New Yorker Polska

Kraków

Opinie o New Yorker Polska

M.

Pracowałam w new yorker sporo czasu, na pelny etat, zdegradowali mnie do pol etatu. Później z łaską dostałam 3/4, choć najpierw awansowali przydupasy kierowniczki. Nadszedl czas pelnego etatu, bo wszystkie pozachodzily w ciaze...Nawet asystent mi sie trafil. Jak sie jest wytrwalym to mozna awansowac ale zbyt dlugo czeka sie na awans. Zdecydowanie za dlugo tam pracowalam na stanowisku sprzedawcy. Moglabym tam wrocic na zastepce lub kierownika...

mogotek

W Elblągu ostatnio poszukiwali nawet Asystenta Kierownika - Sprzedawcy @asam, więc była szansa, jednak trzeba było mieć doświadczenie dwuletnie już jako sprzedawca.

fity sent gaad demn

Rozwoju? Chyba rozwoju papieru w toalecie. Możesz zostać: - Mistrzem wieszaków - Szefem stojaków - Dyrektorem zaplecza - Arcymistrzem wożenia kartonów - Doradcą segregatora śmieci - Prezesem stowarzyszenia majtkowe wyprzedaże - Starszym zmiennikiem papieru toaletowego - Majstrem kasierów. - Ekonomistą do spraw liczenia groszówek. Tak więc jak napsiał przedmówca. Kariera jakich mało

kpina

Ten kto to napisał to musi być wyższy szczebel. Zwykły laik czyli sprzedawca nie jest dopuszczony do kontaktu z górą a szkoda bo by góra się dużo ciekawych rzeczy dowiedziała. Plusem tej pracy są tylko 50% zniżki na ubrania.

Zdecydowanie jeden z najlepszych pracodawców w branzy odziezowej. Duza mozliwosc rozwoju dla ambitnych (to nie firma dla obibokow).Praca ciezka ale odpowiednio wynagradzana . Mila atmosfera w pracy, wszyscy pomocni a przelozeni nawet z wyzszych szczebli bardzo wymagajcy ale sprawiedlie traktujacy wszystkich pracownikow.

Zostaw opinię o New Yorker Polska - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Yorker Polska