Opinie o NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni w Kraków

Obecny pracownik

Ludzie jak wam nie zależy na pracy w firmie to odejdźcie . Każdy może mieć gorszy okres i potrzebuje troszkę czasu żeby się odbudować.

Nde mnie oszukało
@Obecny pracownik

Inaczej byś gęgał jak by ktos Ci wisiał kasę ponad 6 miesięcy... Powiedz spółdzielni ze niezaplaicisz czynszu , wstrzymaj sie z jedzeniem,nie plac rat. No pomysl trochę... Wiesz jakich długów można sobie narobić jak ktos nie płaci Ci na czas ?!?!

nikasi
@Nde mnie oszukało

Biznes to biznes i ryzyko jest zawsze. Idąc takim tokiem myślenia - do końca życia będziesz obwiniał swoich rodziców za to, że nie pojechałeś na wakacje?

sdf
@nikasi

Co ma piernik do wiatraka ?

Dawid

Teraz jest już ok., odkąd zmieniły się "władze" to wszystko na bieżąco płacą i atmosfera zupełnie inna.

@Dawid

prezes kazal ci to napisac?

Dawid
@anonymous

Prezesa raz na oczy widziałem. Anonymous, tak jak Ty nie dostawałem hajsu od NDE, ale cisnąłem i dostałem wszystko. Może poproś mamę to przyjdzie z Tobą do firmy, albo zadzwoni, że jej biedny wyjątkowy syn nie dostał pieniędzy. Jesteś bardzo zaradny, do tego stopnia, że dodajesz komentarze podpisując się "anonymous". ŻAL.PL

Jaqb

Tyle czasu a dalej nie zapłacone, pół roku ponad to za mało, dalej nikt nie ma i nie wiadomo kiedy będzie mianł, w tych czasach jak można tak jeszcze oszukiwać ludzi. No po prostu nie wierze żebyście byli nie do ruszenia. Oszustwa Wasze się kiedyś zemszczą, nikt nie jest bezkarny.

TenSam
@Jaqb

Mi tam dawno wypłacili, jeszcze pod koniec października wynagrodzenie za lipiec. Oddział w Krakowie.

nikasi
@Jaqb

O ile mi wiadomo z bezpośrednich źródeł, w NDE w Krakowie sporo się ostatnio zmieniło. Do firmy weszli nowi udziałowcy, którzy dofinansowali spółkę. Pierwszą rzeczą jaką zrobili to wyczyścili zaległości wobec pracowników i teraz płacą na bieżąco, a nawet tygodniówkami. Jeżeli ktoś z byłych pracowników ma jeszcze jakieś niewyjaśnione stare sprawy to polecam bezpośredni kontakt z nowym układem właścicielskim, w każdy poniedziałek zbierają się na zarządzie.

damian

Cześć. Znalazłem ofertę pracy w tej firmie, pytanie czy faktycznie mają problem z wypłacalnością, czy to są bajki. Rozpocząć z nimi współpracę?

Były
@damian

Jeszcze się zastanawiasz, po tym jak wiszą kasę teraz to już nie wiem pewnie ze 100 osobom, od czerwca za pracę ; lada chwila będą opisani w gazecie. Jak chcesz coś zrobić za darmo to serdecznie firma zaprasza.

Kolbier
@damian

ja nigdy nie miałem problemu z płatnościami od nich

OczukanyJeleń
@Kolbier

W takim razie jesteś właścicielem Grzegorzem który na czas zawsze ma swoją kasę, w przeciwieństwie do osób które u Was pracują.

assd
@OczukanyJeleń

jak można po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy, jeszcze zastanawiać się nad pracą? spoko typie, widać przyda Ci się popracować za darmo kilka miesięcy zanim zmądrzejesz

@assd

to skoro nie płacą to czemu siedzicie tam kilka miesięcy?? cos sie tutaj nie trzyma ...

Jeleń
@anonymous

każdy pracuje mniej więcej 2-3 miesiące, i każdego historia jest taka sama. Kasa ma być z miesięcznym opóźnieniem, pierwszego miesiąca mało zrobisz więc czekasz do następnego, po 3 miesiącach czyli po tym jak za dwa pierwsze masz niezapłacone odchodzisz, i od pół roku czekamy na kasę za przepracowane 3 miesiące. (usunięte przez administratora).

Edmund
@damian

Tak, problemy z płatnościami ma tarnowski oddział, w Krakowie płacą, może nie co do dnia Ale przelewy są raz w miesiącu.

Jaqb
@Edmund

Bez jaj, wcale nie płacą, kasy nie mają znajomi którzy pracowali na Wolbromiu, Wieliczce, Tarnowie, Zakopanym Nowym Targu Brzesku, Tarnowie, po prostu wszędzie bez wyjątku, Sqrkowańce po takim czasie dalej nie zapłacili!!!

Audytor

Na początku sprawdzali wiedzę związaną z energetyką/ ciepłownictwem. Później zaczęli brać wszystkich jak leciało, byle znaleźć kolejnego jelenia, zanim zorientuje się gdzie trafił.

Brak.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
gggg

Kiedy oddacie pieniądze (usunięte przez administratora) ?!?

poszkodowany

I jak sytuacja? Jest to już w gazecie?

@poszkodowany

I gdzie niby ten artykuł?

@były pracownik

Będzie w środę, redaktor musiał jeszcze coś sprawdzić.

Czytający
@Anonim

Faktycznie jest dzisiaj w TEMI o tym że NDE nie płaci

gdzie?
@Czytający

Daj link, nie mogę znaleźć

yup
@gdzie?

http://www.temi.pl/archiwum/rok-2017. Artykuł z 15.11.2017, strona 17.

Poszkodowany audytor
@yup

I co dał ten artykuł? Nic. Dalej czekamy na wypłaty z CZERWCA.. Kpina!

Naiwny

Wypłat od czerwca nadal brak. Kompromitacja i jedno wielkie pośmiewisko na cały kraj. Wszyscy już wiedzą , że ta firma to jedno wielkie pośmiewisko i oszustwo.

Poszkodowany były pracownik

Otrzymał ktoś w końcu wypłatę za wykonane audyty terenowe za miesiąc czerwiec i lipiec?

Student
@Poszkodowany były pracownik

Wyjaśniło się coś czy dalej mydlenie oczu?

Student

A można wiedziec czym sie zajmowales? Wykonywales audyty, rozwoziles je, jakas praca w biurze?

Xxx
@Student

Byłem dynany w D

@Xxx

Ja za lipiec do tej pory nie otrzymałem. Byłem audytorem

Nd
@Audytor

Na jakim terenie pracowałeś ?

Audytor

Dlaczego niektóre , niewygodne komentarze zostają usuwane?!? Pytam właściciela NDE kiedy dostanę swoje cieżko zarobione pieniądze ? - proszę nie usuwać i odpowiedzieć !

Poszkodowany audytor
@Audytor

Dokładnie! Czy ktoś w końcu może nam powiedzieć, kiedy otrzymamy swoje zaległe wypłaty?!

Falck

o czym wy ludzie piszecie????? chyba was troche ponosi wyobraźnia, a nawet bardzo

Poszkodowany

(usunięte przez administratora)Wszystkim jak mogę to odradzam!

@Poszkodowany

Szanowny Panie, Proszę o informację dlaczego Pan odradza. Brak odpowiedzi wskazuje na działanie konkurencji.

Lila
@NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni

Również odradzam, z powodu TRZY MIESIĘCZNYCH opóźnień z wypłacaniem wynagrodzeń

Nde to oszuści

He he znowu zniknęło sporo negatywnych opini...pytanie dlaczego ? Ludzie i tak już wiedza co to za firma...

były

Nic się nie zmieniło. (usunięte przez administratora)Zastanawiam się tylko czy ktoś jeszcze tam pracuje. Bo jeśli tak to strasznie mnie to dziwi.

Były Pracownik

Coś się zmieniło? Odzyskał ktoś kasę?

ANKIETA

Skąd dowiedzieliście się o tej pracy ??

Nde-zło

Ile oferowali Wam za wykonany audyt ??

Wiadomość do Zarządu: Wzywam do niezwłocznego wypłacenia należnych wynagrodzeń w stosunku do pracowników!

Szanowny Panie, Proszę o wskazanie której osoby dotyczy Pana opinia do godz. 16.00 w dniu dzisiejszym.

Nie ma tutaj żadnej pozytywnej opinii o firmie która nie została by napisana przez Prezesów, a wszystkie negatywne usuwane, Jak to możliwe?

Byly pracownik 2017

Przyszedł październik szukaja studentów

Justyna N

Ja, juz skonczyłam prace ze wzgledu na wyjazd za granice, osobiscie polecam. Duzo praktyki i fajne pieniadze.

Zostaw merytoryczną opinię o NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni?

Kandydaci do pracy w NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni
1.8/5 Na podstawie 125 ocen.

NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni