Opinie o NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni w Kraków

Szanowny Panie, po weryfikacji Pana wczorajszego email'a informuję, że post dotyczacy Pan wynagrodzenia oraz pozostałych 40 osób nie dotyczy Naszej firmy. w związku z tym dalsze Pana posty beda zgłaszane do usuniecia. Pan nigdy nie był zatrudniony w naszej firmie, pozostałych 40 osób Pan nie przedstawił. Prosze na przyszłosc o umieszczanie postów dot firmy która Pan zatrudniała.

Szanowny Panie, zwrócił się do Pana publicznie o przesłanie listy pracowników o których Pan wspominał celem weryfikacji czy to aby napewno Nasza firma jest adresatem Pana uwag. Niestety nie otrzymałem. Jednocześnie informuję Pana że nie figuruje Pan na liście naszych byłych i obecnych pracowników. Jesli ma Pan inne zdanie to prosze o skan umowy w przeciwnym wypadku traktujemy Pana opinie jako próbę wyłudzenia pieniedzy lub działania konkurencji na szkode Naszej Spółki

Szanowny Panie, Informuję Pana że komentarze które sa zgodne z regulaminem nie sa usuwane.

Szanowny Panie, raz kolejny sugeruje Pan nieprawdę proszę o potwierdzenie tego co Pan napisał, w przeciwnym wypadku sugeruję komentowanie na podstawie dowodów a nie plotek. Oczekuję od Pana dowodów.

Szanowny Panie, prosze o kontakt email celem weryfikacji Pana prac. W szczególnosci prosze w emai podać Pana imie i nazwisko. Bez tego nie jesteśmy w stanie odpowiedziec na Pana zawiadomienie. Prosze równiez w email podać listę 40 osób o których wspomina Pan w poście. Oczekuje odpowiedzi dzisiaj do godz. 16.00, w przypadku braku poinformuję w kolejnym poscie o braku wiarygodnosci informacji jakie Pan przekazał.

Audytor

Na początku sprawdzali wiedzę związaną z energetyką/ ciepłownictwem. Później zaczęli brać wszystkich jak leciało, byle znaleźć kolejnego jelenia, zanim zorientuje się gdzie trafił.

Brak.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Pracowałam jako terenowa i własnie wrociłałam po urlopie. Osobiście polecam.

Mirek

Dlaczego 70% komentarzy zostało skasowanych ?

@Mirek

Szanowny Panie, za komentarze odpowiada Administrator Serwisu, jeśli naruszają one zasady korzystania z serwisu w tym są wulgarne lub nieprawdziwe, to zgodnie z warunkami powinny zostać usuniete.

@Mirek

Szanowny Panie, Proszę zapoznać się z regulaminem serwisu, w szczególności dot. podawania nieprawdziwych informacji oraz słów wulgarnych.

Mirek
@NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni

Czyli oficjalne stanowisko firmy NDE jest takie, że wszyscy już dostali zaległe wypłaty z miesięcy maj, czerwiec, lipiec i sierpień ?

@Mirek

Szanowny Panie, prosze o przedstawienie się celem weryfikacji czy Pana wynagrodzenie zostało w całosci przekazane, jesli był Pan naszym pracownikiem.

Byly pracownik 2017
@Mirek

Prawda jest niewygodna. Szczególnie gdy szuka sie nowych jeleni

Byly pracownik 2017

Prosimy o odpowiedz firmy NDE

Pablo

Już chyba jest OK. Narazie wszystko na czas.

Zarząd

Panie Rafaelo, Przeczytałem Pana opinię, czy moze się Pan przedstawić na czym polega Pana problem we współpracy z nasza firma?.

Była pracownica

Pod koniec lipca dostalam i za maj i za czerwiec.

Zarząd

Szanowny Panie proszę nie rozpowszechniać nieprawdziwych informacji zarówno dotyczących umów na wynagrodzenie jak również przychodów z wykonywanych ocen energetycznych.

elli

Witam, jak to wygląda czasowo z projektami? Ile czasu zajmuje zrobienie jednego projektu? Czy faktycznie jest możliwe zrobienia 3 w 8h?

Mateusz
@elli

ja robię 3 do 4 w zależności jak skomplikowany projekt. jak już pracujesz to podejdź do mnie to ci powiem jak sobie ułatwić prace

były

Niestety pieniędzy za maj nadal nie ma :) i nie ma ich wiele osób... :)

@były

Prosze o email od osoby które ewentualnie nie otrzymała wynagrodzenia celem wyjasnienia. Email. biuro@niezalezni.org.pl

aleks

musze przyznac ze w rachunku pomylilem sie o jedno zlecenie, wyjasnilismy i dostalem dzisiaj kase na konto.

Student

o 12 pisalem opinie a wlasnie dostalem kase do lipca i jeszcze ekstra za czekanie.... Polecam, doplacili mi 500 jako premia

Mateusz

Wiem, ze maja juz plynnosc, wiec kasa ruszyla.

NDE - Porażka

Musze powiedziec ze zachowali sie OK. kasa doszla i jeszcze dostałem telefon że przepraszają i w ramach przeprosin 200 ekstra. Nie pracuje juz a tu taki gest

Byly 2017-07-09 14:33

Chyba wczoraj poszły przelewy bo ja juz tez mam, ale musiałem skorygować rachunek bo wpisałem dwie realizacje , które robiłem z kolegą a on tez je wpisał

Paulina

Pytanie dla aktualnie pracujacych: a jak sie pracuje, miejsce chyba fajne tylko czy sprzet i atmosfera na miejscu OK?

juz jest lipiec

Nnn ja mam

Kamil

Ja tez juz mam

Cała Prawda

Mnie dzisiaj doszło na konto, ale zaskoczenie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni?

Kandydaci do pracy w NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni
1.8/5 Na podstawie 125 ocen.

NDE Sp. z o.o Niezależni Doradcy Energetyczni