Opinie o NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni, oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni w Kraków

Pytanie Nowy wpis

Jak w NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Pytanie Nowy wpis

Jak długo trwa proces awansu w NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni?

stary byk

W tym momencie jest bardzo dobrze, firma przeszła całkowitą przemianę. Nie mam zastrzeżeń i polecam.

ghjfhdsgadf Nowy wpis
@stary byk

Ta, ile razy tak było gadane

Barnaba Nowy wpis

Jakieś newsy o pracy i zarobkach byłyby mile widziane.

Audytor
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Na początku sprawdzali wiedzę związaną z energetyką/ ciepłownictwem. Później zaczęli brać wszystkich jak leciało, byle znaleźć kolejnego jelenia, zanim zorientuje się gdzie trafił.

Pytania

Brak.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Eleonora

Najlepsze robaczki pod słońcem

Kuber

Firma na początku miała pod górkę, pewne rzeczy nie układały się tak jak powinny jednak teraz firma wyszła na prostą. Nawiązuje nowe kontakty, rozwija się i rzetelnie oraz komplementarnie obsługuje swoich klientów

Cina

Firma przeszła w ostatnich miesiącach gruntowną przemianę. Zarząd, pracownicy są nowi. Praca tam to sama przyjemność. Spotkałem tam miłych i pomocnych ludzi, którzy są ekspertami na swoim stanowisku. Polecam wszystkim tą firmę! ;) Lubię atmosferę w NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni za: Mili i pomocni ludzie. Chętni do integracji

Misiek

Negatywne opinie, jakie można tutaj przeczytać są nieaktualne. Firma złapała płynność finansową i już od dawna wypłaty są w terminie. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra, osoby które zostały na "pokładzie" tworzą zgrany zespół, który profesjonalnie potrafi rozwiązać stawiany przed nim problem. Polecam i cieszę się, że zostałem w NDE na dłużej.

MyśleniceOczami

Pracuje w tej firmie od maja 2k17 i faktycznie, bywało ciężko z finansami. Ja osobiście czekałem koło 3 miesięcy na wypłaty, choć znam innych co czekali dłużej. Od stycznia jest nowe kierownictwo i jest bardzo duży progres. Dziś jest listopad 2k18 i jak dalej siedzę w tej samej firmie, jest dużo bardziej profesjonalnie niz kiedyś, lepsza atmosfera niż kiedyś i co pewnie jest istotną sprawą, wypłaty zawsze do 20 następnego miesiąca spływają na konto :) Ogólnie było ciężko, zle, ale jest powiedziałbym sztos Pozdrawiam

Golden

Świetna, prężnie rozwijającą się firma! Młody team tworzący super atmosferę, otwarty na nowe projekty i nowe możliwości. Naprawdę polecam! Moje sugestie dla NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni: Rozwój, rozwój rozwój! Lubię atmosferę w NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni za: Otwartość współpracowników, wzajemna pomoc i szacunek, a do tego świetna atmosfera i brak jakichkolwiek problemów w czasie pracy

Janusz Nowakowski / Olkusz/

a ja jutro zaczynam prace i nie wyglada to tak jak wypisujecie. mam wrazenie ze wszystkie negatywne wpisy to konkurencja która startuje w podobnych pretargach a nie ma pomysłu jato to wygrać.

Tomek
@Janusz Nowakowski / Olkusz/

Pracowałem przez lipiec i sierpień 2017 i kasę otrzymałem dopiero w styczniu następnego roku po proźbach, groźbach, błaganiach i czekaniu..

Zachęcam do publikowania opinii na temat pracodawcy NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

Daniel

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i na jakie stanowiska?

olo

A czy to przypadek, że Pan Tomasz Sliwiński który wygrał nowe rozdanie ocen energetycznych wykonywał oceny dla NDE

Małgorzata

Czy osoby które miały zaległe wynagrodzenia otrzymały swoje pieniądze? Widziałam że część osób otrzymała wypłaty jeszcze zanim firma zmieniła właścicieli. Jak teraz mają się sprawy w NDE? Czy coś się zmieniło?

kosta tarnów

Tak to się robi Nowi właściciele i po problemie, a gdzie zaległe pieniądze oczywiście to problem starych właścicieli. Audyty nie rozliczone ??? dostałem pismo z gminy o podpisanie umowy na wymianę pieca , podobno audyty nie przeszły ???.Pomyłka>>???. Robiłem audyty na tym terenie i kasy nie mam za MAJ,Czerwiec,Lipiec,Sierpień,Wrzesień. KPINA http://www.temi.pl/archiwum/rok-2017. Artykuł z 15.11.2017, strona 17.

MB
@kosta tarnów

Po części odpowiedzialna za to wszystko jest osób która Cię zatrudniła. (Domyślam sie kto) - to nie nde ma Ci wypłacić pieniądze tylko osoba która Cie zatrudniła !

Nowi Właściciele

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że spółka NDE Sp. z o.o. przechodzi proces zmian organizacyjnych. Jako nowi udziałowcy zainwestowaliśmy swoją wiedzę, umiejętności i spory kapitał finansowy, aby wyprostować wszelkie kwestie operacyjne związane z realizacją projektów, oraz uporządkować sprawy finansowe i personalne. Każdy z Państwa, jako były pracownik firmy Niezależni Doradcy Energetyczni, posiadający jeszcze jakiekolwiek roszczenia dotyczące wcześniejszej współpracy, które można udokumentować, może spotkać się z nami osobiście - z pewnością uważnie przyjrzymy się sprawie. W celu wyjaśniania spraw zapraszamy na bezpośrednie spotkanie do nowej siedziby spółki w Krakowie przy ul. Mehoffera 10, V p. (każdy poniedziałek).

anonymous
@Nowi Właściciele

to dlaczego do dzisiaj nie dostalem kasy? Dawid?

Nde mnie oszukało
@Nowi Właściciele

A czy ktos zrekompensuje półroczne opóźnienie ??

Dawid
@anonymous

Ja też nie dostałem kasy przez dwa miesiące. Pisałem maile i byłem ostro wkur***** na całą firmę, bo wykonałem swoją robotę solidnie i wynagrodzenie mi się należało. Po zmianach dostałem info od mojego ziomeczka, że zaczynają wypłacać. Napisałem ponownie maila dzwoniłem kilka razy, chcieli dodatkowe papiery, żeby wszystko rozliczyć. Po 2 tygodniach dostałem przelew.

@Nowi Właściciele

To jest katastrofa, nie wiem kogo przyjmują do tej firmy ale osoby wykonujące opracowania powinny stracić uprawnienia, bo chyba nie maja zielonego pojęcia o metodologii. Ponadto przesłane poprawki do audytów mają dopisek POPRAWIONY. Ta firma to kpina a Urząd Marszałkowski udaje że wszystko jest ok.

Nowi Właściciele
@olo

Z przyjemnością osobiście poznamy autora wpisu. Zapraszamy Pana/Panią do przeprowadzenia szkoleń naszych pracowników, jako - sądząc po treści wpisu - specjalistę w tym zakresie.

Dawid

juz sie "Nowi Właściele" zwinęli z tej lokalizacji

@Nowi Właściciele

pod jakim adresem tym razem?

Ma

Odzyskał ktos już kasę?

były pracownik
@Ma

niestety nadal czekamy jak po jałmużne. XXI wiek a my jak w średniowieczu

Były_Pracownik

Jako były pracownik nie polecam tej firmy. Dalej jest problem z wypłatami, trzeba się prosić miesiącami o zaległe pieniądze.

były_audytor

Znowu są przyjęcia do firmy. Dzwonili do mnie, że potrzebują ludzi do pracy w terenie i czy nie chciałbym pracować na nowych warunkach. Płacą mi tygodniówkami więc jest ok. Jest nowy szef, który wreszcie trzyma wszystko w ryzach.

Andrzejek
@były_audytor

Jakie sa te nowe warunki?

Paulina

Paulina

placa, czy obiecuja?

nikasi

Płacą. W terminie.

Zostaw merytoryczną opinię o NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni
1.8/5 Na podstawie 125 ocen.
NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni