DGM

Kraków

DGM

Opinie o DGM

rajska

A czy jest umowa o pracę? wie ktoś? Szukam pracy, mam duże doświadczenie w telemarketingu, blisko 7 letnie...

AAA
@rajska 31.01.2018 15:37

zapomnij, zlecenie... nikt do umowy o pracę nie dotrwał ;) ew. własna działalność gospodarcza

fine5

Jeśli chodzi o firmę DGM zajmującą się telemarketingiem ogólnie sprawia dobre wrażenie ,lecz to tylko do czasu. Aż nagle okaże się że wyniki sprzedaży są tak ważne, że ważniejsze dosłownie od wszystkiego, nawet od trudności w wykonywaniu obowiązków w tak nieprzychylnych warunkach( w hałasie) trzeba rozmawiać z klientami przez słuchawki z mikrofonikiem,trudna rzecz do wykonania, jeżeli komuś nie idzie ta praca to znaczy że ma gorszy dzień być może spowodowany jeszcze innymi problemami -rodzinnymi. Być może również nie wszyscy są stworzeni do takiej pracy, tylko osoby odporne na stres, mogą tam pracować.

Zostaw opinię o DGM - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DGM