DGM

Kraków

Opinie o DGM

fine5

Jeśli chodzi o firmę DGM zajmującą się telemarketingiem ogólnie sprawia dobre wrażenie ,lecz to tylko do czasu. Aż nagle okaże się że wyniki sprzedaży są tak ważne, że ważniejsze dosłownie od wszystkiego, nawet od trudności w wykonywaniu obowiązków w tak nieprzychylnych warunkach( w hałasie) trzeba rozmawiać z klientami przez słuchawki z mikrofonikiem,trudna rzecz do wykonania, jeżeli komuś nie idzie ta praca to znaczy że ma gorszy dzień być może spowodowany jeszcze innymi problemami -rodzinnymi. Być może również nie wszyscy są stworzeni do takiej pracy, tylko osoby odporne na stres, mogą tam pracować.

Zostaw opinię o DGM - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DGM