Dombud Czesław Boczoń

Kraków

Dombud Czesław Boczoń

Opinie o Dombud Czesław Boczoń

Iza

@Adam musisz pamiętać o przestrzeganiu regulaminu Gowork, z którego wynika, iż nie wolno tu nikogo obrażać i wyzywać. Z Twojego wpisu wynika, że nie byłeś pracownikiem w firmie Dombud, co oznacza, iż możesz nie mieć pełnego obrazu tego pracodawcy. @anonymous Tobie również przypominam o regulaminie forum. Rozumiem, że miałeś przykre doświadczenia związane z tym pracodawcą, jednak Twój wpis jest trochę ogólnikowy i mało nam mówi. Może zatem napiszesz nam coś więcej?

Adam

Boczoń ma kochankę która pracowała w Domu Dziecka na ul. Górników tam miał całą baze i spał na początku w Pakamerze jak zwykły ... Menel ... postawił jej dom w Bieżanowie na Małej Górze i kupił samochód , ale to wszystko za pieniądze ludzi którym nie wypłacił , , znam go ok. 20- lat , mógłbym o nim książke napisać , jeżeli ktos tu pisze o nim jaki to dobry człowiek i pracodawca to mi się chce śmiać , to jest zwykły przekręt , cwaniak i pijak , tyle w temacie

anonymous

Ludzie omijajcie tą firmę jak najdalej pracodawca to zwykły (usunięte przez administratora)

Adam
@anonymous 21.07.2018 09:56

Znam tego cwaniaka ponad 20- lat , brak słów aby go okreslić bo administrator i tak skasuje , dziwię się baaaaardzo że on jeszcze nie siedzi w (usunięte przez administratora)

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o Dombud Czesław Boczoń w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

@Administrator 27.04.2018 12:57

Witam Pan Czesław Boczoń jest oszustem ponieważ nie wypłaca pensji za przepracowane godziny pracy , jest też bardzo nieobliczalnym pracodawcą i chamski były pracownik

@Administrator 27.04.2018 12:57

Witam jest to firma która zatrudnia nowych pracowników ale , Czesław Boczoń to (usunięte przez administratora) który nie wypłaca należnych wypłat trzymajcie się od tej firmy z daleka

anonymous

Czesław Boczoń to poprostu (usunięte przez administratora) ponieważ zatrudnia ludzi a im nie płaci

Mira

Może trzeba wyjaśnić sprawę z kompetentną osobą a nie pisać na forum?

Konrad

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jak się tu pracuje?

Mamik

Zburzyl dom staruszce, a teraz ucieka...... Kto ma weidzeć ten wie....

Witek

Czy tak dobrze się pracuje w firmie? Zupełna cisza czyli nie ma narzekania czyli jest dobra praca. Warto starać się o pracę?

ed

no wlasnie chyba ze na ich stronie cos by się znalazlo

aeqeqy

Piszesz tak bo Boczoń ci tak kazał napisać i postawił ci flachę gorzoły , ja wiem że 50/% ludzi jest nie zadowolonych , i taka jest prawda

tfhg

On i tak ma to wszystko w d....... Szkoda czasu.....

Pol

Ha ha ha , a kto ci karze to czytać ???????? rodzinka się odezwała ???????

Sta

Ha ha ha , Boczonia znam ,,,,,,20lat,,,,,, to stary cwaniak i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firme ma od 1998r. a wcześniej pracował za bidnego murarza , jestem zdziwiony że jeszcze jest na wolnisci

Joz

Jacek ma rację. To okropny typ. Byłem świadkiem jak traktuję swoją rodzinę. Zadłuzył ich na wiele milionów czego im współczuję a kochankę sponsorował za firmowe pieniądze. Powinien siedzieć za te wszystkie przekręty. Ktoś powinien wziąść się za niego bo za to co zrobił to tylko więzienie. Czytałem tu o jego córce. Bardzo fajna dziewczyna. Przykre, że ma takiego ojca. Powinna go z......... Pani Edyto proszę się trzymać!

Jacek

ja u niego robiłem dość długo. Jeszcze w życiu u takiego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie robiłem. Jeszcze musiałem za darmo pracować na małej gurze. jak się potem ukazało u kochanki Cześka. Podobno cały ten dom jej wybudował, samochód kupił.

Wstr

Walnięty to jesteś ty. Żal mi Ciebie złodzieju. Pani(usunięte przez administratora)to jedyna normalna osoba w tej firmie. Nie miała lekko. Ojciec nerwowy i jeszcze takie padalce jak ty. P.S Możesz pomarzyć aby taka kobieta zechciała na ciebie spojrzeć, co najwyżej splunąć.

Andre

Od roku nie ma jej w firmie więc nie mogła ci inspekcji robić. Musiałeś nieźle jej zaleźć za skórę skoro cię wyrzuciła. Swoją drogą nie dziwię się jej. Każdy miał Cię dość flejo. Nie wypisuj o niej rzeczy nieprawdziwych bo ci jej stary dopier.....

Tomassz

Firma już dawno nie jest na córkę. Wątpię aby chciała ci taką inspekcje robić. Musiałeś kraść paliwo skoro była na ciebie cięta. A poza tym ch.... się myje.

Roman

Znom go!!! za kołnierz nie wylewa....

szofer

Firma jest teraz na córeczkę która jest tak samo albo gorzej walnięta od tatusia (chciała inspekcji loda robić ) Firma figuruje na nią ze wględu na długi starego ale on tam nadal rzadzi .Porażka z tymi góralami niskopiennymi

rgwrrry

Od jakiego 1990 roku [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od 1998 roku w 1990 roku to Boczoń jeszcze dobrze nie umiał pisać nie mówiąc że nie miał zielonego pojęcia o znajomości DOKUMENTACJI BUDOWLANEJ sam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przy łopacie ,,,,, KRETYNIE SKOŃCZONY a ile Ludzi okradł to tylko sam wie

bari

Teraz firma jest na kogoś innego.Kierowcy mowią że na ziecia Chyba pacuja w Skawinie

pg

Oszust. Scigają go już parę lat. Zakłada nowe firmy aby nie płacić długów. Proszę sprawdzić u komorników.

mota engil

wlasciciel debil.nie placi.firma dom bud porazka.nie znam gorszej firmy

ares

Jeżeli Boczon jest super ;;to gdzie ty czóbku w życiu pracowałes i co ty w życiu widziałes ????????ha ha ha

A...m

jest super super pracodawca najlepszy jakiego kiedykolwiek miałem naprawdę niewierzycie sprawdzcie polecam

Zostaw opinię o Dombud Czesław Boczoń - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dombud Czesław Boczoń