Opinie o Farutex w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Farutex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Farutex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farutex w Poznań

Bongo

Kpina jednym słowem. Robota na magazynie na chłodni 3 zmiany za 2900brutto na start, po 3 miesiącach 3100brutto, dla osoby z 5-6letnim doświadczeniem, wózkami itd. ŻENADA!!!!!!!! Sami sobie pracujcie za takie grosze.

@Bongo

Każdy magazyn jest inny, więc twoje doświadczenie moze tutaj nic nie znaczyć. Tak samo jak uprawnienia na wózki. Firma wymaga, ale i tak spędzasz na wózki z 5% dniowki, a reszta czasu to fizyczne zajezdzanie. jeśli myślałeś,że farutex to miejsce gdzie tylko pracuje się na wózki, to się pomyliles

@Bongo

Z wozka widlowego korzysta sie moze przez 30-60 minut w skali dnia. Tutaj na nic twoje doswiadcxenie, bo produkty musisz uzupelnic recznie, a to wymaga zaangazowania i checi do pracy. Jasne, ze 3 tony dziennie malo kto chce dzwigac, ale na tym to polega

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Farutex?

Dzień dobry, zachęcamy do śledzenia ofert pracy, które pojawiają się na naszych profilach w portalach rekrutacyjnych, jak również zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z odpowiednim oddziałem.

Czy Farutex organizuje staże dla studentów?

Ilona

Nie...

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Farutex?

Praca jest na 3 zmiany 6-14 14-22 22-6

Dzień dobry, godziny pracy są przyporządkowane konkretnym stanowiskom.

Kierowca

do tej firmy tylko po znajomości się można dostać obiecują bzdury osoba z którą rozmawiałem rozbawiła mnie do łez jak zapytałem się o pieniądze wyciąga kartkę i zaczyna pisać 2500 hahaha pokazuje mi to i pyta się czy jestem zadowolony hahahahah czym dalej tym gorzej.

całe kierownictwo pracowało w darze natury więc kierowca który tam jeździł jest przyjęty bez pytań.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Poznań
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
Hubert

Mam pytanie na jakie wynagrodzenie może liczyć magazynier?

@Hubert

Na umowie ludzie mają 2900 zł do 3000 zł plus premie. Na rękę dostaniesz ok. 3100 zł. Jeśli pchasz się do tego syfu, to nie polecam! Jeszcze parę miesięcy i uciekam

@Hubert

Dzień dobry, wynagrodzenie ustalane jest podczas rozmowy rekrutacyjnej, ma na nie wpływ kilka rzeczy , m.in. doświadczenie.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Farutex?

Felafel

z pewnością zależy od oddziału. w tym, w którym tyram co jakiś czas gdzieś ludzie wychodzą. Po co? nie wiem, bo skoro pracując w znoju i gn..ju po 8+ godzin i widzisz te same twarze, to imho nie chcesz ich widzieć po godzinach i się z nimi integrować (no bo po co)

Dzień dobry, w miarę możliwości są organizowane wyjazdy i imprezy integracyjne.

Jak się pracuje z ludźmi z Farutex?

Dzień dobry, dbamy o dobrą i przyjazną atmosferę, malkontentom i intrygantom mówimy nie:)

Aktualność
Jesienią 1999 roku zostałem szefem wrocławskiego oddziału Bidfood Farutex. Wtedy była to mała firma z ośmioletnią historią i czterema oddziałami w Polsce: Szczecinie, Zielonej Górze, Wrocławiu i Legnicy. Oddział we Wrocławiu działał dopiero od dwóch lat, ale szybko zaczął się rozrastać. W ciągu pięciu lat przeniósł się czterokrotnie – właśnie ze względu na potrzebę zajmowania kolejnych, coraz większych powierzchni.

Po kilku latach zostałem dyrektorem ds. sprzedaży na region południowy, a następnie dyrektorem handlowym na cały kraj i członkiem zarządów trzech spółek firmy. Z dzisiejszej perspektywy nie nazwałbym naszej firmy korporacją. Nie budujemy sztucznych struktur, na siłę dopasowując do niej pracowników. Stawiamy na ludzi. Szukając kandydatów na kierownicze stanowiska, zawsze zaczynamy od rozmów wewnątrz firmy. Bidfood Farutex jest dużym pracodawcą i zawsze daje szansę tym, którzy mają najważniejszą cechę: pracowitość.

Dodatkowo widzimy potrzebę zatrudniania pracowników z młodszych pokoleń. To bardzo ważne, ponieważ w ten sposób możemy lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Wolimy więc umiejętnie zmieniać firmę do ludzi i ich zdolności. Nigdy na odwrót!

Paweł Łotocki - Dyrektor Handlowy w Bidfood Farutex
johny

Nie polecam, niskie zarobki wręcz śmieszne, kolesiostwo i kombinowanie jak wypłacić mniej pracownikowi. Nie ma szans na awans, wszystkie stanowiska są załatwiane po znajomości. Praca tam to strata czasu

Nowy pracownik powinien najpierw pokazać jak potrafi pracować a firma jest dobrym pracodawcą!

@Adam

Fajnie, że jesteś zadowolony z pracy w tej firmie. Napisz co konkretnie sprawia, że poleciłbyś Farutex jako pracodawcę?

Tojfel
@Adam

A u nas w innym oddziale firmy nowy pracownik dostaje prawie tyle co stary. Premia podobna u każdego. Po co ma się stary męczyć skoro nowy zarabia 200zl mniej a robi dużo mniej? Po co nowy ma się wykazywać skoro firma zrownuje wynagrodzenia? Jak maja sie ludzie motywowac do pracy skoro kazdy zarabia podobnie, a kwota zalezy od stazu pracy. Dzis ja zarabiam 3000 jutro nowy tyle zarobi niewazne ze g. Robi. A najlepsze ze taki nierob zawsze narzeka, ze nic nie zarabia. Slepa uliczka panie (usunięte przez administratora)

Mateusz

@001 a w weekendy także się pracuje ? Jaka jest wtedy stawka ?

Basia
@Mateusz

Tak pracują w weekendy

Iwona

Jak wygląda obecnie praca w Farutex ?

Aż tak źle jest ?

Lindstrom

Firma chwali się że miliard obrotu rocznie, haha, a nowy pracownik 2000zl pfff. śmiech na sali.

Ina
@Lindstrom

No niestety taka prawda

Gsys
@Lindstrom

No taka prawda że jak nowy pracownik się zatrudni to zarabia więcej od starego pracownika.. śmiech na sali

Jarek

Zawsze można zmienić firmę i nie trzeba będzie narzekać. Firma ma dobrą opinię jako pracodawca i tyle w temacie.

Zuzanna

Czy firma Farutex zapewnia swoim pracownikom wszystkie niezbędne narzędzia pracy? Czy osoby zatrudnione w tym miejscu mają szansę rozwijać się w strukturach przedsiębiorstwa? Może pracodawca pokrywa koszty kursów i szkoleń? Piszecie o kiepskich zarobkach, czy poza podstawą istnieją premie motywacyjne lub inne dodatki?

Gregor

Jako przedstawiciel praca bez rewelacji. Duża monotonia, zarobki podobnie jak wszędzie. Dają auto, telefon, laptop czyli standard. Trudno jest się przebić bo choć ceny na niektóre produkty są dobre to jakość idzie za ceną i też jest niska. Klienci raz spróbują i dają sobie spokój. Cudów nie ma. Praca dla mało ambitnych. Raczej się nie rozwiniesz w tej pracy ale jako etap przejściowy jest ok.

Zuzanna

Aktualnie firma prowadzi rekrutacje na wiele stanowisk. Poszukiwani są między innymi kandydaci do pracy jako Magazynier, Kierowca kat. B lub C, przedstawiciel handlowy. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej firmy. http://www.farutex.pl/pl/kariera/ogloszenia Co możecie powiedzieć pracy na tych stanowiskach w Farutex? Co doradzilibyście osobom zastanawiającym się nad aplikacją?

Zuzanna

Pracujesz w Farutex? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co lubisz w swojej pracy, a co warto by w firmie zmienić.

Marian

aż tak źle to może nie, ale jeśli zamierzasz wiązać się z nim na całe życie, to wtedy będzie z tobą źle. traktuj to jako przystanek na drodze. zastanów się, czy jako magazynier nie dostaniesz więcej niż 1700-2000 netto gdzie indziej. jeśli dostaniesz to idź tam. jako kierowca kat. C z pewnością dostaniesz więcej niż 2500 netto. poza tym w farutexie kierowca dłubie po towarze i szuka co komu ma dać, a np. kierowca u kuriera ma po prostu paczki do dostarczenia i tyle. nie obchodzi go, co jest w paczce, czy to to klient zamawiał, czy magazynier nie dał dpy itp. Ogólnie w farutexie w pewnym momencie przestajesz się przejmować całą sytuacją. jeśli będziesz się pracą przejmować to zwariujesz, bo co chwila wchodzi coś nowego i ty masz to przyjąć na klatę. coraz więcej obowiązków, a kesz ten sam. płacą do 10ego, premie co jakiś czas (raczej symboliczne w przeliczeniu na miesiące między premiami). nadgodziny czasami trzeba na magazynie wziąć, ale kierownicy robią wszystko, być ich nie wpisał, no bo 15zł to koszt dla pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Farutex - Poznań

• Jak się pracuje w Farutex?

Zobacz opinie na temat firmy Farutex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farutex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Farutex?

Kandydaci do pracy w Farutex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Farutex