Opinie o Muster w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Muster, oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Muster o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Muster w Kraków

Pytanie Nowy wpis

Czy w Muster możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Mirek Nowy wpis
@Pytanie

Kiedyś były zaliczki

Zuza Nowy wpis

Czy firma w ogóle funkcjonuje? Od dawna nikt nie korzystał z forum, dlaczego tak jest?

Asia Nowy wpis

@byłem.tam a firma przestała działać ?

Byłem.Tam

Czy ktoś słyszał o reaktywacji firmy?

pracownik utrzymania czystości
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Poszłam na rozmowę pełna obaw ponieważ nigdy nie pracowałam jako osoba sprzątająca. Wiadomo każdy z nas sprząta w domu ale to nie to samo. Rozmowa z Panią Kierowniczką przebiegła w miłej atmosferze. Zostałam zapoznana z zdaniami jakie wykonywałabym z czasem pracy i wszystkimi sprawami organizacyjnymi

Pytania

Nie zadawano mi jakiś dziwnych pytań, raczej standardowe wiek wykształcenie miejsce zamieszkania poprzednie miejsca pracy

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Niki

Od bardzo dawna nikt nie zostawił tu opinii bo jeśli ludzie są zadowoleni z pracy to nie ma chęci do pisania.

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 1 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w firmie Muster?

Klara

Czy cos dzieje się w firmie Muster? Taka cisza od miesięcy, zastanawiam się jaka jest przyczyna?

Joanna

@Marzena barbarskapróbowałaś zgłosić tą sytuację do firmy?

Marzena barbarska

Zeszłego roku pracowałam w tej firmie 2miesionce styczeń luty w Warszawie kerfur wileńska za styczeń dostaliśmy do renki wypłatę kierownik musi że za luty otrzymamy na konto i tak dotej pory nie otrzymaliśmy pensi i zgadzam się z tym co ludzie piszom o tej firmie ze to oszuści

Krakus

jola nie ECO Sauber tylko Eko Sauber Plus, już drugą zrobili albo nawet i trzecią, bo w Sosnowcu też jest jakaś. Ludzie nie liczcie na kasę, Maślanka już dawno ugotowany, tylko sprawy się przeciwko niemu toczą i nic nie ściągną bo wszystko powywoził. Maszyny i samochody. Biuro w Krakowie zamknięte, bo mu pewnie pracownicy pouciekali. Oszust jakich mało. Oby zgnił w piekle za takie traktowanie ludzi.

rafał

Założyli spółki córki i na nie przepisują majątek, więc wygrana sprawa nie oznacza, że kiedykolwiek zapłacą. Muszą natomiast pokryć koszty adwokata i wysyłać do sądu swoich kierowników - to też duże upokorzenie. Piszę o wygranej sprawie tylko dlatego żebyście nie bali się wytaczać im procesów - im więcej, tym lepiej.

ann

A ten muster to jeszcze w ogóle istnieje ? Z tego co słyszałam, to potracili wszystkie kontrakty ...

jola

Nie wiem jaki w tym jest cel ale pracownicy z bydgoszczy nie dostali jeszcze całych wypłat za sierpień komuś jest ciągle mało????????????????????????????????????????????

Galusia
@jola

Pracownicy z Bydgoszczy założyli sprawę w sądzie gdyż od października firma zalega z wypłatami. A do firmy się dodzwonić nie da. Masakra porażka itp

jola

A tak poza tym prezes który robi porządnych ludzi w konia i zabiera część zarobionych pieniędzy ma jeszcze jedną firmę ECO Sauber tak więc uważajcie co podpisujecie i na co się zgadzacie

Warszawiak

Firma porażka kontakt poniżej krytyki płatności na raty (cząstkowe) albo wcale Mam wygrane sprawy sądowe i przekazane do firm windykacyjnych czekamy na pieniądze za wykonywane zlecenia .. Taka mała przestroga : zanim ktoś podpisze z nimi umowę na co kol wiek niech się 100 x zastanowi czy warto inwestować swój czas, zdrowie i pieniądze

zapytaj w bydgoszczy

ann

ha ha ha ha ha .... brzuch mnie i jeszcze kilka innych rozbolał ze śmiechu .... muster i terminowe wypłaty ... ha ha ha ha

jola

płacą na raty i do tego obcinają wysokość wypłat

jola

firma tragiczna nie wypłacalna Prezes nie wypłaca należnego wynagrodzenia, firma upada

rafał

Wygraliśmy sprawę z nimi, będzie windykacja :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Muster - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Muster
2.3/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Juliusza Lea 202A