DGM

Opinie o DGM

~Ex

Generalnie na początku było rewelacyjnie, luźna atmosfera, super kadra, która ma dobre podejście do pracowników, do młodych ludzi, była duża swoboda, chillera, konkursy, spotkania po pracy, z której nie mogliśmy wyjść, bo taka była ekipa. Dopiero po czasie wyszły (usunięte przez administratora), podziały, no nic przyjemnego, (usunięte przez administratora)... Ale tak czy siak, mega miło wspominam pierwszy miesiąc, ludzie wspaniali, klimat jak było dobrze też, wiele się tam nauczyłam i praca tam zawyżyła mega wysoko moje oczekiwania, jeśli chodzi o przyszłe miejsca pracy, pod kątem atmosfery i naprawdę rodzinnego vibe'u to było coś pięknego. Coś niepowtarzalnego.

@~Ex

Cześć, dzięki za opinie. Cieszymy się, ze masz pozytywne wspomnienia związane z pracą u nas :) pozdrawiamy

Matii

Ja dopiero jestem na szkoleniu ale bardzo mi się tu podoba, ludzie bardzo mili, wyluzowani, uśmiechnięci a przed wszystkim wyrozumiali. Wiem że to dopiero początek mojej współpracy z firmą ale z czystym sercem mogę polecić innym

@Matii

Dzień dobry. MATII, bardzo dziękujemy za wyrażenie opinii. Mamy nadzieję, że nasza współpraca na każdym etapie będzie tak samo dla Pana udana :) Pozdrawiamy.

KlaUdia

Praca łatwa i przyjemna ale najlepsza jest atmosfera, kawa, pizza i bardzo ciekawe konkursy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jak najbardziej polecam

JW

System wynagrodzen jasny jest jedna zasada angażujesz się = zarabiasz. sprzęt móglby byc lepszy, bo czasami muli. atmofera kozak, tylko więcej rapu! Ja oceniam na plus

Kajli
@JW

w takich miejscach zazwyczaj sprzet jest taki o nic nowego a ludzie tez o to nie dbaja jakos bardzo.mi sie tu dlatego podoba, bo jest duzo szkolen w grupie i mam tez szkolenia indywidualne. duzo sie nauczyłam

LolliDolli

Długo się wstrzymywałam przed dodawaniem opinii na temat firmy DGM jako mojego byłego pracodawcy. Głównie ze względu na moje mieszane odczucia dotyczące czasu spędzonego tam. Ale zdecydowałam się, żeby dać trochę informacji osobom które nad dołączeniem w poczet pracowników tej firmy się zastanawiają. Spędziłam w firmie dobrych parę miesięcy więc myślę, że co nieco o firmie wiem. NA POCZĄTEK Jeżeli zastanawiasz się nad aplikowaniem albo już to zrobiłeś/aś to przede wszystkim musisz wiedzieć, że nie jest to praca w której poświęcając swój czas narobisz trochę nadgodzin przed świętami żeby dorzucić parę groszy do świątecznych przygotowań. TA PRACA NIE OPIERA SIĘ NA GODZINÓWCE. Jeżeli masz doświadczenie w call-center to wiesz o tym, a jeżeli nie to musisz się nastawić, że czas spędzony w pracy nie przekłada się bezpośrednio na Twoją wypłatę. Działa to w dwie strony, albo możesz urobić dniówkę w dwie godziny i iść do domu albo spędzić 8 godzin i po miesiącu mieć mniej niż najniższa krajowa. UMOWA Jeżeli już zaaplikowałaś/eś i chcesz spróbować tam pracować, przeczytaj uważnie umowę, czy to o szkolenie ( o ile wciąż tak robią) czy to warunki przy pierwszej umowie zlecenie. Umowa sama w sobie jest bardzo jednostronna. (Tu moja opinia:) Myślę, że przez dużą rotacje pracowników pracodawca najzwyczajniej na świecie zdecydował się chronić bardziej swój interes niż umilać warunki zmieniającym się pracownikom. Po prostu czytaj uważnie i zdecyduj na spokojnie bez presji. ATMOSFERA i KIEROWNICTWO Ludzie którzy tam trafiają ( z reguły studenci/ młodzi ludzie po maturze ) są naprawdę świetni. Atmosfera jest nadzwyczaj miła. Ludzie są uprzejmi, pomocni i życzliwi. To naprawdę olbrzymi PLUS. Przerwy są dobrze rozłożone, praca zazwyczaj rozpoczyna się spotkaniem na którym omawia się ostatnie tendencje w rozmowach. Ale poza tym, jest też odczuwalna bardzo duża presja ze strony kierownictwa na wynik. Osobiście odniosłam wrażenie, że wynik stał się tam niemalże pryzmatem przez który ocenia się Ciebie jako osobę. Pan Krzysztof (bezpośredni przełożony) jakkolwiek kompetentny by nie był (a tego akurat mu zarzucić nie można) jest osobą która będzie Ci przyjazna gdy robisz swój wynik dając Ci miłe lekkie wskazówki jak go podnieść, albo będzie w stanie przekonać Cię, że wcale się nie starasz i jesteś pozerką/pozerem gdy wynik będzie niezadowalający. PIENIĄDZE No i doszliśmy do podstaw. Zapewne w ogłoszeniach o pracę które was zaciekawiły i sprowadziły tutaj, zobaczyliście zarobki w przedziale 1,5tyś do 4tyś. Kłamstwa w tym niby nie ma. Tak jak wspomniałam zależy to od Twojego wyniku a nie od czasu poświęconego w pracy. Przy beznadziejnym wyniku Twoje zarobki przy pełnym ,,etacie" zamknął się w przedziale 1,3 tyś do 1,9 tyś ( netto) czyli do minimalnej krajowej. Wszystko co ponad ten próg rośnie bardzo szybko do ok 3 tyś dla bardzo dobrych i 4+ tyś dla najlepszej i najdłużej pracującej jednostki (jest taka jedna dziewczyna tam ).Dzieje się tak głównie ze względu na dodatki które są dla osób robiących dobry wynik znaczące. Zastanawiasz się pewnie teraz czy zaczniesz od najniższego progu ? Otóż nie wie tego nikt. Przez parę miesięcy spędzonych tam przewinęło się mnóstwo nowych osób ( rotacja jest szalona ) i niektórzy bez doświadczenia zaczynali całkiem dobrze ( oscylowali w granicach minimalnej krajowej) a niektórzy z doświadczeniem dużo słabiej. Na koniec chciałam jeszcze dodać, że podnoszenie swoich umiejętności w tej pracy nie jest takie oczywiste, że wystarczy się przyłożyć i jakoś to będzie... Przecież prawie każdemu zależy dobrze wypaść w nowej pracy, dużo z siebie dać i dobrze zarobić, a jednak często mimo olbrzymich starań nie zawsze widać efekty. A brak efektów nie przejdzie obok uwagi Pana Krzysztofa który nie zapomni przypomnieć Ci, że gdybyś się starała to by było to widać bo inni potrafią, nieprawdaż ? Drodzy niezdecydowani i kandydaci. Przekazałam wam to co moim zdaniem powinniście wiedzieć rozważając ofertę tej pracy. Niestety nie udało mi się uniknąć wtrącania własnej opinii, ale ta praca taka już jest, nie da się opuścić tego miejsca pozostając neutralnym. Co poniektórzy z was przekonają się sami ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia

@LolliDolli

Jeśli kandydat jest gotowy do ukończenia szkolenia i podjęcia pracy, a firma DGM mu na to nie pozwala z jakimi konsekwencjami nie zapłaty kary?

Loliidolli
@Kandydat

Jeżeli przejdziesz szkolenie to dostajesz umowę zlecenie na miesiąc (co jest pisemnie gwarantowane). W przypadku nieukończenia szkolenia (nie z twoich decyzji - o co trzeba się naprawdę postarać) to jesteś zobowiązany uiścić opłatę za to szkolenie.

@LolliDolli

Cześć, dziękujemy za zostawienie opinii, każda merytoryczna stanowi dla nas dużą wskazówkę. Jeśli masz jakieś propozycje zmian, zapraszamy do kontaktu :) Pozdrawiamy

LolkaDolka Nowy wpis
@LolliDolli

Hej, Czy orientujecie się czy coś się w firmie zmieniło w powyższych kwestaich ? Dalej są umowy na szkolenie ? Dalej są kary umowne które za brak wyniku mogą obniżyć Ci wynagrodzenie poniżej wynagrodzenia godzinowego ??

Nero Nowy wpis

Dzień dobry czy za odbycie szkolenia dostaje się wypłatę ? Czy to jest 35h pracy za darmo?

Patryk Nowy wpis

Dzień dobry, czy nadal Państwo prowadzą rekrutację? Bo nie wiem czy ostatni Państwa adres jest aktualny, a chciałem się wybrać, pozdrawiam :)

Dolores Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie kilka miesięcy. Była to moja pierwsza „poważniejsza” praca. Rozmowa rekrutacyjna przebiegła miło i szybko, zostałam zaproszona na szkolenie. Szkoleniu również nie można nic zarzucić, są przedstawione schematy i zasady rozmowy z klientem. Później zaczyna się praca która wiadomo, nie jest łatwa. Praca na słuchawce wydaje się prosta ale wcale tak nie jest, bo potrzeba sporo cierpliwości i trzeba być wygadanym. Atmosferę w pracy również wspominam dobrze, muzyczka w biurze, konkursy, kawka itp. Problemy jakie pojawiły się w tej pracy to straszne parcie na wynik, nie możesz mieć gorszego dnia, a to, że klienci zwyczajnie nie chcą od Ciebie następnego dekodera kompletnie nie obchodzi Krzysztofa Ż. ktory potrafił jednego dnia przyczepić się do mnie o nie drążenie tematu z klientem i nie namawianie go na dekoder(pana Krzysztofa nie przekonało nawet to, że klient powiedział, ze jest w żałobie i nie ma ochoty na takie rozmowy). W ogóle, wciskanie dekoderów na chama osobom starszym czy takim które naprawdę go nie chcą jest męczące. (usunięte przez administratora). A kiedy do firmy zawitała koleżanka (usunięte przez administratora), tylko na chwilę to nagle magicznie miała jedne z najlepszych wyników. Przypadek? Nie sądzę. Ogólnie firmę wspominam dobrze, ale nie polecam jej ponieważ uważam ze sporo rzeczy jest tam ukrywane, i akurat znajomi (usunięte przez administratora) zawsze mają najlepsze wyniki w sprzedaży. Ponadto, w firmie obowiązują kary za niewyrobienie normy i w ten sposób można dostać na wypłatę 600 zł ;) podsumowując, firma z jednej strony fajna ale z drugiej strony nieciekawa ze względu na dziwne zbiegi okoliczności oraz związek dwóch najlepiej zarabiających osób w firmie(tj szefa i pracownicy)

Klaudia

Czy możliwe jest zrezygnowanie po podpisaniu umowy o przeprowadzeniu szkolenia przed rozpoczęciem szkolenia bez żadnych konsekwencji?

BYLY PRACOWNIK

NIE POLECAM TEJ PRACY. KANDYDACI ZOBOWIĄZANI SĄ ŻAŁOSNA UMOWA PRZEZ KTÓRA W KAZDYM WYPADKU MUSZA PLACIC 500ZL. ŻENADA!!!!!!! UCIEKAJCIE STAMTAD. NIE PODPOSUJCIE NIC NA PIERWSZEJ ROZMOWIE.

Xyz

Zgadzam się

@BYLY PRACOWNIK

Minęło 4 lata odkąd sama odeszłam nie kończąc okresu próbnego, nigdy nic nie przyszło do zapłaty, a nawet gdyby przyszło, to niech sobie (usunięte przez administratora) ściągają z obecnej wypłaty, jak tacy cwani. Widać nie mają kasy na ściganie pieniędzy

Vera
@BYLY PRACOWNIK

Hej. Potrzebuję się z Tobą skontaktować na priv. Czy w jakiś sposób mogę? Jeśli nie to czy mogłabyś tutaj opowiedzieć coś więcej o tej umowie?

Mery

Kochani, omijajcie to miejsce szerokim łukiem, bo niewiele dobrego was tam spotka. Cieszę się, że nie pracowałam tam dłużej niż miesiąc, bo moja samoocena całkowicie poleciałaby na łeb na szyję. Niech was nie oczaruje piękna z pozoru atmosfera i przyjaźni ludzie, bo to tylko wstrętna maska. Wszystkie pretensje są zawsze do ciebie, to TY jesteś winny. I nie ważne jak bardzo się starasz, oni będą probować udowodnić, że tak nie jest. Droga kadro, polecam czasami włączyć uczucia. Każdemu zdążają się zarówno gorsze jak i lepsze dni, nie zawsze musimy być uśmiechnięci i tryskać energią. Za to bezduszne podejscie do pracownikow szczerze nienawidzę tego miejsca. Brawo, możecie być z siebie dumni -,-

na szczescie byly pracownik xd

gdybym mogla dac gwiazdki na minusie, na 100% bym to zrobila, nie przepracowalam w tej ''firmie'' nawet miesiaca, a konsekwecje ciagna sie za mna juz prawie od roku, jedyna rzecz na plus, to to, ze ta praca zmusila mnie w koncu do zapisania sie na terapie po soczystej dawce mobbingu ze strony koordynatorow, do tej pory nie moge poradzic sobie w glowie z tym jak bylam traktowana, na kazdym kroku mobbingowana, a wrecz gaslightinowana i manipulowana, wina zawsze lezala po mojej stronie, niezaleznie od tego, ze dawalam z siebie wszystko slyszalam jedynie, ze jestem manipulantka, ze mam wywalone, w momencie, w ktorym powiedzialam, ze mam dosc robienia ludziom z mozgu kakaa, uslyszalam ze jestem rozpuszczonym bachorem, zmija, ktora zatruwa firme jadem, ciagle bylam straszona karami finansowymi xddd, dostawalam obrzydliwa dawke nawet nie negatywnego feedbacku, ale doslownie traktowano mnie jak smiecia bez uczuc, doporowadzano mnie doslownie do placzu, nie pozdrawiam w szczegolnosci krzysia, ktory do dzisiaj mi sie sni xdddd

CC

Najgorsza praca jaką do tej pory miałam Jak komuś nie przeszkadza mobbing to polecam

Pani rekruterka to jedna wielka porażka, poza wyglądaniem, to nic dobrze jej nie wychodzi. Facet zajmujący się szkoleniami itd. to przykład samotnego frustrata, pierwszego dnia proponował mi spotkanie na drinka, mimo iż wcale nie chciałam z nim rozmawiać, a tym bardziej się spotykać po godzinach. O nawiązaniach do seksu podczas zwykłej rozmowy, to nawet nie wspomnę. Jak wygląda praca? Telefonicznie wciskasz dekodery osobom, które już je posiadają (XD), razem z umowami i urządzeniami na grubą kasę. Całość polega na omotaniu klienta w taki sposób, by ten w toku informacji zgodził się, na dobrą sprawę sam nie wie na co. Nie polecam ani na chwilę, ani na stałe. Dziwię się, że canal+ finansuje taki chłam, w dodatku prowadzony tak bardzo nieudolnie. Od tego momentu wszystkim proponuję rozwiązywanie umowy z nimi, szczególnie po opowiedzeniu im mojej historii. Nie obawiajcie się też tej klauzuli kary 500 zł za przerwanie szkolenia - ja nie zapłaciłam, nigdy nic nie przyszło, pewnie nie przyjdzie, a odkąd zakończyłam tam "pracę" minęło już sporo czasu. To jest właśnie sposób na zarobek nieuczciwych ludzi, a z pewnością tacy tworzą prestiżowe DGM pana Maćka ;)

Jeśli z kandydatem firma DGM zerwała umowę/szkolenie więc kandydat nie ponosi żądnych kary?. Jak to wygląda czy ktoś się spotkał z takim czymś jakie konsekwencję ponosi kandydat?

ex
@Kandydat

nie ważne czy sam zrezygnujesz czy oni wyrzucą Cię w trakcie szkolenia każą Ci płacić 500 zł kary kara też jest w przypadku nie podpisania i nie przepracowania 1 miesiąca po szkoleniu często po ponad miesiącu możesz wyjść nawet na minus zamiast coś zarobić

Xyz
@ex

Na minus jak? Jak ze mną zerwa umowę lub ja tak?

Wiktoria

Pewnie, usuwajcie dalej negatywne opinie XD co za frajerstwo

To_Ja
@Wiktoria

Chyba masz problem ze wzrokiem, bo ja widzę negatywne opinie XD No ale wiadomo takich jak ty jest dużo i dlatego wolą tylko biadolić jak nie dobrze, jak źle. Buuuu kazali mi pracować, buuu jaka ja jestem biedna bo nikt nie chciał dać mi pieniędzy za darmo

Ccc

Witam. Chciałem się dowiedzieć, jak wygląda sprawa okresu próbnego. Ile trwa, czy jest płatny itd. :) z góry dziękuję

Wiktoria

Jak tam, dalej je*iecie ludzi na kasę i ich szarpiecie i wyzywacie drodzy liderzy? Czy coś się zmieniło? :) a te dokumenty o "rozwiązaniu" umowy to do tej pory do mnie nie doszły, a minął już prawie rok XDDD macie już jakieś nowe ofiary którymi możecie pomiatać? ;) jak mijałam ostatnio Kubę na ulicy, wielkiego lidera kozaka który najwięcej szczekał to na ulicy nawet nie miał odwagi mi spojrzeć w twarz tylko uciekł jak mały chłopczyk... ojojoj Panowie, informuje, że o was nie zapomniałam, dalej mam was na celowniku i spodziewajcie się niedługo niespodzianki

XDxd

Dawno nie było jakiegoś konkursiku np o pizze co nie?

To nie żart

Szczerze to nie wiem czy w moim wieku (21) da się zarobić tak dobre pieniądze jak tutaj, jeśli nie masz problemu aby rozmawiać z obcą osobą przez telefon to śmiało składać CV bo w tak prostej pracy jaka jest tutaj chyba jeszcze nigdy nie byłem :)! Polecam z CAŁEGO SERDUCHA

Hania

Pracuje tu od około miesiąca i przez ten czas bardzo mi odpowiada atmosfera i system pracy. Spokojnie można się dogadać z całym zespołem, mimo że z niektórymi dzieli mnie 15, 20, a nawet 30 lat różnicy. Wszystko tu się szybko rozrasta i mam nadzieje, że tak to pozostanie jeszcze dłuższy czas. :)

@Hania

Dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy! :)

Kora

W DGM pracuję od kwietnia tego roku. Okej - dynamicznie, nawet bardzo… ale czy w innych firmach naprawdę dostaje się pieniądze za nic nie robienie? Wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma ???? Ja lubię tutaj pracować i lubię tutaj przychodzić !!! DGM TO LUDZIE ❤ I najmocniejsza strona firmy!

@Kora

Dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy! :)

Zabawne

Pani prowadząca rekrutację totalnie nie ogarnięta. Zadaje pytania, na które odpowiedzi były w CV (to mogę zrozumieć, chciała je usłyszeć jeszcze ode mnie).Po sposobie prowadzenia rozmowy łatwo można wywnioskować, że nie czytała mojej aplikacji. Rozbawił mnie zabieg próby zdominowania rozmówcy przez stwierdzenie "nie wie Pan nic o naszej firmie, powinien się Pan wstydzić". Próbują kreować się na profesjonalistów, a już podczas rozmowy wymagają podjęcia decyzji o rozpoczęciu współpracy bez możliwości przemyślenia sprawy. Jest to dla mnie dziwne i podejrzane. Jak można wymagać podpisania dokumentu o współpracy na gorąco? Typowe zagranie na zasadzie złapać pracownika i uwiązać karami za zerwanie współpracy. Ostatni punkt mojej wypowiedzi to brak szacunku do kandydatów. Nie polecam nic podpisywać pierwszego dnia. Dobrze sobie przemyślcie ???? Nie mam też wiedzy na temat całokształtu firmy, jednak osoba rekrutująca jest wizytówką dla nowych pracowników. W tym przypadku Pani musi się dużo nauczyć. Oczywiście życzę powodzenia, ponieważ rozumiem że każdy musi się nauczyć na błędach. Moim skromnym zdaniem brak dostępu do CV kandydatów też świadczy o braku odpowiednich kompetencji Pani rekruterki ????

@Zabawne

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że ma Pan/i takie doświadczenia. Nieustannie pracujemy nad podniesieniem kompetencji naszych pracowników. Jeśli widzi Pan/i rzeczy, nad którymi powinniśmy popracować proszę o kontakt na adres sylwia.salata@dg-marketing.pl. Pozdrawiamy :)

Benilua

Nie polecam pracy. Oszukują ja żałuję że pracowałam tam. Wypłaty marne i durne szkolenia jeśli nie ukończysz kilka stów stracisz. Czytajcie co podpisujecie.

Zostaw merytoryczną opinię o DGM - Kraków

• Jak się pracuje w DGM?

Zobacz opinie na temat firmy DGM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 19 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DGM?

Kandydaci do pracy w DGM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DGM