Opinie o Dombud Czesław Boczoń w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dombud Czesław Boczoń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dombud Czesław Boczoń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dombud Czesław Boczoń w Kraków

Jakie są mocne strony pracodawcy Dombud Czesław Boczoń?

Magdalena - Limanowa Nowy wpis

Nie ma zadnej mocnej strony. Edyta Boczoń i Czesław Boczoń to bandyci. Z centrum Krakowa zniknął dom. Należał do 80-letniej pani Stanisławy. Deweloper twierdzi, że wyburzyła go firma, która prowadziła prace na działce. I umył ręce. Ta firma jednak… nie istnieje. Prokuratura sprawę umorzyła. Winnych nie ma. (usunięte przez administratora)

Janusz Nowy wpis
@Magdalena - Limanowa

Dość mocne słowa. Jak prokuratura nie znalazła winnego to trzeba się pogodzić z wyrokiem a nie wyciągać daleko idące wnioski raczej. Bo to i tak pewnie nic ci nie da.

Magdalena Nowy wpis
@Janusz

to tylko przykład. chyba nie przez przypadek jest w więzieniu.

Rafał

A co Boczoń już nie mieszka w Dobrej ????

MmmAa
@Rafał

Siedzi za kratami

Wacek
@Rafał

Mieszka pod Krakowem ale ma chatę nadal w dobrej. Czekamy na niego z kijem.

Waldek
@Wacek

a ja szukam z co podejdzie pod łapę :) i nie ja tylko !!! Wiec bronc się abyś to był ty

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Dombud Czesław Boczoń?

Wieszek z Dobrej

Dużo pił w pracy. Więc wesoła atmosfera. Polecam. Jak wyjdzie z klatki będzie super.

Radek

Przeciesz Czeslaw Boczon jest juz dawno w wiezneniu i to na pare dobrych lat..

@Radek

Teraz dopiero go zamkli

MmmAa
@Radek

Zasłużenie

@MmmAa

Słyszałem że dostał 10 lat. Mam nadzieje ze covida przeżyje tam i znowu będziemy pic razem. Ma trochę gotówki schowanej przed fiskusem w skarpecie więc cos postawi.

@Adam

Podobno 10 lat dostal

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Dombud Czesław Boczoń? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Franek

Firma w likwidacji, ale bardzo smutne są te informacje o firmie.

Tymek

Tak spokojnie zrobiło się na forum, jest jakiś powód tej sytuacji?

Boczoń ma kochankę która pracowała w Domu Dziecka na ul. Górników tam miał całą baze i spał na początku w Pakamerze jak zwykły ... Menel ... postawił jej dom w Bieżanowie na Małej Górze i kupił samochód , ale to wszystko za pieniądze ludzi którym nie wypłacił , , znam go ok. 20- lat , mógłbym o nim książke napisać , jeżeli ktos tu pisze o nim jaki to dobry człowiek i pracodawca to mi się chce śmiać , to jest zwykły przekręt , cwaniak i pijak , tyle w temacie

Ludzie omijajcie tą firmę jak najdalej pracodawca to zwykły (usunięte przez administratora)

@anonymous

Znam tego cwaniaka ponad 20- lat , brak słów aby go okreslić bo administrator i tak skasuje , dziwię się baaaaardzo że on jeszcze nie siedzi w (usunięte przez administratora)

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o Dombud Czesław Boczoń w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Witam Pan Czesław Boczoń jest oszustem ponieważ nie wypłaca pensji za przepracowane godziny pracy , jest też bardzo nieobliczalnym pracodawcą i chamski były pracownik

Witam jest to firma która zatrudnia nowych pracowników ale , Czesław Boczoń to (usunięte przez administratora) który nie wypłaca należnych wypłat trzymajcie się od tej firmy z daleka

Czesław Boczoń to poprostu (usunięte przez administratora) ponieważ zatrudnia ludzi a im nie płaci

Mira

Może trzeba wyjaśnić sprawę z kompetentną osobą a nie pisać na forum?

Konrad

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jak się tu pracuje?

Mamik

Zburzyl dom staruszce, a teraz ucieka...... Kto ma weidzeć ten wie....

Witek

Czy tak dobrze się pracuje w firmie? Zupełna cisza czyli nie ma narzekania czyli jest dobra praca. Warto starać się o pracę?

ed

no wlasnie chyba ze na ich stronie cos by się znalazlo

aeqeqy

Piszesz tak bo Boczoń ci tak kazał napisać i postawił ci flachę gorzoły , ja wiem że 50/% ludzi jest nie zadowolonych , i taka jest prawda

tfhg

On i tak ma to wszystko w d....... Szkoda czasu.....

Pol

Ha ha ha , a kto ci karze to czytać ???????? rodzinka się odezwała ???????

Sta

Ha ha ha , Boczonia znam ,,,,,,20lat,,,,,, to stary cwaniak i (usunięte przez administratora) firme ma od 1998r. a wcześniej pracował za bidnego murarza , jestem zdziwiony że jeszcze jest na wolnisci

Joz

Jacek ma rację. To okropny typ. Byłem świadkiem jak traktuję swoją rodzinę. Zadłuzył ich na wiele milionów czego im współczuję a kochankę sponsorował za firmowe pieniądze. Powinien siedzieć za te wszystkie przekręty. Ktoś powinien wziąść się za niego bo za to co zrobił to tylko więzienie. Czytałem tu o jego córce. Bardzo fajna dziewczyna. Przykre, że ma takiego ojca. Powinna go z......... Pani Edyto proszę się trzymać!

Zostaw merytoryczną opinię o Dombud Czesław Boczoń - Kraków

• Jak się pracuje w Dombud Czesław Boczoń?

Zobacz opinie na temat firmy Dombud Czesław Boczoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dombud Czesław Boczoń?

Dombud Czesław Boczoń
1.9/5 Na podstawie 21 ocen.

Dombud Czesław Boczoń