIE PISZ BZDUR JAK NIE WIESZ.

Zostaw opinię o Muster - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Muster