SPCG

Kraków

Opinie o SPCG

vhjk
użytkownik zarejestrowany

to poważna decyzja którą musisz podjąć sam, natomaist mój znajomy był zadowolony z ich usług. To może warto udać się do nich? daj znać czy załatwiłeś

anonim123

Brak stabilności zatrudnienia, niskie wynagrodzenie i niezbyt dobra atmosfera w pracy.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z SPCG (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako doskonale... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjazni i chetni do wspolpracy... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w SPCG: Najbardziej nie podobało mi się w SPCG:

Zostaw opinię o SPCG - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPCG